Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Agnes z tego co pamietam to Ty szybko doszłaś do siebie po cc..Ja oczywiscie wole sn i mam nadzieje,ze tak urodze..Szybciej mozna wrócić do formy no i przejść na wysokie obroty przy maluchu:) Ok uciekam,bo R juz jedze..Jednak sie nie spóznimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakos już nie mogę nosić tych spodni z guma. Kupiłam dwie pary i w sumie najwygodniej mi w getrach. Smile nieźle 37tc. Ja już nie wiem kiedy to zlecialo. Boję sie ze nie zdążę że wszystkim a nie chce mi sie nawet ruszyć żeby iść do sklepu. Czekam na pralkę bo musieliśmy kupić bo tamta sie zepsuła i wtedy zacznę prac. Wogóle same wydatki, niepotrzebnie sie stresuje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszlam szybko ale ten flak mnie dobija!!!1 wrrrr..!:( nie bolalo mnie jedynie jak za szybko wstalam czy za bardzo sie schylilam, ale bardziej bolalo jak maly ssal piers i macica sie obkurczala:P ale wolalabym przezyc prawdziwy bol, wiedziec co to porod..:) dla Was to dziwne:P rozumiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU zdazycie ze wszystkim:P jechac kupic rzeczy gdzie jest wszystko to jeden dzien, drugi uprac, trzeci wyprasowac+ poskladac lozeczko i posprzatac:) leniuchuj duzo pracowalas teraz jedz spij i oczywiscie pisz na kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Hope - odpoczywaj za dwoje, chora do pracy musiałaś zapieprzać, to teraz należy Ci sie laba :) Ja sobie narobiłam placków ziemniaczanych i jem na zmianę - jeden z cukrem, drugi z solą :D Agnes brzuch też w końcu wróci do formy :) Banmon daj znać jak wrażenia U mnie kurde chyba nie ma takiej szkoły, zresztą dokładnie sie nie dowiadywałam, ale nie słyszałam żeby ktokolwiek chodził ze znajomych czy rodziny, a gdyby była to na pewno ktoś by sie skusił Chociaż jak tak myślę, to siostra rodziła z mężem i żadnego zaświadczenia nie trzeba było - więc od czego to zależy? Ona zrobiła tak, że jej M. był z nią do pewnego momentu, jak to ona mówi- mniej drastycznego, a po jakimś czasie kazała mu wyjść - w sumie na takie coś też bym chyba poszła, bo nie chciałabym zeby R. był do końca, a jednocześnie jego obecność na początku może i by pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bardzo chcielismy rodzic ale nie wyuszlo... zaswiadczenie jest potrzebne w szkole na kosciuszki.. aby byc razem podczas porodu to musisz przejsc szkole rodzenia i za nia placisz 300 pare zloty i wtedy nie placisz za rodzinny tam gdzie ja rodzilam placisz za porod po porodzie jakoby cesarka nie wypadla szkola rodzenoia jest za darmo a i po rodzinnym dostajesz pokoj jkednoosobowy ale odradzam... jak jest wiecej dziewczyn to mozesz wyjsc do lazienki umyc sie i ktos ci przypilnuje szczegolnie w nocy bo w dzien jest rodzina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w naszym szpitalu nic sie nie płaci, chyba że cos sie zmieniło, bo w sumie siostra rodziła 6 lat temu, ale nie sądzę Ja dzwoniłam do ginekologa, umówiłam się na 10.30, chciałam jak najwcześniej bo pewnie bym nie wysiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że jestem szczęśliwa :) za zajęcia można dołączyć w każdym etapie, tam zbierasz podpisy że byłaś a na koniec płacisz. My akurat bylismy na ostatnim wykładzie ale po prostu w 'nowym cyklu' ten ostatni nam odpadnie. Było o porodzie z jakimś lekarzem. generalnie nawet fajknie było. Jutro zajęcia z położna i ćwiczenia :D Później pojechaliśmy do Reala i kupiłam 4 szt body :D no i oliwke, mydło, krem natłuszczający (do buźki) i chusteczki nawilżające :) także szczęśliwa jestem. jak to niewiele do szczęścia kobiecie ciężarnej potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja bym nigdy nie chciała rodzić cc, no ale czasami nie ma się wyboru więc dlatego tak napisałam. Ja chciałabym bardzo rodzić naturalnie i