Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

Bzdura. Czas też pogłębia rany, zamiast je leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje,mniej tu facetów ale czy nam ktoś broni iść na spacer,na siłownie gdzieś tam tak jak oni? nikt.też mozemy wyjść z domu.zająć się czym innym oni inaczej odreagowują ale nie znaczy ,ze mniej czują.. fakt ,ze nie wszyscy są "święci" ale czy my kobiety jesteśmy?? kobiety też potrafią zranić i dokopać:O założycielem topiku był facet i nie jednego tutaj mamy:)na całe nasze szczęście bo dzięki tym właśnie panom widze,że nie tylko ja przeżywam,nie tylko mi jest ciężko i nie każdy jest dupkiem:) dziewczyny nosy do góry:P boli i będzie bolało zaponmnieć nigdy się nie zapomni ale po jakimś czasie nabierze się do tego dystansu spojrzy na to inaczej nikt nie wygumuje tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym czasem to ja nie wiem, u mnie pół oku mineło a dzisiaj mam dół jakiego chyba nie miałam, koszmarnie jest, nie mam sił, on mnie znienawidził a ja się upokorzyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myśl o tym wiem,ze trudno:O ale jednak da sie zając czymś innym:) nie wiesz co myśli a nawet gdybyś chciała spojrzeć na świat oczami faceta musiałabyś spoglądać miliony razy bo każdy jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sil, jestem na dnie, jestem tak zalamana że nie mam słów by to opisać, pomijam fakt że fizyczne objawy (ręcę mi drżą i się cała ttrzesę) to po prostu nie chcę już żyć...słaba jestem, strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wazkaaaa
jeszcze bedzie dobrze!!! musi byc!!!! dzisiaj jest wszystko do bani i sil brakuje ale musisz wierzyc ze bedzie lepiej!!!! tez bylam w podobnej sytuacji, myslalam ze nie dam rady i najgorsze mysli do glowy przychodzily i jakos dalam rade, przetrwalam choc bylo straszliwie trudno... pomysl ze nie ty jedna cierpisz w tej chwili z powodu rozstania, wiele osob siedzi teraz i beczy i cierpi, takie zycie... raz pod gorke raz z gorki... wazko musi byc dobrze, musi byc lepiej!!!! trzymaj sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję...:* jakoś mało wiary mam w to że będzie lepiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazkaa musimy wierzyć że będzie dobrze!!! dziś też mam ponury nastój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co do konca kłamał że taka ważna jestem, że bliska i w ogóle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazkaa nie myśl o jego słowach bo i tak nie zrozumiemy naszych ex :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przypominaj sobie tego co mówił...ciężko ale postaraj się. takiotoon i jak?bez zmian? u mnie niestety albo stety też-moja ideologia jeszcze nie padła:P na szczęście jutro znowu egzaminy więc uczę się pilnie;] a o reszcie nie myśle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hieny czekają na uzewnętrznienie się...no ...dajesz:D:P wysłałam ci meila... ide się uczyć!!!:P co by się całkiem nie załamać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wolno mniee sssmnucuic
nie lubie rozstan...najbardziej naswiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi troche też...:O ale żeby tyle nie myśleć gotuje zupkę:D wiem ,fajnie mam o 21 ale co tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha!pewnie,że nie zła:P bo moja:P mój nastrój co godzinę się zmienia:O aj nie martw się...to już i tak nie zależne od nas:O nic nie zrobimy:O zobaczymy co twoja powie cholera...miałam się uczyć...i taaaak mi się nie chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
Czas jednak powoli bo powoli ale leczy rany... kiedyś zapomnimy czas nie leczy ran tylko do nich przyzwyczaja... kochani.. ale dobrze bedzie,,jakies lekcje na przyszlosc wynieslismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu juu
bedzie dobrze jeszcze , zobaczysz w podobnej sytuacji bylam i ulozylo sie wszystko dobrze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
juu juu mozesz napisac cos wiecej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,że dobrze:P i pewnie,że musi:P a ja jestem chora:O mam migdałki wielkośći piłek tenisowych:D no ale już po sesji!!jeden plus wiecie jaki ten dupek ma opis:O brak słów:O ale nic nie pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×