Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Wróciłam..rzeczywiscie fajnie na dworze mimo,ze zimno.. Kurtka co sobie kupiłam jest super ciepła,dopiero pierwszy raz ją założyłam..no i jeszcze sporo luzu w niej jest...mam nadzieje,że wytrzyma te 2 miesiące;) Dziwne,bo wizełam rozmiar S i w ogóle mnie nie uciska.. A mój lubi spacery nawet bardzo..to ja marudze,że mi sie nie chce czesto.. A tak poza tym to tez wszedzie jezdzi autem,teraz jak bedzie miał nowy to juz w ogóle:D Ja postanowiłam miec auto dopiero jak sie wyniesiemy gdzieś pod Kielce..wtedy nie wyobrażam sobie nie mieć czym jechać do miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to i tak chyba już będziecie miec dwa auta to jedno może być dla ciebie :) A co wyszło z tym ogladaniem domu? kiedyś pisałaś że mieliście jechac oglądac i zapomniał zapytać jakie wrażenia ? Ja chodze w płaszczu co od siostry dostałam, jest ciepły, dłuższy tylko mało urodziwy :( no nic to jakoś chyba wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dom własnie fajny i coraz czesciej o nim myślimy... A jesli chodzi o autko to ja jestem wybredna i nie chce tego:DChociaż jest fajny. Poza tym R. planuje dac go jednemu z pracowników coby jezdził i doglądal północne sklepy,bo jak mówi chce mieć wiecej czasu jak juz mały sie urodzi:) To jest auto z homologacją ciężarową,bo ma tą kratkę z tyłu i paliwo wrzuca w koszty dlatego nie chcemy go sprzedawać.. A ja mam swój wymarzony i obiecany model,ale to musi troche poczekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie a ta kurtka nawet tak dobrze w sklepie nie wygladala jak teraz mi sie wydaje...Naprawde dobrze,że ją wziełam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tylko 2 miesiące,ale gdybym jej nie kupiła to w żadna inna sie nie mieszcze,tzn. nie zapnę.. Cieżko przez 2 miesiące nigdzie nie wychodzić:) A zapowiadają juz konkretną zimę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i ja chce mieć samochód w automacie,bo w domu miałam taki i dla mnie duzo lepiej sie takim jezdzi.. Dzisiaj R. tez wraca automatem i ciekawa jestem jak sobie poradzi,bo przyzwyczajenia zostają przecież i zanim sie przestawi to minie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie jeżdziłam automatem ale mój M ostatnio tak (pierwszy raz) i mowi że szybko się idzie przyzwyczaić, może w pierszej chwili ejst tak dziwnie ale później już nie ma różnicy, na pewno twój R się szybko przestawi i zapomni o skrzyni biegów manualnej ;) no to fajnie że dom przypadł wam do gustu :) więc są szanse że niedługo na swoim będziecie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanse są...Jakieś na pewno,ale za wczesnie żeby cokolwiek mówić...Na razie nam sie bardzo podoba..dom z ogrodem urzadzonym to nasze marzenie od zawsze..Ale jak bedzie to czas pokaże..Koszt jest bardzo duży,na pewno dwa razy wiekszy niz sami byśmy cos wybudowali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj wstałam z samego rana, pełna optymizmu, jednak szybko się to zmienioło jak poszłam do WC:( Przylazła @! Jestem wkurzona, zrozpaczona i nie mam ochoty na nic.. Kolejny raz dupa, dupa, dupa.... Strasznie mi przykro i źle>>>:( Płakać mi się chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzela - 🌼 Jak nie ten cykl to następny, trzymam kciuki, w końcu się Wam uda Smile - zdradź co to za model auta Ci się tak podoba? Ja się objadam kanapkami, już od trzech dni większość mojego jedzenia stanowią kanapki z serem żółtym i ogórkami :P które zagryzam mandarynkami, po kwaśnym mi na chwilę to mulenie przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzela bardzo mi przykro :( coż ja moge więcej napisać..... mnie samą w pewnym momencie zaczęły denerwowac próby pocieszania. Wierzę w to że się wam uda niedługo. Marzena to fajnie, ze masz sposób na mulenie ;) kiedy masz zaplanowane pierwsze usg? a ja dziś sama aż do jutra :( trochę się pewnie wynudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś mamy STUDNIÓWKĘ, nie wiem czy to tylko czy aż 100 dni :) mi się troche długo wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem jak to uczucie opisać, nie znam lepszego określenia niż mulenie :D Sposób dobry, ale pomaga tylko na chwilę gdy jem i krótko po niej... Chyba już bym wolała zwrócić i mieć spokój na chwilę... Usg...Nie wiem kiedy iść, u tego lekarza nie trzeba się umawiać wcześniej, więc kiedy pójdę to bedę miała usg :) Ale właśnie nie wiem kiedy- czy w czwartek przed obroną, czy wtorek po obronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo czerwone majtki ubiorę i sok marchewkowy przechylę :D :P a który to jest twój dzień licząc od dnia ostatniej @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon zakrztusiłam sie kawą jak o tych majtkach przeczytałam! :D:D