Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Agnes nie można mieć styczności z kocimi odchodami, a nie kotami jako takimi :) Tak samo ciężarne nie powinny dłubać w ziemi (tzn ogródek) i bardzo dokładnie myć warzywa- chodzi właśnie o odchody kocie ;) Dlatego od jakiś 3 miesięcy kocią kuwetą zajmuje się m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dzidzia bedzie- to bede miala dwa dodatkowe pokoje i w jednym beda psy, a poza tym gabryska bedzie duza i wydorosleje, a kajtek jest spoko:) wiec bedzie ok:P aa psy janusz przed praca bedzie wyprowadfzal:P przed praca:P a wieczorem ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes to moze naprawde zastanówcie sie nad jakąś tresurą dla Gabrysi, bo to będzie ogromne psisko i będzie ciągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja znajoma miala toksoplazmoze czy jak to tam sie zwie i nie miala kota w domu anipsa pieski mieszkaly w kojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To leniwy ale dobry pies tylko ona chce sie bawic, ma dopiero dwa miesiace:P ale z dnia na dzien kajtek jej pasuje i coraz wiecej mnie ie zauwaza tylko to z czasem ale widze efektyu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj dziewczynki poszlam sie wykapac , zrobic sobie pazurki itp, a wy już tyle stron nabiłyście:) szybkie jesteście , nawet bardzo:) A coś o mnie hmmm staramy się 3 cykl. Ja się ucze a moj pracuje:) nie wiem co jeszcze moge napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki:) kurcze ja juz sie nie moge doczekać kiedy zobacze te dwie kreseczki. Niestety w naszym przypadku to chyba nie będzie takie łatwe :( no ale bedziemy się starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem ale od jakiegoś czasu mam problem z cyklami i okresem. Ciągle jakieś dziwne bóle lub inne rzeczy. Mam do ginekologa na następny wtorek. Boje sie, że da mi jakeiś tabletki na uregulowanie i , ze beda one antykoncepcyjne i na jakies pół roku:(:( A ty Goga ile sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie czyli planujecie powrót kiedyś tam? a mi się nasz kraj nie podoba ale to gadka na inny watek ;) ja się już wyszorowałam i mogę jeszcze trochę z wami poskrobać ;) a jesli chodzi o toxe to jest dokładnei tak jak napisała Ola, nie ma co peniać, zresztą kotki domowe które nie są wypuszczane na dwór najczęściej toxy nie mają :) bo się je szczepi, poza tym toxa jest w kale..... no i tak na prawdę to mozna się teoretycznie wszędzie nią zarazić, najważniejsze to dbać o higienę-myć ręce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P.................28.............................. ...12.12 HopeU.................27..............................ok .13.12 SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 banmon...............26............................. . ...29.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 PRZYSZLE MAMUSIE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........16...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............15............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............8............10.07.2010.. .........?.........? agnes19...........17...........4.............12.08.2009. ........./........./ paulinka z tabelki wynika, ze jestes na starcie staranek w tym cyklu, więc bądź dobrej mysli, a na uregulowanie to lekarz ci może ewentualnie luteinke przepisać-jesli rzeczywiście będzie taka potrzeba ale na pewno ne tabsy anty ;) uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje że jak mu powiesz że staracie się o dziecko to nie przepisze ci żadnych antykoncepcyjnych :) Ogólnie wszystkie dziewczyny z górnej tabelki starają sie od lipca, ale idzie nowy rok i zmieniłyśmy topic i w zwiazku z czym tabelka jest po liftingu. I tak optymistycznie zaczynamy wszystko od nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa przypomniało mi się coś fajnego :) Oglądałam wczoraj serial Rzym (pierwsz seria) i Kleopatra powiedziała : "Moje łono jest między wylewami, dziecko jest tak pewne jak nadejście wiosny" Dla nas też przyjdzie wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi dobre :) ja aż takich wylewów nie na owulkę ;) co by pewnie bardziej armii pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc nie mam ;) mam nadzieję, że 2010 każda z nas mamą zostanie :) strasznie bym chciała spędzić nastepne Święta już z brzdącem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam taką wielką nadzieje , że już na przyszłe święta to z dzidziusiem albo z brzuszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide już do łóżeczka bo mi sie coś komp ciągle zawiesza i jeszcze troche i nim pierdzielne dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna banmon ze tak bedzie:) nie widzę innej możliwości ;) JA zreszta muszę się wyrobiś z zajściem w tym roku jeszcze, mam jakies uprzedzenie do skorpionów, sorki jesli ktoras z was jest ;) Poza tym wg kalendarza chinskiego jak zajde do stycznia to bedzie dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×