Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

fajna ta spacerówka sie wydaje :) w ogóle ładne te wózki sa jak na moje oko :) agnes a dobrze się sprawują ? czy jeszcze nic sie nie odłamało ani nie odpadło ? i czy łatwo się je czyści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na brak zabawek top Gabrys zarzekać nie może :D dziewczyny czy wy używałyście po porodzie tej poduszki poporodowej ? takie kółko z dziurką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam na gornej 18:P sa super:) myje sie je czysta ciepla woda, sa wygodne, modne i zajmuja malo miejsca:P polecam:P mate tez tam kupilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no staram sie zeby mial zajecie wiec kupuje mu edukacyjne zabawki:p najlepsza jest pozytywka na plyty wlasnie na zagnanskiej ja kupil,ismy:P a misiow to ma stos bo ja mam bzika mam jeszcze takie ogromne z osiemnastki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli musze tą górną odwiedzić koniecznie :) fajnie że tam wszystko można dostac :) ja dziś mierzyłam pokój i nie wiem jak te meble poustawiac mam, chyba sobie fotel zatrzymam w pokoju - może w nocy na karmienie mi sie przyda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spalam;) I czytam taka zaspana az sie w tabelce zobaczyłam i od razu sie obudzilam..szok,nie wiem jak ja dam rade... Gabryś to juz duzy chłopak! No i ma sie czym bawić..fajnie. Tyle tych rzeczy jest dla maluchów teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Ola i Asia gratulacje z okazji narodzin pociech....:) I znowu kolejna porcja dzieciaczkow:) Widzialam zdjecia ladne dziewczyneczki:) Agnes sorki ze nie odp ale co sobie przypomne ze mam ci odp to znowu cos robie i zapominam ale pamietam o tobie,nie zapomnialam. Gabrys juz taki duzyy i sliczny:) A u mnie nic sie ciekawego nie dzieje,nadal jestem u mamy ale tylko do Chrzcin potem ide juz do siebie. Kuzynka kupila mi na Chrzciny nowy wozek (czerwony) i teraz mam 2 i nie mam gdzie ich trzymac no ale przynajmniej wybieram sobie codziennie inny hehe. Moj maluszek wlasnie poszedl spac bo juz taki marudny byl...ale...chyba sie przebudzil wiec ide do niego a jak zasnie to zajze znowu.buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile własnie sobie zaparzyłam kopru - zobaczymy jak zareaguję na niego, jakby cos to mam espumisan bo kupowałam na samym poczatku to kiedys z nim wypróbuję. No dosłownie czuję się taka napęczniała !!! az ciężko mi się oddych. Mam wrazenie że brzuch taki twardy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon a wyprozniasz sie normalnie czy masz problemy? bo ja tak mialam ale mialam problemy z wyprozniaiem sie i mi tylko pomagal rumianek,koper nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianke lagodzi wszystki fajnie w brzuszku tak sao ma moj maly koper mu nie pomaga a rumianek zdecydowanie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spij spij Smile poki masz czas potem juz tak nie bedzie:P ja poodkurzalam, mialam prasowac ale... nie cierpie prasowac i chyba sobie daruje!!!!!! Gabrys spi tak sie wymeczyl, lezal z golym psipstasiem i bil misia a przy okazji go jadl:P teraz to wszystko wklada do buzi a jak lezy u mnie na brzuszku to slina sama mu nkapie z buzi:) musze kupic wieksza wanieke bo ta najmniejsza co mam juz jest za mala🌼 no Smile w porownaniou do tego jaki byl malusienki to jest duzy, ale i tak jak na swoj wiek jest maly ale wazne ze zdrowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczam Marzenka ale za jedze wisisz mi kawe!!:P a jak oczko?? przestalo ropiec??? u nas [rzestalo i wizyta nie potrtzebna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki kawa na pewno bedzie:) wszystko w swoim czasie:) Wiesz co oczo hmmm dopiero dzis dostalam antybiotyk wiec zobacze jak po tym bedzie bo to dostalam ze spziala od mamy taki