Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Byłam u lekarza, dostałam duphaston czy jakoś tak, mam brać i czekać ... Jak nic się nie wydarzy, to mam się zgłosić jak mi się skonczą tabletki... Widziałam maluszka :) serduszka nie słyszałam, bo się nie dało na tym aparacie co mi robił usg(miał dyżur w szpitalu i tam mnie przyjął), zarodek jest też mniejszy niż być powinien na ten tydzień czy jakoś tak, ale wszystko sprawdzimy za 10 dni, wtedy też wszystkie badania... Niby łożysko się nie odkleja, ale że to może być krwawienie spowodowane rozkurczaniem szyjki macicy czy jakoś tak... Nie wiem co myśleć, staram się być dobrej myśli ale ciężko z tym Teraz się kładę do łóżka i nie wychodzę z niego do poniedziałku Ginekolog przyjął mnie godzinę przed obroną, ledwie zdążyłam, oczywiście zdałam na 4+, lepszych ocen nie było :) A z tego stresu o maluszka nie stresowałam się aż tak przed obroną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to zawile opisałam, mam nadzieję że coś zrozumiecie Rzeczywiście sobie maluch wybrał moment na atrakcje, może też stres był przyczyną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena ale Ci maluch zapewnił atrakcje przed obroną :o teraz się już wyluzuj, odpoczywaj i nie strecuj dziecka i mam nadzieje że z maluszkiem będzie wszystko dobrze 🌼 No i oczywiście gratuluje obrony!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena teraz już po obronie , swoją drogą Gratuluje więc odpoczywaj. Zawsze miałaś problem z plamieniami więc nie wiadomo co teraz. Trzymam kciuki zęby pecherzyk sobie rósł. A dziwne ze lekarz mówił o lozysku na tym etapie ciąży. Myślałam ze później sie tworzy. Ola dobrze że mama będzie to zawsze ci pomoże. Buziaki dla Lili :) Amerie szkoda ze mały płacze. Pamiętam kołki mojego kuzyna po 3 h krzyku. Szkoda też że nie karmisz ale co tu jeść jak ma skaze. Też sie tego boję a ja uwielbiam nabiał. Może spróbuj espumisan tak jak agnes radzi. Biedny Sebus. Agnes mój m wybrał imię dla chłopca jeśli jest tym chłopcem. Prawdopodobnie Gabriel więc mam nadzieję ze sie nie obrazisz że takie samo :-o Ja narazie mam kocioł w głowie i moje dziecko jest raz chłopcem raz dziewczynka. Nastawiam sie na to i na to bo nie wiem komu wierzyć czy medycynie czy siłom wyższym. Bo gdyby reszta z tego wrozenia była kłamstwem to bym wogóle nie myślała o tym a to nie była zwykła wróżba andrzejkowa. Coś w tym jest ale czy w moim przypadku to prawda? I tak wkoło sama ze sobą rozmawiam :) W każdym razie mam dziewczynkę z siusiakiem jakby co. Ehhh Miłego weekendu. Robię sałatkę warzywna bo nie mam weny ostatnio na obiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zageszczacz nic maluszkowi nie zrobi jedynie mleko bedzie gestsze i nie bedsie ulewal tak mi mowili w szpitaku wiec nie mart sie:P kolki.. juz sama nie wiem poczekaj az siostra ci przysle i sprobujesz powinno choc zlagodzic jesli to kolki, jezeli zas po tym nie zlagodzi sie to musisz porobic badania... ale wg mnie to mleko, zageszczacz i preparaty na kolke pomoga:P cierpliwosci Kochana wiem jak serce sie kraje jak dziecko ma kolke dlatego rozumiem:"( HopeU bardzo sie ciesze dwoch Gabrysiow:P bedzie mi milo:) Marzenka gratuluje i nie martw sie bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zageszczacz nic maluszkowi nie zrobi jedynie mleko bedzie gestsze i nie bedsie ulewal tak mi mowili w szpitaku wiec nie mart sie:P kolki.. juz sama nie wiem poczekaj az siostra ci przysle i sprobujesz powinno choc zlagodzic