Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

są takie uniwersalne widziałam jak przeglądałam na allegro :) i ja taki planuje kupić, moja znajoma ma i jest zadowolona. Może to i dobrze miec cały zestaw poźniej nie trzeba będzie dokupować :) a laktator miałas do zestawu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka to będziemy mocno trzymać we wtorek 🌼 Smile dzięki ucałuje :) Ty wczoraj poszalałaś z zakupami to dzisiaj czas na papiery :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde do dzisiaj mieliśmy umowe cyfry plus i kompletnie zapomniałam o tym...Mam nadzieje,że R. załatwi dzisiaj nową kartę:) Dobrze,że net jeszcze jest:) Właściciel miał tutaj własnie do grudnia i nie płacilismy nic a teraz trzeba przedłuzyć..Czas tak szybko leci...Już grudzień mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie laktatora nie mam i nie kupie teraz na pewno...Jak juz bede w szpitalu to R. mi kupi gdzieś i przywiezie..O ile bedzie potrzebny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kupiłam te butelki i smoczki :) M padnie jak przesyłka przyjdzie ;) Smle dobrze że teraz sobie przypomniałaś o tej telewizji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty tam pichcisz ? Sisetka daj znac jak juz bedzie termin ustalony konkretny, bedziemy trzymac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny oczywiscie czasu brak na nadrobienie wszystkiego ale to juz chyba bedzie tradycja :/ hope mam nadzieje ze to bedzie jednak dziewczynka ale tak jak kazda z nas mowi chlopcy tez sa zajebisci o ile nie maja kolek ;) zartuje :) banoman daj piernika ;) dziewczyny ja od wczoraj odstawilam malego od piersi i jedziemy na butelce na dzien dzisiejszy mysle ze dobrze zrobilam mimo wielkiego bolu cyckow ;( a!!! dostalam kosmetyki z nivea za pierwszym razem jak uzylam balsamik na cale cialko to bylo ok nawet na buzi ale za drugim razem jak polozylismy oliwke po kapieli (mysle ze za duzo) to pojawilo sie uczulenie nastepnego dnia maly wygladal jak poparzony i znowu stres :/ najgorsze jest to ze w uk maja glownie kosmetyki J&J a tego chyba nawet nie bede stosowala (chociaz mam w domu) slyszalam ze jest jeszcze gorsze no i wez i wez tutaj.... :/ ola jak tam sobie radzisz mam nadzieje ze chociaz u ciebie sprawy ukladaja sie jak trzeba pozdrowionka wszystkim pociesze was u mnie tez sypie na szczescie nie musze dojezdzac do pracy tej zimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekłam piersi z kurczaka i dotego ryz i surówka. Nic specjalnego,ale troche zdrowsze niz z patelni:) Tylko mama mi przywlokła kiedys opakowanie Malagi z Wawela i juz trzecią zjadłam dzisiaj,bo sie nie moge powstrzymać:/ Ale waga stoi w miejscu,bo sie ważyłam dzisiaj...Moze juz tak gwałtownie nie bede tyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez waga stoi aż się wczoraj zdziwiłam bo chyba to troche dziwne, no ale dobra. U nas dziś też prosty obiadzik ale nie tak niskolaroryczny jak twój ;) Amerie moze spróbuj J&J nie wszystkie dzieci on uczula.... Tez uważam, ze lepiej odstawić małego od piersi niz się męczyć, bo i on sie meczy i ty razem z nim a tak sprawa załatwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M mysli że tylko pościel zamówiłam :D o reszcie sie dowie jak paczki dojdą - powinny w tym samym dniu być. Nie ma sensu tłumaczyć co kupiłam bo i tak nie zapamięta a jak już będzie to zobaczy i łatwiej będzie mu ogarnąć to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez się wydaje że tylko potrzebne rzeczy wzięłam, zadne kaprysy tylko to co trzeba miec. Jeszcze tylko jeden rożek musze dokupic i z tych 'pościelowych' rzeczy to będzie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdego malucha j&j uczula..moze warto spróbować.. Ja kiedys chyba jak kupowałam mustele na rozstepy to była do tego próbka zelu do kąpieli dla maluszka..Wczoraj z ciekawości chciałam troche przetestować i myslałam,ze umre od tego zapachu! ja nie nie mogłam wytrzymać a co dopiero taki maluszek...A to są drogie kosmetyki,wiec byłam w szoku,ze takie okropne