Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

:D czuję że się zbliża tylko ośmielić się nie może ;) ale podbrzusze znowu mnie zaczyna boleć więc to tylko kwestia czasu, jutro powinnam dostać - jesli nawet nie dzisiaj bo coś czuję się znajomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sluzu to ja tez mialam jednego dnia taki podobny do plodnego goga przypomnialas mi o tym... banoman bedziesz dzialala w przyszlym cylku z tymi testami co? ;) sorki dziewczyny ja was pewnie wkurzam swoja panikarnoscia ale musze komus napisac o tym bo oszaleje a wy najlepiej mnie zrozumiecie :D dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedę działać, powinnam je dostać w przyszłym tygodniu więc zdążę wypróbować :) Amerie wcale nie wkurzasz, ja sama wiem po sobie jakie bym schizy robiła ale wiem też że tak nie mozna bo to nie pomaga w niczym, ale jeśli chcesz się wypłakać to tutaj jest świetne miejsce do tego, tylko później po wypłakaniu trzeba zacząć znowu pozytywnie patrzeć na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny lata mnie tu nie bylo...:) Chcialam powiedziec ze 29 stycznia urodzilam zdrowa coreczke z waga 3460..Nie wiem czy mnie pamietacie zagladalam tutaj w grudniu..teraz za duzo do nadrabiania ;P Jednak pozdrawiam wszystkie serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman ale te 10 testow ciazowych chyba az tyle nie bedzie ci potrzebnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pakiecie były ;) jak będę je miała to na pewno na jeden cykl ze dwa pójdą ;) majóweczka gratuluję córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie... gdybym ja miala w domu testy to pewnie by korcilo w tym cyklu 3 zrobilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic się nie przyznałaś ;) ale pierwszy to był ten z dwiema kreskami ? ja na pewno też zrobię pod warunkiem że @ chociaż troszeczkę będzie się spóźniał ;)bo ostatnio to mnie @ zaskakiwała zawsze dzień wczesniej ;) w ogóle czuję się jakby mnie choroba brała :o piję ciągle herbatke z cytrynką i chodzę ubrana na cebulkę-mam nadzieję, ze do jutra pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy byl z 2 kreskami slabymi - napisalam wam drugi dla potwierdzenia na nastepny dzien i 3 w ten poniedzialek banoman a moze to nie choroba... masz goraczke ?? pamietasz jak ja pisalam ze mialam 37,2 czy cos takiego i wlasnie to dalo mi do myslenia wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to bylo rano nastepnego dnia temp. spadla a pozniej juz caly czas 37 i wyzej ciut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowia ze jak temp. spada to @ ma przyjsc jakos u mnie bylo inaczek :P ale glowa mi boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaczek hahahhaa kurde musze spadac do pracy :/ chyba za dlugo przesiaduje przy kompie do jutra banoman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miarę przyjemnej pracki, nie przemęczaj się tylko ;) ja nie mam termometru, tylko tak jakos czuję się jakby mnie miało przeziębienie wziąć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jdenak mi się udało :) majóweczka, nie znamy się, ale serdecznie gratuluję córci 🌻 bukiet dla Ciebie! amerie, nami się nie przejmuj, przecież po to jesteśmy, żeby sobie pomagać, pocieszać, doradzać, gadać o d*pie marynie jak i o poważnych sprawach,więc luzik :) Goga, nie nakręcaj mnie bo zwariuję :) ja już od 3 dni obserwuję taki śluz, ale tylko spokój może mnie uratować Katem oka oglądam olimpiadę i siedzę jak na szpilkch, tylko czekam ąz któraś się wywali na tych nartach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik to ja żebyś się nie nakręcała mogę powiedzieć że czasami mam taki 'płodny' sluz przed @ a później normalnie @ dostaję..... nie o to chodzi że chcę się zdołować tylko nie ma co się nakręcać i myśleć tyle, co ma być to będzie, prawdą jest że teraz wszystkie symptomy mogą świetnie pasowac na @ jak i na ciąże, i się tego nie wyczuję. Pewnie sama zauważyłaś że jednak każdy cykl jest troszkę inny....poczekaj spokojnie 3 dni i testuj :) a który to twój dzień cyklu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jeśli kusiłoby cię wcześniej zrobić teścik to jednak proponuję bete hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Małż mi oszalał :) Sprawdzałam na ebobas kiedy będzie coś na usg widać ( Amerie napisane było że dopiero 8-10 tydzień) małż mi zajrzał przez ramię, zobaczył że ebobas i do mnie "ciuszki wybieramy, wózek? " i radocha. Oszalał, ale zauważyłam że im bardziej on się cieszy tym mniej ja się nakręcam , czyli może być. Poza tym