Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

teraz do końca roku to juz same dziewczynki się urodzą :) no i fajnie bo cos stanowczo za duzo tych chłopców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to nie chodziło raczej o wicie gniazda, po prostu się zestresowałam i musiałam się jakoś wyładować. A sprzątać też nie lubię i póki mogę wykorzystywać Małża ze wzgl na mój odmienny stan to to robię :) AsiaAk a jak się w ogóle czujesz? Jakieś dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................37..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................34..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................20..............ok.08.03.2011. .................... HopeU.......................19.............ok.07.03.2011. .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym się zestresowała po takim stwierdzeniu M ;) chłop mówił prawdę tylko że niemówiona prawda jest łatwiejsza do przełknięcia :) a mnie stresik z powodu wizyty powoli dopada, wyaje mi się że Bąbla nie czuję, że schudłam i ze brzuch mi zmalał (i to wszystko w ciągu jednej nocy! ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba połowiki w sumie to nie wiem właśnie jak to liczyć bo dziś mam 19t6d więc to chyba jutro by było.... albo za tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ktoś tu się nakręca ;) wszystko będzie dobrze. Podobno do 21 tc wcale nie musisz czuć żadnych ruchów Bąbla, a ty jednak czujesz. Dopiero z czasem ruchy staną się bardziej wyczuwalne i częstsze :) Ale wiem co czujesz ja do tej pory jak Mała nie rusza się tak często jak powinna (wg mnie) to się stresuje. Taki już nasz los chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to teraz nie jestem pewna czy to co czułam to rzeczywiście Babel ! mogły byc to jakies gazy czy cokolwiek innego w sumie. Niby mały ma miec teraz cos koło 15cm ale jak tak patrze na brzuch to nie wiem czy nie mam za malego bo ja bym tam 15cm nie upchnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm,ogolnie to czuje sie dobrze;) tylko brzuch troche ciazy i czasmi w niektorych czynnosciach przeszkadza no i kregoslup troche boli...ale nie narzekam,juz tylko pare tygodni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby tylko wszystko było dobrze bo stres mnie łapie, gin ma mi dzisiaj tez cytologie zrobić ale w sumie to nie wiem po co bo ja w grudniu miałam robioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w ogóle mój M popatrzył się na mnie i stwierdził, że nie może uwierzyć że mam takie balony i pewnie to one ważą z 1kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon spokojnie się tam zmieści, przecież jest skulony ;) A brzusio masz całkiem , całkiem... AsiaAk a jak ze spaniem, oddychaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon,mam rozstepy takie delikatne po bokach na brzuchu...:/ nie pomogly oliwki ani zadne kremy:( Ola juz coraz gorzej sypiam w nocy,szczegolnie jak mala sie rozpycha,pcha i wszystko mnie ciagnie i boli:/ no i brzuch troche mnie ogranicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak delikatne to jeszcze spoko, z czasem jak będą jaśniejsze to nie będzie tak widać. Dziewczyny a wy spicie na plecach ? bo czytałam że się nie powinno.... w ogóle stwierdziłam, że nie będę czytac tych głupich artykułów bo później sobie wkręcam bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to jak najczęściej powinno się spać na lewym boku, wtedy jakieś żyły nie są uciskane. Ale nie da rady spać na jednym boku całą noc, z kolei na plecach gorzej mi się oddycha :O Za to polecam wkładanie poduszki między kolana, trochę odciąża kręgosłup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spie na plecach,zreszta ja to caly czas sie krece.przewracam az maz sie ze mnie smieje ze sie wierce caly czas i miejsca nie moge sobie znalezc;) no ale nie slyszalam o tym ze nie powinno sie tak spac. ale rozumiem Cie Banmon ja jak zaszlam w ciaze i pozniej jeszcze przez jakis czas to czytalam cale masy gazet,poradnikow,artykulow w necie ale z czasem nabralam do tego dystansu:) jesli mam jakies pytania,watpliwosci to zapisuje sobie w notesiku i pozniej jak jestem u swojego gina to pytam o to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba