Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Joasia to super :) A może Gzela sama by nam napisała. Czyli nie mamy już górnej tabelki bo aichao czy jakos tam już dawno nie pisze. Więc siestka jak sie przeniesie na dół to można ja zlikwidować. Ciekawe która z nas zacznie znów? Ja to jak moje dziecko skończy rok, jesli wogóle, ale kto wie co sie wydarzy. Tak patrzę na tabelę to były 4 mce przerwy i znów każda ma termin co miesiąc :) Ależ owocny jest ten topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia gratuluje serduszka :) zycze spokojnego okresu oczekiwania :) nie moge w to uwierzyc ale tytul na prawde okazał sie strzalem w 10 bo rzeczywiscie dałysmy rade wszystkie w 2010 !!!!!! ja dzisiaj pobilam rekord, spalam do 11! w ogole nie moge zasnac bo tak mnie ten odcinek pod piersiami boli ale w nocy coraz mniej go czuje i spi mi sie dobrze, zaczyna mnie znowu boec tak zawsze po poludniu... i jak zaypiam to juz jest niezla jazda bo na żadnym boku spac nie mogę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to Gzeli mama wróżyła zajście w ciążę w grudniu albo w styczniu? W każdym razie rzeczywiście owocny topic ;) Jak była przerwa to była, a jak się zaczęło to wszystkim naraz się udało :D Ja się czuję paskudnie, ten brzuch pobolewa, znowu mi słabo dzisiaj było, znowu w kuchni, chyba już tam nie wchodzę :D ale moze to ta pogoda I zmęczona też jestem znowu cały czas, chociaż juz był moment spokoju Ale w sumie też nie mam nic przeciwko takim objawom, byle wszystko dobrze było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon ja mam to samo że spaniem, a brzuch mnie ciągnie i czuję że pęknie głównie wieczorem. Muszę coś zjeść bo mam akcje w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnei wieczory są najgorsze ja tez czasami mam wrażenie że dosłownie brzuch mi eksploduje, ze już jest napięty do granic możliwości, ale zauważyłam ze to tez duzo w miom wypadku od diety zalezy jeśli się nie napcham jak świnia i w ciągu dnia jem rzeczy lekko strawne tio tego problemu nie mam. Ja jak się np na boku to pod brzuch podkładam sobie kawałek kołdry bo tak to mam wrażenie że mi się urwie tak dziwnie na bok ciągnie ;) marzena keidyś pisałaś że masz problemy z anemią, moze warto by było powtórzyć badania, byc może masz za mało żelaza że ci słabo się robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia super że widziałaś serduszko :) teraz spokojnie ciesz sie ciążą :) Sisetka o której masz wizyte? Mam nadzieje że Ty tez zobaczysz już serduszko malucha :) no i zejdziesz do niższej tabelki ;) Agnes przykro mi że J nie przyjedzie, ale może w innym niedalekim terminie... no i szkoda że tak z bratem wyszło... Marzena zrobiłaś wczoraj te bułeczki? jak wyszły? :) Malutka co u Ciebie? Odezwij sie do nas 🌼 Ja jednak dzisiaj w domu, a do mamy pojade jutro albo w czwartek. Mieliśmy jechać jutro do szczepienia z Misiem ale rano zadzwonili że lekarka chora i odwołują wizyte i żeby sobie zadzwonić do rejestracji umówić sie na inny termin tylko że dodzwonić sie tam to nie lada wyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki :) ja właśnei wróciłam z poczty i odebrałam ostatnia paczkę z ciuszkami :) wydaje mi się że tyle co mam ciuszków na 62 to juz powinno starczyć. Jeszcze tylko muszę pare takich pierdółek pokupować i z tej drobnicy będą miała już wszystko - wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu takie pustki dzisiaj ? my dziś do szkoły rodzenia idziemy ciekawa jestem co tym razem beda opowiadać ;) w ogóle mam coraz większą ochotę żeby w końcu poprać te wszystkie rzeczy i poukładac tak jak mają lezeć, wyparzyć butelki, smoczki, laktator i czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga to trzymam kciuki zebys sie jakoś tam dodzwoniła:) Dzisiaj ledwo coś porobie a juz mi słabo..ehh a myslalam ze 9 miesiac jest fajny:D Hope,Banmon mnie tez boli jak leze w nocy i ten wlasnie ucisk mi spac nie daje..bo ani na zadnym z boków ani na plecach nie moge sie ulozyc:/ Obiad robie na raty,bo długo wystac nie moge..a umyslalam mielone... I do sklepu musze wyjść i na sama mysl mi zle:/ A do