Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Ej Banmon no czekaj jak najlepiej 2-3 dniowe to dzisiaj muszę brać się do dzieła ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Hope wczoraj nic o waszych wysiłkach nie wiedziałam ale dzisiaj na pewno będę trzymać kciuki ;) Amerie miłego pobytu w PL, jak bedziesz miała okazje to napisz co było u gina. beacik nie ma @ wszystko jeszcze możliwe. Czytałam dzisiaj topik i jedna z dziewczyn pokusił a sie o zrobienie zestawienia dotyczącego robienia testów przed terminem @ u dziewczyn które jak się później okazało jednak w ciąży były. I na ok 30 przepadków tylko ok 2 pokazły 2 kreski przed terminem, reszta po. Także poczekaj jeszcze kilka dni (wiem łatwo powiedzieć ) a może wtedy będziesz mile zaskoczona :) Co do przenosin to nazwa portalu trochę mnie przygnebia, moze założycie nasze ciężarówki jakiś wątek , a my stopniowo po ewentualnym zaciążeniu bedziemy się dołączać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ja bym ci radziła zadziałać ale pamietaj najpóźniej jutro wieczorem (niech troche dorośnie armia) ja dziś fervex musiałam popic bo bardzo niewyraźnie się czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak się dziewczyny będą przenosić to niech nie zapominają o nas bo niedługo sama zostane na placu boju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się ja pewnie też do samego końca zostanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez przesady nie zostawie was :D a tam na tej stronce tez sa staraczki.... dobra ale przeglosowane zostajemy tutaj :D dziewczyny odezwe sie jak tylko bede miala dostep do neta i chwile czasu trzymajcie sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przeprowadzam sie do mamay buziaki dla was kochane jak bede mikala mozliwosc odezwe sie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jakoś dopiero teraz znalazłam chwilę zeby do Was zajrzeć. Przepraszam dziewczyny ale caly czas jestem zajęta i to typowymi codziennymi zajęciami... Założyłam w końcu konto na fotosiku i mam nadzieje ze szybko sie tam zdjecia zaladują i Wam cosik pokaże. Jak zgralam zdjecia na komputer to normalnie wg mnie to istna masakra wiec wybiore tylko kilka:) No i ktki przy okazji pokażę:) Agnes super że zdecydowałas sie przeprowadzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Zaczynam sie stresować tym wszystkim. Wiecie co najbardziej mnie wkurza to liczenie i planowanie. Wczoraj nie było staranek bo po prostu byliśmy zmęczeni, nie potrafię tak mechanicznie :-o staraliśmy sie w 11dc. Dziś mam 13 dc i test pokazuje slabiutka druga kreskę. Nie wiem czy sie starać czy już za późno? Czy owulka bedzie za dwa dni czy wczesniej. Myślicie ze jeśli owulka byłaby 15 lub 16 dc to te plemniki z 11 dc będą w stanie coś zdziałać? Ile wogóle mogą przeżyć w środku? Prędzej zeswiruje od tego, i czuję ze nic z tego nie wyjdzie :( Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie dziś. Jak narazie pójdziemy chyba na awarara do kina. Miłego weekendu laseczki. Sorry że pisze tylko o sobie ale sie kurde stresuje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja składnia po prostu jest cudowna. Ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja sie malo znam na testach owu ale jestem pewna ze nie jest za pozno:) Podobno od pojawienia sie kreseczki owulacja bedzie za ok 24 godz wiec niec jescze nie stracone:) Do dzieła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr ja to sie jednak nie nadaje do wgrywania zdjęć...Wgrałam 10 czekałam prawie godzine az sie zaladują a teraz ich nigdzie nie ma:( Nie mam siły juz dzisiaj do tego. Ja jestem strasznie niecierpliwa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak nie ma nikogo... jakoś nie mam szczęścia... no nic, miłej nocki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę 🖐️ Beacik czyżby @ nadal nie przyszła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) jak wam mija niedzielne popołudnie??? banmon, @ jeszcze nie ma, pewnie się coś przesunęło w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Beacik chyba czas sie zatestować :) ogromne kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik kiedy znowu testujesz? Trzymam kciuki :D Banmon jak samopoczucie małżonka ;) Pozdrowienia dla wszystkich i miłej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto. Beacik chyba już pisała ze @ dostała czy mi sie pomyliło. U mnie starania byly 11dc i 13 dc, dziś mam 14 dc i dwie kreski na teście są ale wydake mi sie ze powinna byc ciemniejsza ta druga. Mam nadzieję że wczoraj to nie było za późno na dziewczynkę. Owulka chyba będzie jutro albo wtorek. Byliśmy wczoraj na avatarze super, podobało mi się, a dziś relax. Weekend jak zawsze szybko leci. Jestem ciekawa czy mi sie uda, nie nastawiam sie i napewno nie zrobię testu przed terminem @. Miłego odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ale się nastawiłaś na tą dziewczynkę aż strach pomyśleć co to będzie jak jednak chłopca zmajstrujecie ;) Ola M jak na razie się nie przejmuje badaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wydaje mi się ze Beacik to już w dwupaku jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis spie u babci:P gralismy w karty a teraz nabijamy sie z j bo brat go golil i maszynka sie rozladowala i wyglada jak grzyb;) ciekawe ktora nastepna oznajmi dobra wiesc😘 zmykam na ranczo i smiac sie z mojego m:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope świetny ten kalendarz, podoba mi sie :) Agnes czyli z J wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze bo wyprowadzilismy sie razem i j wybral mnie, tak w ogole to nas wygonili i nieciekawie bylo ale nie mam zamiaru tam pojawic sie... moja noga tam nie postanie za to co na mnie powiedzieli.. a na dowidzenia matka j, moja kochana tesciowa powiedziala do j po co sie januszku zeniles... ale teraz z daleka i jest ok:P jestesmy bidni ale szczesliwi:) i chyba Ania zaczyna kopac bo bardzo zle sie czuje od srodka jej nie czuje ale strasznie zoladek mi siada i w ogole wnetrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! A mi ten kalkulator zdecydowanie szwankuje 😠 wpisuję date ostatniej @ czyli 27 styczeń a on mi podaje dni płodne i owulację w styczniu! Klikam przycisk dalej o on mi pokazuje marzec :P Ale za to znalazłam inny :) Hope coś dla ciebie, pokazuje kiedy bzykac na dziewczynke lub chłopca, kiedy można robić betę i sikance :D http://babymed.com/Tools/Fertility/Calendar/Default.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes najwazniejsze że z J jesteście razem i się kochacie :) A tak w ogóle to wczoraj sie dowiedziałam że moja rok starsza kuzynka jest w ciąży z drugim dzieckiem, poza tym ziemia którą chcielismy kupić w PL jest już sprzedana a na inna na razie nas nie stać :( Mam doła i jeszcze sprawiłam Małżowi przykrość, przeprosiłam ale i tak czuję się źle. Ten weekend był fatalny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jakos mi ten kalendarz nie podchodzi. Mówi mi ze 13 dc nie powinnam sie bzykac :-p Chyba dziś mam owulke sama nie wiem i 13 dc czyli przedwczoraj może bylo za późno na dziewczynkę. Ehhhh oszaleć można. Mój M sie wczoraj pyta: i co jesteś w ciąży? :-p ja mu ciągle coś czytam o owulacjach karmieniach itp i chyba biedaczek ma tego dość, zgubił sie już jak i co i kiedy te owulacje nasze są. Jak reszta dziewczyn? Chyba wszystkie sie starały w weekend bo pusto jak nigdy. Ja w sobotę lecę na 4 dni, już sie nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×