wczoraj mi powiedział że wolałby dziewczynkę a dzisiaj na basenie jednak chłopca ;) Marta podziwiam , ja bym nie wytrzymała w niewiedzy :) A jakie masz imię wybrane? Beacik ty głupot nie gadaj tylko zacznij się solidaryzować z ciężarówkami :D ale musisz nam obiecać że chociaż ty wstawisz zdjęcie groszka albo brzuszka :) Smile świetnie że urlop udany, pozazdrościć :P wrzucaj foty Banmon nie korci cię żeby jednak teściora walnąć? beta 4 dni przed @ mogła nie wyjść. Amerie rozumiem że się boisz, ale wierzę że teraz wszystko bedzie dobrze, musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to wychodzi na to że ja tą bete zrobiłam prawie 6 dni przed @-jesli jutro dostanę @ (a raczej tak będzie) Ola dobrze że to działa u ciebie w ten sposób, ja chyba nakręcałabym się razem z M ;) widzę że z tym basenikiem to twardo działacie nadal, bravo za konsekwencję :) a czy mnie korci żeby test zrobić...? hm sama nie wiem, to jest dopiero 27dc, beta ujemna była, ja czuję że dostane @, no i bóle (owulacyjne?) miałam we wtorek wieczorem i w środę rano więc pasowałoby żebym już jutro dostała @, a może teraz ja miałam cykl bezowulacyjny??? w każdym razie jestem przekonana że to nie ciąza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawa zdecydowanie nam sie nie należą :O wróciliśmy na basen po 2 tygodniach przerwy (przeziąbienie i leń gigant) A co do wmawiania sobie objawów to jestem mistrzem :) ostatnio miałam wszystkie objawy ciążowe podczas spóźnionej owulacji :P A najlepiej mi wychodzi zwiększona wrażliwość na zapachy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D mi chyba też plus do tego mdłości :D co cykl jestem wstanie sobie to wmówić :) dwa tygodnei przerwy to nic takiego, wiadomo jak się jest chorym to nie ma mowy o baseniku a później przez następny tydzień trzeba się psychicznie nastawić na pływanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze do tego bolesność cycków-tylko, że ja je tak macam i macam że nie sposób żeby w końcu nei zabolało :) ale to już nie ważne, ważne że objawy są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam 26dc. Dzięki banmon :) masz rację, przed @ zawsze jest ten śluz, więc może to znaczyć naprawdę wszystko. Acha, a Ty nie bądź tak w 100% pewna, bo tak jak Olka pisze, że beta mogła tak szybko nie wyjść. Więc, może, może???????????? Absolutnie nie chcę Cię nakręcam, ale jak to leci- nie mów hop, zanim nie przeskoczysz :) więc kochana życzę Ci, żeby jednak beta się myliła i fasolka jednak się pojawiła :) Olka, ale fajnego masz tego M, super że się cieszy i interesuje się boboaskiem i wszystkim co z nim związane. Tak facet to skarb 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe, jak ja piszę, chyba już komp się mi na mózg rzucił, wybaczcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik to jesteśmy blisko siebie :) jesteś tylko jeden dzień za mną ;) beta betą, ale ja tak pochlałam w piątek, do tego niezłego orła na nartach wywinęłam w sobotę plus wieczorem piwko, w niedziele następne piwko plus dwie kawy !!!! raczej nei ma szans żeby coś u mnie się zadziało :) a co to Oli małża to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój małż to skarb. A wiesz co się robi ze skarbami? Zakopuje głęboko w ziemi :D Ja mam nawet upatrzone miejsce w ogródku , tylko czekam na odwilż ;) banmon no cycki też zawsze bolą, zazwyczaj od tego usilnego macania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon, o rany.... to dobrze że imprezowałaś, ale w ciąży przecież możesz być i to że coś piłaś wcale nie zaszkodzi dzidziusiowi, a w zasadzie nie powinno, bo nie jest jeszcze wykształcone łożysko, więc bobo nie czerpie zapasów z Twojego pokarmu. Ale mi zdanie wyszło :P Tak to jest stworzone, że jak mamusia jeszcze nie wie o fasolce i sobie dalej folguje,dzidzia jest chroniona właśnie brakiem łożyska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja sobie zawsze przed @ to jestem w stanie kilkanaście razy dziennie dotknąć i sprawdzić czy NADAL bolą :D a do tego dorzuciłabym jeszcze czasami bóle krzyża i ogólne zmęczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poważnie to na Małża nie mam co narzekać :) Umówilismy sie nawet że jak będzie bobas to po równo dzielimy się obowiązkami. Ja karmię a on przewija :D Zgadnijcie czyj to był pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co by nie powiedzieć w ciąży być nie mogę - przecież bym to czuła :D :D :D ale tak na serio to na prawdę jestem święcie przekonana (przeczucie) że nic z tego tym razem nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×