Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Aaa zapodałam maluchowi pierwszy deserek :) przed chwilą jadł jabłuszka i cała buzia umazana :D ale chyba mu smakowało, tylko przy jedzeniu wysuwa języczek z buzi i zabawnie to wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola my też kupujemy nową komode na ciuszki malucha bo jest ich coraz więcej i niedługo nie będe miała gdzie ich układać :) a swoją drogą to prawdą jest że musze spakować te małe ciuszki 56 i gdzieś je schować bo mi się plątają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................5............... ...............30.09 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............38...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................36...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................32..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................29..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................16..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................14.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 dziś zaczynamy 16 tydz :) Ola mi tez sie wydaje, że tu bardziej o predyspozycje chodzi ale przynajmniej chcę miec w miare czyste sumienie ;) ja powoli też nie mogę się już doczekac tych całych zakupów i przygotowywania pokoju tylko póki co musimy się zastanowić czy w kocu kupujemy mieszkanie czy nie bo czas byłoby się rozglądnąć za czymś. Nie mogę uwierzyć,że wy się niedługo rozpakujecie, jej ale się pozmienia :) Goga takie malenstwo w dresie to pewnie sama słodycz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ile ma już ten Twój Misiu? Pamiętam jak niedawno była mowa o Twoim porodzie, a dzisiaj już o pierwszym deserku.... Uważaj z tymi dresami, bo się synek przyzwyczai i co? W wieku kilku miesiecy to wygląda słodko, a w wieku kilkunastu lat......:o :D Ola daj mi odrobinę, chociaż ułamek swojej werwy..... :P Nie bądź taka, podziel sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie zapisac na 14 pazdziernika na usg więc jeszcze sporo czasu w koncu niespełna tydzien od ostatniego minął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena 5 września skończył 4 miesiące więc niech próbuje innych smaków a nie tylko mleczko ;) a wiesz czasem się zastanawiam co będzie jak będzie miał kilkanaście lat :o Banmon a płci nie było widać jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga no myśl, myśl jak to będzie, widzisz sama jak ten czas szybko leci ;) Banmon... myślałaś już nad imionami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na płeć gin powiedział że jeszcze za wczesnie a mi się nie spieszy skoro nawet na połówkowym zdarzaja się pomyłki (przypadek kolezanki nie był jedynym mi znanym) to tym bardziej takie zgadywanie płci na poczatku 15tyg to jak wróżenie z fusów :) powiem wam że już dwa razy mi się śniło, że urodiłam dziewczynkę, ciekawe bo my bardziej chłopaka obstawiamy :) nad imionami pomyslimy na powaznie jak poznamy płeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman ty chyba w dobra strone myslisz ;) ja daje sobie jeszcze 2 tyg. i zobaczymy co bedzie.... ja ubranka mam juz poprasowane jeszcze tylko pieluchy zostaly i posciel do tego kosza wiklinowego chyba zaraz za to sie zabiore...torbe w sumie tez mam spakowana prawie ale dla siebie ;) dzisiaj wieczorem chyba malego bede musiala spakowac ciagle zastanawiam sie ktore ubranka zabrac hehe co do kremu to ja tez mialam od samego poczatku to co marta i ola i ten olejek tez mialam ale u mnie po nim skora sucha strasznie byla mimo wszystko jak juz kiedys wspominalam to rozstepy mam na piersiach i to jakie !!! ola z checia przeczytam relacje ze spotkania ;) mam nadzieje ze ogarne dom zanim moja postanowi sie ze mna spotkac goga ja lubie dresy szczegolnie teraz sa