Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 Marzena87..........23................12.................. ..........15.06 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................37...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................33...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............27...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................23...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................18..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................13..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................8...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850 Cześć dziewczyny... Ale sie rozpisałyście ;) Ja się za wcześnie ucieszyłam, że nie mam plamień, @ przyszła w czwartek, a w środę bez plamień się nie obyło, ech...Ale zawsze to tylko jeden dzień, a nie 10...A w ogóle to znowu problemy w domu więc humor mam taki, że szkoda gadać :( Pozdrowienia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin @ oczywiście 15.07, a nie 06 ;) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................37...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................33...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............27...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................23...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................18..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................13..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................8...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja małemu pupke smaruje profilaktycznie maścią alantan plus i jestem zadowolona, nie ma odparzeń a pupcia fajnie natłuszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena87 dobrze że tylko jeden dzien plamień, tzn że jakiś postęp jest i tableki działaja a to dobrze rokuje :) u mnie też w domu jakaś dziwna atmosfera a zauważyłam też, że i ja szukam zaczepki jakiejś :o chyba dzis burza domowa u nas bedzie Ola spakowana już ?? :) ja sobie chyba jutro zrobie twoją kawę mrożoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena jeden dzień plamień to już da sie przeżyć ;) Banmon opanuj nerwy i daj żyć facetowi :p Ola miłego urlopu i odpocznij sobie :) Marta a zaopatrzyłaś sie w te duże podpaski poporodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zdrzemnelam:P mama mnie obudzila bo myslala ze cosik sie stalo bo nie pisalam:P a ja sama w domu bo j pojechal jak tylko wrocilismy ze szpitala tam do nowej roboty zeby zobaczyc jak sie robi:P ale mi sie dziwnie brzuch rozciagnal..:) Banmon opanuj swoje hormonki i lepiej sie poprzytulajcie a nie kloccie:) w ciazy to roznie bywa, ja czasami robie j takie pieklo o nic bo po prostu na sam jego widok mnie roznosi, wiec poki co oszczedzaj go😘 marzena glowa do gory, bedzie dobrze:P zglodnielismy z Gabrysiem..:) Fajnie ze Misio pokochal smoczusia, ja mam juz dla Gabrysia zakupionego i mam nadzieje ze nie bedzie nim plul jak jego tataus😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Już wszystko gotowe do wyjazdu, tylko torba nie spakowana :D ale jeszcze mam czas. Już nie mogę się doczekać jak się w końcu będę obijać. Wczoraj byliśmy na scanie i okazało się że w brzuszku mieszka panna Ktosia :D Poważnie! Byliśmy w szoku, ponieważ od początku byliśmy przekonani że będzie chłopiec, ale cieszymy się strasznie. Małż stwierdził że musi na nowo przemyśleć co będzie z dzidzią robił, bo np nauka sikania na stojąco już odpada :P Poza tym z małą wszystko ok, najpierw dała się pomierzyć, potem udawała bardzo znudzoną (ziewanie i ssanie palucha) a jak lekarka chciała dokładnie obejrzeć i zmierzyć główkę to Ktosia się schowała (złośliwa małpka po mamusi) No i znowu zaczęły się cyrki, podnoszenie nóg, liczenie na grawitację w końcu krótka przerwa i nareszcie udało się wszystko sprawdzić :) Hope ja też sobie wyśniłam dziewczynkę :) A jesli chodzi o planowanie płci dziecka to ja juz w to nie wierzę. U nas wszystko wskazywało na chłopca (dni bzykanka, pozycja, kalendarz chiński, nawet przeczucia Banmon ;) ) a jednak Ktosiu nie ma siusiaka ;) Banmon o twoja pierwsza wpadka w przeczuciach :) Fajnie że imprezka jednak udana. Ja zawsze tak mam że jak mi się nie chce gdzieś iść to zazwyczaj impreza okazuje się bardzo udana. Smile ja bym dała szansę tej lekarce, w końcu PTG zaleca pierwsze usg dopiero w 12 tygodniu. Goga i Daguś dzięki za wskazówki, co prawda torbę bedę pakować wg swojego szpitala ale nazwy kremów spisałam, będę w Pl to zakupię :) Amerie co u Ciebie? Agnes dobrze że zmieniłaś lekarkę, widać że ta ginka jest konkretna i dokładna. Pozostałe dziewczyny Pozdrawiam i Wszystkim życzę miłego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze tabelka :) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................37...