Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

wiesz...te swoje internetowe randki pewnie zakończy i być może wróci z mordą zbitego psa:P a ty mam nadzieje będziesz już wyleczona i zakochana na nowo:) tak będzie!!postanowione słyszysz?!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt dużo bólu mi zadał zebym miała wrócić i na pewno już nigdy do niego się nie odezwę. To że mnie zostawił to jedno, ale to że zwodził, kłamał, i podtrzymywał nadzieję to nie jest do wybaczenia. Stracilam czas, nerwy, nie przesypiałam nocy i na pewno na moim zdrowiu to się odbije. Egoista pieprzony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
omg... Wszystko sie dzieje tak jak sie tego obawialam... Chce umrzec, ratujcie:((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u Ciebie co? bo ja chyba wymiękam😭nie jestem dobrą koleżanką😭 po paru godz. pisania stwierdzam ,że nie jestem😭 ....i jakoś tak mi zwyczajnie smutno😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie...ja też za dobrze się już czułam w tym wszystkim chyba😭 ...ale nie okłamujmy się mam dalej tą cholerną nadzieje😭 tyle,że oprócz tego jakoś żyje,a dzisiaj....szkoda gadać...chyba coś umarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebanalna jestem ...dupek ma wciaz opis ale juz mnie nie boli. Załosny jest z tym afiszowaniem, pewnie już pod pantoflem siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważkaa takie opisy to bolą jak się je zobaczy, każda taka informacja o zmianie u ex boli ale przyzywczajamy sie pozniej do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh..następna która skasowała numer i nadal widzi opisy:D:D dobre jesteśmy:P M. też ma opis,smutny ale cóż... ja już troszkę głupieje😭 ale chce żeby był obecny w moim życiu,a chyba nie powinnam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lamcie sie duszyczki po rozstaniu najpierw jest cierpienie calymi dniami i nocami pozniej przychodzi raz na jakis czas wielkimi falami a pozniej mniejszymi az w koncu macie to w dupie to jest naturalny tok a ze macie raz lepszy humor raz gorszy to swietnie to oznaka zdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja skasowalam numer tel , numer gg wyeksportowalam liste i kazalam znajomym mi nie mowic jaki e ma opisy chocbym blagala na kolanach:D i mam spokoj chociaz korci to nie mam sie skad dowiedziec tez wam tak radze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ustaw sobie ... jest taka opcja nie pokazuj wiadomosci od nieznajomych albo nie pokazuj statusu nie napisze albo nie odczytasz bo blokowac to tak desperacko ulatwiajcie sobie dziewczyny to wszystko "najwiekszy koszmar jaki moze was spotkac zeby trwal musiecie go karmic" przestancie sie katowac zaglodzcie koszmar a zniknie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ta masochistyczna ciekawosc zeby spojrzec na opis... kazdy tak ma z nadzieja ze moze zobaczy sie ze teskni za Toba albo ze cos sie nie uklada z nowa dziewczyna ale poki tego chcemy i na to czekamy tak sie niestety nie stanie ... faceci to czuja podswiadomie ze kochamy wciaz i czuja sie pewnie dopoki nie zapomnimy... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kontakt z jednej str jest dla mnie fajny a z drugiej to tak sobie myśle,że chyba mnie poj....ło😭 więc może jednak zamknę się na jakiś czas,bo zgłupieje jeszcze niedawno powiedziałabym komuś ,kto by mi powiedział,że tak mnie weźmie,że nigdy w życiu ,ze jest nienormalny:D a teraz sama jestem nienormalna:D chyba najwyższy czas zdjąc klapki z oczu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bo ja w domu skasowałam, w pracy znowu zobaczylam, potem u mamy tez na liscie go miałam. dzisiaj z tlenu go wykasowałam.Pewne nawet nie zauważył.Milczy nadal. hahaha a tak mu na mnie do konca niby zależało:D Ale lepiej mi bez kontaktu, nie denerwuje się, nie szarpie...tak czekałam na wiecornego smsa i dopóki nie przyszedł nie usnęłam a teraz zasypiam bo wiem że nie napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Witam :) Właśnie wróciłam z przedwczesnego dnia kobiet :) Gites majonez u mnie - mam dobry humor, sikam