Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Amerie teraz co drugie dziecko rodzi sie alergiczne. Moje ma duże szanse na to żeby mieć alergie. Musisz uważać z jedzeniem. A Kluska Oli chyba też chce wyjść 13 ego bo ostatnie dzieciaczki urodziły sie 13 ego, marzenka i amerie jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też czekam właśnie w przychodni bo mam jakieś uczulenie na twarzy. Jakos mi słabo dziś, dzidzia kopie i daje mi to we znaki. Ogólnie mogłabym spać cała zimę i obudzić sie wiosna. Ale jeszcze dziś do pracy na popołudnie, masakra. Wieje od wczoraj strasznie głowę chce urwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie mam nadziej że szybko ten kolkowy czas wam minie, no i może rzeczywiście jak pozbedziesz sie nabiału z diety to ta wysypka minie. Smile dziś na DDtvn była własnie mowa o alergiach tzn tak pobocznie, wszystko ejst niestety od naszej diety, teraz nie uświadczysz w sklepach produktów bez konserwantów lub innych zamienników, sama chemia a ta świetnie uczula :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ja używam staników sportowych, nie mają żadnych szwów i są w miarę uniwersalne ;) takiego 'normalnego' stanika nie mam ;) myślę, ze te sportowe będę używała do samego konca a później sobie kupię ze dwa staniki do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba dzisiaj sie wybiore,bo ten od stroju troche za mały jest:/ Siostra przyjedzie to z nią pójde,bo samej mi sie nie chce...I kupie całkowicie cos bezszwowego i bez fiszbin..Kiedyś takie widziałam. Reszta co mam nie nadaje sie kompletnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba właśnie takie są najlepsze, chociaz wiem, ze dziewczyny tez noszą takie normalne staniki z fiszbinami itp to chyba od wrażliwości zależy, ja na początku jak tak piersi mnie bolały to nawet spałam w tych sportowych bo czułam ulge ;) teraz na szczęście piersi nie bolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wizyta trwała z 5 min, oczywiście baba nic nie widzi no bo dziś nie widać. Mam jakieś małe jakby krostki a później czerwone i suche sie robi. Pewnie od jedzenia. Dała mi hydrocortizon. A ja mam ciągle te same staniki co prawda raczej już D potrzebuje ale nie mogłabym wyjść w sportowym bo mi brodawki widać mam jakieś dziwne cycki. Coś mi sie zdaje ze Ola już sie rozpakowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope może ta wysypka to nic takiego..... w ciąży wychodzą czasami akie rzeczy na skórze, może sprobuj najpierw z wapnem wyleczyć ? chyba mozna w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pocieszenie dziewczyny :* hope ja jak bylam w ciazy i przesadzilam w polsce z truskawkami to dostalam wysypki ale na rekach wapno pomoglo.... dostalas od lekarki taka sam masc jak mu maly.... nasza wizyta tez trwala krotko i wydaje mi sie ze wiem lepiej co dolega mamu malenstwu niz ta doktorka ktora widzielismy :/ jesli chodzi o diete to zdaje sobie sprawe ze trzeba miec ja przemyslana ale ciezko jest bo wlasciwie wszystko moze uczulac a jak np. dziecku zastapic wapn kiedy w nabiale jest go najwiecej....? :/ malo tego ze jest z niemowlakami i tak wiele problemow tzn. ze cierpia na te kolki i inne sprawy to jeszcze jakies glupie uczulenia :( a mowili ze karmienie piersia to taka dobra sprawa.... ja tez musze dokupis sobie jeszcze ze 2 staniki do karmienia szkoda tylko ze ksztalt piersi w nich taki beznadziejny :/ ja tez mysle ze ola moze juz rozpakowana fajnie by bylo moze 11 sie rozpakowala na moje urodziny :D :D :D to taki fajny dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie ja niestety nic nie poradzę z ta dieta i alegiami bo zielona jestem :o może to sa takie potówki ? czytałam też że czasami u niemowlaków w pewnym wieku pojawiaja się takie wypryski ale nie wiem co się na nie stosuje :( Wszystkiego najlepszego 🌻 Moje piersi w staniku sportowym