Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

przestawisz się :) to samo przychodzi ;) chyba się jakiś deszcz szykuje bo takie ciemne chmury idą :o Smile a nie chciałabyś chodzić na basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też czytamy sobie znaczenie imion ale to bardziej chyba pasuje nam znaczenie a nie dziecku ;) bo żebym mogła wybrac odpowiednie imie to musiałabym troche dziecko poznać :) więc z tymi znaczeniami to jest raczej tak że to raczej rodzicie by chcieli żeby ich dziecko takie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................37..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................34..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................25.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................20..............ok.08.03.2011. .................... HopeU.......................19.............ok.07.03.2011. .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z topikowych imion najbardziej podoba mi sie imię Olki - Lilianna - super :-D no i oczywiście dla mojej przyszłej córeczki jeśli sie takowa kiedyś pojawi, bo przeczucia mam ze drugi synek też bedzie., Wtedy bedzie nielada problem z imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Banmo - tak naprawę jak zobaczysz dziecko to dopiero wtedy stwierdzisz czy to imię pasuje do niego, do charakteru i wyglądu. My np. mieliśmy jedna koncepsję taka bardzo bardzo wstepna dla chłopca w rawie "w", ale jak sie urodził Milek to stwierdziliśmy ze wogóle to imie do niego nie pasuje, bo jest za cieżkie dla takiego kurczaczka jaki sie nam urodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon dlatego my synka zarejestrowalismy w urzedzie w ostatniej chwili, długo zastanawialiśmy sie nad imieniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Usg mam o 14 czyli u was 15. Narazie nie mysle o tym ale mam stracha :-o Jak sie tam już poloze to będę myśleć gdzie patrzeć między nogi, i mam plan że jak mi pani powie plec to zapytam czy druga nie mogłaby przyjść i potwierdzić :) Ola mam pyt: czy ta twoja kolyska jest do ok 6 mcy? Chyba taka kupię na początek i jak dziecko wyrośnie to dopiero łóżeczko, bo nie mam za dużo miejsca. Ostatnio mysle o zakupach żeby były praktyczne, jaki wózek itp. Zastanawiam sie nad szczegółami. Malutka najważniejsze że macie zielone światło a praca musi sie znaleźć, na początek cokolwiek, sklep nawet. Życzę powodzenia. Goga moja koleżanką też miała problem zelami na żabki i pomógł jakiś proszek ale nie wiem jak sie nazywa. A sprawa imion jest bardzo osobista. Każdy daje tak jak mu sie podoba, nie da sie dogodzic wszystkim i ciężko byłoby wybrać imię które spełnia oczekiwania osób postronnych. Ja mam nadzieję że dziś zobaczę mała Nadie :) bo prawdopodobnie tak będzie miała na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasi znajomi przez tydzien mieli dziecko bez imienia bo nie mogli się zdecydować :) My nad dziewczynka jeszcze pewnie bedziemy mysleć - a może jednak się chlopiec urodzi :D wczoraj przeglądalismy na dwoch stronach wszystkie imiona żeńskie i zadne nas nie przekonuje tak w 100% z chłopcem u nas łatwiej poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope chyba nie ma innego wyjścia jak zobaczyć małą Nadię, o chlopcu to nawet dla ciebie nie myślę ;) Mam nadzieję że wpadniesz po wizycie na topik i opowiesz nam co i jak :) no i potwierdzisz ze masz tą upragnioną coreczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam znaczen imion nie biore na serio..Jakim cudem wszystkie Piotrusie maja mieć taki sam charakter??? To głupie przecież:D Banmon ja na basen to juz planowałam zaczac chodzić zanim w ciaze zaszłam i na checiach sie skonczyło..teraz mam wymowkę,że zimno jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................37..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................34..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................25.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................20..............ok.08.03.2011. .................... HopeU.......................20.............ok.07.03.2011. .