Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Marzenka ur dzis po polnocy:P Kacperek wazy 3420g i ma 51cm:P RESZTE ZDRADZI MAMUSIA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka gratulacje :* banoman jak twoja wypowiedz przeczytalam to az mnie ciary przeszly po plecach :/ jejku teraz moja kolej !!!!! zaczynam lapac stresa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola health visitor tutaj przychodzi w odwiedziny po porodzie zeby zobaczyc co i jak z dzidziusiem czy mama sobie radzi wiesz i takie tam to tak jak w polsce srodowiskowa ;) czy jak to tam sie inaczej teraz nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka GRATULACJE!!! Napisz nam jak było jak złapiesz już oddech🌻 My cały weekend poza domem i dlatego nie pisalam. Agnes śliczny ten Twój Gabryś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie nie stesuj sie jeszcze trochę ci zostało czasu, zdążysz się oswoić z tą mysla ;) ja dzsiaj zostałam sama az do środy :o :o 😭 świetnie, że z malutką wszystko w porzadku i ładnie się rozwija :) czekamy na jakies fotki na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ! Wiedziałam że muszę tu dzisiaj zajrzeć :D Marzenka gratulacje 🌻 Teraz czekamy na relację i zdjęcia Kacperka oczywiście :) A my jutro odwozimy gości na lotnisko i zabieram się za przygotowania do powitania Małej :) Niby kupa roboty ale nie mogę się już doczekać ;) Amerie dzięki za odpowiedzieć, widocznie u nas health visitor są bardziej nadgorliwe bo jedna wpadnie mnie odwiedzić już w piątek. Mam nadzieje że okaże się sympatyczna bo coś czuję że będziemy jej często potrzebować po porodzie. Goga aż tak mi się nie spieszy do porodu, ale nie ukrywam że wolałabym urodzić między 37 a 40 tyg, boję się że później to czekanie będzie dobijające :O Banmon co porabiasz? Smile jak przygotowania do ślubu? Zaczęły się już nerwy? Marzena jak praca, odezwała się już pani dyr? Agnes Gabryś słodki :) Malutka znowu w krzaczorach siedzi ;) Andziula jak badania? Pozostałe dziewczyny 🌻 pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman to wspolczuje moj ostatnio czesto wyjezdza wiec wiem jak to jest :/ ola zycze ci zeby twoje przygotowania poszly wam szybciej niz mi bo ja to juz mam dosc... troche dziwnie ze niby mieszkamu w tym samym kraju a jednak niektore rzczy sa inne...jak np. te wizyty health visitor ja zaraz uciekam do swojej babki na kontrole :/ troche ciezko bedzie sie tam dowlec ale za to pozniej powrot do domu bedzie z gorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka gratulacje:* zdrowka dla Kacperka a dla rodzicow cierpliwosci i wytrwalosci;) czekamy na wpis i fotke malucha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, Brzucholki i Dzidziolki :D Marzenka NAJSZCZERSZE GRATULACJE!!! 🌻 Amerie zobaczysz, że wszystko będzie dobrze i, że ze wszystkim zdążysz :) Banmon jak ja się cieszę, że krwiak się wchłonął i już jest dobrze :) Niech teraz Bąblątko sobie tam rośnie!!! :) Olunia a Ty zaraz po Amerie jesteś :) Zdjęcia Brzucholkowe masz świetne, teraz już zostaje kompletować wszystko i czekać cierpliwie na TEN DZIEŃ!!! :) Goga, Daguś, Agnes ale te Wasze Dzieciaczki są słodziachne - takie do schrupania i wycałowania!!! :) Smile a Ty to zaraz zmieniasz stan cywilny :) Jak sobie pomyślę, kiedy to było... ;) U mnie w sumie nic nowego... szukam nadal pracy i już sama nie wiem co mam robić :( Tyle CV poroznosiłam, tyle powysyłałam i dalej NIC :( Aż normalnie płakać mi się chce, bo jak pomyślę, że ledwo ciągniemy... jeszcze spłacamy kredyt, jaki mój S wziął jak chorowałam i trzeba było tyle badań robić, a NFZ nic nie chciał zrefundować... to już w ogóle :( Na razie nie myślę już nawet o Dzidziolku, bo nas po prostu nie stać :( Także to tyle... nie zasmucam... Buziam Was WSZYSTKIE i serdecznie pozdrawiam Dziewczynki, których niestety nie zdążyłam wymienić :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja widzialam Kacperka i powiem ze sliczny a te jego policzki to sama slodycz:P ja dzis mam dostep do neta ale na chwile:P postaram sie wkleic jeszcze kilka zdjec gabrusia ale to juz nie dzis:) dzis bylismy na usg mozgu i krwiaczek sie wchlonal.. ale ulga:P zabieram sie za czytanie:P musze nadrobic zaleglosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dziewczyny..ciągle chodze głodna..non stop coś jem.. Wcale sie nie dziwie dlaczego w ciąży tyle sie czasem tyje:/ W sumie to nie wiem o czym pisać,jakoś nie mam weny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................5............... ...............30.09 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............38...