mam nadzieję że będę mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim wpadlam tylko na sekundke zdac relacje odebralam wynik z wczorajszej bety - 2216 :) bylam u lekarki dzisiaj, jest pecherzyk ciazowy ale serduszka jeszcze nie widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisetka betka śliczna a na serduszko było jeszcze za wcześnie ;) kiedy następna wizyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon to fajnie :) ja mam dola jakiegos. siedze jak ten kolek i tylko kolezanka wpadla na kawe a tak to sie nudze, nie jestem przyzwyczajona do takiego stanu :-o internet troche przyspieszyl to wklejam zdj z usg w 12tc ehh kiedy to bylo http://zapodaj.net/2dce2d4c63d9.jpg.html zaraz moze cos jeszcze wkleje, mialam wam z Kuby pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka fajna fasolinka :) no widoczki z tego okresu ciazy sa najlepsze :) miałas wkleic, miałas. Smile miała z wesela.... Hope do ciebie to chociaz kolezanka moze przyjsc a ja tu nikogo nie mam :( ale za pare dni sie przyzwyczaisz i zobaczysz jak to zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU zalozysz nk? dziewczyny ciekawe co z marta....:( chyba juz 2 m-ce jej nie ma na cafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana ale miałam dzisiaj nocke wstałam 0 4,30 i tutralam sie po łóżku do 7 ! w ogóle w miedzyczasie dostalam smsa ze moja znajoma urodziła po 4 drugiego bąblą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj chciałam dodać te zdjęcia ale już mi sie nie udało. Nie jestem cierpliwa do tego internetu. Banmon ja o 23 jadłam ogórki kiszone i pilam wodę ze słoika a o 4 rano jadłam mleko z płatkami bo myślałam ze zwariuje. Wogóle moje dziecko jest od dwóch dni jakieś chyba zaspane, mniej sie rusza więcej śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle :) może akurat ma takie leniwe dni ;) poza tym już co raz ciaśniej w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Ja wczoraj mialam wizyte u gina-oczywiscie potwierdzila ciaze,dzisisaj juz mialam badanie krwi i moczu...w piatek z powrotem po wyniki i zalozenie karty ciazowej. Mam nadzerke sie okazalo i biore pigulki dopochwowe bo narazie stwierdzila ze nie ma co ruszac jej. Bardzo dobra pani doktor ,mama mi zalatwila u siebie w szpitalu i bede tym razem u mamy rodzic bo odnowiono tam caly oddzial i w koncu mozna rodzic w basenie takze moze sprobuje,a dwa zrobili piekne sale dla matek z dziecmi pojedyncze wygladaja tak przytulnie i maz moze zostawac na noc:) Nie wiem ale przy pierwszej ciazy czulam sie o wiele lepiej a teraz odczowam z dnia na dzien wieksze oslabienie,kregoslup mnie nawala tak ze szok takze nie wiem jak bedzie dalej. Agnes wczoraj mi Kacperos wyszarpal telefon i mi spadl i sie rozbil ,dopiero potem K mi go poskladal do kupy. Chcialam jeszcze sie Ciebie zapytac czy Gabrys ma jeszcze ciemiaczka jaka tak to czy duze? bo moj jeszcze ma i tak zastanawiam sie kiedy mu sie zrosnie w necie pisze ze do 18 miesiecy. Houp ja pod koniec ciazy jak nie poruszalam brzuchem to Kacper ciagle spal ,a jak poruszylam nim to tak jakby odwrocil sie na drugi bok i dalej spal:)takze chyba to norma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka no to super :0 wskakuj do środkowej tabelki :) mi sie wydaje że możesz się teraz rzeczywiście gorezj troche czuc bo jednak mały odstep między ciązami i to jest spore obciążenie dla organizmu. Dziewvzyny tak czytam co profilaktyczne używac do smarowania pupy i wychodzi na to że Alantan Plus krem.... a wy co macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Hope fajny widok rzeczywiscie, chociaż na początku musiałam sie dopatrzeć porządnie co i gdzie :D Tym bardziej nie mogę się doczekać jutra... Ja dzisiaj miałam od rana pełno załatwiania, R. wziął wolne bo sama bym na pewno nie dała rady tyle chodzic, z tym stażem załatwiałam, byłam