Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

hej hej:) Ja chciałam wam niusa przekazać, że moj ex rozstał się ze swoją ukochaną. Po równych 3 miesiacach. Podejrzewam że wyparowała chemia, zniknęło zauroczenie i Buuum:) Mam satysfakcję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
ooo no prosze.. a ja wczoraj na zakupach z kumpelami bylam i co ukazalo sie moim oczom?? mijałam obecna panne mojego byłego.. i powiem wam ze szoku doznałam... tak brzydka ze po prostu brak mi slow.. na zdjeciach ja widzialam i rowniez stwierdziłam ze do pieknych nie nalezy.. ale to co zobaczyłam na zywo przeszlo moje najsmielsze oczekiwania.. panna nie ma w sobie nic co moglo zwrocic uwage.. dlatego dziwie sie ze sie z nia zwiazał.. moje kumpele byly w totalnym szoku ze wymienił mnie na nia.. az nie dowierzały.. sttwierdziły ze moj byly chyba jest pierdolniety.. coz nie mnie to oceniac.. ale satysfakcja ze jestem ładniejsza od niej jest :) tylko jakos nie moge sie pogodzic ze zamienił mnie na gorszy model, tzn brzydszy.. poraza mnie.. ;/ niebanalna moze wskoczysz dzis na gmaila?? ja bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Ciekaw jestem czy uda nam sie zobaczyc jak wygladam np na nk...Czy dojdzie do tego:-) ja chcialbym poznac ludzi z ktorymi podzielilem sie tyloma sekretami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry robaczki moje:) 👄 u mnie imprezowo i randkowo:P nowy Pan jeszcze się nie przestraszył ale już nie popełniam starych błędów;) mój ex też kogoś dorwał:O w dodatku jest okropnie brzydka i baaaardzo młoda:O juu...widziałam na nk,że tyyyż sesje:P bossskie kobitki;) pietro hmm...ja myśle ,ze jest to możliwe ale tutaj danych chyba nikt nie poda.predzej na meil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
No dokladnie tutaj to nie ma sensu sie wychylac.spoko ja moge link do nk wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no wiesz zaraz by nas tu wszystkich wyzwali:P więc jak coś to dajecie na meila:P katia1218@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
ja juz was mam, a reszta?? no dalej moi mili podajcie maile .. Maciek... Agus wazka i cala reszta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
wazka to daj znac juu ona Ci da moj link do profilu na nk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha tylko ze to niebanalna podała maila a nie juuu. To Juuu napisz do mnie; aaa_wazka@o2.pl Ty Pietro napisz też jak masz ochote:) Niebanalna oczywiście też, bo widzę że forum umiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dokładnie!co z resztą?dawać linki:P niech no ja sobie na Was popatrze:P zaraz idę na randkę:P:) więc śpieszcie się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Wazka poszlo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Kto ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
No niby nie ale juu to samo pisala a jakos ja nie jestem pewien tych komplementow.Ale na nk sie nie odezwalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciacho jak nic:P;) wazka Tobie też przesyłam linka:) tak wczoraj poszalałam,że jeszcze mi się w głowie kręci:O chyba pójdę na świeże powietrze,bo dzisiaj znów koncerty więc całonocna randka:D ,a ja się jeszcze chwieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebanalna jak było na randce?? Kochana nie dostałam nic od Ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
wazko, wyslalam Ci wlasnie maila.. kurcze wczoraj probowalam znalezc nasz temat w wyszukiwarce ale jest tyle o rozstaniu ze sie pogubuiłam.. mialam format kompa i wszystko potraciłam łacznie z ulubionymi.. ale zaraz puszcze sobioe linka na poczte zeby i w domu miec ten temat :) pietro, słuchaj sie kobiet, skoro juz 3 Ci powiedziały ze ciacho z Ciebie tzn ze tak jest.. z kobietami nei ma co dyskutowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moje drogie randka trwała pare dni i nocy:P tzn od czwartku:P bosssko było:) może nie wysłałam :O zaraz wyśle:) dawno na neta nie zaglądałam:P oj tak!!nie ma co dyskutować!!!:P a z nami to już na pewno:P juu ...jesteś na gmailu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebanalna, bardzo,bardzo cieszę się Tobą z Twojego szczęścia. Zaraz sprawdze maila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
wazko, odpisałam CI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3majcie kciuki ale nie zapeszajmy:P ze mną to różnie bywa:P:D wazka ja też odpisałam:) juu...dopiero teraz mam znów dostęp do neta:O miałam małą kontrolkę w pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
wazko brak Twoich fotek :P aczkowiek fajna kicia z Ciebie na gronie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
dzien dobry robaczki :) co tam u was?? taka cisza tu ostatnio panuje.. czyzby kazdy kogos poznal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziÓbeczki moje:)🌼 ale tu pusto:( napiszcie co u was! lena,pietro,tony,zuza,drożdzówka,tony itd...z resztą jestem w miare na bierząco:P ja nie ogarniam:D 3 panów się chyba zmówiło:D wszyscy na raz czegoś chcą:D ex,M. i nowy:D olać ich przynajmniej w połowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
halo halo :) co tak wszystkich wymiotło?? co u was, opowiadac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×