Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

no ja już nie wiem co jest ! a dzisiejsza po 20min to się tłusciutka zrobiła już zupełnie ! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9eb9a46ca43eeb8e.html no jak dla mnie te dwie kreski są takie same, ta kontrolna i testowa... zrobie jutro jeszcze test ale już w to nie wierzę bo niby przecież po pozytywnym teście w ciągu iluś tam godzin ma byc owulka no to trochę za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to dobrze, że cię nic nie męczy w ciąży :) ciesz się tym bo niedługo pewnie znowu upały przyjdą i się zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, a więc to tak ;) No to już bliziutko do końca. Można powiedzieć, że lada moment się zacznie :D Trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) smile ja mialam 2 wizyte w 8 tyg. i bylo widac co trzeba i serduszko slyszalam ;) mysle ze to dobry czas na usg banoman u mnie z tymi testami bylo tak ze na poczatku byla cieniutka jasna kreska pozniej coraz to grubsza tylko najgorsze jest to ze nie wiem jak dlugo by pokazywalo te 2 grube krechy bo przestalam robic testy agnes fajnie ze jestes :) dagus mi tez sie mala podoba a jej fryzurka to czadowa jest :) marta mam nadzieje ze porod bedzie jak najmniej bolesny i w miare szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...........................34...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................32...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............26...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................23...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................18..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................13..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................7...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio wiecej dziewczyn tutaj zaglada jest co poczytac ;) u mnie coraz blizej wakacje do ktorych sie szykuje i czekam i czekam ;) pozniej 3 tyg. w pracy i w koncu wolne :D :D :D mam nadzieje ze sie doczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że ja pierwszy test zrobiłam wczoraj i od razu dwie ładne kreski :D i nie wiem kiedy mi się to zaczęło wszystko ;) a w sobotę wyraźnie czułam mocny ból podbrzusza jak na owulkę :o zobaczę jutro co wyjdzie :) mi się wydaje, że te testy to raczej nie pomagaja bo powinien byc tylko jeden dzień dwóch grubych kresek a nie kilka .... amere a ty już wyspana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko ci ten czas już teraz poleci, sama obaczysz, w ogóle w te letnie miesiace to jakoś tak inaczej wszystko idzie, szybciej mi sie wydaje. A bo to jakieś urlopy, jakiś wyjazd, częsciej się na dwór wychodzi bo ładnie i nim sie człowiek obejrzy a tu jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale mialam dupna noc:( myslalam ze urodze... tak mnie ciagnie w srodku ze w nocy plakalam, jutro ide do ginki niech mnie zbada:( Gabrys nawet dzis mniej kopie, kochany brzdac:P ledwo chodze... tylko do lazienki i do lozka:( niech jeszcze beda mi pisane 4 tyg ciazy bo wczoraj jak cytalam o wczesniakach... ehhh:P buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes leż jak najwięcej i oszczedzaj się, ja jakoś mam przeczucie, ze jednak mały jeszcze trochę pomieszka u ciebie :) czekam na jakies twoje zdjęcia brzuszka na nk i nic nie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem jak jest z tymi testami.... szkoda ze ja przestalam je tak szybko robic... mysle ze z tym bolem to roznie moze byc przynajmniej u mnie tak bylo ze zawsze myslalam ze mam ow. jak mi cos tam bolalo a wyszlo inaczej ale tez nie mozna powiedziec ze u ciebie jest to samo bo kazda z nas jest inna... a!! u mnie 2 grube kreski byly przez dwa dni to pamietam na bank myslalam ze to normalne bo na ulotce jest powiedziane ze za 24-36h od pozytywnego testu nastapi ow. wiec chyba sie sprawdzilo ale 100% pewnosci nie moge miec wyspana jestem tak srednio ;) oczywisie dzisiaj do pracy wstalam cos zjesc a pozniej musze przejsc sie po wyniki bo czekam juz 2 tyg. :/ mam nadzieje ze czas szybko poleci tak ja mowisz bo juz chce zajac sie tym wszystkim co teraz jest najpotrzebniejsze a jak pracuje to tylko jestem zmeczona i tak tydzien za tygodniem leci i nic oczywiscie chce tez troche odpoczac i w koncu zadbac o siebie ;) to chyba bedzie moja ostatnia szansa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mam straszne rozstepy na brzuchu i zdjec nie robie:( a ponadto zwedzili mi w szpitalu cyfrowke;( a