Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

Gość juu
okladnie.. Pietro jesli nie jestes gotow na zwiazek czy tez na posiadanie 1 partnerki to powiedz jej o tym, ale nie oszukuj.. pomyl jak Ty bys sie czul na miejscu tej dziewczyny.. tak wiec mam nadzieje ze juz wiesz co robic.. niebanalna nie ma problemu, bede was kopac codziennie ;) fajnie ze Ci sie humorek poprawil :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietro to się musisz niestety zdecydować. wam to sie zawsze wydaje ,że nie jestescie mega przystojni,a jest inaczej:P "mój" tez myśli,że nie jest przystojny ,a ja k dla mnie to cud miód:P i pewnie nie tylko dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
a wiesz niebanalna ze mam to samo.. gdyby nie forum.. to nie wiem... ile mozna sie znajomym wyzalac..?oni juz sluchac czasem tego skomlenia nie moga :) Pietro, to najpierw pogadaj z ta 1 a dopiero wtedy szarzuj z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopcie mnie wszyscy yeach:D może zmądrzeje:P:D kurwa!nie myślałąm,ze sie zakocham,a chyba tak sie stało...łooo matko i na co mi to było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi już też słuchać nie mogą:D dlatego już im nic nie mówie:P niech se żyją:D bo ich wykończę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie pietro!mamy ci skopać tyłek??:P:P:P z takimi jak my 3 to sobie nie dasz rady:P-skromność to podstawa:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
ehehehe zaczyna mi sie to podobac :) laski gora! yeah!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
sluchajcie ja uciekam / milrgo wieczoru i do jutra :) hehe od rana atakuje ten temat :P buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Ja Tez zmykam bede jutro rano:-) Oj dziewczyny obawiam sie was wiec poslucham rady:-) Caluski:-* Slodkich snow i spokojnych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od rana okupuje,bo niestety znów w pracy:/ pietro bój się bój:D zakochana nasza ty drożdżóweczko:P:P;) bądz silna i nic nie pisz:) damy rade:)!! dobranoc kochani:******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee :D żeby nie było że nie wiadomo jak wyglądam, bo ktoś się tu ze mnie naśmiewa widzę:) nie jestem pączuszkiem.On zawsze tak na mnie mówił, a ja przecież tylko 54 kg waże a mam 162 cm wzrostu:) Więc wcale taki pączuszek ani drożdzówka to ze mnie nie jest:P hahahhaha też lecę spac.jutro wstaje wcześnie i się uczę, bo z wami to mi raczej nie wychodzi:P no i oczywiście od czasu jak on sie odezwał ja mu nic nie napisałam:D z czego jestem mega dumna i mam zamiar tak przeciągnąc jeszcze dlugo dlugo aż on nie dojdzie do wniosku że coś chyba jednak jest nie tak:) lol;) juu,niebanalna,Gerda,takiotoon,Pietro,Tony dobranoc Wam wszystkim, kolorowych snów👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to nie była sugestia do wyglądu;) tylko juz chyba sama z siebie leje,że nie zauważyłam tego:D:D też jesteśmy z ciebie dumni!!!! ja to dzisiaj jestem taka dumna z wszystkich ,że aż oddychać nie mogę ze szczęścia:D:P;) również dobranoc wszystkim:********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
dzien doberek kochani :) jak tam sie spało? kurcze powiem wam ze chyba z tego wszystkiego budzilam sie co chwila w nocy.. nadmiar emocji :) a dzis znow dobry humorek, pozytywne nastawienie i wiara... eh czuje sie wspaniale :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że ruch dzisiaj od rana na naszym temaciku...:) Ja niedawno wstałam czytam teraz sobie jeszcze notatki na kolokwium:o o 12 piszę:) Też humorek nienajgorszy... Mam nadzieję że jakoś to przejdzie i zdaaam:D juu widzę że ten telefon Cię strasznie pozytywnie nastroił i bardzo dobrze ;) cieszę się razem z Tobą:)haha i całuje mocno;) 👄 Wasza drożdzóweczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) hahahaha zakochana drożdżówka:P:P:D;) ja też się nie wyspałam z nadmiaru wrażeń...ta kontrola...ten pan i to wszystko jakoś tak na mnie wpłynęło...ale dzisiaj póki co humor dobry:) chyba wieczorem napisze,czy wszystko ok.jak niedawno miałam pod górkę,to on pisał...no tak ale to facet:Pja już bym wytworzyła epopeje na światową skale,po czym bym się wkurzyła i walnęła focha,a potem jak zwykle musiała przepraszać:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Hej