Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

ja nie wyślesz to i tak nic się nie stanie:P takie ten dzień mężczyzny żenujący :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Dziekuje serdecznie za zyczenia:-* Drogie nasze Panie, szkoda ze dnia mezczyzny nie ma codziennie ale bysmy mieli dobrze zamiast kwiatow piwko jakies.A ja dzis zaczynam biegac kochani.Tak sie jakos biore w garsc tylko musze wytrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz racje,wczoraj dobijał sie drzwiami i oknami:D:P ja też planuje biegi:) jak tylko sniegi zejdą,tylko nie wiem kto padnie pierwszy pies czy ja...pewnie ja:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciekawe kiedy dzien dziewczyny?:P To wszystkiego najlepszego, dużo miłości już takiej prawdziwej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
juu. pytałaś czy myśle o powrocie - odpowiem Ci tak -myśle co by było jak bym wróciła ale zaraz po tym - przychodzą mi myśli po co ??? za dłuuuuuuuuugo to się ciągnęło :( Wierzyłam że to na zawsze -a jednak sie myliłam. Nie chce wracać. Muszę tylko znaleźć w sobie na tyle siły by znów mu nie uwierzyć że wszystko się zmieni na lepsze. PS. co do spotkania - to ja też !!!!!!!!!! ale nie w kwietniu i nie tak daleko:( może w kwietniu Warszawka a w czerwcu małopolska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
np. Kraków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFFFFFFFBCVXZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
Ja mam pytanie do chlopcow:P Czy faceci zwracają uwage np na to kto pierwszy sie odzywa? (chodzi mi o poczatek znajomosci) Czy to, ze dziewczyna odpisuje dopiero nastepnego dnia jakos Was zraza do niej? Czy tez powoduje zniechecenie do takiej znajomosci? Czy to w ogole jest dla Was wazne, zwracacie na to uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego odpisywania to skoro to początek znajomości to chyba bez znaczenia, no chyba że już jakoś o tobie myśli bardziej to pewnie bedzie myślał czemu tak długo nie odpisujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
A ja powiem tak ze fajnie jest dostac smsa od dziewczyny to znaczy ze interesuje Cie co chlopak robi i ze myslisz o nim.Ja nie lubie gdy ktos mi odpisze na drugi dzien wtedy zraza mnie to.Jeszcze jak napisze sory nie mialam czasu odpisac to juz wogole.Kazdy znajdzie 3 minuty na napisanie smsa i brka czasu to nie wymowka.Ja pisze pierwszy ale jesli widze ze dziewczyna sama pierwsza nie napisze nic czasem to odpuszczam.A pozniej ona czemu sie nic nie odzywasz to mowie ze ona nie pisala to ja tez sie nie odzywam.Zalezy od czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
czyli jednak... ale to chyba nie jest tez powod zeby sie obrazic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Nie obrazic nie chyba ze cos pilnego napisze a Ty nie odpiszesz a pozniej jak gdyby niegdy nic...Choc mowie zalezy od osoby moze sie obrazic jesli jest takim typem ze jesli napisze to liczy ze odpiszesz w najblizszych godzinach a nie drugiego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
hmm... dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
heh... jeszcze nie wiem:P Na razie takie świtelko male;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
pisal, pisal od miesiecy, denerwowal sie, ze ja taka. W koncu i ja sie odwazylam napisac pierwsza sms-a do niego dzisiaj a tu cisza:) I od nowa wszystko... Znowu sie nie przelamie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy za długie ale oni mają za krótkie :D zauroczenia rzecz jasna:D:D:D dlatego trzeba przyjąć ich taktykę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje zauroczenie stanowczo za długie;P a i końca nie widać.. dobrze że nie mam kota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram się w sobie żeby tego nie zrobić:D ale chyba mu wyśle w końcu wieczorem głupio mi troche:P bo w sumie mam troche kultury:classic_cool: i wypadało by...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj też było takie niewiadomo co :P ale jak sie nie bede rozckliwiac i po prostu wyśle zwykle życzenia to chyba przeżyje:P zastanowie się nad tym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×