Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

no to nieźly malec, zeby tylko poxniej nie mieli z nim problemów jak dorośnie dziewczynki nie wiem na ile to prawda ale gin powiedział, że na 95% to dziewczynka !!!!! szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieźly malec, zeby tylko poxniej nie mieli z nim problemów jak dorośnie dziewczynki nie wiem na ile to prawda ale gin powiedział, że na 95% to dziewczynka !!!!! szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa nie mówiłam? he he wiedziałam że będzie panienka :D Super strasznie się cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja też się ciesze tylko się boję że może to pomyłka ..... na następnym usg poprosze o potwierdzenie bo różnie to nieraz bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda no to jako doświadczona mamusia może będziesz się częściej udzielała i radziła pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale się rozpisałyście :D Banmon, gratki córeczki :) Wreszcie dziewczynek dochodzi :) Ola, ja nie mam przeczuć co do Twojego rozsypania się, oby było szybkie :) Amerie, czekamy na opowieści :) Marta, jak tam synuś? Coś tam wcześniej pisałyście o pozycjach do spania. Na plecach się spać nie powinno, bo macica uciska na żyłę główną i może się zacząć robić duszno, a maluszek może mieć przez to mniej tlenu. Mnie ani mąż ani Asia nie pozwalali spać na plecach (choć przybierałałm taką pozycję podczas snu nieświadomie). Mąż mnie przekręcał albo budził i marudził, a Asia kopała :) Mądra dziewczynka. Pamiętam, że pod koniec nie mogłąm się doczekać porodu żeby móc spać na brzuchu i na plecach :) A co do czopu, to jest taki gęsty smark. Ja miałam go w odcieniu beżowym, a odchodził mi na 3 raty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się właśnie czasami łapię na tym że budzę się na plecach i tak się zastanawiam czy nie za często tak spię :o generalnie zasypiam zawsze na lewym boku ale czasami się właśnie na te plecy przewracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do synka mówimy Miluś albo Milek to skrót do jego imienia. A jak bedzie duż to bede mówiła Emil, bo w zasadzie to miał byc Emilem, no ale ze wzgledu na którtkie nazwisko meza jest Emilian zeby ładniej brzmiało :-) Dziewczyny a u mnie czop to był taki tyci tyci ze musiałam dzwonic do siostry i pytac czy to to czy nie hehe ( siostra rodziła wczesniej ) Jest to taki śluz z minimalna ilosci krwi. Wyglada najbardziej podobnie do sluzu przed okresem tylko jest jego naprawde tyci tyci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon spanie na plecach ma jeden minus - dziecko obciaza kregosłup ktory i tak jest juz wystarczajaco obciazaony i moga ci wtedy boleć krzyże. Ja nie mogłam wogole spac na plecach, bo jak sie tak połozyłam to maz poźniej musiał mnie "przerzucac" na bok bo miałam takie bóle krzyzy ze nie byłam wstanie sama sie obrucić. Mimo tych niedogodności i tak miło wspominam czas ciazy. W sumie to chciałabym juz być w drugiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon wiedziałam że dziewczynka. 95% to raczej wiarygodny wynik więc nastaw sie na wrzosowy wózek :) Teraz ja czekam na czwartek, zobaczymy co sie wyklulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon wiedziałam że dziewczynka. 95% to raczej wiarygodny wynik więc nastaw sie na wrzosowy wózek :) Teraz ja czekam na czwartek, zobaczymy co sie wyklulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a to ci niespodzianka! Ja myslałam,że chlopczyk bedzie i tez w szoku jestem:) Ale fajnie...Mi tez sie marzy córcia..no ale po kolei:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sukienusie juz mozesz kompletować:D Dla dziewczynek jest ogromny wybór w ciuszkach..Byłysmy z siostra w smyku w niedziele..Obłędu mozna dostać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope wrzosowy wózek to miał byc bez względu na płeć bo bardzo mi się podoba ten kolor ;) Smile M mi na razie zabronił kupowac rzeczy ;) a i mnie jeszcze