Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

Gość Pietro22sz
Hej wiesz co tak szczerze na to licze.Pasterka to jedyny czs gdy spotykamy sie razem paczka na dobre i na zle od 22 lat znam tych ludzi bawilismy sie w jednej piaskownicy terazcoz kazdy studiuje w innym miescie i dopiro po pasterce jest czas na rozmowy i bez zalu bez bylych dziewczyn po prostu pelen wspomnien czas i tego zycze wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Kobieta bez mężczyzny jest jak ryba bez roweru. A tak serio to powie szczerze widze sie z moja paczka od piaskownicy bardzo rzadko wiec pasterka to jest czas na wspomnienia i zero temtow kobiet zlamanych serc po prostu gadamy o nas o wspomnieniach naszych czasow teraz kazdy studiuje w innym miescie wiec pasterka i sylwester to czas gdy sie widzmy i mozemy pogadac.Od nowego roku mam nadzieje na nowa milosc i zycie:-) tego zycze wam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Kobieta bez mężczyzny jest jak ryba bez roweru. A tak serio to powie szczerze widze sie z moja paczka od piaskownicy bardzo rzadko wiec pasterka to jest czas na wspomnienia i zero temtow kobiet zlamanych serc po prostu gadamy o nas o wspomnieniach naszych czasow teraz kazdy studiuje w innym miescie wiec pasterka i sylwester to czas gdy sie widzmy i mozemy pogadac.Od nowego roku mam nadzieje na nowa milosc i zycie:-) tego zycze wam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Kobieta bez mężczyzny jest jak ryba bez roweru. A tak serio to powie szczerze widze sie z moja paczka od piaskownicy bardzo rzadko wiec pasterka to jest czas na wspomnienia i zero temtow kobiet zlamanych serc po prostu gadamy o nas o wspomnieniach naszych czasow teraz kazdy studiuje w innym miescie wiec pasterka i sylwester to czas gdy sie widzmy i mozemy pogadac.Od nowego roku mam nadzieje na nowa milosc i zycie:-) tego zycze wam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopro
3 razy to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Sory ze tyle razy ale czasem sie zacina kafeteria i wyskakuje blad strony dlatego tyle razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopro
Ale mi smutno dzisiaj jest że jej już nie ma. Znalazłem w telefonie nagranie głosowe które ona nagrała pare miesięcy temu. Jak sie cieszyła fajnie taka radosna była. Nie mogę uwierzyc, że jej juz nie ma przy mnie i nie będzie. Serce mi pęka teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zadzwoń do niej oślle
:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopro
nie mam odwagi bo to ona postanowiła o naszym rozstaniu i to ona ma sie odezwać pierwsza. Powiedziałem jej to zresztą w dniu rozstania, że czekam jeszcze na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zadzwoń do niej oślle
może duma jej nie pozwala? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
to ona zerwala wiec czemu on ma sie plaszczyc i dzwonic?? wlasnie ze nie!! to ona ma przejrzec na ocvzy i ona ma sie odezwac a nie on..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopro
co ma byc to będzie. Ona ma taki charakter, ze jak zrozumie to zadzwoni lub zamilknie na zawsze ale i tak się z nią spotkam za jakiś rok bo chem wiedzieć jak się jaj układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Rozumiem Cie stary tez mam takie jazdy czasem jeszcze teraz mialem kilka dni wolnego na studiach to juz ten czas gdy siedzi sie samemu bo wszyscy studiuja i nie ma do kogo sie odezwac jest ciezki tez mialem mysli napisz zadzwon ale jakos przetlumaczylem sobie zawsze ja w tym zwiazku bylem takim łosiem jak sie klocilismy dzwonilem i pierwszy zaczynalem rozmawiac.Nie chce jej przeszkadzac moze uklada sobie zycie ona z kims innym albo po prostu tez chce zapomniec jesli bedzie chciala odezwie sie jak narazie nic nie pisze wiec jest jej dobrze beze mnie choc ja czasem mysle jak bylo by fajnie znow przytulic ja ale skonczylo sie i zyje sie dalej.Pisze z inna dziewczyna kiedys mnie z nia cos laczylo ale zranilem ja teraz jest nie ufna wobec mnie mysli ze chce sie pocieszyc ale ja nie jestem zlym facetem i nie chce jej wykorzystac potrzebuje chyba czasu ona by jakos zaufac mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