jesli to kolki, jezeli zas po tym nie zlagodzi sie to musisz porobic badania... ale wg mnie to mleko, zageszczacz i preparaty na kolke pomoga:P cierpliwosci Kochana wiem jak serce sie kraje jak dziecko ma kolke dlatego rozumiem:"( HopeU bardzo sie ciesze dwoch Gabrysiow:P bedzie mi milo:) Marzenka gratuluje i nie martw sie bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę Marzena przede wszystkim GRATULUJE zdanej obrony :) ja tez miałam w tej ciązy takie brudzenia, raz w 6 tyg raz w 7 tyg i wszystko było ok, więc myślę że u ciebie też będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena gratuluje obrony!!! teraz masz juz spokoj Banmon nie uwierzysz, testy doszly!!! :) dziekuje Ci raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze dwa tygodnie idzie u nas priorytet !!!! 😠 a poczta polska ma jeszcze czelność reklamowac sie w tv.... dziki mamuśki za rady, w takim razie zaopatrze się w body, śpiochy i rozpinane po całości pajacyki, no i może w jakies kaftaniki albo sweterki :) mam jeszcze problem co do rozmiaru ale chyba postawię na 62.... najwyżej przed porodem tzn na ostatnim usg jak już mniej wiecej będzie wiadomo jaka długość to dokupię 56. Przyszły dzisiaj do mnie paczki co zamówiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a nie wiesz jak np jest z ubrankami w tesco? Bo tam jest rozmar0-3 miesiące i nie wiem czy to może 62? Niektóre są bardzo fajne,moze cos tam wybiore.. A my jednak jedziemy do rodziców na obiad..:) Na pewno coś tam przyszlo z moich paczek to sobie odbiore. Miłej niedzieli Wam życze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile nie patrzyłam na te tescowe, myslę że to tak jak angielskie i chyba 0-3 to takie właśnie pośrednie a jak się chce takie typowo noworodkowe (56) to trzeba kupic newborn.... ale lepiej niez dziewczyny sie wypowiedza bo moge sie mylic. Ja byłam wczoraj w realu i ciuszki bardzo fajne, zatrzesienie body tylko zadnego rozpinanego od góry do dołu :( jesli nic nie znajde to zamówię na allegro takie bodziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez wczoraj bylam w realu Banmon:P kupowalam nowa wanienke:P ja bodyrozpinane kupilam w dziecko i smyku:) u nas dzis byla zupka jarzynowa ale Gabrys plil, woli banany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisja w tesco u kupiłam trzy pajacyki w roz 56 (newborn) były body rozpinane ale nie było małej rozmiarówki ani 56 ani 62cm. Smile tak jest napisane że ta rozmiarówka 0-3m-cy to niby 62cm, a rozmiar 00 to 56cm - newborn ;) fajne te pajacyki i pakowane od razu po trzy :) no i widziałam super kombinmezon tzn mi sie bardzo podobał ale tylko był rozmiar 56 więc wydaje mi się że za małe.... chyba lepszy byłby 62cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz liste zrobiłam (taka tyle o ile ale chyba starczy). Ja w ten weekend dostałam jakiegoś powera bo smigałam aż miła, M był bardziej padnięty ode mnie ;) w soboe i niedzielę spędzilismy codziennie po 5 godz na mieście, sama się dziwię jak to wytrzymałam, fakt bolały mnie mocno pachwiny ale jakos dało rade wytrzymac. Tez powoli zabieram się za kupowanie rzeczy.... w weekend M będzie w Krakowie to kupi komode i bedę mogła je sobie układac :) no i jak te rzeczy jakościowo Smile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche mnie nie było i nie nadażam czytać:) Witam Was wszystkie PS mAREZNKA gratulacje:):):) Teraz możesz odetchnąć z ulga i zając sie tylko soboa:) Odpoczywaj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,że