nie ciągnie, czuję że to za wczesnie, poza tym na prawdę nie mamy gdzie tego trzymać. Poczekam do nastepnego usg i się upewnię co do płci ;) Hope jeszcze dwie nocki i też zobaczysz swoją malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon gratulacje coreczki!:) wkoncu troche babeczek bedzie:P a wczesneij bylo cos o wadze-ja do tej pory przytylam 6 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Asia kolejny dowod na to,ze waga nie ma nic do powstawania rozstępów... Malutko przytyłaś. Wiem Banmon,rozumiem Cie,że nie chcesz nic kupować...ja tez tylko oglądam co jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle gin mi powiedział ze mogę chodzic na basen, tylko żeby obserwowac czy nic się nie dzieje (w sensie jakies zakażenie). Bo wiem ze od listopada ruszają zajęcia na basenie dla kobiet w ciąży i chyba tam zadzownie i sie zapytam co i jak, jak same ciężarówki będą to może być fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak to nieźle 6 kg dopiero. Ja już mam 60 kg :( buuu przed ciąża wazylam tak 54,55 więc w 20 tc mam już 6kg. Czytałam że teraz dziecko przybiera najwięcej na wadze. Więc mam nadzieję ze tj pisze Marta w 3 trymestrze nie będę przybierać podwójnie. Kurde dołujące to jest mieć 60 ale mus to mus. Narazie nie mam rozstepow, robię pilingi i stosuje krem z Palmersa albo oliwke. Gorzej z celulitem bo jest widoczny bez sciskania, mam nadzieję że to ten wodny i zejdzie szybko :-o bo muszę sie zmieścić z rozm 36 po porodzie, m kupił mi super spodnie zaraz jak zaszlam w ciążę ale już były za małe więc chyba to miał być taki motywator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cellulit zejdzie o to możesz byc spokojna ;) dziewczyny myślę ze nie ma się co przejmowac tą wagą, przeciez żadan z nas nie utyła ponad normę tylko wszystkie mamy zdrowy przyrost wagi. Super, ze nie masz rozstępów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie barszcz biały,bo juz mi sie pomysły na obiad koncza:/ Ja tez mam nadzieje ze w 3 trymestrze juz tak sie szybko nie tyje...Ja zdecydowanie w tym miesiacu najwiecej przytyłam..no ale jakoś musi byc..Czasem sie zdarza,ze kobieta i 30kg tyje w ciązy..nie wiem od czego to zależy... Dzisiaj w nocy jakoś R. sie przebudził i polozył reke na brzuchu..no tak mi sie mały rozjuszył(:D) że do tej pory jakiś pobudzony jest...i mnie to obudziło własnie.. R. oczywiscie zadowolony,ale to nie jego kopią we wnętrzności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cellulit jak scisne skóre..w sumie zawsze mialam,ale chyba jest wiekszy teraz..Ja mam wrazenie ze za malo wody pije...wcale mi sie pić nie chce a to nie dobrze podobno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wody piję litrami co u mnie jest dosyć dziwne bo ja raczej wody nigdy nie piłam, szklanka dziennie to byl maks a teraz 1,5l butelka na dzien mi idzie. Po prostu jakoś tak mam checi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tez codziennie wode niegazowaną,bo R. tego przywozi duzo,ale jakoś pije czesto na siłe,bo wiem ze trzeba..herbaty nie pije,bo mi nie podchodzi a zawsze lubiłam..A rano to tylko kawa zbożowa albo rozpuszczalna,ale to rzadko.. Zawsze w nocy musze mieć przy łóżku,bo jak sie przebudze to lubie sie łyka napić...:D Nie wiem po co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zbożówkę tak z raz dziennie się napiję. My chyba będziemy chodzic do SR, szłyszałam gdzies że jeśli chce się miec poród rodzinny to taką szkołe trzeba przejść. A tak szczerze to ja bardzo chcę bo ja nic nie wiem o noworodku a myślę że tam oswoję się z tematem, no i może przy porodzie trafię akurat na tą położną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon, a nie mówiłam? Heh, dobrze obstawiałam dziewczynkę, co wygrałam ? :P Marta- wpisuj się do pierwszej tabelki :D U mnie pisania ciąg dalszy :o jest tego więcej niż myślałam, ale dzisiaj choćbym całą noc miała siedzieć to muszę to skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×