wyglądają na pewno nie sexownie ale co tam ;) przyjdzie czas na sexowna bieliznę ;) najważniejsze żeby teraz było nam wygodnie a jak w końcu sie wbijesz w cos ekstra Amerie to przyjamniej M to zauważy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja na sekundę tylko, nawet nie zdążyłam przeczytać co napisałyście :O Troche się u nas od zeszłej nocy pokręciło.Zaraz jedziemy do szpitala i możliwe że będą mi wywoływać poród. Okaże się na miejscu. Trzymajcie za nas kciuki, proszę... Później postaram się napisać więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola kciuki zaciśnięte !!!!! Trzymaj się ! Zdrówka dla Ciebie i Kluski 👄 teraz już sie do nas odezwiesz z Kluską w domu :) trzymajcie się dzielnie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola trzymam kciuki :) Amerie, ja piersią karmiłam różnie, tj. tak często jak mała chciała, w nocy czasem nawet co godzinę :/ Asia też jest alergiczką, ma zdiagnozowana skazę białkową i uczulaja ją prawdopodobnie pomidory. Na początku alergia objawiała się wysypką na buzi, za uszkiem, na rączkach, nóżkach, brzuszku, częstym ulewaniem, kolkami. Ja jestem teraz na diecie eliminacyjnej, nabiału zero, muszę wcinać wapń w tabletkach, bo inaczej mi zęby polecą. Sebek, będzie ściągał wapń z Twojego organizmu, jemu niezabraknie, jak u Ciebie będą braki, to zacznie organizm wyciągać go z zębów i kości, tak więc suplementacja obowiązkowa. Asia pije Nutramigen, bo zwykłych mlek nie może. Na początku jej nesmakowało, ale się przyzwyczaiła :) Dobra, wpadłam na chwilkę, bo zaraz do niuni goście przychodzą na pół roczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No i znowu d... :O Wróciliśmy, ja nadal w dwupaku. Z jednej strony dobrze..Ale od początku... Dwie noce temu zaczęło mnie swędzieć całe ciało, myślałam że oszaleję. W ciągu dnia trochę przeszło , wzięłam wapno i myślałam że to coś przejściowego, nie było też żadnej wysypki. Wczoraj wieczorem zaczęło się znowu, wapno nic nie pomogło :O Małż jak zobaczył moje podrapane nogi i ręce to zaczął sprawdzać w google jak można mi pomóc. No i znalazł coś takiego cholestaza ciążowa. Czyli niewydolność wątroby , pierwszy objaw to świąd bez wysypki, a najgorszy możliwy finał to obumarcie płodu. (pojawia sie najczęściej po 30 tc, więc dziewczyny nie bagatelizować żadnego swędzenia!!!) Zadzwoniliśmy do szpitala i jak się dowiedzieli że Kluska się rusza to kazali przyjechać rano na badania. Dzisiaj pół dnia spędziliśmy na badaniach, ktg, krew, mocz itp . Na wyniki krwi trzeba było czekać do popołudnia i powiedzieli nam że jak okaże się że to cholestaza to będą wywoływać poród , bo jest już po terminie i nie ma na co czekać. Spakowaliśmy wszystkie torby, piłkę , dokupiliśmy szlafrok i wracamy po wyniki. No i okazło się że wszystko jednak ok, to nie cholestaza. No i fajnie , cieszę się że wszystko ok, Klusce nic nie grozi i czuje się znakomicie (właśnie sobie fika w brzuszku :) ) ale już myslałam że niego będzie po wszystkim , że jutro wrócimy z Kluską do domu :O Macie rację że lepiej jest urodzić niespodziewanie wcześniej, niż tak wiecznie czekać , niestety prawda jest taka że nie mamy na to faktycznego wpływu, można jedynie próbować. Poza tym dzięki za kciuki :) Hope ja też miałam we wrześniu taką wysypkę i babka z boots poradziła mi wyciąg z aloesu, sama natura , może być dla ciężarnych. Trochę mi wysuszył skórę ale dziadostwo zeszło :) Jak będziesz chciała to sprawdzę nazwę. Amerie podobno właśnie tummy tub jest dobry na kolki, bo pewnie o kropelkach itp już słyszałaś. Mam nadzieję że niedługo miną , bo to musi być dla Sebka jak i dla Was strasznie męczące. Banmon kto by pomyślał że stanik sportowy to taki dobry wynalazek , no nie ;) Smile brzuszek za jakiś czas zacznie też uciskać płuca i zaczną się jeszcze zadyszki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dagus za