Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

go nie interesuje woli bardziej interaktywne zabawki:P wybralismy mu z j prezent na roczek na alegro jak znajde linka to wkleje:P sprzedalam nosidelko:) nie mamy auta wiec po co ma lezec.. jeszce musze wytawic na allegro lezaczek i kombinezon bo gabi byl w nim ze 4 razy gora i jest jak nowy.. musze tez wystawic suknie slubna bo lezy i zawala miejsce, a sporo kosztowala i po co maja ja myszy zjesc:) marzenka moze sie Kacperkowi zabek wybije?:P u nas to trwalo 2 i pol m-ca odkad zaczal zabkowac:( tragedia... czasami mialam siasc i plakac z nim... teraz tez sie obawiam jak z nastepnymi bedzie:( daj m i prosze znac jak K wroci i zapyta tesciowa o ten nr, ok?:P Banmon za 3 dni wielka chwila i bedziesz wiedziala na czym stoisz:) a na dniach Malutka bedzie z Wami:) jak samopoczucie?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnei czekam nata wizytę żebym w końcu wiedział co i jak. Generalnie samopoczucie jest spoczko :) tak jakos normalnie jest. co na roczek upatrzyliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powielilo mi wiadomosc:) wiem Banmon teraz juz tez sie nie obrazam, jedynie wykorzystuje chwile razem:) z czasem czlowiek uczy sie...😘 eh:) no malo czasu na pisanie!! pogoda do dupy!! nie ma nawet jak na spacer wyjsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja jade jutro do siostry K na kawe(do tej lepszej oczywiscie) wiec jej zapytam moze ona bedzie miala numer i jak tak to od razu ci przesle al jak nie to w czwartek K bedzie to siedowiem. Agnes a ty nie zostawiasz jeszcze tych rzeczy na drugeigo bobasa? przeciez chcecie drugei to nie skzoda ci sprzedawac i potem kupywac odnowa.Zawsze lepiej potrzymac... Ja po drugim bobasie sporzadze takie wielkie paczki i wystawie na allegro,bo tego jest w trzy i troche. Zastanawiam sie czy nie sprzedac jednego wozka i za to kupic ten blizniaczy...mama mi mowi ze mam nie kupywac blizniaczego bo na pewno nie bede sama wychodzic z dzieciakami bo to tez jest trpszke udreki spakowac dwojke i wyruszyc i juz sama nie wiem...jeszcze musze pogadac z K.Bo w zasadzie taka prawda jest ze jak bede sama to bede wychodzic z jednym tam gdzie musze a z drugim ktos bedzie,a ajka bedzie K to wyjdziemy razem i wtedy tak czy siak 2 wozki sa i nie wiem...kurde mam metlik w glowie. Goga szparki miedzy zabkami sa fajne:) jeszcze u takich maluchow:) Ja cos czuje ze lada dzien zabek wyjdzie...bo ostatnie2miesiace meczyl sie ale nie tak jakod wczoraj...poprostu tragedia,nawet w dzien spac nie umi przez to non stop mi sie budzi z placzem i wszystko pcha nasile do buzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon kurcze już coraz blizej :) i do wizyty i do spotkania z Małą :) Agnes nic nie poradzisz, musisz się jakoś nacieszyć J. na zapas ;) Marzenka szkoda Kacperka :( Ale może rzeczywiscie teraz po takim "przesileniu" już będzie tylko lepiej Goga fajna jest taka przerwa :D Smile najważniejsze że z dnia na dzień jest coraz lepiej, teściowa przyjechała? :) Hope, przeszło przeziębienie? Marta fajnie że masz z kim zostawić synka i co za tym idzie- możesz się cieszyc i nim i pracą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/krzeselko-uczydelko-pol-ang-nowe-i1468844415.html sorki ale samochod dwa rzy mi sie dodal!! Marzenka narazie nie planujemy, nie mam tez gdzie tego tzrymac jak bede w ciazy to tak jak z gabim bede systematycznie kupowala:) wozek tez planuje sprzedac i lekka spacerowke kupic tez patrzylismy:) bo dla Ani jak trafimy w dziewczynke to planujemy kupic rozowy wozek:) a z reszta non stop cos nowego jest ciekawszego i tanszego:) ubranka tez oddlam koleznace nastepna sterta do oddania:) wainenke mam stara tez oddlam:) a wozek to sprzedam jak cieplo sie zrobi i kupie malemu jezdzik):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajny jest bo na pilot:) w tym caly urok:) a marzenka z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocnik super sparwa az ja sie na niego napalilam:) a to krzeselko uczydelko