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................33...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............27...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................23...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................20..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................13..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................8...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850 No i musimy zaczać myśleć nad imieniem , bo Antoś, Ignaś, Gustaw czy Leon raczej odpadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie gratuluje:P wiedzialam ze dziewczynka:) a tatus bedzie dumny napewno i nauczy niunie czegos innego:) przesylam buziaka dla brzucholka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ale numer :D super mala ksiezniczka bedzie :D musisz dokupic troche rozowych bucikow ;) u mnie zamotanie ostre przed wyjazdem sama wiesz jak to jest.... zycze ci udanych wakacji ciesze sie ze wszystko ok z malenka :D pozdrow meza i moje gratulacje dla WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny! Tatusiek już mysli jak bedzie tych chłopaków odganiał ;) A różowych bucików faktycznie jeszcze nie mam :) Amerie udanych wakacji i relaksu aż do znudzenia :) Agnes pamietam że tylko Ty stawiałaś na dziewczynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Ola super :D na reszcie dziewczynka :) bo w tabelce to chłopaki górują a ja wolę dziewczynki :D ciesze się że moje przeczucie się nie sprawdziło :) Ola Amerie udanego odpoczynku wam zyczę ;) Ola my to się miniemy bo ty na dwa tygodnie jedziesz a ja za dwa tygodnie też na dwa tygodnie wybywam :) alez namieszalam chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola fajnie będziesz miała małą lalunie :) ciekawe jakie imie wymyślicie dla małej Ktosi ;) aaaa masz już półmetek ciąży ;) Amarie znaczy Ty też teraz wyjeżdżasz :) to miłego odpoczynku życze również :) Bawcie sie dobrze w Polsce dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjezadzam ale dopiero w piatek teraz spadam do pracy ale dzieki dziewczyny ;) milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi się cos popieprzyło delikatnie mówiąc ;) Amerie to jeszcze tylko tydzień pracujacy i laba :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam że Amerie już teraz jedzie ;) ale tydzień szybko zleci a potem wakacje! Banmon dzisiaj byłam w biurze podróży kupić euro i mieli wywieszone oferty last minute, ale to było kuszące :O Jestem pewna że traficie na coś fajnego :) Sorki dziewczyny ale muszę spadać w końcu tą torbę spakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w tą szarą, burą i deszczową sobote. U mnie tak paskudnie że sie z łóżka wychodzić nie chce :o no i leń mnie ogarnął i pewnie dzisiaj dużo w domu nie narobie :p mimo wszystko miłego weekendu :) może u Was pogoda bardziej do życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ale fajnie ze bedziesz miala niunie :-) Goga podpaski tez spakowałam, takie super duze bella ze skrzydełkami. To chyba jedyne podpaski bawełniane, a nei takie jak np. alwaysy ktore sa takie strzsznie sztuczne jakby z ceraty i nie moge ich uzywac. Wiesz co ja dzisiaj jescze raz przejrze sobie torbe zeby nic nie zapomniec. No i czekam na rozpakowanie. Nie wiem czy ty tez tak miałas, ale ja juz spac normalnie nie moge, bo w nocy cały czas mysle, kiedy to dostane skurczy. Normalnie jakbym na to czekała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................38...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................33...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............27...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................23...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................20..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................13..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................8...