Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

U mnie to chyba miłosc przeradza się w nienawiść - ta Madzia twierdzi.Staram sie podtrzymać tą złość na niego bo chyba mniej wyniszcza niż taka rozpacz straszna i tęsknota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam już w dupie wszystko :D jedyne co mnie dzisiaj interesuje to nowe odcinki CSI :D no i w sumie chora nadal😭 ale przeżyje:P no już myślałam ,że nie wrócisz moja blondyneczko:P że zaległaś lub ....;) maciek maciek żyjesz?? pietrooooooooo puk puk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Widzew widzew łódzki Widzew!!!! Zyje zyje derbami łodzi dal mojego Kochanego klubu to moja milosc ktora mnie nie zostawi nigdy ani ja jej:-) Milosc do Widzewa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Jak zawsze:-) Ale powiem wam ze jestem bardzo szczesliwy.Od dawien dawna juz mam powyzej uszu ja i jej zycie.Nareszcie moge sie realizowac nie interesuje mnie ona i co z nia zwiazane.Malo co mysle o tym co bylo.Czy tesknie? Raczej nie juz nie...Mam swoje zycie ona swoje.Jednak co racja to racja ale przetlumaczylem sobie to wszystko co wy mi radziliscie przez tyle czasu ona nie wie czego chce a ja wiem i do tego bede dazyl!!! Wszystkim tym ktorzy maja dola i mysla ze wlasnie nie potrafia zyc bez tej osoby itp Kochani mozna spokojnie swoje przebolejecie i nadejdzie czas gdy spojrzycie i powiecie dobrze sie stalo nie byla\nie byl dla mnie.My tutaj starzy bywalcy przezylismy to wszystko i jesli ktos jest nas wart to nie zostawi nas nigdy pamietajcie trzeba znac swoja wartosc i nikt na swiecie nie moze wam wmowic tego ze jestescie nic nie warci nikt bo trzeba wierzyc w siebie a to ze was byli zostawili swiadczy ze ta milosc nie byla pisana do konca zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie!Mądre słowa.Tylko idiota nie docenia takiego uczucia więc po co nam związek z idiotą?:D Wiem,że będzie cholernie ciężko,bo nadal chce tego kontaktu ale dzisiaj obudziłam się i powiedziałam STOP! I koniec!Z tygodnia na tydzień będe sobie wmawiać,że mam to w dupie aż uwierze:) I nic już nie napisze.Będe robić tak ,jak on.Od dzisiaj nie interesuje mnie jego życie.Nie interesuje mnie on.Nie będe dłużej czekać i szukać kontaktu.Nie będe odpisywać!!Koniec Mimo wszystko powiem Wam,że jestem w jakiś tam sposób szczęśliwa i nie żałuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEE Pietro ja tam wole ŁKS:) Niebanalna - oby tak dalej:)I obyś wytrwała w postanowieniu. W sumie Ty silna babka jesteś, ja nie wiem ile razy łamałam swoje postanowienie. Zresztą dupek nie wysłała nawet życzeń na dzien kobiet więc juz nawet pretekstu nie bedzie więcej by się miał odezwać:) Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta!! Przede wszystkim szczęścia i uśmiechu Wam wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
I JA SIE PRZYŁACZAM :) wszystkiego najlepszego kobitki :))) 🌻 ja tam nie oczekuje ze moj mi cokolwiek wysle i mam to gleboko :) niebanalna, bedziesz dzis na gmailu? jak tam zaczal sie poniedzialek?? jak narazie u mnie spokoj, mam nadzieje ze caly dzien taki bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
A ja spotykalam sie z nim codziennie od jakiegos czasu... Wczoraj nawet zaprosil mnie na obiad z okazji Dnia Kobiet. A dzisiaj rano wyslal zyczenia w ktorych napisal m.in. zebym znalazla wymarzonego faceta... Nie mam sily juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
myslicie ze chcial mi dac w ten sposob do zrozumienia ze my nie bedziemy razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie to chciał Ci dać do zrozumienia. Mój mi tak napisał jak się rozstawaliśmy...Ze nam nie wyszło, ale że wie że w końcu trafię na swoją miłosć. Dziewczyno ogarnij się bo tracisz czas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
to wszystko jest takie dziwne... wazka mocne te Twoje slowa, ale masz racje pewnie... :( :( :( Przestane chyba sie do niego odzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana pomyśl sama czy gdybyś kochała faceta i chciałabys z nim być życzyłabyś mu fajnej kobiety? Ja myślę że on robi jak mój - dopóki nikogo nie ma utrzymuje kontakt z wygody.I z egoizu. Ma z kim pogadać, spotkac sie, ale w koncu znajdzie sobie kogoś i bedziesz wtedy cierpiała jak ja. No chyba że teraz pokazesz klase (ja żałuje ze tak nie zrobiłam) zerwiesz kontakt i może się obudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golgolka