odpowiedz a czy mozesz mi napisac jak ta wysypka wygladala ??? ja jestem prawie pewna ze maly jest uczulony wszystkie objawy ktore sa podane na stronkach w necie sprawdzaja sie u niego :/ np. ulewanie wysypka kolki krew w kupkach >sladowa< wkurzam sie ze lekarka podeszla do tego "lajtowo" mysle tez ze oprocz uczulenia na bialka mleka krowiego maly moze miec uczulenie na jeszcze cos innego bo na brzuszku i nozkach ma taka drobna wysypke czerwona ale nie jest ona tak straszna jak to co mial na czole i za uszkami sebka tez karmie na kazde zawolanie ;) bywalo ze co godzinke w nocy ale teraz co 2h- 2,5h chyba ze ma zly dzien to wychodzi czesciej ola trzymam kciuki mam nadzieje ze wszystko pojdzie szybko kto wie moze juz dzis bedziesz miala kluske w ramionach a jak nie to bedziemy mialy kolejnego bobasa urodzonego 13 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie ja właśnie skumałam że ty wczoraj miałaś urodziny! Tak więc wszystkiego najlepszego, Sto lat !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ale akcja a już miałam nadzieję, ze Kluska się pojawi. Słyszałam o tej cholestazie, niezłe dziadostwo :o dobrze ze to nie było to szkoda że Kluska jeszcze siedzi w brzuszku, ile czasu czekaja w uk do wywoływania porodu po terminie ? ja kiedys słyszałam, ze 10dni ale nie wiem czy to zalezy od szpitala, lekarza czy ogólnych zasad w uk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna, ale chyba właśnie 10 albo 11. Pewnie się sama przekonam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie mały dziewczyny na blogu tez miał objawy takie jak ty opisujesz i okazało sie że to tradzik niemowlecy.... i że samo pzechodzi po paru tygodniach. Ale w sumie skoro do tego dochodza kolki i krew to chyba jednak rzeczywiście alergia u ciebie jest bo u niej may miał wysypke na policzkach, za uszami no generalnie na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ostatecznie jeszcze tylko 5 dni wam zostało ale będe trzymała kciuki zeby jednak mała sama zdecydowała się wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam nadzieję że sama się zdecyduje w końcu wyjść. Połozna mi mówiła że rodzić w wodzie mogę właśnie do 11 dni po terminie, dlatego wydaje mi sie ze potem juz wywołują, zobaczymy. No i chciałabym uniknąć tego masażu szyjki macicy, jakoś mnie to odstręcza :O amerie a jakbyś poprosiła o konsultacje u innego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tylko na chwilę bo walczę z bratem o miejsce przy komputerze :P Ja jeszcze @ nie mam, ale nie mam też żadnych objawów wskazujacych na ewentualną ciążę, w brzuchu mnie kręci wiec po prostu rozregulował mi się cykl znowu :o Ola - historia trzymająca w napięciu bardziej niż niejeden thriller :D Ale tak serio, to aż mi Cię szkoda... Ale nagroda w końcu będzie wielka ;) pozdrowienia dla reszty amerie - wszystkiego najlepszego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie, ta wysypka to na początku były malutkie kropeczki rozsiane wszędzie, które potem "zbiły się" w grupki i porobiły sie plamki, które imiejscowiły się pod kolankami w zgięciach łokci, za prawym uszkiem i na klatce piersiowej. Smarowałam różnymi maściami, próbowałam chyba wszystkiego i nic nie pomagało. Lekarz przepisał małej sterydy i po jednym posmarowaniu zaczęło schodzić. Teraz smaruję ja tylko robioną maścią głęboko nawilżającą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia trzymam gorąco kciuki za Ciebie i Kluseczkę!!!! :D Acha i co by Małż dał radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dzisiaj takie pustki dziewczyny? :( mam nazieję, ze jutro bedzie ładna pogoda to może sie na giełdę wybiorę - jak wstanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co się ostatnio z tą kafe wyprawia? Nie muszę oczywiście dodawać że u mnie bez zmian :P Życze wszystkim miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×