też u tego lekarza rodzinnego go zjebać za to co mi przepisał i po wyniki, ale miał szczeście - chory jest i go nie było Wyniki jak na moje oko mam za to lepsze niż jak nie byłam w ciąży - hemoglobina 11,9 czyli minimalnie poniżej normy, a mało kiedy przekraczała mi 11 Po południu jeszcze muszę iść po resztę wyników W ogóle od początku praktycznie mnie męczy ten kwaśny posmak w ustach, a dzisiaj to mi aż gębe wykrzywia :P Nawet nie wiem - to właśnie jest zgaga? Czy zgaga to pieczenie w przełyku, nigdy nie miałam i co się kogo pytam to inaczej mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Marzenka do środkowej :) Ja też mam nadżerkę (za której wymrożenie dałam 500 zł w sumie, nie licząc wizyt, dwa razy powtarzany był zabieg, a pół roku po tym i tak już była znowu ) ale mi gin nic na jej temat nie wspominał, pytałam nawet czy nie od niej mogły byc te plamienia, ale stwierdził, ze wątpliwe A przy takich warunkach w szpitalu jak opisujesz, to nic tylko rodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to zgaga to pieczenie w przełyku - tez dokładnie nie wiem co to jest bo nigdy nie miałam ale tak mi wszystcy opisują zgagę ;) a ja się musze wybrać na poczte i do apteki - kupię te wszystkie rzeczy co sa potrzebne i bedę miała z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie wiem czy mam zgagę czy nie, bo w przełyku mnie nie piecze, ale takiego kwasu w ustach to jeszcze nie miałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon powiem ci ze ja mam zapas alantanu ale skorzystalam z niego tylko 1 raz i odsawilam bo mi sie gupio rozsmarowywal na pupie ale ogolnie to chwala go ludzie,ja uzywam penaten a na samym poczatku bambino i z obu bylam zadowolona,ale penaten jednak bede caly czas uzywac bo tez sie fajnie sprawdza. Wpisze sie do tabelki wpiatek po wizycie jak powie mi dokladnie co i jak. Ja zgage mialam przez cala ciaze,okropienstwo bleeee....to podchodzi do przelyku takie pieczenie i mnie zawsze zbieralo na wymioty przy tym...ale pomagalo mi manti na zgage czy cos taiego mialam w apteczce mietowe i jak tylko wzielam to spokojnie spalam bez wstawania i meczenia sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tak mysle ze przez te 9 miesiecy musze Kacperka nauczc troszke samodzielnosci bo jak przyjdzie nastepne malenstwo to bede musiala wiecej czasu drugiemu poswiecic...ciesze sie z jednego ze nie wyjde z wprawy :) a ostatani caly wieki wor ciuszkow schowalam do lozka od Kacperka bo juz za male,to teraz drugie bedzie mialo...No i jak pojda do skzoly to ksiazki beda mieli po sobie ...jak tak na to patrze to sa tego plusy:) Gorzej tylko z wyjsciami ...jak K nie bedzie...to nie wiem jak to zrobie,bo w zasadzie mam dwa wozki wiec nie oplaca mi sie jeszcze 3 kupywac....ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope az sie rozmarzyłam jak zobaczyłam fotke Twojego dzidziusia ;) a te ogórki w nocy hahaha dobre :p Marzenka jesteś zmęczona może dlatego że zajmujesz sie też Kacperkiem :) ładnie zaczęłas druga ture ;) Marzena jak wyniki lepsze to znaczy że Ci ciąża służy ;) Banmon ja mam Alantan Plus maść i jest ok :) fajnie natłuszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelke bo daeko była... STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 Aichaoao............26.................4................. ........ok. 23.12.10. Gzela................25..................6............... .........ok.22-25.12.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................33...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................31...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.......................31.........ok.07.03.2011..... chlopiec czy dziewczynka ??? marzena87...............12............ok. 29.07.2011..........???........ MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×