hej dziewczyny:-) Ja wlasnie sobie wstalem zrobilem sniadanko i mowie zajrze:-) U mnie humorek dosc dobry zreszta innego nie przewiduje...Troche gdzies mnie zaczyna przeziebienie brac trzeba leciec pozniej po piwko i na cieplo z gozdzikami sie zrobi:-) Co do zmian drozdzoweczko to masz racje ze zmiany sa czasem dobre po rostaniu czy jakims zlym przezyciu cos zmienic nawet pierdole mala jest dobrze i milo wplywa to na samego czlowieka.Zmiana fryzury czy zakupy zawsze wnosza cos nowego ja np lubie kupowac nowe ciuchy mimo ze jestem facetem ale podoba mi sie kupowanie czegos nowego fajnego lubie dobrze wygladac i zawsze jesli mam na maksa zly humor jade na zakupy i cos zapodam sobie nawet glupi pasek i jest lepiej:-) Choc sport w moim przypadku tez pomaga basen czy bieganie od razu hormony szczescia buzuja. A wy jakie macie sposoby na poprawe nastroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
sluchajcie, ja to wczoraj ogolnie mialam pozytywne nastawienie, swietny humor.. a ten telefon.. no coz.. jeszcze dolozyl do tego dobrego humoru kilka groszy :) tak wiec i ja pomysle o nowym nicku :) heheh a drozdzoweczka mi sie podoba :)) drozdzoweczko, trzymaj sie postanowienia nie odzywania sie a bedzie gites :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietro no ja też uwielbiam zakupki;) jak każda normalna kobietka;) I to jest coś co poprawia mi humor tak na maksa:)już niedlugo zaczyna się nowy miesiąc, więc znów poszaleję, hahaha i będzie szałłłłłłłł sklepowy, jak co miesiąc:D haha:) poza tym...lubię chodzic na basenik:)woda to mój żywioł po prostu, tylko ostatnio przez tą zimę i mrozy jakoś spadła mi ochota na wodne sszaleństwa:o ale to chyba zrozumiałe:P nom.lubię na poprawę humorku zjeśc sobie czekoladę(taaaaaaaaak całąąąą) albo lody śmietankowo-czekoladowe :D Ehhh na samą myśl aż mi slina poleciała:) no i na razie to tyle "poprawiaczy humoru" Czekam na jakies inne propozycje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehe niedługo nasze forum opanuje zakochana drożdżówka vel chudy pączek :D:D ja też się zastanawiam co by tu wymyśleć żeby się zbytnio po sesji nie nudzić:P:P:P basen raczej nie ale coś wymyślę:P kurdę...juu...teraz może być już tylko dobrze:) pietro jak decyzje??;)uważaj sobie:P nonono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juu no ja nadal się nie odzywam.ciężko jest bo pewnie że bym chcialą sobie z Nim pogadac pośmiac się i w ogóle...ale cóż.zajmijmy się oboje teraz soba i swoimi zaliczeniami i egzaminami, a później się pomyśli co i jak dalej... Nie zamierzam sie odezwac dopóki nie zauważe w nim jakiejs zmiany w stosunku do mojej osoby...na lepsze oczywiscie;) wczoraj przez tego "ponczuszka" tak milo mi sie zrobilo, spalo sie lepiej...;)hehe zobaczymy czy dziś się odezwie;) ok.ja wracam do czytania:classic_cool: będę po południu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy;];];];] ja zawsze za dużo nakupuje:D bo to zbyt dobry poprawiacz humoru:P czekolada też ale...ostatnio nie jadam zwykle ide na piwko lub spacerek ale teraz w taką pogodę ,to dupka marznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Decyzja jak na razie nie podjeta nie wiem co robic...Powiem tak spotkam sie z ta dziewczyna a tamtej nie powiem o tym spotkaniu.Jesli sie skonczy na tym jednym to spoko jesli nie to cos postanowie lub mi dokopiecie proste:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to coś czuję,że będziemy musiały ci dokopać:P alvaro:D:D nie było wcale ,a teraz to już więcej niż jedną się zachciało:P:P joke ocipieje w tej pracy dzisiaj:Pchyba powtórze lekture:D juu...myślisz,że jak wieczorem napisze,to bedzie źle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
niebanalna, mam nadzieje ze teraz to tylko lepiej.. po wczortajszym wyslanym sms do niego nie bylo odp.. ale nie zalmuje sie.. nie mysle po prostu o tym i pomaga :) zajmuje sie soba :) heheh dzis smigam do reduty moze cos kupie :) a poza tym na kawunie i ciacho na poprawe humorku :) hehe niebanalna, podoba mi sie ksywka jaka wymyslilas"chudy paczek" hehehe usmialam sie a wiecie ze strasznie mi humor poprawiacie? wreszcie nie ma smutow.. ps. takiotoon, gdzie jestes i co u Ciebie?? bo chyba jakos jedyny masz gorsze dni.. odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×