najrozsądniej robisz :) Ja śpię najczęściej na lewym boczku ale ja tak zawsze najbardziej lubiłam, a jak się przekręcam to Małż się ze mnie nabija bo stękam i wzdycham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby właśnie na tym lewym boku to najlepiej ale chyba od czasu do czasu jak sie przewróce na plecy to nic się nie stanie. Dobra zmykam do sklepu i chociaz trochę chatę ogarnę bo jeszcze się moj M spakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale cudowna pogoda u mnie, szaro, ponuro, mgła dopiero niedawno opadła, zbiera sie na deszcz...Ach, kocham taką pogodę :o :P Banmon koło 20 czekam niecierpliwie na opis wizyty, trzymam kciuki żeby maluch pokazał się w całej okazałości :D Widzę, ze obstawianie płci na całego, ja dalej celuję w dziewczynkę u Ciebie Ola- jaką wymówkę od sprzątania znajdziesz jak już urodzisz? :P Bo mi sie skończyły już dawno hehe Asia, fajnie że dobrze sie czujesz, teraz te tygodnie to pewnie zlecą nawet sie nie obejrzysz ;) Goga- co tam u Michasia słychać, jak tam ząbki? Hope- urlop chyba był udany skoro po nim taka wykończona jesteś :D :D Lepiej być wykończonym niż znudzonym chyba Też sobie myślę ze lepiej nie znać płci, mieć niespodziankę, ale na pewno bym nie wytrzymała w niepewnosci Daguś - to tylko 5 godzin, resztę czasu masz dla Asi, jeżeli masz z kim zostawiać dziecko to wydaje mi sie że dobrze, ze wcześnie wracasz do pracy- mała jest w dobrych rekach, a Ty nie żyjesz tylko nia i domem...Tak mi sie wydaje oczywiscie Smile- z tym sprzątaniem to jakby to dwuznacznie nie zabrzmiało, ale wyjęłaś mi to z ust :P posprzątam wszystko jak siedzę w domu, przyjeżdża mój R. wieczorem, siedzimy troche, a rano jest znowu taki burdel jakbysmy sie nago po domu gonili rzucając poduszkami, talerzami, śmieciami z kosza, no i od nowa trzeba sprzątać...I tak codziennie ;) amerie- gości wygoń, dom zamknij, włącz forum i pisz, bo jak napisałaś, ze jest co opisywać, to tym bardziej jestem ciekawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam u promotor, zaakceptowała kolejną część, została mi ostatnia, badawcza- w środę do niej znowu jadę wiec do jutra muszę ją napisać...A nie umiem sie do tego za cholerę zabrać Na razie wypije kawkę i sie odstresuję heh, przygotuję psychicznie do pisania ;) dzisiaj w przedszkolu mnie taki mały rozrabiaka dźgnął nożyczkami, jak lubię dzieci i jego też, tak myślałam, że mu oddam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola zdjec jeszcze nie mamy:/ Tez o tym dzisiaj pomyslalam,bo juz powinni zadzwonic ze studio.. No ze sprzataniem to chyba u kazdej tak jest.. no ale trudno,trzeba to jakos cierpliwie ogarniać:) Ja dzisiaj z obiadem poszlam na latwizne,bo wrzuciłam wszystko do parowaru i sie robi:) Jej mam nadzieje,że w tym tygodniu kupie w koncu ten robot.. dziewczyny,ale ten czas leci...do konca roku to naprawde duzo juz maluszków bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena u nas tez taka pogoda, jak wracałam ze sklepu to myślałam ze mi uszy i ręce z zimna odpadną, centralnie idzie zima ! już teraz będę sobie rękawiczki zakładać i czapke muszę se zakupić jakąś ciepłą powodzenia w pisaniu, napewno ci jakiś pomysł do głowy wpadnie i jak już zaczniesz to szybko zleci ;) może się wyrobisz jednak do konca tego miesiąca w koncu to jeszcze dwa tygodnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................37..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................34..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................25.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................20..............ok.08.03.2011. .................... HopeU.......................19.............ok.07.03.2011. .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile a masz jakiś dobry przepis na jedzenie z parowaru ? ja już dawno nie używałam a w sumie mogłabym go jakoś wykorzystać Pamiętam że my na zdjęcia czekaliśmy coś koło 3-4tyg więc też dosyć długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta w środe.. A ja specjalnych przepisow nie mam..włozyłam ziemniaki,kalafiora i pierś z kurczaka i samo sie zrobiło:D Tylko przyprawiłam kurczaka no i troszke soli na warzywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×