specjalny na oczko dla maluchow takze zobaczymy jak to nie pomoze to jestem i tak umowiona do okulisty,ale miejmy nadzieje ze bedzie ok. Agnes moj ma dopiero 2 i pol miesiaca a jak go poloze na brzuszek to slini sie jak szalony haha chocby mu zabki wychodzili i lubi swoje piastki gryz. W ogole to moje dziecko wydaje sie mi takie jakies bardziej dojzale jak na swoj wiek hehe...ale moze mi sie tylko tak wydaje...:) Lobuz w koncu usnal... U nas pada snieg,dzisiaj pokazywalam Kacperkowi jego pierwszy w zyciu sniezek ale nie bardzo czail co tam za szyba pruszy hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam problemów z wypróżnianiem w sumie tylko własnie taka napompowana się czuję na całym tułowiu... może i rumianek też kupię :) i sobie co jakiś czas wypiję dziewczyny ja to wam zazdroszczę tych Świąt, juz z maluszkani będziecie :) no i te czaderskie ciuszki ala mikołaj ;) no bomba jak dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja mam takie uczucie pelnosci od praktycznie poczatku ciąży..a teraz jak mam macice juz tak wysoko to juz w ogóle tragedia:/ A rumianek bardzo pomaga.. Musialam sobie termofor przylozyć do plecow bo nie wyrabiam:( No nic nie robie a mnie bolą...Znowu zrobiłam zaległosci w papierach,bo nie dam rady na prosto siedzieć i ich wpisać.. I chyba bolą mnie od ciagłego spania na boku,bo jak inaczej teraz spać?No nie da sie... Agnes tez nie cierpie prasować..na szczescie R. lubi i on wszystko prasuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny maja fajnie,że na Świeta maluszki są z nimi.. Ale trzeba nie marudzic tylko doceniac te ostatnie tygodnie na odpoczynek,bo pozniej bedzie ciezko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisetka ja tez się nie znam, nigdy nie robiłam, kiedys nawet chciałam ale jak zaczęłam czytac to stwierdziłam ze to jednak nie dla mnie. Ale jest taka strona www.28dni.pl i tam mozna zrobic wykres i sa osoby które pomoga zinterpretować :) Smile ja też n apoczątku czułam się taka pełna ale później mi przeszło i teraz tak od dwóch, trzech dni widzę że chyba wraca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Witam z samego rana:) U mnie 24dc:) Nadal czekam.... Sorki że was tak zanudzam, ale z Wami to mi tak raźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna mnie pobolewac brzuch:( i piersi... Znakiem tego że @ sie zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaoao
Witajcie moje kochanie nie było mnie pare dni, ale juz wam zdaje relacje, moja prolaktynka znacznie sie poprawiła i wynik jest idealny 8,15 i fsh również :) wczoraj byłam na wizycie u giniola i powiedział ze jajnik jest wporzadku mam juz z nim nic nie robic jedynie co mi zlecił to zrobic badanie na droznosc jajowodu poniewaz mam tylko jeden jajnik, słyszałam ze to badanie jest mało przyjemne i spedze jeden dzien w szpitalu za jakis miesiac jesli wystapi miesiaczka czego bym juz nie chciała :) troszku sie tym martwie...czy bedzie wszystko oki to jest dla mnie bardzo wazne i kluczowe badanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam isc po miesiaczce grudniowej na badanie droznosci i jestem smiertelnie przerazona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka może grudniowy okres nie przyjdzie?? życzę ci tego z całego serca!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaoao
sisetko damy rade, to badanie moga zrobic z miejscowym znieczuleniem, ja nie chce bez znieczulenia nie cierpie bolu :( ja sie tylko modle o to zeby byl drozny bo inaczej to ja nie wiem co ja zrobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to wszystko jest niesprawiedliwe!! Tyle się czyta na forach o dziewczynach ktore "wpadły", które dokonały aborcji, które oddały własne dzieci... Szok!! A my które bardzo chcemy, nie możemy??:) Dlaczego tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×