Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

12 to mój szczęśliwy numer :D mam nadzieję że tobie też przyniesie szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę słuchac organizmu bo w okolicach owulki to ja jestem wybitną nimfomanką a jak jeszcze do tego dorzucić weekend(czyli odpoczynek) to cuda by sie mogły dziać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -paulinka-
no to ja też się dopisuje jak moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahahahahahahaaaha!!!!!!:P Banmon Ty Zboczuchu:) Ale zes nie rozbawiła, ja mam faze nimfo.. w okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes dzień jest długi ;) a nie wiesz z którego "rzutu" plemniczek zadziałał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ możesz tylko najlepiej się zaczernij, co by nikt się nie podszył pod ciebie ;) Ola ty 12 masz dwie kreski ja zaczynam starania (oczywiście zakończone sukcesem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ możesz tylko najlepiej się zaczernij, co by nikt się nie podszył pod ciebie ;) Ola ty 12 masz dwie kreski ja zaczynam starania (oczywiście zakończone sukcesem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P.................28.............................. ...12.12 HopeU.................27..............................ok .13.12 SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 banmon...............26............................. . ...29.12 PRZYSZLE MAMUSIE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........16...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............15............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............8............10.07.2010.. .........?.........? agnes19...........17...........4.............12.08.2009. ........./........./ Amerie Lobuzie!!!! Ja Cie nie widze w tabelce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Paulinka :) zaczerniaj się i dopisuj do tabelki .Możesz tez napisac coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ale wazne ze trafil:) a zbierał sie do tego 17 miesiecy:P A!!!! Banmon podoba mi sie Twoje nowe podejscie:) Zuch dziewczynka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Paulinka:) a ile masz lat i gdzie zamieszkujesz ze sie tak zapytam????:P Alez ciekawska jestem!!!! Ola ale ohbie mamy szczyt w okres:) to juz go nie bedzie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P.................28.............................. ...12.12 HopeU.................27..............................ok .13.12 SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 banmon...............26............................. . ...29.12 -paulinka-............20.................................ok.27.12 PRZYSZLE MAMUSIE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........16...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............15............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............8............10.07.2010.. .........?.........? agnes19...........17...........4.............12.08.2009. ........./........./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zadam do wszystkich pytanie z innej beczki:P Co wolalybyscie??? Cesarke czy naturalny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam dużą ochotę pod koniec @ zresztą w niedzielę już zaczełam przygotowania do starań (trening) ;) zawsze też tak dzień przed @ mam ochotę na bzykanie :D paulinka dopisuj się do tabelki i skrobnij cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a powtarzałś jeszcze test, czy już dałaś sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A xkalanderka to powinna po dupie dostac!!! Bo ona to juz chyba 20 tydzien zaczeła a staneła w tabelce na 16!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kochany maz zapomniał kupic testa, wiec nici z powtorki:P ale tak jak mowilam na tym dzien po tez byly dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też naturalny, ale zobaczymy co będę śpiewała jak już będę się pruła :) myślałam też kiedyś nad porodem w wodzie ale......jak przyjdzie czas to się będę zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Agnes już o porodzie myślisz :) Teraz tak fajnie się mysli o przyszłości , nie? Ja też w 5 tyg ciąży wózków na e-buy szukałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×