Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Agnes też kiedyś chodziłam do kobiety-gina ale teraz nie wyobrażam sobie żebym poszła do kogoś innego niż do mojego gina, facet ma inne podejście do pacjentek, lepsze :) a kiedyś się tak zarzekałam że do faceta nie pójde za nic na świecie ;) a teraz to już bym do babki nie poszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, cóż to zmiany, ale jakie optymistyczne :) Wasz optymizm normalnie aż zalewa :D Super, tak trzymać :) Teraz trzeba się przyzwyczaić do nowego topicu ;) Paulinka witam :) Co do porodu to preferuję naturalny, od krojenia będę się broniła rękami i nogami, hehe, no chyba że to będzie konieczna konieczność, wtedy nie będę miała wyjścia :P Agnes, nie ma co się wstydzić dopochwowego, to nie boli, nie przyjemne też nie jest, przyjemne też nie :P Ale pomyśl, że na początku tylko w ten sposób zobaczysz swoją kruszynę :) Ja w piątek mam usg, już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć jak niunia znów sobie skacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie? chyba powinnam skoczyć pod prysznic, coraz gorzej się czuję :o jeszcze przed spaniem wezmę polopirynkę, mam nadzieję, że do jutra mi przejdzie.... w ogóle jak oddycham to mi w płucach szumi-przy wydychaniu powietrza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj jest supcio lekarz wiem😘 ale ja jestem zadowolona z niej, fajna, konkretna, wszystko wytłumaczy i odpowie na kazde pytanie, a u mnie zawsze J sie wyrywa:) a ona go chwali:P tylko to usg u tego heciaka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem, świeża i pachnąca :) banmon ale mnie przestraszyłaś, a specjalnie zostawiłam dziewczynom wiadomość gdzie nas szukać ;) Goga mam nadzieję ze ci to świństwo w końcu usuną Amerie miłej nocki i do jutra :) Agnes za co znowu macie bulić i to tyle kasy ! A propos kompletowania wyprawki to ja juz kilka mam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj banmon, kuruj się dziewczyno... Agnes, podzieliłabyś się ciastem, smaka narobiłaś :P Ja chodzę do kobitki, kiedyś chodziłam do facetów. Tak samo się krępuję rozkładając nogi przed nimi jak i przed nią. Jedynie przed mężem potrafię się rokraczyć bez wstydu :P hehehehehe Ale moja gin to anioł, fantastyczna kobitka i nie chcę chodzić do nikogo innego jak do niej :) Wogóle jest bardzo popularna i dużo kobitek ją nawiedza, bardzo dużo ciężarówek. Ostatnio jak u niej byłam to się śmiała, że ciężarówki zrobiły najazd na nią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes po wizycie będziesz się jeszcze smiała, że się denerwowałaś z takiego powodu ;) a jak poród będzie przyjmował facet i jeszcze kilka innych ludzi będzie ci zaglądać tu i tam ;) strach ma wielkie oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma od swojej mamy wziac!!:P byle dobre było...hej Dagus:) wizja ogladania kruszynki jest super tylko to taki wstyd, bo pierwszy raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon czyli Ci nie przeszło :o jak coś to idź do lekarza bo teraz choroby szaleją niestety :o dużo moich znajomych choruje... a lepiej odchorować teraz niż w święta ;) no chociaż lepiej oczywiście wcale nie chorować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to się rozpisałyście, dopiero co topic założony a już 4 strona leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy porodzie bedzie Janusz, a przy badaniu nie:( ja to bym chciala jak moje ciotki niecałe dziesiec minut o bobas na swiecie:P tak to bym mogla rodzic non stop:) A ja Ola mam jeszcze rozek, przypomialo mi sie:P J mi kupil kiedys na osłode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman dzieki za dobra rade napisalam jak mowilas wywalili moje wypowiedzi nawet wszystkie :/ ale lepsze to niz dzielic sie swoimi danymy z reszta swiata ;) dzieki jeszcze raz ja to bym nie wpadla sama na to :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczę jak jutro się będę czuła ale tak czy siak na zwolnienie iść nie mogę bo głupio tak na samym poczatku, a jutro podobno umowę mam dostać do podpisania, no a w piatek szkolenie mam..... nie mam czasu na chorobę, dziś wieczorem się naszprycuje tabsami :) a poza tym niedługo staranka i muszę byc zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to widze że jestem baaardzo do tyłu z wyprawką bo jeszcze nic nie mam :o kompleksów się przy Was można nabawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon kuruj sie bo niedługo staranka i musisz mieć siły ;) Witaj dagus, ty to masz dobrze , niedługo znowu zobaczysz swoją kruszynkę :) A ja chodze tylko do kobiet gin, faceci jednak mnie krępują :O a usg dopochwowe nie takie straszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie spoczko loczko :) nie ma co dziekować ;) ty już chyba niebawem wybywasz w świat, z ciebie to dopiero pracuś jest, po nocach harujesz .... jak se pomyślę, że teraz miałabym iść do pracy to chyba bym pierdolca małego dostała ;) bo tak z rana to jeszcze nie do końca obudzona jestem i nie wiem co robię i dlatego lezę jak cielę do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie nie moge doczekac tego okresu jak bedziemy pisac z wielkimi brzuchami inne z dzieciaczkami na reku:P jedne o wozkach, lozeczkach itd, a drubie o tym jak fajnie byc mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki śmigam pod prysznic póki mam jako tako ochotę, jak wrócę to pomarudzę wam dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorki ze was czasami pomija w swoich wypowiedziach ale dzisiaj to jestem do tylu ze wszytskim :/ malo czasu zeby zagadac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga jesteś o jedną istotna dosyć ;) sprawę przede mna , jesteś w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos tych co maja i chca miec koty, przeciez ona nie powinny miec stycznosci z kobietami w ciazy!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman jak pomysle ze moje marzenie sie spelni i nasz dom stanie na polskiej ziemi to moge pracowac nawet 24 h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes dobrze ze na to wpadlas a ty tez powinnas zastanowic sie co ze swoimi pieskami zrobisz pisalam ci na starym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×