Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

najlepiej jak bedzie najedzona, odbije sie jej, umyj ja, jak bedzie plakala po, bo dzieci na poczatku nie lubia mycia, przekonasz sie bdac w szpitalu dlaczego, to przystaw ja do piersi, jak usnie ok, jak nie to sie pobawi i potem unie:P ja mojego juz tydz nie myje bo jak chory to nie wolno, ale dzis musze bo may brudasek:) 'chusteczki nie zalatwia sprawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytaj chetnie odpowiem:) ale inne tez niech pisza kobitki bo kazda po swojemu robi:P z/w bo musze malego przebrac, bo zwrocil caly soczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mniej więcej mam jasnośc sytuacji, czyli karmimy, czekamy aż się odbeknie może trochę pozaczepiamy małą i przygotowujemy do kapieli :) no to spoko to chyba tak najlepiej :) a później znowu karmienie i mam nadzieję ze później to juz trochę pośpi... :) bo to jakis intensywny czas będzie :) dzwonił M i dzis szybciej wraca :) a ja w czarnej dupie z obiadem jestem, musiałam szybko cos zrobic i zaraz znowu do kuchni smigam Agnes a ty masz podgrzewacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie jeszcze nie kupilam ale bardzo bym chciala tylko taki ze sterylizatorem upatrzylam na zaganskiej:P my juz po kapieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej moim zdaniem miec plan dnia i starac sie go od poczatku wprowadzac w zycie u mnie bylo jadno wielkie poplatanie raz tak raz tak i teraz ciezko mi dziecko przestawic ;) banoman jesli twoja mala bedzie ulewala tak jak moj maly to przebieranie w pierwszej kolejnosci polecam ;) wiem ciezko i szkoda jak dziecko placze bo jest glodne ale to dla jego dobra ;) agnes daj na luz pisz pisz bo dobre rady dajesz np. dla mnie i dla seby pomoglas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman jesli bedziesz karmila piersia to nie nastawiaj sie na dlugie spanie ;) bo moze byc tak jak u mnie co 2 h alarm i tak juz mu zostalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja mam podgrzewacz i tylko miejsce zawala bo ja durna baba nie wiem do konca o co z nim chodzi :/ banoman jesli chodzi o dzieciaczki to nie ma glupich pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wlasnie tez i kurde jak go klade w nocy czasami tez mu sie uleje przez sen :( widac ze mu zle bo sie wtedy ostro kreci :/ mam nadzieje ze albo to minie albo lekarka cos przepisze licze ze ten twoj "magiczny zageszczacz " cos da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes a twoj maly to lubi siedziec na rekach u ciebie??? w sensie czy jak go nudza zabawki to chce byc noszony :/ ?? u nas to przyzwyczajenie zostalo troche po tym jak maly mial kolki i nosilismy go na zmiane :/ zle to wroze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie ja też tak patrzyłam na ten mój podgrzewacz i nei wiem czy bedę muiała go uzywać :D ale nie chciałam się przyznawać - dobrze ze nie ja jedna :) a dziewczyny amluchy jak się kładzie do łóżeczka to na boku ciagle maja spac czy na plecach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby najlepiej na plecach ale moj maly spi na boku bo tak jak pisalam on ulewa czesto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym podgrzewaczem jest tak ze chyba nie moze byc wlaczony cala noc :/ ja robie mleko tak ze mam gotowa wode przegotowana juz w butelce pozniej tylko wstaje troche podgrzewam w czajniku elektrycznym i mieszam plus mleko oczywiscie ;) i tak co 2 h srednio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dalo:P oby i u Was:) mojemu dzis soczek nie podpasowal i caly zwrocil:( zaraz znowu musze go przebrac.. a od tego nie mycia to ma jakies uczulenie na buzi:( musze kremowac non stop! uwazaj Amerie na uszy zeby Sebusiowi wymiociny sie tam nie dostaly bo zapalenie murowane:( mnie lekarka przed tym przestrzegala, dlatego zawsze zakladalam czapke na noc jakny sie ulalo:( ja potrzebuje sterylizatora bo te butelki od takiego mycia sie strasznie niszcza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnei bo ostatnio mi się M pytał o to i ja mu powiedziałam że na boku trzeba układać bo jakby się ulało to wszystko wyleci a M mi mówił ze na boku to sie przewróci na twarz i się udusi.... no tacy my madrzy :) i M twierdził ze na plecach. I on swoje a ja swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zamotalam w czajniku dodatkowo podgrzewam wode nowa zeby mleczko cieple bylo :) zeby mi ktos pokazal albo wyjasnil po polsku o co z tym podgrzewaczem chodzi to bym moze cos z nim robila ale tez nie wiem czy to tylko zawracanie dupy bo chyba tak jak robie to szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kijowo, u nas wstaje co trzy godz ale ost co 4 musze go oduczyc w nocy jesc ale jsk narazie dupa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na podgrzewaczy jest napisane że on trzyma temp 40stop jak długo chce czyli niby moge teoretycznie na noc nastwiac i później byłoby z głowy (jesli będę karmiła butelką) tez ma niby funkcje sterylizatora