pomaranczy powiem tylko tyle zeby zajela sie swoimi sprawami a nie tym gdzie ktos sie udziela a gdzie nie:O Ja na poczatku tez nie umiałam sie wkrecić w jakiś topic..A teraz pisze tylko tutaj,bo sie zżyłysmy bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nie ma na co czekać..zrób to teraz bo pozniej bedzie Ci cieżko...wiem co mówie...Ja dzisiaj koncze dopiero z praniem..zostały posciele i kocyki.. Tez myslalam,że szybko pojdzie ale tak sie tylko wydaje... Banmon a w szkole mowili wam coś o znieczuleniu w tym szpitalu? Wiem ze zzo nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze poczekam z tym praniem az ciocia wyjedzie czyli 23 zaczynam pranie dopiero ;) mówili ze nie ma, no chyba żeby dziewczyna była na prawdę upierdliwa (tzn lekarz to inaczej ujął) a oni by wiedzieli ze da rade urodzić naturalnie to czasami proszą anestezjologa o zrobienie znieczulenia ale to na prawde rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam właśnie segregację w ciuszkach i wydaje mi się że duuuuużo tego, nei wiem kiedy zdążyłam nakupowac to wszystko ale teraz koniec. Na razie ciuszków już nie kupuje. Na 62 mam chyba wystarczającą ilość... nie trzeba będzie tak czesto prania robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Widze ze ktos mnie znlazl na innym topiku i ma mi za zle ze was nie poinformowalam! Tak wiec jestem w 5 tyg ciazy, test zrobilam 27.12 dwa dni po spodziewanej miesiaczce, jutro ide do lekarza to dowiem sie wiecej, bo bylam 29.12 na potwierdzeniu ciązy i bylam wtedy w 3 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie sklada ze na tamtym topiku zżyłam sie juz z dziewczynami bo jestem z nimi prawie od poczatku, chyba nie macie mi tego za zle:) chciałam uczestniczyc tylko w jednym topiku zeby mi sie nie pokrecilo:) A ta pomarańczowa jezeli nie ma co robic tylko szukac kto gdzie sie udziela to niech sie zajmie czyms pożytecznym1 Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Gzela. a ja mialam ostatnio hard core moj maly pil mleczko i ciagle wszystko w duzych ilosciach ulewal i byl ciagle przez to glodny,nie wiedzialam co robic wiec zadzwonilam do mojej poloznej i kazala mi kupic mleko AR wiec dzis pobieglam kupilam bebilon ar i jak reka odjal nawet grama nie ulewa:) Jutro mam pogrzeb wiec troche zamieszania z ludzmi przyjezdnymi wiec tylko na chwilke wpadlam. Agnes przykro z powodu J...ale moze jeszcze cos sie zmieni,a brat hmm...nie ladnie sie zachowal...najlepiej poprostu nie pozyczac nawet rodzinie-ja juz tez sie przejechalam i teraz nikomu juz nie pozyczam ani zlotowki. Dzisiaj kupilam kacperkowi jego pierwsza kurteczke heh bo tak to w kominezonach byl,a znalazlam w sklepie piekna kurtalke i kupilam:) jutro bedzie mial pierwsze wystapienie w niej:) Nic uciekam obiad szykowac i sprzatac...buziaki dla wszystkich:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzela GRATULACJE 🌻 życzę spokojnego okresu oczekiwania no i pieknych widoczkow na jutrzejszej wizycie :) marzenka czyli chłopaczek ci dorosleje ;) ma już w końcu swoja kurtę, powazna sprawa :) dobrze ze szybko zaradziliście z tym mleczkiem i teraz jest juz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ostatnio jest większe zainteresowanie osób trzecich naszym topikiem :o Pomarańczo jeżeli ktoś tu się zachował nie fair to Ty, a nie Gzela - co Cię obchodzi gdzie kto pisze i kogo nie poinformował? Gzela - gratulacje :) Banmon to ile masz tych ubranek na rozmiar 56 i 62? Tak mniej więcej, z ciekawości na razie pytam, bo jeszcze pewnie nie raz bedę pytać :) Sisetka - trzymam kciuki, pisz jak najszybciej :) Co do tego zelaza to badania robiłam tydzień temu w poniedziałek i miałam w normie, nie wydaje mi się żeby w tydzień wyniki się tak pogorszyły, że az powodują zasłabnięcia, ja stawiam na pogodę mimo wszystko... A o bułki nie pytajcie- jakby były dobre to bym się już pochwaliła :D Wyszły twarde jak kamień i mało słodkie - sera dałam jak w przepisie, a nie czuć go było wcale Teraz leżą, chyba je zetrę na bułkę tartą bo to tego się nadają tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile jeszcze troche i będzie Ci