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka - ja do tej pory nie mam imienia dla chłopca :-( chociaż wiem ze wyskoczy mi synek, mimo ze bardzo chce córcie :-P Dla dziewczynki jest tyle ładnych imion, a dla chłopca ciezko cos wybrac. Wszystkie imiona sa takie staropolskie typu Kazimierz, Stanisław i rózne w tym stylu, a takich jakis fajnych to nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga - mnie deszcz rano zbudził, U mnie jest pochmurno, co jakis czas niesmiało słonko wyjdzie, i na zmiane chwilka deszczu. Ale mimo to nie jest jescze najgorzej :-) Wole taka aure nioz 35stopniowe upały bo sie tak nie mecze :-D Miłego dzionka laseczki. Ja sie zabieram do rysowania magisterki. Ale fajnie cały dzien dzisiaj sobie porysuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja urodziłam 3 tygodnie przed ternimem więc sie jeszcze nie spodziewałam i nie czekałam jeszcze na rozpoczęcie akcji ;) A co do tych podpasek to chodziło mi o takie duże specjalne podpaski poporodowe... w pierwszych dniach po porodzie bardzo sie przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety Ola A może jeszcze siusiak urośnie :-p Gratuluje corci:) dlatego właśnie w tym cyklu odpuscilam te dni przed owu bo z planowania płci figle wychodzą. A w którym dniu u ciebie było zapłodnienie? Miłego pobytu w Polsce. a dla reszty miłego weekendu, później coś napisze bo idę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to juz na dniach jesteś..Trzymam kciuki zeby bylo bezbolesnie:) Wroce jeszcze do tego usg...Jeśli ma być zle to nawet usg mi nie pomoże...Ostatnio w 6 tyg wszystko bylo super pieknie a za kilka dni poronienie...Lekarz ZAPEWNIAŁ mnie ze wszystko jest prawidłowo..I dało to coś? A ja na pewno wytrzymam te 3 tyg,nie ma sensu panikowac. Jakoś kiedyś nasze mamy nie latały co miesiąc i bylo dobrze...Wiem ze technika sie rozwinela bardziej i trzeba korzystać.I rozumiem kobiety ktore poprostu czuja sie lepiej jak zobacza na ekranie swojego groszka....Musze tylko wierzyc,że tym razem bedzie dobrze... U nas tez pogoda brzydka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chłopcu dała Natan ostatnio tak wymyśliłam ale musi być dziewczynka. To jest jedna wielka loteria. Fajnie jak komuś jest obojętne a ja się uparlam na córeczkę i koniec. I tak musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek;) ale ponury dzisiaj dzien...nic tylko w lozku lezec... Ja wlasnie mamie posprzatalam mieszkanie,zjadlam juz obiadek ale tylko pierwsze danie drugie zostawilam na potem;) bo cos za syzbko dzis mamusce wyszedl ten obiadek.... Jutro ide na Chrzciny do bratanicy...ale bez K ,bo on dopiero wroci jutro wieczorem...ale sie za nim stesknilam...Lubie jak wraca i zawsze patrzy na mnie i mowi...ALE ZNOWU CI UROSL TEN BEBENEK;) hihi:) Smile co do usg to nie ma co sie martwic...ja tez mialam dopiero w 12 tyg robione i umieralam ze strachu bo myslalam ze po pierwszej obumarlej ciazy zrobia mi usg wczesniej na wszelki wypadek,ale niestety dopiero w 12 sie doczekalam (bo niby dokladniejsze) ,ale jak widac wszystko w porzadku takze WARTO CZEKAC CIERPLIWIE;) i niczym sie nie martw;* Ja z mila checia bym czesciej poogladala swoj skarb ,ale ze wszystko jest w porzadeczku to teraz juz czeka mnie tylko ostatnie usg po 30 tyg....juz sie nie moge doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i zapomnialabym dodac- Gratulacje coreczki Olu;) niech tam pieknie sie chowa w brzuszku;) Ja jakos od poczatku mialam przeczucie na chlopczyka i jest chlopczyk;)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................38...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................33...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............27...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................23...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................20..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................14..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................8...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850 Ola gratulacje cory;) a u mnie wszystko ok, maluch rosnie, samopoczucie tez w dobrym stanie, z mezem sie uklada i to chyba jak narazie tyle;) Agnes zaraz rodzic bedzie a a jeszcze niedawno sie staralas;) no i Marta zaraz sie rozpakuje:) dziewczyny macie nk chyba z tego co rozumiem...? jak mam Was zaprosic?;P milego dnia zycze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ależ u nas dupna pogoda :o zimnica straszna :o w ogóle nie do zycia jestem i ciągle mi się spać chce przez tą cudowną pogodę :o 🌻 Ola udanego wypoczynku !!!!!!!!!!!! Asiaaak ja chyba podawałam link do swojego profilu na maila Agnes i później to jakoś poszło.... bo ja nie bardzo chcę podawać swojego maila a nie mam takiego spamowego chociaż to dobra sprawa szczególnie przy zakładaniu różnych kont zeby się ten właściwy mail nie zasmiecał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×