Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Oj dziewczyny nawet nie wiecie jak to ciężko wytrzymac. Gin mi by juz powiedział płec, ale twardo obstawałam, ze nie chce znac. Ja i tak mam przeczucia na córkę. A poza tym to chce niespodzianke miec przy porodzie. Zawsze jakies urozmaicenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średnio robię sobie co cztery tygodnie, generalnie nie podchodza mi powietrzem (odpukać ;) ) tylko tyle co odrosty są, ostatnie zrobiłam po 4,5 tygodnia i w sumie mogłabym jeszcze pochodzić bo fajnie się sprawowały i nawet tych odrostów tak nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie raz na miesiąc wydaję kasę na pazurki ;) jedna z nielicznych moich przyjemności, chociaż to mi wychodzi bo innego rzeczy niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jak nie podchodzi powietrze tzn że dobry żel i to tez zależy od dobrze założonego tipsa ale z tego co pamiętam to Ty masz naturalne takie fajne:) Ja znowu obciełam do zera:/ Zaraz popróbuje znow z tymi zdjeciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ słodkości :) świetne te kociaki :) i widzę że mają swoją bawialnię ;) ja mam nałożony żel na moich naturalnych pazurkach więc może tez dla tego się dobrze trzymają teraz czekamy na zdjęcia z WAKACJI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Banmon. Słodkie to one są jak śpią a tak to slów brak. Przez tydzień mojej mamie zeżarły prawie wszystkie kwiatki w domu:/ A u mnie fruwa wszystko co tylko możliwe...Odkąd są we dwie to masakra! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Banmon ładne masz te pazurki :) ciekawe jakie bedą następne :p Mam nadzieje że Ci te testy pomogą ;) Smile słodkie kociaki :) czekamy na następne fotki ;) HopeU pytałaś wczoraj o usg 4D, miałam takie ostatnio i fajnie widać w trójwymiarze a nawet w kolorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następne to będzie jasny błękit ;) w każdym razie jakis element niebieskiego może i szumu narobią ale na pewno jest weselej z kotkami, mi to się marzy jakieś zycie w domu :) ale na razie na marzeniach się kończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie mamy, dzwoniłam do kliniki i babeczka powiedziała żebym przedzwoniła koło 18 bo jeszcze nie ma naszych wyników, może się jeszcze okaże, ze dopiero jutro będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie ważne czy dzisiaj czy jutro byle by dobre były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja :D chociaż ja bym chciała dzisiaj, strasznie ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam przed chwilą i powiedzieli, że jutro mogą być wyniki 😠 wkurzyłam się bo w lab mówili że na pewno dziś będą, może niech M zadzwoni po 18..... ja już nie będę dzwoniła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Banmon, a my wczoraj badaliśmy nasienie i po pół godzinie mieliśmy wyniki, jest b.dobrze. Także zostaje do rozwiązania moja kwestia. Mam nadzieję że w marcu..bo też już mam dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny! Goga masz zdjęcie Michałka i sie nie chwalisz? nieładnie 😠 ale możesz się jeszcze poprawić , wystarczy że nam pokażesz :) Smile kotki śliczne :) Ja też mam przeczucie ze nic z naszych starań nie wyszło :( Marta a ty myslisz ze podczas porodu będziesz się nudzić, ze potrzebne ci jeszcze jakieś urozmaicenia ;) A ja stawiam na dziewczynkę Banmon trzymam kciuki za wyniki i fajowe pazurki Hope też mi się to imie bardzo podoba ale Małż się twardo nie zgadza bo twierdzi że jest rosyjskie , tak samo jak odpadł Igor , ale za to Anastazja , która mu sie podoba to już niby nie jest rosyjskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia cieszę się że wyniki w porządku :) Zobaczysz już na wiosnę w dwupaku będziesz śmigać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach niech już będzie nawet i czteropak :) ważne żeby był :) ale dziewczyny jak się zacznę rozmnażać (bo wierzę że się uda) to nie skończę :) męża straszę że trójkę chcę mieć ( on dwójkę), będę rodzić jedno za drugim :):):) hhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki a tak wogóle to widzę, ze trzeba tu zasiac jaka optymistyczna nutkę...i was troche ochrzanic za to stresowanie sie! No wiec dzieweczki - prosze mi sie nie zamartwiac na zapas, bo stres nie sprzyja pozytywnym działaniom :-P Tylko kochac mi sie tu bez wiliczania. Spróbujcie tak chociaż w jednym miesiacu podejsc do tego na luzie, albo inaczej mówic na miesiac dac na wstrzymanie, a jest duza szansa ze sie uda. Udało sie mi to i Wam sie uda. Grunt to POZYTYWNE MYSLENIE. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Joasia ja zamierzam miec 3. moj mezuskiek tez tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a cóż to za myślenie, ważne że twój małż ma przeczucie ;) za wczesnie, żeby się zamartwiac ;) marta czy ja wiem czy długo, raczej to norma że się tak pazurki trzymaja, wiem że dziewczyny też rzadziej robią nowe Joasia ale szybko!!!!!! ja jutro będę tam dzwoniła i zobaczymy-no myślę, że wyniki już pwinny być, mi się wydaje, ze u nas to trochę dłużej zeszło bo mieliśmy test przezywalności 24 godzinnej plus zwykłe badanie ogóle a ja jutro na rozmowę w sprawie pracy idę, ale pewnie nic nie wyjdzie tak jak zawsze, nie nastawiam się, pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcę dwójkę :) w ogóle dzis się dowiedziałam że znajoma która rodziła w listopadzie chce mieć drugie dziecko i zaczynają się starać...to ta co tak marudziła że się nie uda bo tableki bierze .... ona będzie miec dwójkę a ja pewnie wcale, jedni mają a inni nigdy mieć nie będa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bedziesz miała slicznegoo dzieciaczka i to szybciej niz myslisz, tylko przestan sie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×