Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

ja właśnei Avent kupuje, butelki też (mam nadzieję że podejdą), ja się raczej spotkałam z opiniami że dzieczyny sobie te elektryczne bardzo chwaliły... ale trochę szkoda mi kasy - to po pierwsze, a po drugie - nie iwem czy bede wogóle uzywała ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzela tyle,że to nie to samo wyslać meża na takie zakupy...Tez chcialabym w nich uczestniczyc:) Ja o laktatorze nie mysle na razie..najwyzej w szpitalu jak bede i sie okaze potrzebny to wtedy R. mi kupi. Wczesniej chyba sie nie zdecyduje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szwagierka kupowała butelki firmy Avent jest bardzo zadowolona, jej mały ma prawie 2 latka a ona nadal je użytkuje:) Co do laktatorów ile dziewczyn tyle opinii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile nie martw sie na zapas:) Bądź dobrej mysli:):) Wszystko będzie ok i bedziesz szalała na zakupach- zakupy to przeciez nasz żywioł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile pewna jestem, ze sie nauczestniczysz w zaku[ach i jeszcze będziesz miała ich dosyć ;) chyba jakoś w grudniu się do Ikei karniemy za jakąś komoda.... tylko musze dobrze pokoj pomierzyć, bo byc może mi sie tylko wydaje że się to da tak poustawiac jak ja mam to w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zakupów... Macie jakis pomysł co mozna kupic 7-latkowi na prezent choinkowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z wc i zauważyłam że mam jakis dziwny śluz, białawo-przeźroczysty?? Co to może oznczać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słaba jestem jesli chodzi o prezenty... nie mam w rodzinie żadnego 7-latka niestety i nie wiem czym się takie dzieci zajmują.... ja bym pewnie na jakąś fajną grę planszową postawiła ale to tylko dlatego że sama lubiłam w cos takiego grac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nic takiego, taki sluz w tej fazie cyklu może sie pojawić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - Gratulacje!!! Ja po 15 jadę po betę i nie wiem czy dzisiaj robić kolejną, czy jutro... A tak w ogóle to bardzo się martwię, w nocy słabo śpię, brzuch mnie prawie nie boli, piersi coraz mniej, boje się, ze to zły znak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poczatkowej ciąży ja miałam śluz biały i duzo go bylo,zreszta teraz tez..az czasem lece do lazienki i sprawdzam czy to nie krew:/ A dzisiejszym 7-latkom ciezko dogodzic..mój brat w tym wieku juz sie zabawkami nie interesował kompletnie..teraz ma 10 i najbardziej sie cieszy z nowej gry na ps3..no cóz takie czasy nastały:) Chociaz my z siostrą teraz kupowałysmy mu prezent na Mikołaja i wymysliłysmy torbe ciuchów:D Ale sie ucieszył wczoraj..az w szoku byłysmy:) Chyba to juz wiek,gdzie sie chce dziewczynom podobać:D Bo tak to zawsze sie krzywił na nowe ubranie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena! Jak by cie bolało to tez byś sie martwiła;) Luz i bedzie ok🌻 wiem...łatwo mówić mi teraz jak sama to przezywałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, wiem, ze jak boli źle, jak nie boli - też niedobrze, mam nadzieję że beta mnie uspokoi na chwilę Mój brat też ma 10 lat i jemu to najbardziej pasuje jakaś książka o zjawiskach nadprzyrodzonych, gra komputerowa ... Także każdy jest inny, nie wiem co lubi "Twój" siedmiolatek :) Może model do składania, albo właśnie gra planszowa fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena ja bymna twoim miejscu zrobiła jutro badanie, co by 72godz minęły ;) zobaczysz jaki będziesz miała wynik - jesli niski tzn taki ponizej 6000 to mogłabys dzisiaj zrobic a jak wyższy to ja bym zrobiła jutro.... uczynisz jak zechcesz ;) i nie zamarwiaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrobię jak mi radzisz - jutro po południu, pytałam to niby nie trzeba być na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, że nie trzeba :D tutaj jedzonko nie ma nic do rzeczy ;) trzymam kciuki za ładny przyrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już jestesmy przy prezentach to ja mam problem bo nie wiem co dla M kupic :( miałam juz cos umyslonego ale dostał to na rocznicę a teraz kompletna pustka. Z facetami to zawsze jest najciężej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu B kupie płytę z koncertami Depeche MOde:) Bardzo ich lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację ja co roku mam problem z tym co mu kupić... Z kobitkami jakos łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i własnie tu jest problem bo on jakoś specjalnych zainteresowań nie ma :( kiedyś był zaciętym metalowcem i nadal lubi tego słuchac, na pewno by się ucieszył z jakiegoś biletu na koncert której z grup metalowych...no ale nie mam takiej mocy sprawczej żeby mu koncert zorganizowac ;) :P nie ma pojęcia, co jakies okazje to mam ten sam problem. Z kobietami ejst zancznie łatwiej, jakiś ciuszek, bizuteria, jak dla mnie książka może być.... jest co wybierać :) a facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj cos w necie poszukać?? Pomysł na prezent itp.??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te strony z pomysłami mi nie podchodzą ;) cos pewnie wymyślę, jeszcze jest trochę czasu.... najwyżej w ciuchy pójdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam znowu chlebek..za każdym razem wychodzi coraz pyszniejszy:D Musiałam sie pochwalić:) Ide sie pomału szykować,bo zanim sie R. przebije przez te kieleckie korki to bedzie akurat 16:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jak byłam u dr to był poslizg 30min ale zauwazyłam ze jak się chodzi na te wczesniejsze godziny to jeszcze takiego poslizgu najczęściej nie ma :) my sie z M ciagle zastanaiwamy nad tym wypiekaczem.... Smile a ten chleb się na zakwasie robi czy na drożdzach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbujesz za kazdym razem jakis inny czy masz swój ulubiony i zawsz go robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wynik bety - 2122....i tak sprawdzam, ale te normy są takie dziwne jakieś, niby na wynikach z laboratorium mam podaną średnią 5 tydzień 1398 6 tydzień 3339 ale obok jest jakiś zakres i już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×