Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

pewnie każdy chciałbym usłyszeć od ex że chca wrócic:P chocby po to żeby powiedzieć nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek otóż mój chce wrócić ale wydaje mi się,że do końca jeszcze się nie nauczył co jest ważne:) jak ma być tak jak przez 8 lat(no może przesadziłam wcześniej było ok...) ja ich bardzo prostą drogą naucze rozumu i tego ,że sobie nie dam! póki co humor poprawiają mi moje niebieskie paznokcie winko i muzyczka;]i niech jakiś patałach spróbuje zakłócić mój spokój:) to pożałuje!starczy już tego płaszczenia się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo faceci czesto podejmuja decyzje pochopnie niestety kobiety zanim cos postanowia przemysla milion razy ( tez nie zawsze mowie zazwyczaj) ale i tak wiekszosc ludzi ktorzy traca kogos wartosciowego tego zaluja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja to chyba nie będzie żałować:P kulawa nie jest wiec pewnie znajdzie sobie kogoś wartościowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susanna samotna07
Witam Was, Prosze Was o wsparcie. Pozstalam sie z moim mezczyzna po 3 latach zwiazku. To ja zerwalam, bo jakos niespieszno mu bylo do bardziej wiazacych deklaracjami (np. zareczyny, dziecko). Wyjechal niedawno na urlop dwutygodniowy do domu i mialam nadzieje, ze sobie to wszystko przemysli, czy chce byc ze mna na zawsze etc. Nie odzywalismy sie do siebie oboje od dnia 22 lutego, wczoraj mi nie przeslal zyczen na dzien kobiet.. Ma prawie wszystkie swoje rzeczy u mnie, wiec napisalam do niego dzisiaj sms, kiedy odbierze swoje rzeczy, to mi odpisal, ze w tym miesiacu, jak po chwili dzwonilam do niego to nie odbieral, odrzucil mnie, napisalam mu wiec drugiego sms, ze jak nie chce mnie widziec, to niech podesle jakiegos kolege po jego rzeczy, to mi odpisal, ze napisalem ci przeciez ze odbiore wszystko w tym miesiacu. I tak sobie mysle, czy to juz koniec, nie kocha mnie, jest tak zly na mnie, ze go zostawilam, czy to naprawde koniec ?? 3 dni przed rozstaniem pisal, ze jestem kobieta jego zycia. Dobijcie mnie prosze :-( Ps. Brakuje mi jego konkretnych deklaracji, ale kocham go bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Hej.Wiesz ja jako facet powiem Ci ze moze on czuc sie urazony jego meskie ego zostalo szarpniete.Wlasnie widzisz ty cierpisz a to ty zerwalas nie oczekuj od niego teraz kwiatow i Bog wie czego.Nie obwiniam Cie ani nie oceniam po prostu mowie jak wydaje mi sie ze jest i co on mysli.Teraz unosi sie duma i to Cie boli, najlepiej jest pogadac.Jesli przyjedzie po rzeczy to spotkacie sie i dowiesz sie co i jak.Moze pomyslal ze skoro zerwalas to zagra twardego faceta i pokaze Ci ze nie przejal sie rozstaniem.To widze swieza sprawa nie przestal Cie Kochac ale wini Cie moze za rozstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiotoon : oj mozesz bardzo sie mylic lepszego nie znajdzie sory troche zyje juz na tym swiecie i wiem ze malo wyjatkowych facetow... jesli kochala to pozaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Madzik - ja moja pierwszą miłośc zostawiłam po pół roku...Była to niby taka młodzieńcza miłość ale był dobry i kochany, nie było wtedy komórek,(a może były ale cholernie drogie) więc stał na mrozie przy budce tel. i gadaliśmy godzinami, kochany był, ja byłam niedobra dla niego. On codziennie pod szkołe po mnie przychodził (I kl LO) i kupował białą czekoladę bo wiedział że lubie. Kiedyś jak się pokłóciliśmy uprażył mi wielki karton popcornu - taki od tv i zostawił pod drzwiami z kartka:) No ale...zostawiłam go. jakoś taka miałam pcozucie że jest i tak na zawołanie. I wiecie co, wiele razy potem w chwilach kryzysu żałowałam. Kiedy miałam gorszy dzień albo pokłóćiłam sie ze swoim facetem ...Oj i spotykalismy się czasem an kawe...I z jednej strony tak jak mowicie pewnei go nei poznałam do konca bo co to jest pół roku ale z drugiej mało jest fajych facetów a on na prawde był fajny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