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z wózkiem mam konkretną rozkmine :o może jak już będziemy oglądać na zywo to jakis do mnie 'przemówi' jedno jest tylko pewne, że fotelik chcę miec maxi cosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mnie to jest leniwiec...jakbym tak zaczeła cwiczyć albo na basen chodzić to byłabym laska:D:D A tak to tylko narzekam:) No..ale nie zapeszajac postaram sie po ciąży za siebie wziasc:) Hope po wizycie daj nam znać,bo ja sie stresuje razem z Tobą:) Musi być córa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wczoraj dzwoniłam i pytałam się o te zajęcia dla ciężarnych i na 99% się zapisuję tylko ominie mnie jedno lub dwa bo musze mieć pozwolenie od gina na pismie a następną wizytę mam 18 listopada, więc jesli gin mi da takie pozwolenie to będę chodzić, słownie wyraził zgodę i mam nadzieję że potwierdzenie tego na papierze nie będzie stanowiło problemu ..... Smle wiadomo że te znaczenia to raczej tak dla zabawy ;) bo i tak wybierzemy imie ktore będzie się nam podobac a nie jego znaczenie, ja też w takie czary - mary nie wierzę :) ale zabawa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................37..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................34..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................26.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................20..............ok.08.03.2011. ................... HopeU.......................20.............ok.07.03.2011. .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby była prawda z tymi znaczeniami to piękna sprawa bo wychowywanie dziecka moznaby było sobie odpuścić bo i po co się męczyć skoro Agnieszki maja być miłe, spokojne, rodzinne i być humanistkami np. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak samo jak z horoskopami...są tak stworzone żeby do kazdego pasowały,przynajmniej w jakims stopniu.. O kurcze to jeszcze na pismie musi być? No to u mnie wizyta dopiero 22 listopada,wiec nawet jakbym chciała to juz pozno...A na ktorej pływalni te zajecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie późno, pierwsze zajęcia bedą w 1 lub 2 tyg listopada w piatki zawsze, na Delfinie. Ale to nie będzie jakiś specjalny blok, mozna dołączyć kiedy się chce. No ja bedę chodzic tylko musze do wizyty poczekac. A koszt jednego zajęcia to 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie w horoskopach też zawsze cos podpasuje tak samo jak w znaczeniu imienia, to wszystko jest tak ogólnie napisane, że nie ma bata żeby chociaz część się nie zgadzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja też chce fotelik z maxi cosi bo większość wózków ma adaptory że można dopiąć ten fotelik. Zastanawiam sie nad wózkiem Quinny BUzz 4 czerwonym ale muszę go zobaczyć. I wogóle gondoli przecież będę używać max 6 mcy i koniec co później z tym wszystkim zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie moze tez zastanowie nad tym basenem...Tez mi sie zawsze podobało jak rodzice chodzą z takimi maleństwami na basen od samego poczatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jesli chodzi o wózek to dalej obstawiam coneco barracude..jakoś mi tak wizualnie zapadł w pamieci..i znajoma go od 2 miesiecy ma i sobie chwali. A kupiła właśnie przez nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest taka sprawa że mi się podobaja pewne wózki ale cena mi się nie podoba a nie chcę szaleć z ceną, na fotelik moge wydać sporo bo planujemy podróże ale na wózek trochę szkoda mi kasy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wozek tez nie planuje dać wiecej niz nieco ponad 1000zł...wiadomo,że są też i za 5 tys. całkiem fajne no ale po co? Gondola to tylko pare miesiecy..a ze spacerówką to jest tak,że kazdy kogokolwiek zapytam mówi,że kupuje zwykła parasolkę,bo jest najlżejsza..My pamietam bratu kupilismy własnie taką spacerówke i dłuugo w niej pojezdził.. Mnie troszke przeraza fakt,że tutaj mieszkamy na 3 pietrze i nie wiem jak sobie poradze z wozkiem sama...piwnicy nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę wydać na wózek maks tak do 1300zł najlepiej jeszcze mniej, te barracudy mi się podobaja tylko nie ma mojego koloru no i musiałabym kupic bez fotelika wersję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×