po roku mozesz byc juz w nowym zwiazku i wcale nie bedziesz cioekaw co u niej.. po co wracac do starych ran skoro sie one zagoiły? mozesz tylko cierpien bo na nowo sie otworza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Dokladnie masz racje.Za rok ona tez pewnie choc nie koniecznie znajdzie kogos ty moze tez choc wiadomo ze teraz kazdy z nas przyjmuje ciezko takie cos ze znajde kiedykolwiek kogos innego ale to prawda tylko trzeba dac sobie szanse.Ja nie chce spotykac mojej bylej bo wiem ze bedzie to bardzo bolec nie chce wiedziec ze jest szczesliwa z kims innym bo mowila mi ze na zawsze razem bedziemy itp wiec wole unikac niz znow cierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zadzwoń do niej oślle
bardziej kochasz siebie niż ją, unosisz się dumą:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopro
honor mi nie pozwala bo to ona zdecydowala zebyśmy się rozeszli bo jak to powiedziała "nie czuję już do ciebie tego co kiedys". próbowałem odzyskać jej uczucie ale nie udało mi się więc postanowiłem odejść sam a teraz jak chce żebyśmy byli dalej razem to musi zrobić ten pierwszy krok bo ja napewno go nie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zadzwoń do niej oślle
musi powiedzieć magiczne: wróć do mnie? :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Nawet nie chodzi o Wroc do mnie ale jesli laska nie pisze nic nawet nie odezwie sie to znaczy ze jest pewna tej decyzji.Wiadomo jedno musi zrobic krok ja probowalem kilka razy niestety bez rezultatu dalem wiec sobie spokoj bo nie pozwole by ktos sie mna bawil a ona tak robila nadzieja a za chwilke nie jednak nie bedziemy razem.napisalem jednego konkretnego smsa wie co do niej czuje Kocham ja i chcialbym byc z nia ale skoro ona ma w dupie moje uczucia ja juz nie bede sie odzywal minal tydzien nie pisze nic ani ja ani ona czy jest jej dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopro
olać nie dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
dokladnie... jak zainteresowanie jej osoba bedzie nikłe to sama sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomość dla Ciebie
ja jak facet do mnie nie dzwoni to myślę, że mu nie zalezy a nie taki dyrdymały jak wy tu pierdzielicie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Tak tyle ze jak facet pisal dzwonil a laska ma to w dupie to czemu mam iwecznie sie łasić.To ona chciala sie rozstac ona zdecydowala widocznie jej na mnie nie zalezy i tyle.Zreszta kazdy ma swoje zdanie.Panowie a to dla motywacji super zdjecie i podpis:http://demotywatory.pl/558611/Nie-rozpaczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Nic nie ciezko glowa do gory i do przodu:-) Dajemy rade panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę sobie ....p
zamisat skomlipć powinniście coś zrobić. Nie dzowie się ze pannyw as zostawiły taki skomlące łajzy. A wiecei chociaż dlazcego zerwała z wami? Nie leipeij pogadać albo cokolwiek zrobić niż taj jęczęć? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopro
mi powiedziała jasno ze nie widzi naszej miłości w przyszłości i mnie to wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no bez jaj , gdzie mam jeszczeć jak nie w necie gdzie jestem mniej więcej anonimowy?? nie bede się użalać znajomym przecierz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Jasne ze nie.To nie chodzi o to ze panna zostawila skamlacza lajze po prostu kazdy przezywa rozstanie na swoj sposob nie jeden wielki paker plakal po stracie dziewczyny a tu mozemy pogadac sobie powiedziec co nas boli i nie przejmowac sie opiniami tych co z nas szydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×