to jest zabawka na 5 minut,moja znajoma i siostra to samo mialy i nie polecaja:) No i samochod extra:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj! Banmon lada dzień i będziesz już miała malutką w ramionach :) Goga nawet jak teraz Misiu ma szparkę to nie znaczy że będzie miał w stałych zębach też. A o drodze jeszcze będzie mały szczerbol ;) Agnes korzystaj z J ile możesz :P Mówiłam że Gabryś oszaleje na punkcie taty :) Samochodzik super, tylko on jest chyba od 3 roku życia? Hope kuruj się , dobrze że karmisz piersią to Gabrys otzrymuje od Ciebie przeciwciała :) Smile a R był w końcu z Tobą podczas porodu czy nie? Aaaaaa literatura fachowa i specjaliści podają że dziecko w tym wieku nie przyzwyczai sie do noszenia na rękach i nie będzie tego wykorzystywać. Po prostu ma potzrebę bliskości i powinno się ją zaspokajać :) Więc tul Ma ile wlezie, za pare lat ci powie : Mamo , przestań ...:) Marzena są już jakieś imionowe typy? Marzenka w końcu przeprowadzka :) A co do tego nocniczka to ciumkający taki mają i służy małemu tylko i wyłącznie do zabawy, więc może lepiej jak nocnik ma jasne i jedyne przeznaczenie? Im prościej tym lepiej ;) A nasza Pchła skończyła dzisiaj 3 miesiące :D nie wiem kiedy to zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu w poniedziałek sie ruszyło:) u nas to taki standard chyba ze w weekendy nie ma ruchu na topiku. Ja jeszcze zakatarzona, chodzę w masce. Mały ma dwa tygodnie i nie byliśmy jeszcze na spacerze bo zimno i ciągle jak nie pada to prawie 0 stopni. Zobaczymy dzisiaj. Mama jedzie w niedzielę dopiero. Chciała zostać jeszcze. Gabi cały czas by leżał przy cycu. Teraz zjadł i dalej szuka. Dałam nu smoka na chwilę większy od niego ale usnał w końcu. Agnes jak będę mieć kompa to założę jakieś konto i wkleje zdjęcia :) Wogóle jak dziecko sie zmienia szybko, już jest inny, przybrał trochę i uśmiecha sie i już jakieś uuuuu i laaaa i eeee W nocy je i śpi tylko jak po jedzeniu jest kupa to przy przewijaniu płacz. Czy wasze dzieci też sie nie lubią przewijac? I polubiłem kapanie :) a najlepiej jak tatuś to robi. Agnes ja wolę prostsze zabawki dla dzieci, narazie to nie kupuje wogóle. Rozgladam sie za bujaczkiem dopiero ale jeszcze mam cZas. I cały czas wypatruje jaki będzie miał kolor oczu, jeszcze są szare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś czytałam że dopiero po roku 'stabilizuje' sie kolor oczu ;) Ola 3 m-ce to juz kawał zycia ;) przypomnij mi kiedy wy się naten basen wybieracie? Marzenka ty tez miałas iść na basen... myślałam ze w ta niedzielę ale chyba cos pomieszałam. Jesli chodzi o takie fikusne nocniczki to tez zwolenniczką nie jestem, myslę ze nocnik najlepszy prosty i wtedy ma jasno okreslone funkcje ;) moja znajoma ma taki grajacy i z jakimis bajerami i ostatnia chyba rzecza jaką jej Małą z nim zrobi to wykorzysta do własciwego celu ;) a z zabawkami to chyba wszystkimi tak jest że po '5min' sie nudzą.... najlepsze to te 'zabawiki' które oficjalnie zabawkami nie są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon może mała sie przekrecila? Ciekawa jestem imienia :) W każdym razie już niedługo :) Ja mysle ze jak mój babel cały czas byłby w brzuchu jeszcze, to nie wiem jakbym się ruszała. Juz mnie tak plecy bolały, i jakby on przybrał jeszcze to pewnie by było cc. Ale brakuje mi brzuszka, tak szybko mi sie skrócił ten ciążowy czas :-o Zastanawiam sie czy będą tu robić małemu jakieś badania z oczami tak jak Goga jeździła z Misiem. Ale pewnie nie. Chyba sie poloze spać bo za tydzień już będziemy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie nie przekręciła, za to brzuch mi już ładnie opada i teraz wyraxnie widze różnicę ;) przy odpowiednim nastawieniu nie jest tak źle z tym brzuchem ;) trzeba się ruszać, ruch to zdrowie, najgorzej jak się czlowiek zasiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila oddechu,bo mały usypia chociaz narzekać nie moge,bo jest na razie grzeczny..W nocy jak zwykle jedzenie co ok 3 godz i spanie albo grzeczne lezenie z