Moj byly ukochany powiedzial mojej przyjaciolce, ze zamknal ten rozdzial zycia za soba... Jakie to patetyczne i jakie zalosne, bo to ja go wyrzucilam... Boli mnie tylko, ze z jego strony to zero wyrzutow sumienia, zero zalu, ze skonczylo sie cos, co trwalo 6 lat, zero jakiejkolwiek refleksji... Ale wczoraj uzmyslowilam sobie, ze ten czlowiek byl miloscia mojego zycia i wypalilam sie w tym zwiazku. Teraz juz nie chce nic od losu. Ktos mi radzil, zebym poderwala innego faceta i wtedy szybko zapomne, ale to byloby bardzo nieuczciwe w stosunku do tego drugieg mezczyzny, bo co on biedny zrobil? ech ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już postanawiam wreszcie was posłuchać. Dała mi kosza. To ja też jej już nie bede dupy męczył jak jakiś pluszowy misio. Koniec z pisaniem. Będzie chciała sama sie odezwie. Mozę otrząsnie sie i zobaczy co straciłą. A jak nie...to nie wiem co bedzie. Cholernie cieżkie to bedzie. Ale trzeba sie zabrać za siebie. Tylko zyczenia jej wysłąłem i leci kolejny dzień bez kontaktu. To był piękny czas...ale im szybciej się zbiore w sobie, tym predzej mogą znów pojawić się inne piękne chwile. Terapia szokowa. Chcialem to robić stopniowo. Ale wtedy ból się ciągnie strasznie. A tak...może szybciej będzie. Może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
Znowu Wam dziekuje ze jestescie, kolejny raz czeka mnie czytanie watku od poczatku;) Jestem na 12 stronie, juz mi lepiej... Koniec... nie odzywam sie do niego, mam nadzieje ze on tez juz nie zacznie kolejny raz tej szopki... Rozstalismy sie w listopadzie, juz dawno mialabym te cierpienia za soba.. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:):):) też Wam życzę wszystkiego najlepsiejszego:) wazka,czy ja taka silna jestem?..nie wiem,w końcu nie raz sobie to obiecywałam:P ale czuje ,że tym razem będzie inaczej i że jakoś wytrzymam:) damy rade!prawda maciek?:D;) karinita facet sam nie wie czego chce więc nie gódz sie na bycie zabawką dla niego!!raz sie z Toba spotyka innym razem mowi o szukaniu kogoś innego-traktuje cie jak koło zapasowe.Niech spierdziela. Kopnij go w to jego dooopsko i zobacz tylko gdzie spadnie i czy aby nie za blisko ciebie,bo trzeba bedzie poprawić:classic_cool: juu:) bede pozniej na gg:)bo niebawem udaje sie na piwko-nie zeby z zamego ranca ale ide jeszcze z kumpela na zakupy i czyms trzeba bedzie ta wyprawe zakonczyć:D jiss nie ma sie co ścierać,bo ona pewnie i tak tego nie widzi:) jak większość tych naszych patałachów!!nikt nie mówił,że będzie łatwo ale łatwiej z kolejnym dniem.zapomnieć nie zapomnisz ale radze ci olać temat,bo im wcześniej tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
mi sie wczoraj włączyła faza wspomnien.. heheh bez kitu.. nawet zaczelam nasze fotki ogladac.. ale za duzo ich nie obejrzalam, nie moglam.. nie powiem jest to jeszcze za świeza sprawa.. wiecie ze dopiero minely 4 miesiace? a ja czuje jakby z rok czasu juz zlecialo.. straszne jest to wszystko.. niby nie duzo czasu ale jednak.. wsariatko, napij sie i za mnie.. ja wam powiem ze napilam sei za nas wszystkich w weekend, zdrowia nam starczy na baaardzo dlugo.. gorzej z moja watroba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh juuu:) Ja tydzien nie mam kontaktu z moim a czuje jakby wieki mineły. I fiut nawet życzen nie złożył. Po 3 latach znajomości, oj a ja taka ważna jestem przecież, i zawsze miałam być, haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju ale chyba dobrze ci z takim stanem rzeczy jak teraz?;> powiedz,że tak bo cała moja filozofia legnie w gruzach:D cholera kasik my tu buty oglądamy,a ja mam śnieg za oknem!😭 wzaka ty to masz teksty:D no nie mogę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok moje drogie panie ja spadam bo już ta godzina ,a ja dopiero z łóżka się zwlekam:D zajrze do was później pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
niebanalna jest mi dobrze naprawde L:) aczkolwiek mam czasami napady wspomnien i zalu, tesknoty.. ale takie babskie weekendy w wykonaniu moich wariatek upewniaja mnie w przekonaniu ze zycie singla jest zajebiste :) heheh tylko dzis mam mała niemoc tworcza w nogach heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
Wszystkiego Naj kochane babeczki!!!!!!!!!!!!:) Ja cały czas próbuje być silna - :) Co dzień odmawiam spotkania - wole się nie widzieć - bo wiem że na dzień dzisiejszy to jestem za słaba by zobaczyć w jego oczy i powiedzieć mu nie kocham Cie - wiem ze nie uwierzył by w to - ja zresztą też w to nie wierze. Jak z nim nie jestem - o wiele bardziej się stara niż jak jest ze mna. Trudno to wszystko zrozumieć :( ale............dam rade:) a tak wogóle - to pierwszy złożył mi życzenia - zanim jeszcze wstałam to sms-był już wysłany z życzeniami - nie powiem -miło mi się zrobiło Kobitki do zobaczonka na sabacie:)!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
ahahahahahhahahahahaha nie moge, jaki tekst :) czesc Lenko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
juu......... z tymi synonimami słowa NIE -to strzał w 10 Zgadzam się. Madzik pisze że rozum jest od myślenia a serce od tłoczenia krwi -ma racje!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda tylko że czasami strasznie trudno zgodzić się z rozumem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×