na nk i tak nie wkleilabym, jakos nie jestem do tego przekonana... ale Gbrysia zdjecia napewno wkleje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes trzymaj sie mam nadzieje ze maly pomieszka jeszcze troche w srodku ;) odpoczywaj duzo ide cos zjesc dziewczyny bo umieram z glodu i maly sie zaczyna krecic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie a jakie wyniki masz do odbioru? szkoda mi trochę was dziewczyny, ze nie możecie tak jak w Polszy iść na zwolnienienie i to bez żadnych konsekwencji. Amerie a planujesz po porodzie wrócić do pracy? z kim małego zostawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee stopka mi wskoczyla😡 wlasnie jakie wyniki?? moj maluch tez rozrabia jak glodna jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee stopka mi wskoczyla😡 wlasnie jakie wyniki?? moj maluch tez rozrabia jak glodna jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Banmon u mnie w zeszłym cyklu było to samo i testy ciągle były pozytywne dlatego sie nastawialam na dzidzie. Nie wiem sama co to znaczy. Marta to już jesteś na dniach chyba. My wczoraj powtorzylismy starania. Zobaczymy z jakim skutkiem. agnes odzywaj się częściej i nie spiesz się jeszcze do porodu :) Pozdrawiam resztę A jesli uwierzysz, ze masz te sile, co daje nadzieje twym snom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee stopka mi wskoczyla😡 wlasnie jakie wyniki?? moj maluch tez rozrabia jak glodna jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie jest tak zle do konca ze chodze do pracy siedzac w domu przez 9 miesiecy chyba bym oszalala ;) wyniki grupy krwi jak mi ostatnio zrobili to wyszla inna grupa krwi niz w polsce :/ i trzeba bylo robic jeszcze raz bo nie wiem gdzie sie pomylili dzwonilam teraz ale cisza bede musiala sie przejsc :/ a tak sie chce ze szok ;) do pracy planuje wrocic na 2-3 dni malego zostawie z mezem albo z kolezanka ona tez w ciazy jest ( w sumie to za kilka tyg. ma juz rozwiazanie ) myslalam wiec ze bedziemy sie tak wspomagaly i wymienialy z pilnowaniem raz ona do pracy raz ja tylko taka opcja jest a jak nie to zostane w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a ja mam już spadek hormonu bo dziś mam słaba druga kreskę. Ale pamiętam wcześniej ze miałam grube krechy czasem przez dwa dni. W tym cyklu rano słaba wieczorem gruba kreska a na drugi dzień czyli wczoraj widoczna ale już słabsza. Dziwne to wszystko. Amerie tutaj właśnie jest przesrane że nie można na l4 w ciąży iść. Już niedługo ci zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt Banmon sama bym zdzikła przy tych testach,hmmm moze rzeczywiscie dopieo jesteś przed albo w trakcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes niech lepiej mały jescze tam siedzi sobie. Ja to sie panicznie boje rozstepów,wiem brzmi egoistycznie,ale nic nie poradze. Agnes a smarowalaś sie czyś czy po prostu szybko Ci przybywało kg i dlatego te rozstepy? Zauważyłam,że w ogóle nie jem słodyczy,wrecz mnie mdli na ich widok. Juz nie pamietam kiedy jadłam:) To wielki plus,bo wczesniej nie bylo dnia bez czegoś słodkiego. Ale kwaśne i slone to mmmmm:D I ciągle bym jadła krewetki z maca.Wczoraj znów R musial po nie jechać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam ze te moje bole krocz to moze byc rozchodzenie sie spojenia lonowego i jesli tak to ortopeda murowany i cesarka tez:( ehhhhhhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie niby rzeczywiście 9 m-cy w domu mozna oszalec ale ja to bym pewnie gdzieś do rodzinki wybyła i jakoś by to zleciało ;) fajnie że masz kolezanke która też będzie miała brzdąca bo dobrze miec kogos kto może pomoc w opiece na testach jest napisane że najlepiej robić je o stałej porze i starac się 2 godz przed nie pić nic żeby nie rozrzedzać moczu :D mi się nie chcę wierzyć żebym była przed owulka.... ciekawa jestem kiedy @ przyjdzie to może bedę miała jakies odniesienie :) jak tylko przyjdzie to se prolaktyne zrobie żeby zobaczyć czy bromek mi coś pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ty juz lepiej nic nie czytaj :) bo każda z nas by cos dla siebie znalazla na necie :D :P Smile podobno kwaśne to na chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope teraz przy tylu staraniach to już musieliście trafić :D ale M wymeczyłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaruje codziennie odkad sie pojawily, a wyskoczyly z dnia na dzien po 4 m-cu i tak sobie rosna ze mna ale nie sa biale to najwazniejsze bo biale zostaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×