lżej ;) Marzena następnym razem wyjdą lepiej ;) a może przepis jakiś do niczego... Banmon ciągle jakieś paczki do Ciebie przychodzą :) sporo tego zamówiłaś ;) a pranie juz spokojnie możesz zrobić bo po co zostawiać na ostatnią chwile ;) Gzela gratuluje! No i cholera cały dzień sie nie dodzwoniłam do tego szpitala ciągle zajęte :o jutro drugie podejście i mam nadzieje że lepiej mi pójdzie :o Mój maluch zdemolował łóżeczko i tak sie tym zmęczył że śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juhuuuu :))) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Aichaoao............26.................4................. ........ok. 23.12.10. Gzela................25..................6............... .........ok.22-25.12.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................37...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................32...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.......................31.........ok.07.03.2011..... chlopiec czy dziewczynka ??? marzena87...............12............ok. 29.07.2011..........???........ marzenka_s..............6............12.09.2011.......??? ???...?????? sisetka....................5/6...........ok 14.09.2011.....???....???? MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka super :) idziecie z marzeną łep w łep prawie ;) bedziecie sie w bliskim terminie rozpakowywac ;) Marzena musiałabym policzyć ile tego mam, ale ja tylko zaopatruje sie w same body -długi krótki rekaw - i pajace (bawełniane, pare welurowych i frotte) mam jedną bluze (mama mi kupiła) i dwa półśpioszki ;) ale ja tak mniej więcej przelicze to moge napisac ile czego mam :) Goga a na co ty do tego szpitala dzwoniłas ? bo chyba coś przegapiłam... Sisetka jaka wielka ta wasza fasolinka już jest ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Goga sorki ale dopiero wrocilkam wstalam o 12 i migiem do ck a poszlam spac o 7.... bylam kupic pampersy, kupilam huggisy na promocji bo nie bylo moich giga pak pampersow:( chusteczki tez kupila, kremy, bo mi sie pokonczylo... a sloiczki podrozaly myslalam ze wyjde z siebie... cholerna podwyzka, zajrzallam do smyka sa promocje, ale kupilam malemu samochod bo znudzily mu sie grzechotki:P padam... i guzik kupilam i tyle kasy... Gzela gratuluje:P Sisetka i Joasia wam takze:P moj wczoraj padl na siedzaco z butla w buzi:) komedia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes to duże zakupy robiłaś... Banmon a śpioszki tez masz? Do szpitala dzwoniłam żeby zarejestrować małego do szczepienia bo mieliśmy termin na jutro ale rano zadzwonili że lekarka chora i wizyta odwołana, no i kazali sobie ustalić nowy termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka to super 🌼 Kiedy kolejna wizyta? Banmon tak dokładnie to nie musisz liczyć, orientacyjnie tylko pytałam :) To kaftaników żadnych ani koszulek nie masz? A właśnie - takie te rękawiczki-niedrapki to kupowałyście, przydają sie? Bo pełno tego w tych zestawach na allegro, a jestem ciekawa czy to praktyczne jest Ja dzisiaj prawie cały dzień leżę, jak leżę to brzuch dużo mniej boli, więc póki co chyba znowu będę wiecej leżeć STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Aichaoao............26.................4................. ........ok. 23.12.10. Gzela................25..................6............... .........ok.22-25.12.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................37...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................32...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.......................31.........ok.07.03.2011..... chlopiec czy dziewczynka ??? marzena87...............13............ok. 21.07.2011..........???........ marzenka_s..............6............12.09.2011.......??? ???...?????? sisetka....................5/6...........ok 14.09.2011.....???....???? MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280 Ktoś pomieszał tabelki, bo przecież zmieniałam niedawno, teraz patrzę, a znowu jestem w 12 tygodniu, niech no tylko złapię która to zrobiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×