ale ja to chyba będę gotowała te butelki i smoczki - jesli mozna. Ola m owiła ze zalewała przygotowana wodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman mojej kolezanki maly spi na plecach i jest ok ale u nas to zdecydowanie odpada no i sebek woli na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj spi na placach ale na boku tez czasami:P ale do 3 miecha tylko na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj spi na placach ale na boku tez czasami:P ale do 3 miecha tylko na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes jak ja czytam na forach to diewczyny pisza ze dzieci karmione butla zazwyczaj szybko przesypiaja nocki nie wiem kiedy tezn przelom u mnie nastapi ale nie szybko ja mam starylizator i jest ok ale ten moj podgrzewacz to jakis dupny chyba :/ ale moj maly krzyczy na zabawki szok!!! hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zebys wiedziala.. do 6 m-ca niby mozna, a u nas 6 tuz tuz, zapytam sie lekarki moze cos poradzi:P hih:) Sebus bedzie juz coraz wiecej gaworzyl, krzyczal:) moj piszczy:P i sie smieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dyskusja rozwinęła :) to ja też wtrace swoje mądrości. Mi sie wydaje ze najpierw powinna być kąpiel później jedzenie. Bo po pierwsze co z tego że nastawimy sie na kapanie a dziecko usnie przy jedzeniu. Szkoda budzić, a poza tym większość dzieci usypia przy cycu, nie wiem jak przy butelce. Po drugie kąpać z pełnym brzuszkiem to też chyba nie za fajnie. Dziecko chyba nie jest automatem że je i zaraz śpi i tak wkoło. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce ale ja będę się starała wprowadzić rytuał czyli kapanie jedzenie i lulu. Banmon jaka masz ta "dojarke"? Isis z Avent? Bo ja mam ta właśnie o jak sobie przylozylam to jakos słabo działa, no w sumie jak ma działać jak mleka nie ma :-p Amerie a czy w Uk robią lewatywe?z tego co słyszałam to nie. Nie chcialabym takiej niespodzianki przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i banmon pierwsze chyba karmienie później przewijanie bo po każdym karmieniu jest kupa ma początku. No a jak usnie przy karmieniu to chyba na spiocha przewijac. Nie wiem już sama, zobaczy sie w praktyce. Moja kolezanka ma małego, cóz nieplanowanego, nie chciała dziecka i ciężko jej było, jej facet też zielony i niezadowolony i oni to dopiero mieli jazdę. Jak mały miał czkawke to do położnej dzwonili, przez pierwsze dni nie przebierali bo sie bali, teraz może jest lepiej ale dla mnie wciąż katastrofa. A mama jej pomoc nie mogła bo sie poważnie rozchorowała i w polsce siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope nie musisz sie martwic o lewatywe ;) ja np. przed porodem jak odeszly mi wody to biegalam do kibelka z 6 razy ponoc tak organizm reaguje przed porodem u niektorych do tego wymiotowalam strasznie :/ agnes moja maly juz gada ;) uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie a ty jak organizowałaś kapanie ? Hope przy cycu nie powinno sie pozwalać spać, cyc jest do karmienia a nei ma działac usypiajaco, tak mi się wydaje i ja się tej szkoły będę trzymała jednak. mi się wydawało że na poczatku to dziecko właśnie taki automacik, je, załatwia się i śpi i raczej słabo się rozglada ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope laktator mam ten co ty. Ręczny. Nawet nie patrzyłam jak on działa, zreszta tak na sucho to mi nic nie da a do piersi przystawiac nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mówię do mojego męża ze ja czuję ze jednak chłopiec, jakos tak wewnętrznie np i usg też nie są w 100% ale coś odstawalo. A on sie przyznał że pomyliło mu sie, pani u której był przepowiedziała nam ma 200% córeczkę ale druga. I nie chciał mi już mówić bo on wie swoje. Olsnilo go na usg jak byliśmy i sprawdził tp wszystko co mu wrozyla bo ma to na kartkach a4 tyle tego jest i najlepsze ze wszystko sie zgadza co do joty. Zapomniał sobie tylko kolejność dzieci bo ja ciągle o dziewczynce mówiłam.możecie sie śmiać ze sie bzdurami zajmuje i planuje dzieci u wróżki.dla mnie coś w tym jest skoro baba potrafi ci powiedzieć szczegóły z dzieciństwa i kolor samochodu albo litery z nazwiska , albo dokładne daty. Mój mąż był raz w życiu a jego kolega który ja polecił był 8 lat temu i wszystko co mu powiedziała się sprawdziło, on do niej wszedł a ta pani ze jemu mama zmarła jak miał 11 lat. Więc koledze wyszły oczy i uszy i mina mu zrzedla bo jak sam mówi poszedł sobie lajcikowo ot tak sobie i nie wierzył. Więc moje przeczucia tak naprawdę od poczatku ciąży coś mi mówiły ze chłopiec, a ja uparcie na dziewczynkę na odwrót. Wychodzi na to że będzie drugi forumowy Gabrys (m tak wymyślił) lub Nataniel. A moje planowania płci tak naprawdę jak patrzyłam w kalendarz to skończyły się 1 dzień przed owu, już na to nie patrzyłam bo na innym topiku dziewczyny kończyły 3 dni przed owu i mają synów. Planować można sobie. Oj życie. Jak się urodzi dziewczynka to dopiero będą jajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×