oczami jak 5 zł:D No dosłownie robi takie oczyska i patrzy nimi dookoła jakby juz widział a przeciez jest jeszcze za malutki;) Hope ja mojego przebieram zawsze po karmieniu,wiec nigdy nie placze przy przebieraniu..wrecz jest zadowolony...Pisze,ze ok miesiaca dziecko zaczyna sie usmiechac nieswiadomie a moj odkąd jestesmy w domu to bardzo czesto sie tak fajnie usmiecha i zaczyna wydawac rozne dzwieki..takie malutkie a juz dokazuje:) Marzena tesciowa była 2 dni i pojechała,bo wiedziała ze bedziemy mieli tez innych gosci..Bo i moja mama była i siostra...a tak to by pewnie jeszcze siedziała.. no nic nie mówie,bo mozliwe ze znow przyjdzie... Ja wiem ze ona chce dobrze,ale czasy sie troszke zmieniły i niektore jej poglady sa poprostu dla mnie nie do przyjecia..no ale nie bede narzekać,bo to pewnie dla kazdej temat rzeka...(na szczescie na dniach wyjezdza,ale ciii;) :D Ola R. nie był ze mna bo ja nie chciałam a w koncu i tak mnie pocieli...Był zaraz po i pokazali mu małego:) Goga szparka zniknie jak reszta zabkow wyjdzie...a swoja droga musi to słodko wygladac:) No i dzieki za slowa otuchy co do karmienia...Wiecie nie myslalam ze to mnie tak dotknie,bo byłam calkowice anty do karmienia piersia... Mam tylko nadzieje,ze mały nie bedzie mi chorował przez to ze na butli jest.. Banmon wychodzcie jak najczesciej jeszcze poki mozecie...Potem juz ciezko..przynajmniej na poczatku..Data 28 jest nadal aktualna czy wszystko sie wyjasni po wizycie? Dzisiaj mnie strasznie swedzi rana..ale w srodku gdzies..chyba sie goi:) Zkazdym dniem jest coraz lepiej,ale mam sporo kg do zrzucenia:( mam nadzieje,ze jakos dam rade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka na swoim zawsze najlepiej:) Jak samopoczucie w ciąży? Brzuszek juz jest? Agnes cieszcie sie sobą...kiedys ten trudny okres minie i bedziecie razem na zawsze;) Zabawki super..ja nie mam jeszcze nic z takich rzeczy,ale przyjdzie czas i na to... Mnie sie nocniczek podoba i myslalam o takim czyms. Najwyzej bedzie sluzyl do zabawy skoro tak dziewczyny mówia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola juz 3 miesiace...matko kiedy to zleciało..Chciałabym zeby mój kurczaczek tez był juz taki duuuzy:) Wczoraj R. wszedł na wage sam a potem z małym i wyszło,że mały wazy 3800:D Duzy facet juz z niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile a ty sama mu mleko wybrałas czy poradziłas się pediatry ? wiadomo że na poczatku się nigdzie z domu ruszac nie będziemy ale to minie na całe szczęście i będzie mozna znowu odżyć :) wszystko ma swoje prawa. Jeśli chodzi o termin to wszystkiego sie dowiem na ostatniej wizycie. Smile czyli sporo gosci was poodwiedzało - wszyscy ciekawi nowego członka rodziny :D a z chorobami i karmienim butlą to moim zdaniem jakies szkodliwe mity są..... moja kuzynka karmiła od samego poczatku butla i Kacper ani nie chorował ani zaden alergik. Mleko z butelki jest spoko - przynajmniej masz pewnośc że mały ma te witaminy które mu sa potrzebne jak się karmi mlekiem z piersi to tak na prawde nigdy nie wiadomo jak wartościowe to mleko (bo jesli ma się złą dietę to skąd tam niby ma być coś wartościowego....?) Przy karmieniu piersia moim zdanie jesli ma miec to w ogóle sens to trzeba to robic z głową w sensie dostarczać sobie odpowiednik składników pokarmowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes auto super, takim ferrari to i ja bym nie pogardziła :P Smile dobrze że mały spokojny, a choćbyś dwa lata karmiła piersią to nie masz zadnej gwarancji że Maks będzie zdrowy i na odwrót- dziecko karmione butelką jest często zdrowsze od tego na piersi Hope i przewijanie Mały polubi ;) za kąpielami nie przepadał i juz mu się odmieniło :) Ola rzeczywiście jak to leci! Jeszcze niedawno Ty rodziłaś, a teraz...Co do imion to pisałam już, myślimy nad Aleksandrem albo Olafem, ale szczerze mówiąc zadne z nich mnie nie przekonuje jak tak myślę :o zobaczymy W ogóle tak patrzę i aż wstyd, ale mam takie brudne okna :o Wcześniej plamiłam to ich nie ruszałam, zimą też