Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Tez bym wolała bez miśków i innych stworów,ale nic nie widze ciekawego...a w sklepie nie bede kupowałam koszuli do porodu za 80zl,bo ladna i seksowna! Juz przywykłam do mysli,ze musi byc taka byle jaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też te staniki mam na oku :) tylko musze się zorientowac jaki nosze rozmiar bo nie mam zielonego pojecia :o przypuszczam że może to być z 75D no C to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby co to jak zacznę chodzic do szkoły rodzenia to się wszystkiego dowiem i ci powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No koniecznie mi musisz powiedzieć.. Kurcze własnie na SR mozna sie takich rzeczy waznych dowiedzieć... Chyba wezme te kremowe misie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja Smile ale zywioł z ciebie :D zaskoczyłaś mnie :) ja od razu tez kupie prześcieradło i rożki bo to za przesyłakę się oszczędza. Ja raczej zamówię z tego ostatniego linku, dzis tylko M niech mi powie która mu się bardziej podoba to tez zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam rożek,ale w tej aukcji nie było chwilowo,wiec kupie gdzieś w Kielcach...Ja wiem,że taki zestaw nie jest na początek konieczny,ale mimo wszystko go wziełam. Najlepiej na poczatek rożek i śpiworek,ale to tez sie przyda..tak se tłumacze:D A jak szalec to porzadnie...nie wiem..jakąś wene mam dzisiaj..a tak sie zarzekałam,że NIC na allegro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ten sprzedawca ma rożki w innej aukcji chyba.... musiałabym posprawdzać w jego przedmiotach ale wydaje mi się że miał rozki pasujace i prześcieradła - chociaz mogło mi się pomylić bo sporo tego oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smle jak ja widze w jakim tempie ci to idzie to i w styczniu mogłabyś sie spokojnie za to zabrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zawsze płace od razu, wszystko zalezy od sprzedawcy najczęściej mam przesyłke w ciągu dwóch, trzech dni..... a wziełas kuriera czy normalnie przez pocztę ? jesli kurier to jutro powinni miec kasę na koncie, jutro wysyłka, i w czwartek albo w piatek paczka będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile możesz domówić prześcieradlo i rożki jeśli ci się spodobają, tylkko daj znac sprzedającemu że kupujesz hurtem i wtedy policzy ci za jedną przesyłkę - też tak kiedys zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Wziełam priorytety..Bo i tak wszystko mi przyjdzie na mój adres zameldowania..I tak jedziemy do rodziców na dniach to tam sobie odbiore paczki..Mame juz uprzedziłam,wiec spoko:)Da mi znac jak juz coś przyjdzie. Musze sie zabrac za zmiane dokumentów,bo przecież nic nie wymienione... A ciągle nam w głowie siedzi ten dom i jak go kupimy to chciałabym zmienić zameldowanie wtedy..i tak schodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja to też sie późno wzięłam za wymiane dokumentów, nie chciało mi sie strasznie ale później musiałam się zebrac bo do prawka było mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz :) niby nie koszty ale po co płacić dwa razy za przesyłkę ... ;) kurde Smile ale wystrzliłaś jak z procy z tymi zakupami :D chyba tez powinnam powoli startowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzeba to wszystko kupić:) A jednak wygoda straszna. Ubranka to chce jednak na zywo kupować,ale takie wlasnie rzeczy jak dzisiaj to bez rożnicy...a i na pewno taniej wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie mam takie samo zdanie :) ubranka raczej kupię na mieście bo chcę, zobaczyć, podotykac itp ;) chyba tylko kombinezon kupię na allegro bo widziałam takie fajne i nawet tanie , nie wiem po ile sa w sklepach ale czuję ze na allegro taniej. Być może parę ciuszków kupie ale większośc wolałabym kupic na żywo ;) musze kocyk kupić jeszcze jeden ale to w tesco chyba kupię tak jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tesco widziałam fajne kocyki ostatnio,ale nie kupiłam jeszcze.. Banmon juz nie kuś tym kombinezonem..Chyba starczy na dzisiaj:D Został mi jeden kod na przelewy:) A gdzieś zapodziałam nową karte kodów..na pewno gdzieś jest,musze poszukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tesco kupiłam taki normalny kocyk a nie te dziecięce bo stwierdziłam ze wolę taki. Nie kusze ;) nawet nie mam w ulubinych żadnego tylko jak oglądałam to widziałam ze można trafic na fajny kombinezon, jednak ja np kupuje taki polarowy a nie wiem jaki ty byś chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam śliczny w tesco wlaśnie. Ale musze sie porozglądać za tymi kombinezonami,bo na pewno musze kupic. Dzisiaj juz nic nie kupuje:) R. sie ucieszył,że sie zabrałam za to..Bo on to kompletnie sie nie zna na tym co trzeba kupić.. Wiec moge szalec dalej:D Zartuje,juz starczy na dziś:D Musze znalezc dokładna liste na necie potrzebnych rzeczy i zaznaczyc co mam a co nie... Kosmetyków jeszcze nie kupiłam zadnych,ale chyba na nivee postawię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy na nivea czy na bambino - bambino jest produkowane przez nivea i jest ciutke tańsze, chyba bambino wybiorę - teraz też ma ich oliwke więc mała się przyzwyczaja ;) :D Smile ja musze iść na zwiady to tesco i popatrzeć co tam za ciuszki maja... listy niestety żadnej nie mam, nawet nei siadłam i nie zrobiłam więc nei pomogę, na razie to takie luźne myśli tylko mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×