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................35...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................32..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................29..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................19.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................15..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................14.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Malutka trzymam kciuki za znalezienie pracy no i przede wszystkim za zielone światło na ktore czekam z niecierpliwością. Wiecie co moja znajoma wczoraj dowiedziala się że jednak będzie miała dziewczynkę a wczesniej na usg przed 20tyg i połówkowym była mowa że to bedzie chłopiec :) hehe myslałam że pomyłki się raczej w drugą strone zdarzają a tu proszę :) kolezanka oczywiscie ciesy się bardzo bo juz chłopca małego mają :) więc Smile jeszcze wszystko może się zmienić ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to że na połówkowym niby też wychodziło że chłopak bedzie nawet pani gin była tak pewna że w karte ciąży wpisała :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon smiesznie wyszlo tej kolezance;D ja mam nadzieje ze mi juz na usg nic sie nie zmieni a tym bardziej przy porodzie i bedzie Lenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon u mnie bedzie chłopiec i koniec. Nie strasz mnie tu:) Ja sie juz nastawiłam. W poniedziałek wizyta,wiec sie okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie dzisiaj pogoda straszna chyba jesien idzie :/ przymula ostro tylko spac i spac jak za oknem takie widoki... ola jednak health visitor mnie tez odwiedzi jeszcze przed porodem o czym zostalam poinformowana na ostatniej wizycie u swojej babki mowila ze wpadnie zobaczyc jak sobie radzimy troche bedzie chciala wybadac jakie sa stosukni miedzy mna a mezem ;) i ma przyniesc jakas tam czerwona ksiazeczke ktora bedzie potrzebna dla dziecka na ostatniej wizyce dowiedzialam sie tez ze maly jest juz w pozycji albo glowka do dolu albo glowka do gory.... babka powiedziala ze nie jest na 100% pewna ale raczej stawia ze jest w prawidlowej pozycji jednak jesli na nastepnej wizycie tej pewnosci dalej nie bedzie miala to wysle mnie na scan :D i mam nadzieje :D tak myslalam ze maly zmienil miejscowke bo od jakiego czasu w nocy strasznie czesto biegam do lazienki mam wiekszy nacisk ze tak powiem ;) no i boli mi tam od dolu od czasu do czasu :/ malutka mam nadzieje ze znajdziesz jakas fajna prace trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................5............... ...............30.09 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............38...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................36...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................32..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................29..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................19.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................15..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................14.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................5............... ...............30.09 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............38...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................36...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................32..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................29..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................15..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................14.