Kurde..pół nocy nie spałam i usnełam jakoś nad ranem dopiero:/ Nie wiem juz o co chodzi.. Nie robie dzisiaj obiadu,bo gdzieś se pojedziemy nowym autem:D Moja siostra mnie uprzedziła,bo z rana R. ją zawiózł do szkoły jak zwykle co 2 tyg.. Nawet jeszcze go nie widziałam,tyle co takie modele w salonie:) Marzena a mnie sie marzy albo nowa audi tt albo BMW z4. W tej drugiej sie zakochałam własnie jak zamawialismy naszą X5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to nie wiem po co kawe pije jak jest okropna:/ Gzela,nie martw sie. Przecież Twoja mama mówiła nawet coś o styczniu,pamietasz? Bedzie dobrze🌻 Marzena a jak Cie do kwaśnego ciągnie to może bedzie maly chlopczyk? Z tego co wiem to tak chcesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile och ty szczęściaro ze dzis na obiad wychodzisz :) ja sie w sumie też nie narobie bo została mi z wczoraj zupa - ogórkowa ;) no i wczoraj takie biedne deserki narobiłam i cztery pucharki mi zostały więc będę musiała jakos sama je ogarnąć :D Smile ja odkryłam ze jak się nie najem za dużo na noc to swietnie mi się śpi, ostatni posiłek jem tak między 20 a 21...i to albo jakis serek albo ostatecznie kanapka. Póki co działa bo znowu mogę sie położyć na bok i żebra mi sie niegdzie nie wbijają i nie czuje sie napompowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nigdy nie jem po 18 góra 19! Takie mam przyzwyczajenia juz od dawna przed ciąża i teraz nie mam potrzeby jedzenia pozniej albo w srodku nocy,co podobno robia kobiety w ciąży.. Wiec jak kłade sie spać,a wczoraj było ok północy zanim R. zdał relacje i wrażenia po powrocie to mi absolunie nic nie jest ciezko na żołądku,nic mnie nie uciska... Tak sie zastanawiam,bo ostatnio wyszla mi nie za dobrze hemoglobina,bo dolna granica jest 11 a ja miałam 10..czyli jakby anemia:/ I gin mi kazał brać żelazo.. Może od tego tak nie śpie nocami,zaraz poczytam o niedoborach i skutkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jak bedziesz sama to tez wcale nie musisz nic robić..ja nie robie obiadu jak wiem,że R. bedzie pozniej:D Ewentualnie gotuje szybko jakąś zupkę...a ogórkowej wieki nie jadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no t może rzeczywiście to od tego żelaza.... ja tez będę musiała zrobic krew i mocz no i ta glukozę :o Może po prostu takie uroki ciąży.... i dlatego ten sen nie taki jak byc powinien.... jakie nasz dr żelazo przepisuje ? kurde ja to bym nie wytrzymala jakbym zjadła ostatni posiłek o tej godzinie co ty :) w ogóle wkurzyłam się bo do tej pory miałam ładna cerę a teraz mi nagle pryszcze wyskoczyły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój m zawsze wraca z pracy tak między 17-18 i wtedy jemy obiad, u nas zazwyczaj ejst drugie danie bo ja zup nie lubie za to mój M bardzo lubi i czasami mu zrobie zupke dla przyjemności ;) ja sama za zupami nie przepadam :o chociaż jak sama zrobie to jeszcze ja zjem ale u kogos to czesto się krzywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział,ze mam kupić jakikolwiek suplement z żelazem. Mam Ascofer.. Jeszcze bede miała jedną morfologie i mam nadzieje,że wyjdzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj m mi zmierzył obwód brzucha na wysokości pepka i wyszło mi 98cm !!!!! rosniemy :) a jeszcze chyba miesiąc temu było 92cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz kiedy masz wizytę ? to w sumie dobrze że tak nie sugeruje aż za mocno co trzeba kupic - podoba mi się to. Ech a ja juz myślałam ze to ostatnie pobranie krwi bedzie a tu jeszcze jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział,że krew bedzie jeszcze raz ale przed porodem...do wizyty teraz nie musze żadnych badań robić..A wizyta 22.12:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dwa dni po mnie :) a już myślałam ze może 20 bedziesz miała :) przed samymi Świetami jeszcze podglądniemy nasze maluchy. Smile kiedy planujesz się zabrać za zakupy ? ja nie wiem czy już dzis kupimy ta komode czy jeszcze się wstrzymamy.... M mógłby kupic ale ja isę oczywiście waham.... zdecydowana to ja nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale snieg u nas sypie, szok !!! kurde chciałam zrobic zdjęcie takie żeby było widac te płatki spadające ale nie umiem :( nie wiem jak mam aparat ustawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia cały czas Ci kibiciuje kobietko 🌼 Gzela przykro mi, ale mam nadziejen że w następnym cyklu się uda 🌼 U mnie też dzisiaj sypie drobny śnieżek :o chciałam iść rano do sklepu, wyszłam z domu i wywinęłam orła całe plecy mnie bolą i czuje się jak staruszka :o dopiero po tabsie przciwbólowym mi troche ulżyło bo mi się nawet słabo robiło :o ledwo się zima zaczęła a ja już glebe zaliczyłam :o Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×