Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

a ja tak sobie myśle żę jeszcze dużo czasu zleci zanim zapomne:P i nie wiem czy to miłość czy taki uparty jestem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje,że po prostu jesteśmy uparci i boli nas to,że nie mamy czego chcemy!:P taki już charakterek:P i mam ochote sie odegrać!:P(chociażby za to,że się zamartwiałam-wiesz o czym mowa;)) teraz w sumie mogę!ale ...może oszczędze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem za co:) ale nie wiem jak chcesz sie odegrac, no i po co:P chyba ze masz na mysli postawienie na swoim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie myśl czasem ,że chce otruć mu kota itp:D:D:D jedynie może ja tym razem go oleje albo powkurzam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co? rzecz jasna po to żeby go sprowadzić na ziemie,chociaż juz troche mi się udało:D jestem w stanie wszystko darować ale nie czas mojego zamartwiania się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha psa uprowadzę:D ja lubie psy źle mu nie będzie,a niech ma:D:D:D ok.bo wezmą to na poważnie...:P a jakoś tak dzisiaj mam mu ochote przywalić:) porządnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Nie ma co sie denerwowac:-) Zycie jest fajne usmiech na buzi i do przodu.Kurde tak sobie mysle dzis jak ja malo teraz zastanawiam sie i mysle o niej.Jakos nie interesuje mnie jej zycie.Kiedys jak usunalem jej numer gg to wpisywalem go zeby zobaczyc czy jest i jaki ma opis a teraz? usuniety mam i nawet mnie to nie interesuje.A wiecie jaki bylby swiat bez mezczyzn??? Pelen szczesliwych grubych kobiet haha:-) Bez obrazy dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo!!nooooo!! pietroooo!!!grabisz sobie:P uważaj na psa,kota,rybki i papugę:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Nie mam psa nie mam kota i nie mam rybek haha wiec luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też już tak nie myślę o niej jak kiedyś, że koniec świata itp ale jednak było mi dobrze z nia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha moj ma dwa koty ale jak je otruć jak ja tam już nigdy ni ebędę:) Może klątwe rzucić?:) Miłego wieczorku, ja idę oglądać Nostalgię Anioła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu bym zwierzęcia nie otruła za żadnego faceta na świecie!:) niektórzy nie są warci nawet jednej mrówki:):) wazka napisz co to za film jak już obejrzysz i czy polecasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna miała przyjsc a tu zimno :( ta pogoda za duży wpływ ma na moje emocje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa..:D w lecie pewnie nam się mózgi przegrzeją co też będzie miało wpływ na te emocje:D niezrównoważeni jesteśmy i tyle:D:D:D żeby tak mnie ktoś porządnie palnął w łeb!tego mi potrzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedz ,że nie pomogło?!:P mam ręce które leczą i jak trzasnę,to już żelu do włosów nie trzeba:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×