jakościowo ok. Nawet myslałam,że te koszule to beda byle jakie ale naprawde są ok. Banmon ja miesiąc temu tez śmigałam bez problemu.. A teraz juz gorzej..Ale też w weekend sie wyłaziłam..bo w sobote bylismy w galerii zrobic sobie mikołajki:) A wczoraj cały dzień u rodziców:) I nawet wieczorem byliśmy w pubie.. Także weekend u mnie tez był intensywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj chyba jakieś bodziaki zamowię na allegro i może cos z tych pierdółek dla niemowlaka.... dziewczyny czy ten termometr do ucha jest dobry ? bo słyszłam ze fajne sa te z miękką końcówka do pupy ale tak sobie myslę ze on może fajny jak bobas taki całkiem malutki a jak jest większy to się bardziej kręci... no a poza tym to jednak trzeba rozbierac dziecko a jakby np w nocy była tempka to tym do ucha tylko przyłożę i już a nie musze robierac.... co o tym myslicie? a w ogóle to nei wiem co się dzieje bo waga mi stoi w miejscu, jak tyłam to marudziłam i teraz też, ale trochę to dziwne w sumie jest.... ze 3 tyg jak nic wskazówki ani drgną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka ty chyba jutro na hsg idziesz... a kto miał jeszze miec hsg w tym miesiącu bo nie pamietam ? Ja sobie prawie póltora godzinny spacer zrobiłam, slisko trochę jest i trzeba uwazać, kupiłam glukoze bo jutro chyba pójde na badanietylko chyba przedzwonię i zapytam się jak ja mam to pic, czy sama sobie zrobic w domu czy tam mi rozrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam isc, ale mam plamienia jeszcze dzisiaj, @ dostalam tydzien temu w poniedzialek boje sie ze tymi ziolkami sobie napsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisetka mogłas zrezygnowac z tych ziółek..... mam nadzieję że plamienie ci przejdzie a jak nie to najwyżej przedznisz do gina i ci powie czy możesz iść czy nie albo przesunie na inny termin, ja hsg miała robione już po owulce bo tak mozna tylko jest jeden warunek - trzeba być w absolutnej abstynencji seksulanej zeby nie było mozliwośc na ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon mi glukoze zrobili na miejscu..tylko trzeba kupić sobie własną w aptece.I wcale to nie jest takie okropne jak wszystkie straszą;) Nie martw sie..najgorsze tylko to czekanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wagą sie nie martw..Każda tyje inaczej..Mnie znowu troche w góre poszło,ale czuje ze to w małego wszystko teraz idzie,bo jest duzo silniejszy..Coś ok 2kg bedzie miał na pewno juz..A na wizycie pewnie troche ponad 2..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dwie godziny siedziec i czekać ale biore M żeby mi towarzyszył :) ja nie wiem tylko jak bez sniadania tyle wytrzymam :o kurde musze te pierdoły pokupowac to chociaz tyle będe miała z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Joasia - trzymam kciuki, ktoś musi zapoczątkować bliźniaki w tym temacie :P Sisetka - jeśli będziesz jutro miała ten zabieg, to też trzymam kciuki 🌼 Cały weekend praktycznie przespałam, godzina ósma wieczorem to ostatnio u mnie maksimum możliwości ;) Plamienia się póki co nie powtórzyły...Muli mnie znowu, ale niech muli, byle wszystko było dobrze Leń się baaardzo zrobiłam, ale się zawzięłam i trochę posprzątałam dzisiaj, bo przez tą obronę szkoda mi było czasu na większe porządki Co do wagi to przed chwilą się ważyłam i normalnie nie wierzę... Ważyłam zawsze tak 51-53 kg, a teraz ważę 58!!! Przecież w takim tempie to ja przytyję z 30 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×