na opisy exa i jego numery - pokasowałam i po blokowałam i spokój mam święty :) Dbam o to by mi było miło i dobrze :) Wam też radzę nie interesować się co tam u Państwa exów słychać (Ciebie Niebanalna też się to tyczy choć Twój to nie ex ). Zacznijcie żyć własnym życiem!!! Toż zaraz połowa marca - ile jeszcze będziecie skazywać się na cierpienia?? Pół roku, rok czy dwa?? A wiecie, że to nie ma sensu. Oprócz Maćka (który jest w najlepszej sytuacji ze względu na wiek) nikt już nie ma 21-22 lat, więc szkoda czasu na marnowanie go na wspominkach i łamaniu się :) Główki do góry :) Dobrej nocki życzę :) Do jutra :) (pewnie odezwę się po południu - rano kacyk będzie lekki:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Niebanalna - czyżbyś chciała koniecznie wpaść na nasz oddział szpitala specjalistycznego?? :) tzw. Psychiatryka?? Daj sobie na wstrzymanie skoro tak ciężko znosisz kontakt z nim. Czas pomoże - uspokoi emocje :) Może będziecie jeszcze przyjaciółmi, ale teraz chyba jeszcze nie czas na to... według mnie oczywiście :) Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piernicze czemu to tak musi być? Czemu coś co jest pięknego się rozpada? Było super zajebiście, bez wiekszych problemow i padło... Jak to wszystko ogarnać? Jak przestać kochać kogoś kto jest dla Ciebie całym życiem i można by dla niego poświęcić wszystko co się ma żeby tylko z nią być? Jeszcze żeby to wszystko się nie układało, żeby miedzy nami były tylko kłotnie, walki, spory, ciężki chwile ale nic takiego nie było. Było wszystko pięknie, poświęcenie wielkie, romantyczne chwile, dobry kontakt wszystko było nie tak i padło. Nie wiem może za dobry byłem i miala dość tego cukru? Inne mają chłopakow ktorzy je olewają, zdradzają, kręcą ciągle na boku, biją i wszystko potrafią takim pajacom wybaczyć i są z nimi mimo wszystko i kochają. A tutaj ona nie umie tak. Może faktycznie było zbyt piękne. Nie widziałem jej już dwa tyg, ja już wariuje, chce do niej, chce znow zobaczyć porozmawiać normalnie, poczuć żę jest obok. Ja piernicze chce do niej!!! Chce żeby było po wszsytkim i wrociła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety takie jest życie, nic nie poradzimy, nie przebijemy głową muru...Dzieki wam ja dużo zrozumiałam. I nie chce juz tracić czasu. Straclam pol roku czekajac na cud, stracilam czas na rozmowy i pisanie do niego i wierzenie, i czekanie zamiast od pcozątku go olać. Bo skoro oni mają na nas wyjebane to my musimy mieć na nich , bo nie ma sensu się upokarzać, nie ma sensu czekać na cud, którego NIE BEDZIE!!!! Wykasowałam go ze wszystkiego co możliwe, nie chcę już widzieć tych buziaków, teraz buziaki, za tydzien byłoby" kocham Cie" więc nie chcę widzieć ani wiedzieć. I wiecie co - dla mnie tak nie robil, opis byl max 3 godziny a nie dwe doby ale wiem, że jak po tak krótkim czase jest taka wielka miłosc to tak szybko jak sie rozpoczeła tak szybko się wypali. Ne da się zbudować pałacu w dwa dni ani wychodować pięknego ogrodu, jak sę cos zrobi szybko to można zapomniec o pewnych istotnych kwestiach np o fundamentach pod zamkiem i on sie zawal:P Ale sobie wymyśliłam... Ale na tą chwilę tak właśnie się poczieszam a z czasem bedzie mnie coraz mniej obchodził on. Buziaki dla wszystkich i miłej niedzieli:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! I brawo dla tej pani! A ja mam dziś wspaniały humor, który podkręciła Shakira ze swoją nową piosenką "Give it up to me" You can have it all Anything you want you can make it yours Anything you want in the world Anything you want in the world Give it up to me Nothing too big or small Anything you want you can make it yours Anything you want in the world Anything you want in the world Give it up to me ITEGO SIĘ WSZYSCY TRZYMAJMY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
witajcie!! wrocilam.. matko jaki mialam ciezki weekend.. dopiero do domu dobiłam.. od piatku do niedzieli jedna wielka impreza.. wysiadam.. te moje wariatki chyba chca zebym na odwyku wyladowala.. wazka!1 wreszcie madrze gadasz :) brawa!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×