Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

juu co tam u Ciebie :) ja dziś z rana jakiś taki przyjebany jestem :| kusi mnie żeby sie odezwac, ale nie zrobie teogo!! Madzik każdy myśli że jego sprawa jest inna, niepowtarzalna itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
wiesz u mnie wszystko bardzo dobrze :) nie mysle o Nim.. nie musze.. a Ty badz twardy.. i słuchaj Madzika.. ona dobrze pisze.. ze jesli im naprawde zalezy to sami teraz postaraja sie o kontakt!!My juz i taks ie staralismy.. teraz ich kolej.. ale jesli jest cisza tzn ze jest im dobrze i wcale a wcale nie chca powrotu.. ja wam powiem jedno.. teraz gdyby mnie zapytal czy bym wrocila.. powiedziałabym .. NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
wiem Maciek.. widze ze ja strasznie mocno kochasz.. mi jakos poszlo w miare szybko obudzenie sie z letargu.. ale to dzieki wszystki m wokół.. inni faceci, ciagle wypady na ploteczki.. nie mysle juz tak tyle o tym.. zmieniłam sie.. zmienialm to co mnie najbardzioej wkurzało.. brak pewnosci siebie.. heheh teraz jestem przekonan o wlasnej wartosci i nie bede z byle kim aby tylko byl.. mam w dupie juz co mowia wszyscy wokol.. teraz liczy sie tylko JA!!i zaczelam w koncu myslec o sobie a nie o wszystkich innych.. wreszcie czuje ze zyjke.. nie msze sie nikomu spowiadac co robi i z kim.. ciesze sie ze statusu singla.. wykorzystuje ten czas najlepiej jak sie da zeby pozniej nie zalowac ze przez tyle czasu siedzialam jak zakonica i ryczalam.. a jak znajde juz faceta wtedy bede grzeczna :) narazie czerpie z zycia garsciami :) Tobie tez radze.. nei zamykaj sie na innych bo to najgorsze co mozesz zrobic.. zacznij sie spotykac z innymi pannami, zobaczysz ze szybciej poradzisz sobie z bólem.. bedziesz mial z kim popisac spotkac sie i mysli nie beda krazyly wokół ex.. a nie jest powiedziane ze masz od razu wchodzic w zwiazek.. pospotykaj sie na wolnej stopie i spedzaj miło czas.. teraz badz egoista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za miłe słowa :) no u mnie niby jest lepiej, jakoś leci czas itp no ale dalej tęsknie, to spotkanie o którym Ci pisałem też troche dało mi do myślenia, że jakoś powoli jakikolwiek kontakt uda się utrzymać bo o powrocie to nie myśle nawet i nie mam zamiaru prosić o to.Oby do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to nie ja do niego napisałam tylko on...4 razy w ciągu jednego dnia zagadywać,to już za dużo jak na moje postanowienia:O nie wiem czego mu brakuje i nie zapytam,bo juz mnie nie bawi rozmowa o uczuciach... tak wlasnie juu...trzeba byc egoista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebanalna rozmowy o uczuciach to sobie można dla chlopaka/ dziewczyny zachować! :) Jak zagaduje na gg to na niewidocznym siedzi i spokój bedzie ;) Ja to dziś jakąs książke poczytam chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie siedze na niewidocznym ,raz tylko włączyłam specjalnie na dostepny;] ale kurde jak można nie odp kiedy się chce odp:O no masakra jakaś.wyłączyłam gg i idę spać.zajęć nie ma,pogoda okropna wiec ide w kimono nie mam chłopaka więc powinnam nie mieć też uczuć,nie ma o czym mówić.musze to przespać:) kurde straszna ta pogoda u mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak było słońce to mi biło więc nie wiem już czego mi trzeba:D chyba faceta:D pada,jest szaro i brzydko i w sumie tak samo mam w mózgu:D:D szaro i brzydko i pada:P heh...dzisiaj mam jakiś gorszy dzień:O w dodatku zajęcia odwołali :/ tak przynajmniej bym usypiała na wykładach:P no coz...M. i M. i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam gorszy:p nic do roboty konkretnego, żadnych obowiązków pilnych ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madra juu :) :* rozpamietywanie nic nie da trzeba zapomniec jest chyba jeszcze troche fajnych facetow na swiecie