Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

agnes mozesz napisac cos wiecej o alergii swojego maluszka jak sie pojawilo i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ja sie nie pytałam o znieczulenie, w ogole z ginem na temat porodu nie rozmawiam, pójdę dos zkoły rodzenia to sie doiwem wszystkiego dopiero. Jak nie będzie to trudno, ja się nie nastawiam na znieczulenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Agnes ładny...rózni sie chyba tylko tym ,że przednie koła ma skretne...Słyszałam ostatnio,że takie są lepsze..teraz sie bede zastanawiać przez Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes czyli najlepiej na górna jechac do hurtowni ? i tam jest wszystko ? ciuszki, akcesoria, wózki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ale masz małego przy sobie, na początek będzie może trudno ale wszystko się ułoży z czasem Sisetka no to trochę jestem zaniepokojona że jeszcze paczka nie doszła..... mam nadzieje że ci złodzieje na poczcie sobie jej nie wzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorącaCzekoladaZMlekiemo
O jeju. Od razu smutno się robi,jak tak się czyta, że małżeństwa rozstają się na jakiś czas, nawet na te 5 lat, a malutkie dziecko w domu. Szkoda. Kurde czasem chyba lepiej gnieździć się w jednym pokoju, czy kątem u rodziców ale być razem, mąż , żona i dziecko. Trzymam kciuki za Wasza wytrwałość i wierność Agnes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja własnie tez nie rozmawialam o porodzie..ale chyba na nastepnej wizycie musze o wszystko zapytać...Tez o znieczuleniu nie mysle,ale kurcze nie wiem czy dam rade bez..wolałabym miec psychiczna pewność,że jak juz nie bede dawała rady to poprosze znieczulenie..logiczne,ze pewnie sporo kosztuje ale trudno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zasadzie nigdy o znieczuleniu nie myślałam, jesli będzie taka mozliwośc to fajnie jak nie to trudno - ni ja pierwsza nie ostatnia ;) w niktórych szpitalach jest darmowe, moja kolezanka tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie AMERIE::P moj Niuniek malo przybieral na wadze bo po trzech tyg od ur wazyl 2620 a ze szpitala wyszlismy z waga 2410, wiec od razy pojechalismy do lekarza, mial wysypke na skroniach wiec kazala odstawic nabial i pic 3 l wody, ponadto napisala dokarmianie nutramigenem, gabriello nie chcial tego pioc wiec jadl nan.. potem byla biegunka szpital i tam mial robione testy i wyszla alergia i nutramigen jak nic byl to koszmar bo maly wolal nic nioe jesc niz to ale po dwoch dniach przywyczail sie, nop i calkowicie przeszlismy na butle a ze ulewal dostal nutriton zageszczacz, cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś nas sledzi dokładnie skoro wie na ile czasu J wyjeżdza:) Agnes nie martw sie..nie długo bedziemy razem z wozkami spacerowac:D Ciężkie to beda teraz chwile,ale co zrobić...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne gorąca c zekolada lepiej sie gnieść w domu jedno drugiemu na głowie, wpieprzac tynk ze ściany byleby tylko było rodzinnie - choć moze niekoniecznie miło :D:D:D o dżizessssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes czyli u Ciebie laktator okazał sie zbędny? Ja ten wydatek zostawie na sam koniec..Przeciez jak coś to R mi kupi i przywiezie do szpitala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też na coneco postawię bo tani jest i nawet ładny, ale on ma możliwość zmiany pozycji spacerówki do kierunku jazdy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorącaCzekoladaZMlekiemo
banmon- nie no oczywiście, że nie. Ale to strasznie smutne, gdy rodzina musi być rozdzielona z powodów finansowych. A z drugiej strony-jeśi kompletnie nie ma warunków do mieszkania to może lepiej wyjechać we dwoje, a w tym wypadku troje. Rodzina powinna trzymać się razem. Ale są różne sytuacje dlatego życzę Agnes dużo wytrwałośc, jak ktoś bardzo chce to przetrwać, to przetrwa. Pozwoliłam sobie się wtrącić , bo nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skretne kolka w kielcach to podstawa wiec jesli tamten nie ma to naprawde namaiam nie kupuj:) powaznie wychodzilam sie po kielcach z malym i bez skretnych kolek to tragedia bo blokowalam i sprawdzalam!! a szczegolnie w te remonty:( Banmon powiem Ci ze ubranek tam jedynie nie kupowalam, na ubranka polecam tescol cheroke i zagnanska, teraz ma byc podwyzszony wat wiec namawiam do kup[owania teraz:P ja mam wozek jasny niebieski i wystarczy woda przetrzec i wszystko schodzi jak chcesz to mozemy sie kiedys spotkac to sama zobaczysz i wyprobujesz no i poznasz Gabrysia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny mają świetne coneco - bo ja chce tylko gondole i spacerówkę, tylko ta spacerówkę chciałabym rozkładana goraca czekolada jak tak to jasne, myślałam ze być razem za wszelką cene. Mnie tez wkurza że trzeba się rodzielac bo zyjemy w takim kraju jak zyjemy i nie mozliiwości uczciwie pracowac i dorobic sie mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest cała reszta to spoko, ciuchy to się zawsze gdzies kupi gorzej z tymi wiekszymi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzyłam właśnei z ciekawości na łóżeczka, najczęściej odległość od dolnego brzegu łóżeczka do podłogi to 23cm więc takie tylko 20cm pudełko by pasowało pod spód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w coneco wszystko sie sklada tylko nike wiem jak bys chciala zeby sie skladalo?? stelaz sklada sie w walizeczke a spacerowka podnozek i zabezp;iecz3enia sioe skladaja ze powstajelezaczek i spokojnie sie miesci wszedzie nawet do autobusu i malego samochodu, ja trzymalam ja w szafie razem z nosidelkiem i jeszcze mioejsce mialam takze wozek lekki i wszedzie sie zmiesci a o To Ci chodzi pewnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie że sensowne pudełko o wysokości 20cm to trudno znaleźć.... no i ile tych pudełek bym miec musiała ? poza tym takie pudełka bym szurała po podłodze - niby podloga nie moją :P ale trochę głupio :P musze po prostu iść i zobaczyć jak wygląda łóżeczko z szufladą, jak się wysuwa itp jesli będzie mi odpowiedać to kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to żeby spacerówka nie była kubelkowa tylko mozna ją było rozkładac na płasko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lozeczko z obnizanym bokiem cos fajnego tez polecam bo teraz mam malego na srodkowej kondygnacji i obnizylam boik i nie musze siegac a spokojnie biore krzeselko i siedze i sie bawimy bo jest nisko a maly mi nie wypadnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×