mi się nie chciało na tym mrozie, ale juz patrzeć na nie nie mogę! Tyle że znając mnie przeziębienie murowane przy takich temperaturach i myciu, tak źle i tak niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle w niedzielę leżałam i między pępkiem a piersiami miałam takie skurcze jakby - w równych odstepach czasu takie dziwne uczucie, aż nospę wzięłam... Ale już się nie powtórzyło i nie mam pojęcia co to miało być (mama stwierdziła, ze to Mały mnie kopał :D ) I chciałam Was jeszcze zapytać - na jaki czas starcza rozmiar 56, a na jaki 62? Oczywiscie wiadomo że to zależy od wielkości dziecka, ale tak mniej wiecej? Bo się zastanawiam czy mam wystarczajaco dużo ubranek 56, no i ile kupić 62, a ile już 68....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez 'dzieki' moim oknom swiat się bardziej szary wydaje ;) dzisiaj umyje okno w pokoju Małej a reszte mam gdzies :D M jak bedzie chciał to je umyje a jak nie to będa brudne tak długo jak długo nie nabiore ochoty na ich mycie ;) z tymi rozmiarami to ja mam taką teorię że w 62 to dzieciczek może trochę pochodzic i tego wiecej kupic ale 56 to na prawde różnie, mam przykłady gdzie w ogóle 56 nie było uzywane bo maluch się urodził taki że 62 od poczatku szło w ruch. Wydaje mi się ze tych 56 to mozna parę komplecików (ja mam 5-6) na szczęście zyjemy w takich czasach że zawsze można wysłac M do sklepu i dokupi, teraz jest dostępność produktów na rynku na całe szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje że między pepkiem a piersiamy to ty jeszcze marzena nie masz macicy :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon mleko mam takie jakim dokarmiali w szpitalu i póki co nic zlego sie nie dzieje...Pediatra w szpitalu nic nie powiedziała zlego a wiedziala przeciez jakie mleko mu podają..wiec chyba jest ok. Marzena zalezy jaki duzy bedzie twoj maluszek..mój ma 57cm i te najmniejsze ubranka sa bardzo opiete juz...Tak wiec nie oplaca sie ich kupowac w duzych ilosciach..Te na 62 na pewno dłuzej posłuża..Ale ilosciowo ci nie powiem ile ich trzeba miec bo sama nie wiem czy tyle co mam to mi starczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ale ja wiem ze to nie macica :D I to mama stwierdziła, ze Mały mnie kopie, nie ja, ja sie z tego smiałam :P Tylko to było takie okropne uczucie że się wystraszyłam, bo nie mam pojęcia co to było - na żołądek też za wysoko, a nic innego mi do głowy nie przychodzi :o Ja do okien planowałam R zagonic, no ale nie ma kiedy, w tygodniu wraca po ósmej, w soboty o trzeciej, sam przy aucie czy w domu nie ma kiedy czego naprawić czy zrobić, zostaje mu tylko niedziela :P Ja to mam kilka body w rozmiarze 50 nawet, ale dopiero się zorientowałam, że takiego nie ma co kupować bo może być tak że nawet z szuflady tego nie wyjmę... I na 56 mam kilka pajacyków, z 5, kilka body na krótki rękaw, to kupię ze dwa na długi a resztę 62, najwyżej jak bedzie trzeba to się dokupi, tak sobie myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i myslę że dobrze myslisz z tymi rozmiarami marzena :) u nas dzis tez makaroni rzadzi :) tylko taki z krewetkami, paluszkami krabowymi i fasolka mung :) moje ulubione jadło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, to ja bym krewetek nie ruszyła :D Jadłam raz i starczy, może nieumiejętnie zrobione, ale się zraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój bączek taki mały ze nawet 50 jest za duże jeszcze :) a 56 to sie topi. Urósł trochę ale jest drobnej kości. A właśnie tych najmniejszych rozmiarów nie kupowalam za dużo. Smile to między naszymi jest ok.10 cm różnicy i 1 kg. A ja waże 62 kg tak z 8 kg do zrzucenia :-o najwięcej z ud bo tak to nie widać po mnie ze urodziłam. W szpitalu była ze mną babka ta co chrapala, to po porodzie miała brzuch taki jak ja do porodu :-p Chodzę dziś w pizamie nic mi sie nie chce. Mogłabym spać całymi dniami. Pogoda do niczego. Za tydzień już będę musiała sobie radzić ze wszystkim, obiad, dziecko i inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×