czekajcie na swoje przeznaczenie keidys was znajdzie:* nic na sile ono w odpowiednim czasie sie zjawi... wszystko jest po cos moze ta sytuacja daje nam mozliwosc zdobycia nowych doswiadczen pozwala unikac pozniej jakis bledow i moze dzieki temu przetrwamy z nastepnym facetem i on bedzie ten ostatni glowy do gory:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam....jak M. się postara to dam mu szanse:D:D też nie mam nic do roboty:/nauki zero,na spacery za zimno w dodatku pada,pies śpi i tez nie wykazuje chęci na wyjście:D nawet na piwko skoczyć mi się nie chce,bo gdzie w taką pogodę jak szłam na uczelnie,to mało mnie nie zwiało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
dokladnie Madzik... nie ma co rozpamietywac bo to jeszcze bardziej zabija nas od srodka..trzeba sie otworzyc na innych i tyle.. zycie toczy sie dalej, trzeba isc do przodu a nie stac w miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
niebanalna wbij na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niebanalna bedziesz myslec jak bedzie chcial wrocic narazie poki nie padlo takie zdanie ze zaluje i chce wrocic to sie nie zastanawiaj tylko zajmij soba ty jestes najwzniejsza i zawsze o tym pamietaj badz egoistka wtedy lepiej znowi sie rozstania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to co ma byc to bedzie jesli jestescie sobie przeznaczeni to bedzcie razem ale nie mozna siedziec i na to wyczekiwac sam los pokaze ... sila mu nie pomozecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
wlasnie! badzmy egoistkami/tami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie glebiej przemysli pewne sprawy to czasem dochodzi sie do wniosku ze jakas sprawa z przeszlosci dobrze sie potoczyla widocznie tak mialo byc nie mowmy ze los jest taki zlosliwy moze nam zabiera jedna osobe zeby dac lepsza badzmy optymistami:D i tak wszyscy wyjdziemy na prosta zakochac mozna sie kilka razy pocierpi sie i przejdzie ja kochalam jednego teraz cierpie przez innego i o tamtym nie pamietam tak wec wszystko sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele padło... wrócić raczej nie ,raczej coś zacząć a idę spać nie ma co:O dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
takiotoon to raczej ty sobie babe i nie ogladaj sie juz na nia :P Madzik ma racje, po cos musialo byc to rozstanie, bo nic nie dzieje sie bez przyczyny.. czeka na nas napewno cos lepszego! bez watpienia tak jest.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
jest prawda jest :) sam jeszcze zobaczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w sumie wierze że bedzie dobrze:P Moja pewnie sobie myśli tak jak wy że coś lepszego jej się trafi:P śnieg u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
u mnie słoneczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
hej wszystkim.Jak tam smutno troche widze? Wiecie co macie racje rozstanie ma swoje powody i musi byc po cos.Wielu z nas zdalo sobie sprawe ze moze zyc bez tej drugiej osoby i ze zycie nie konczy sie na niej.Moze to smieszne ale odnalazlem swoj swiat bez niej i to mi uswiadomilo ze milosc nie jest nigdy pewna do grobowej deski.Wiadomo ze nie mozna bedac z kims martwic sie zostawi mnie czy cos ale jednak nie ma co sie tak bardzo bardzo angazowac ze to ta lub ten jedyny bo pozniej budzimy sie sami z reka w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
własnie.. ja zawsze myslalam ze on jest tym ostatnim ze zostanie moim mezem.. byłam tak pewna tego ze nie dopuszczalm mysli ze moze mnie zostawic.. nie brałam w ogole tego pod uwage i co? jak widac nie mozna byc niczego pewnym.. nawet miłości.. teraz mam nauczke, jestem madrzejsza o pewne wydarzenia i mnie to cieszy.. wyniosłam porzadna nauke na przyszlosc i cieszy mnie to.. teraz inaczej bede podchodziła do zwiazkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×