Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

Niebanalna nie myśl o tym :P Ja dziś mam dobry humor :) i oby jak najdłużej mi tak zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Hej hej.Ja wlasnie wrocilem z kina bylem z kolezanka nowo poznana:-) Wiecie co u mnie jest tak ze nie korci mnie zeby napisac z tego wzgledu ze ona miala szanse na powrot zaprzepascila czy tam razem zaprzepascilismy i teraz jest mi o wiele latwiej wam widac trudniej bo nie mieliscie takiej szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagam napiszcie mi coś mądrego,bo mam ochote mu coś napisać ,nawrzucać i niekoniecznie będzie to miłe...:O:O haha i znowu randka:D:D:D Pietro Tobie to dobrze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
A ja własnie pije sama ze soba:P Przylaczcie sie koniecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też sobie łyknę na wzmocnienie:D:D:D co za paranoja!! niech lepiej znajdzie sobie jakąś d...pę i wcale się do mnie nie odzywa!to by mnie uspokoiło ....taaaa jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
ja tez mam ochote mojego zabic, ale wodka zawsze pomaga:D Wyjezdzam na 4 dni wiec moze i kontakt sie urwie... ehhh Glupki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...ja nie odpisywalam i nie odpisze!ale dzisiaj mnie tak naszło,że mam ochote mu nawrzucać:O nie wiem,taki dzień:/ pewnie,że pomaga.szkoda ,ze nie można się tak upić żeby całkowicie stracić pamięc!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam chciałbym sobie pogadać z ex tak jak kiedyś :P no ale to za bardzo nie możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
nom:( Ja tez sie zbieram... My niestety widujemy sie prawie codziennie... Dzisiaj tylko nie... Musze byc silna i odmowic na zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O kurde...jak mi brakuje tego padalca:O ale nie ma co!trzeba być stanowczym! to musi się skończyć raz na zawsze może jak się odkocham będe mogła wznowić kontakt póki co koleżeństwo mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa niech się cmokną nawzajem w tyłki!:O od niedzieli nowy tydzień;) mam nadzieje,że wytrzymam do końca tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
nowy tydzien nowe zycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jeszcze sie stary nie skończył:P ale dobrze mi idzie ,osiągnęłam już apogeum wściekłośći więc teraz może być tylko lepiej i niech się modli żebym go nie spotkała,bo zabije! trzeba odpuścić!musimy codziennie odpuszczać:D:D:D i tak już wszystko spisane na straty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha w naszym przypadku to jest nowy tydzień stare życie nowy tydzień nowa paranoja w dawnej postaci:D no nic...ide spać licze na to,że w końcu się wyśpie:)ochote na drinkowanie straciłam:O kolorowych:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
ehhh kolorowych snow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
niebanalna, gmail!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no mowilyscie dziewczeta ze dawalam swietne rady i jestem strasznie twarda? wlasnie osiagnelam swoje dno zyciowe nawet ja takze nie przejmujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×