Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Agnes nie czas na wyszukiwanie inf na necie, teraz musisz odpoczywac, a bóle pod koniec to u kazdej kobiety indywidualna kwestia,Hope trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kafe znowu nawala 😠 akurat jak jestem na zwolnieniu i mogłabym popisac sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh poruszam sie troszki po domu bo i tylek mnie boli od lerzenia:( a kafe juz wariuje...!!!!!!!!! jutro dowiem sie czy to spojenie ale chyba tak bo diewczyny opisywaly na topiku identycznie ten bol ale zobaczymy jutro:P to zycze chlopczyka:P Smile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile w takim razie trzymam kciuki za chłopaka :) Agnes a na która masz wizytę? mam nadzieję że podzielisz się z nami informacjami :) świeże rozstepy zawsze są czerwone dopiero później robia się białe jak już się goi wszystko, smaruj sie systematycznie może trochę zejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes idz do lekarza, jak juz ci tak boli to nie czekaj. to kafe fakt cos zwiesza:( Uciekam do domku jak sie uda to do wieczorka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona przyjmuje miedzy 15 a 17 alemzobaczymy ile ludzi bedzie:( ja smaruje codziennie mam nadzieje ze nie zostanie po nich slad😘 mialam gosci ale poszli juz, wcinam jablko bo mi synus zglodnial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jeszcze pewnie z dobry tydzień z brzuszkiem pochodzi :) tak mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cyrki u nas w zwiazku się zamienilismy rolami teraz mój M przeżywa i dopytuje sie kiedy mam owulke :D w niedzielę z rana miałam ochotę na małe co nieco ale moj M stwierdził że najpierw test :D no ale że bylismy u mamy to testu nie mialam jak zrobic a wieczorem jak zajechalismy to już za późno było. No i wieczorem też go namawiałam na małe co nieco na to moj M odparł ze testu nie było i on nie wie czy mozna :D :D :D musiałam mu powiedziec że w sobotę wieczorem czułam ból (wydaje mi się że owulacyjny) to dopiero się zgodził :D a dzis jak mu powiedziałam że nadal mam dwie kreski to mi się M lekko zasmucił że chyba w niedzielę sie pospieszylismy :D no mówię wam cyrk na kółkach :) jeszcze do tego dojdzie że jak mi sie testy skończą to koniec z przytulanek bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a moge wiedzieć czym smarujesz? Rozstepy zawsze sa najpierw czerwone a pozniej białe..ehh przeraza mnie to...Ale czego sie nie robi dla dzidzi:D Mam nadzieje ze przy dzisiejszej kosmetologii da sie je jakos pozniej usunąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie te rozstępy też dobrze ne nastrajaja dlatego najlepiej smarować jak najwcześniej i liczyć na to, że to nas ominie bo jak sie już pojawia to później jednak trudno je usunąć no chyba że są jeszcze młode to może kosmetyczka coś by zdziałala ale podobno i tak trudna walka jest z usunieciem rozstępów. Ja wiem że moja skóra jest mało podatna na rozciąganie i mi grożą rozstępy :o mam bardzo suchą skórę niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ten mój biedny M ma dużą nadzieję że uda nam się do sierpnia :o ech .... przejął moją rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz banoman teraz ty masz wakacje od planowania a maz prezja twoja role ;) smile ja tez caly czas kwasne i slone jadlam takie doprawione mocno jedzenie mi smakowalo slodkosci do tej pory mniej mi smakuja ;) ja smarowalam sie od samego poczatku dzien w dzien i tak mam rozstepy na piersiach i wiem ze juz tam pozostana.... taka pamiatka na reszte zycia niestety :/ teraz czekam az sie pojawia na brzuchu wtedy to zalapie dola :( kurcze malo spalam dzisiaj jakas zamulona jestem i rece mi bola :/ a moze to ta pogoda... chodzilam po wyniki ale ta mendoza co siedziala w recepcji nie mogla ich odczytac wiec teraz musze czekac do czwartku na tel. od doktorka czasami zastanawiam sie jak ludzie moga zatrudniac tak durnowate osoby ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon musze ograniczać te napady na krewetki bo wiesz jak jest z jedzeniem z maca. Nie wiadomo co w tych krewetkach siedzi oprocz ich samych:D:D Swoją drogą to zrobiłaś mi na nie smaka,a juz nawet dzisiaj nie myslałam:) Moze juz nie bede meczyć tego mojego R,bo on jest gotów jechać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale się rozpisałyście :) już mylałam że Was nie dogonię. Banmon fajnie ze jesteś :) bałam się trochę że przyjdzie ci do głowy opuścić nas , po tych złych wiadomościach. A M musisz te testy pokazywać czy wierzy na słowo ? :P Agnes witaj! Stracha nam trochę napedziłaś ostatnio :) Teraz leż i odpoczywaj i