strasznie wygodne ;) a maly niech wcina jabluszka same witaminki :D banoman wlasnie myslalas juz nad imionami??? wiecie co dziewczyny ja mysle ze jestem z was wszystkich najmniej zorganizowana tzn. lubie miec wszytsko zaplanowane i zrobione na czas ale teraz to chyba wszystko idzie nie tak :/ ze wszystkim spozniona ciagle czekamy na mebelki ale nawet gdyby dzisiaj przyszly to rozlozymy je dopiero w pazdzierniku aaaaa no i zaczynam sie zastanawiac co bedzie jak jednak maly jest glowka do gory w sumie nigdy nie myslalam o cesarce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie mały ma jeszcze trochę czasu żeby się odwrocić więc na razie nie ma się tym co martwić ;) nie wydaje mi się zebys była mało zorganizowana :D musiałabyś popatrzeć na mnie to na pewno byś zaczęła myśleć inaczej ;) w końcu było nie było masz jeszcze miesiąc terminowo i nie ma sensu się aż tak mocno spinać. Ja pamietam że ty chyba dosyć późno miałaś owulkę więc skoro datę masz wyznaczoną na podstawie OM to pewnie doczekasz do końca, no ale o wszystkim maluszek zadecyduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tyle napisalam wczesniej i mi zeżarło... Dopiero wrociliśmy od ksiedza..R. zabrał kotke i pojechał do weta. Ostatnio dziwnie sie zachowuje,jest osowiała..wymiotuje i nawet krwawiła dziś:( Także nic z ciąży raczej nie bedzie..ale tu o nią mi chodzi a nie o te małe..Chciałabym żeby wyzdrowiała,bo mi jej szkoda..Nawet nie moge patrzeć u weta jak sie meczy i stresuje dlatego od kilku dni wozi ją R. bo jest na antybiotykach jakichś i nawet wczoraj kroplówkę miała:( Normalnie gorzej niż z dzieckiem:) Tak sobie myslę,że chyba R. bedzie dobrym tatą,bo strasznie sie kotką przejmuje i dzielnie z nią wytrzymuje:)A to tylko zwierzątko..dla mnie nie takie zwyczajne,mam do niej sentyment bo dostałam ją w prezencie od R. jakoś na poczatku znajomosci:) Proszę sie nie śmiac,ale naprawde strasznie sie do niej przywiązałam. 100 razy bardziej niż do syjamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon musicie sie rozglądać za czymś..chociaż można sie wybrać do jakiegoś biura i tam Wam doradzą co wybrać i jakie:) Jeszcze macie czas:) My juz prawie na walizkach,tak myśle że w weekend mozna sie przeprowadzać,ale to sie jeszcze okaże..no chyba,że dopiero po ślubie czyli po czwartku.. Mnie sie tak znowu nie spieszy i ten tydzien spokojnie wytrzymam:) Goga pamietam jak mój brat skonczyl 4 miesiace i tez dalismy mu cos innego oprócz mleczka..pamietam ze była to zupka(krupniczek)..do dzisiaj pamiętam tą minkę po zjedzeniu:) Jeej kiedy to było... Ola ty jeszcze nie miej syndromu wicia gniazda;) Za wcześnie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co konkretnie kotce dolega, tzn jaka diagnoza została postawiona? niby mamy jeszcze trochę czasu żeby zacząć szukac mieszkania ale to bardziej chodzi o to że musimy w miarę szybko podjąć decyzję czy w ogóle cos kupujemy bo mamy 3 miesiace okresu wypowiedzenia na to obecne mieszkanko co oznacza że jesli powiadomimy własciciela w na początku paxdzierkina że rezygnujemy to i tak październik, listopad i grudzien trzeba będzie płacić za mieszkanie więc tak na prawdę przeprowadzka byłaby dopiero pod koniec grudnia a wtedy brzuch będzie już calkiem pokaźny i dlatego im dłużej bedziemy zwlekac tym bedzie gorzej dla mnie głównie Smile najlepiej jakbyscie pierwszą noc poslubna spedzili juz na nowym mieszkanku ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie z tą nocą poslubną to tak samo pomyslałam:) No zobaczymy. A kotka już dwa małe poroniła,więc jutro zabieg:/ Weterynarz wyczuwał trzy kocieta,ale nawet jak trzecie wydali to tez bedzie miala zabieg i juz nie bedzie mogła mieć nigdy:( U kotków nie ma tzw. czyszczenia tylko od razu usunięcie..tzw.kastracja.. Jednym słowem nie ciekawie sie porobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie R. ją zabrał na usg znowu a po południu pewnie zabieg:/ Mam wrażenie że brzuch mi rośnie z dnia na dzień;) Fajnie,tylko żebym sie w sukienkę wcisnęła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Smile a marudz sobie marudz :) dziś jakiś wyjatkowo ładny dzionek :) zaraz się chyba ubiorę i do sklepu pójdę. W ogóle zauważyłam, że ostatnio zuję się troche lepiej, tak jakbym miała więcej energii i praktycznie czuję, ze jestem w ciąży, tzn pewne rzeczy zostały ale i tak jest znośnie..... może zaczyna mi się ten cudowny 2 trymestr który książkowo miał przyjść wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile a czujesz juz ruchy dziecka czy jeszcze nie? tak się zastanawiam kiedy ja poczuję i myślę, że ja jakis miesiąc chyba mogłoby cos byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mam wrażenie,że to co czuje to wlaśnie TO. Ale na kopniaczki to jeszcze za wcześnie chyba.. Na razie takie delikatne laskotanie czuję i to nie ciągle tylko rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon a Ty jesteś na etapie gdzie samopoczucie wyraznie sie poprawia..Teraz bedzie juz duzo lepiej..Az do momentu wielkiego brzucha,który bedzie coraz cięższy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno na poczatku to takie nieregularne łaskotania są :) chyba rzeczywiście samopoczucie mi sie poprawia aż zaczynam się nie raz zastanaiac czy wszystko jest ok.... bo jak wymiotowałam albol mnie mdliło to widziałam ze jest spoko a teraz to jakoś tak dziwnie ;) nawet biodra mnie ostatnio nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny co porabiacie? My już po spacerku i zakupach, nawet juz z grubsza posprzątałam w domu. Właśnie zaczął padać deszcz i zrobiło sie jakoś tak ciemno i ponuro a tak było fajnie rano :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a ja jeszcze w piżamie leżę :o ale się dziś wkurzyłam 😡 na facbooku napisałam swojj dobre kolezance w wiadomosci PRYWATNEJ między innymi o tym ze jestem w ciąży a ta mi na ścianie czyli takim otwartym forum gdzie kazdy widzi odpisała że bardzo się cieszy i gratuluje i ktory to już miesiąć ciąży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! skasowałam ten wpis ale jestem pewna ze i tak pare osób widziała, wkurwiona jestem na maksa!!!!!!!!!!!!!!!! jak sobie tylko o tym pomysle to mi sie cisnienie podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie pamietam kiedy ostatnio tak się wkurzyłam, płakać mi się chce 😡 chyba skasuje swoj profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja na chwilkę bo niedługo powinna przyjść ta health visitor (jak ja nie lubię takich akcji :O). Poza tym planowałam pranie i prasowanie ciuszków na przyszły tydzień a wczoraj dostałam list z wodociągów że cały przyszły tydzień będą coś robić z rurami na naszej ulicy, w związku z czym może lecieć brązowa woda i ciśnienie może być bardzo niskie (odradzają używanie pralek w tym czasie) Normalnie jak na złość. Małż wcześniej mi złożył mebelki i wczoraj cały dzień prałam i suszyłam , nie miałam pojęcia że tyle tego mamy ;) A dzisiaj od rana prasowałam i musze się pochwalić że już skończyłam :D No nie całkiem zostały jeszcze pościele, kocyki, ręczniki, pieluszki i tego typu pierdółki ale najgorsze już za mną :) A teraz mogłabym cały czas siedzieć i zaglądać w szuflady z ciuszkami - psychol ;) Banmon nie dziwię się że się wściekłaś, tak to niestety jest z niektórymi osobami no i z tymi portalami :O Ja nawet sama nie wiem czemu jakoś nie chwaliłam się jeszcze na nk swoją ciążą , może nie do końca nie do końca mi odpowiada takie wywlekanie życia osobistego przed osobami które w większości nie są mi tak do końca bliskie. Goga a u mnie na odwrót, rano było nieciekawie a teraz piękna pogoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×