to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja bede mojemu tlumaczyc jak on kompletnie sie nie zna na takich rzeczach..dowie sie jak wszystko dojdzie..no ktoś musi sie tym zająć..A dziecko kosztuje,to każdy wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie może jednak spróbuj tego Johnsona... ja używam od początku i jest ok, może Sebastiankowi też podejdzie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile J&J ma dosyc mocne zapachy :/ tez jak testowalam na sobie to mi az glowa bolala od tych zapaszkow ale nivea tez niczego sobie zapaszek... zdziwiona bylam bo nivea to raczej taka "delikatna" firma jakos to wszystko dziwne jest zamiast wymyslic cos jednego dobrego to jest tona za przeproszeniem gowna a co do karmienia piersia to chyba z tego stresu i nie jedzenia moj pokarm zrobil sie do dupy szkoda bo na samym poczatku panie polozne tak mnie zachwalaly... wiec dziewczyny pamietajcie dbajcie o swoj pokarm dobrze sie odzywiajcie bo szkoda go stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goga moze i tak zrobie tylko poczekam az te straszne uczulenie mu zejdzie nie wiesz jak dlugo to moze potrwac ?? a itak na marginesie z ciekawosci chce zapytac ile twoj maly wypijal z butelki i jak czesto go karmilas jak mial 7 tyg.?? o ile pamietasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam, umówiłam sie na wtorek na 18 Pan doktor mowił że da mi tabletke rozkurczową, ale zebym nie pękała bo badanie jest mocno przereklamowane w kwestii bólu :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już nie wiem w co wierzyć. Wiem ze są pomyłki. Na cafe znalazłam forum że przez cała ciążę 3 lekarzy stwierdzalp chłopca i urodziła się cora. Odwrotnie też było że niby buleczke widać a tu syn. Jak wpiszecie pomylki plci na usg to jest duzo forow i jednak lekarze sie myla. Tak naprawdę lekarze są tylko ludźmi w większości mają racje ale przecież kamery do brzucha nie wkładają. Same zarysy mogą być mylne. Jakby mi powiedzieli że dziewczynka to też bym miała w głowie że może nie. Cóz dowiem się niedługo. Amerie a spróbuj kosmetyków z Simple są w bootsie antyalergiczne. Dla dzieci jest seria rzadko są w tesco ale w bootsie widziałam. Ja kupiłam taka pompke z chicco do sutkow która kształtuje brodawke bo czasem się wsysaja. I laktator ręczny też kupię bo jakby mi mleko nie leciało to będę odciagac i pobudzać laktacje. u mnie jest biało jak w bajce m mnie zawiezie do pracy bo na szczęście mamy napęd na 4 koła. Inne auta nie jeżdżą, autobusy od dwóch dni. Zima na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie wiesz że ja chyba też przez nie jedzienie straciłam pokarm :( jakoś nie miałam smaku a jak jadłam to takie mało watrościowe rzeczy np. chleb + pomidor więc skąd ten pokarm miał się brać i być jakiś wartościowy :( Nie mam pojęcia jak długo może być to uczulenie ale mam nadzieje że mu szybko zniknie 🌼 A co do jedzenia to Misiu jak był mały to jadł dosyć często a po troszke, nie było tak żeby jadł co 3 godziny tylko częściej a mniej i nie regularnie, czasem co 1 godzine, czasem co 2, tak różnie...Do tej pory jak zje 60 ml mleka to max, tylko teraz to już zdecydowanie nie tak często bo chyba juz nadrobił co miał do nadrobienia i robi sie niejadek w dzień, woli zupki deserki a nie mleko... A Sebastianek jak Ci często je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka bedę trzymac we wtorek kciuki :) dziewczyny to prawda ze jak się dziecko karmi mlkiem sztucznym to trzeba je przepajać po pół godzinie od jedzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nie wiem czy pój godziny od jedzenia ale tak trzeba wtedy dawać coś do picia :) u mnie do tej pory wcisnąć małemu coś do picia to nie lada wyczyn :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już sypie śniegiem na całego :o a chciałam jutro do mamy jechać, a w poniedziałek była masakra z dojazdem, mam nadzieje że jutro nie będzie tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jutro ma byc podobno powtórka z poniedzialku, tak trabia w tv .... ale moze sie mylą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×