OJ TAK.. RACJA.. mało jest naprawde wartosciowych facetow niestety.. a im my starsze tym prawdopodobienstwo trafienia wlasnie takiego jest coraz mniejsze niestety.. ale nuie lamiemy sie, w koncu na jakiegos fajnego trafimy.. mam nadzieje.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
Byle nie wszystkie na tego samego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry znając nasze szczęście to i tak coś będzie nie tak:D więc jak znajdziemy jednego fajnego na nas wszystkie to i tak bedzie ok,patrząc na to jak było teraz:D Maciek myśle,że Twoja ex po tamtym gościu już ma przedsmak tego co straciła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
Badz wesoly, energiczny jak wibrator elektryczny. \\na dobry dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagralam wczoraj w lotka, już miałam zaplanowane jaki samochód sobie kupie i jakie prezenty dla bliskich i już widziałam mine exa jakby się dowiedział ale oszukali mnie. Trafilam tylko dwie cyferki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golgolka
sussana jego zachowanie jest typowe. Obrazil sie, ze smialas go wyrzucic ze swojego zycia. Nie dzwon, jak przyjdzie, oddaj rzeczy. na ak pozaluje, ale jeszcze nie teraz. na bank bedzie chcial wrocic, ale jeszcze nie teraz. Moejmu eks (tez go wywalilam) zajelo to okolo 3 tyg. Teraz cos zaczyna przebakiwac, ze moze jednak on wydoroslal, ze on chce ze mna... Ale sorry. Wole byc sama. Oczywiscie gdzies w glebi ducha licze, ze sie zmieni, ze zrozumie, ale nie teraz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha wazka:D nie mogę z Tobą a mi się dzisiaj śnili przystojni panowie w tropikach:D w końcu coś sensownego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebanalna ;) A mi się śnił ex i mi tłumaczył że jego nowa dziewczyna to Renia. Nie wiem skad mi się wzięła ta Renata, nie znam żadnej a ta ma inaczej na imie... A i jeszcze mi się śniło że wybierałam się w podróż do Norwegii. Znacie się na snach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie znam:/ może to i dobrze :D gdybym tak miała jeszcze interpretowac to co mi sie sni to by mnie zamkneli:D wiec obstaje przy tych tropikach:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golgolka
Wazkaaa - Renia? Przeciez to oczywiste. Najlepsza przyjaciolka kazdego faceta to Renia Grabowska. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
dla naszych męzczyzn z forum :) Z okazji Waszego Święta - my, dziewczyny, życzymy każdemu chłopcu: - Dziewczyny - tylko tej najfajniejszej, - Ciastek - tylko tych najsłodszych, - Samochodów - tylko tych najszybszych, - Zabaw - tylko najweselszych, - Przygód - tylko najciekawszych, ... i butów - takich, co najlżejsze w których wszędzie mógłbyś dotrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susaana bardzo prawdopodobne że twój jest wkurzony, ja też byłem na początku.. ale to mija, a i najlepsza bedzie rozmowa w 4 oczy. Dzieki kobiety za pamięć o naszym męskim świecie heh :D A co do mojej to dalej mi się nie wydaje że zatęskni czy coś:P to jednak twarda babka w głębi duszy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahahaha nie pomyślałam o tym:D:D:D:D:D:D:D hahaha, może jak obecna ukochana go rzuci to mu raczka pozostanie...oby to był proroczy sen:D:D:D Nic tak mi humoru nie poprawia z rana jak Wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×