nie spiesz się na porodówkę :) A jeżeli boli cię dupka może to po prostu hemoroidy ;) A co do rozstępów to nie chcę cię martwić ale one od smarowania nie znikną, nawet te czerwone, może bedą mniej widoczne ale zostaną :O Smile mnie też na początku wcale do słodyczy nie ciągnęło ale teraz niestety ta niechęć już minęła. Hope trzymam kciuki :) Czy mi się wydaje czy juz trochę odpuściłaś co do płci dziecka? Amerie a mi się moja grupa krwi zgadzała, ciekawe kto u ciebie nawalił. Marta to już pewnie lada dzień rozwiązanie :) torba spakowana czeka już w przedpokoju? Goga album się robi, niestety wygląda gorzej niż w moich planach (brak talentu po prostu) no i jeszcze potrzebuję kilku zdjęć, także dokończę go już w PL :) Dla reszty dziewczyn pozdrowienia 🌻 Aaaaa śniło mi się że jednak była dziewczynka i się smiałam z Małża że był taki pewny że chłopiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie to się może zdrzemnij jeszcze na chwilkę .... Ola w końcu się odezwałaś :) ja się zastanawiałam kiedy ty w końcy do Polszy sie wybierasz. A wiesz przez chcwilke miałam ochotę przestać pisać na kafe ale mi przeszło, pewnie też jeszcze pare razy mnie najdzie taka myśl ;) Smile alez masz fazę na te krewetki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz smaruje perfecta mama ze smyka, ale wczesniej smarowalam sie kremem z aa i jak ten skoncze to wracam do tamtego:P mam nadzieje Banmon ze potem nie beda tak widoczne jak teraz;) a ja obstawiam Ola ze u Was dziewczynka😘 a!!!! podziwiam Twojego M Banmon, wzial sie w garsc i dziala jak trza;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe torba juz spakowana :-) Ja myśle obstawiam weekend, nie ten ale nastepny :-) Agnes ja sie smaruje balsamem na rozstepy Palmers ( na alegro kupuje ) jest rewelka, poki co nie ma rozstepow, chcoaiz mam skore z tendencja. Ale mysle ze to tez dlatego ze mam mały brzuch, taki jak na 6 miesiac, wiec skora nie zdażyła mi sie zbytnio naciagnac. Powiecm Ci tez ze ja sie bez przerwy smatuje tym balsamem. Do 6miesiaca 2 razy dzieniie, a teraz to tak co 2-3godziny. Nawet w nocy jak wstaje na siusi półprzytomna to tez sie smaruje :-)Tym sposobem buleke mam na 3tyg :-P STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................37...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................32...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............26...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................23...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................18..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................13..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................7...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha AGnes - nawet jesli ci sie pojawiły rozstepy to najlepsze po ciazy jest stopowanie mikrodermabrazji, tj. bardzo intensywne złuszczanie naskorka. Oczywiscie trezba to zacza robic jak najszybciej po porodzie. wtedy efekty sda najlepsze. Na a teraz to mozesz jeszcze robic peelingi gruboziarniste, poburzaja krazenie, i wtedy preparat na rozstepy lepiej sie wchłania i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Marta:P wreszcie wpisalas prawidlowy tydz ciazy;) mozesz juz rodzic, maluch napewno chcialby Cie poznac;) 22 czerwca moj j ma urodzinki szkoda ze nie jestem na tym etapie co Ty bo wtedy bym sie postarala zeby M mial cudowny prezent na urodzinki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moge Cie prosic zebys mi napisala liste co masz w torbie??? bo ja tez mam spakowana ale niecalkowicie;) a porownalabym z Twoja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Agnes jak tylko wroce z zakupów to Ci napisze. Powiem Ci, ze ja sie pakowałam zgodnie z tym co w gazecie "m jak mama" pisało. I jescze popytałam siostre co mi trezba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziś ostatni dzień szczęścia mi został bo jutro praca 😭 Dziś sobie chyba urlop zaplanujemy z M bo mamy obowiązkowo wziąć 2 tyg.....tylko M ma dziś sprawdzić ile mi dni urlopu zostało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Agnes ty się tak szybko nie pakuj, dzidzius mieszka 9mcy w brzuszku :) Marta dobra jesteś z tym smarowaniem :) ja pewnie będę robić to samo. A z Palmersa są fajne te kremy. Widziałam nawet taki olejek na rozstepy takie intensywne serum dla kobiet w ciąży. Ola w sumie to patrzę na płeć ale na innym forum o planowaniu nie sprawdzało sie to. Dziewczyny miały synków 3 dni przed owu, a te co sie starały w dniu owu i były monitorowane miały dziewczynki. Więc liczę na szczęście :) Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×