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Marzenka- Gratuluję synka!!! 🌼 Amerie, ale to leci, niedługo Twoja kolej :) Później Ola, Asia, chwila przerwy i kolejny "wysyp" :P Smile- a co zrobisz jak będzie jednak dziewczynka? Możesz mi oddać, wezmę i dziewczynkę :D Agnes- śliczny Twój Gabryś, takie maleńkie cudeńko... Jak tam sobie radzisz z małym, pisz no, poczytam chociaż :) Malutka- skąd ja znam to rozsyłanie cv bez odzewu :o Ale w końcu musi być lepiej, i bedzie ! Banmon- do tej środy, czy do następnej sama? Bo nie wiem czy pocieszać, czy gratulować :D A ja dzisiaj dostałam okres.... Więc po prostu czuję się ekstra :o Nie obyło się bez plamień, ale jednodniowych, pójdę do ginekologa jak sie znowu wydłużą... Dyrektorka dzwoniła, idę na ten staż :D teraz robię badania i może od przyszłego tygodnia zacznę... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena jak to co zrobię..bede kochać:D Najważniejsze żeby zdrowe było i tego sie trzymajmy. Córcia też mi sie bardzo marzy:D Im bliżej wizyty tym bardziej sie boje... Amerie Ty to już prawie możesz rodzić;) Ale lepiej poczekaj do terminu:) Marzena to przynajmniej zajęcie bedziesz miała. Uda Wam sie jak przyjdzie na to czas,nie martw sie🌻 Banmon co tam u Ciebie? Mamusie co tam u Was? Pisać mi tu,bo zastój sie zrobil:) My dzisiaj znowu do ksiedza,tym razem ze świadkami..cały czas coś jeszcze załatwiamy.. No i mamy problem z kotką..chyba sie jej ta ciąża nie utrzyma..dzisiaj wieczorem na usg jedziemy..ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja od wczoraj próbuję się zebrac żeby ogarnąć mieszkanie bo M wraca dzisiaj ale jakos mi sie nie chce, pewnie wieczorkiem się za to zabiorę .... Smile a co z kotka się dzieje? Marzena fajnie ze masz załatwiony ten staz, to się będzie liczyc do doswiadczenia na CV i czesto duzo daje :) Ciekawa jestem Amerie kiedy urodzisz :) mi się wydaje że chyba duzo wczesniej przed terminem jednak nie no ale zobaczymy :) W tym roku przywitamy jeszcze trójkę nowych dzieciaczków - fajnie :) wy bedziecie już doświadczonymi ale świezymi mamami i pewnie swego czasu zamecze was pytaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kiedys pisałyscie o jakims dobrym kremie na rozstepy, przypomnijcie mi prosze jaka to nazawa była. Tak sobie myśle że mogłabym juz go kupic i powoli sie smarować... a w kazdym razie dobrze jest miec go na półce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka powodzenia w szukaniu pracy Marzena fajnie że idziesz na staż, może później przyjmą Cię tam do pracy... Smile co z kotką? Amarie niedługo pewnie Ty się nam rozpakujesz ;) ale czas leci... Banmon tylko sprzątaj powolutku ;) My dzisiaj już po spacerku, ubrałam małemu spodenki dresowe, bluze z kapturkiem, na główke czapeczke która ma daszek i na to kapturek i wyglądał jak mały dresiarz :D słodko :) Teraz spi więc ide wyczarować jakiś obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale miałam dzisiaj wenę, całą chatę posprzątałam (pominęłam okna bo bym od Małża opieprz dostała ;) ) Jutro muszę zrobić porządek w szafach i schowkach :) Coś mnie nosi, nie mogę się już doczekać soboty, wtedy Małż złoży mi nową komodę i szafę dla Małej i zacznie się pranie i przygotowywanie wszystkiego. Chyba mi juz odbiło :D Malutka mam nadzieję że juz niedługo los się odwróci i wszystko zacznie się Wam układać. Smile jak tam kotka? Amerie więc jednak health visitor działają podobnie.Moja przychodzi w piątek , więc mogę zdać ci relację ;) Marzena cieszę się że dostałaś ten staż :) Agnes Gabryś słodki i na szczęście zdrowy :) niech zdrowo rośnie. Hope pewnie wyleguje się teraz gdzieś na plaży, mmmmmm...... Banmon ja stosowałam do tej pory preparat Palmersa polecany przez Marte ale niestety u mnie sie nie sprawdził :O Niecałe 2 tyg temu pojawiły się pierwsze rozstępy. A stosowałam go 2-3 razy dziennie (co ze względu na jego ohydny zapach było niezłym wyzwaniem, nawet Małż się krzywił ) Od paru dni uzywam Bio - oil i mam nadzieję że chodziaż zahamuje powstawanie nowych (nadzieja jest spora bo kosztował 4 x więcej) Chociaż obawiam się że tak naprawdę jest to kwesti predyspozycji i kosmetyki niewiele mogą zdziałać :( Teraz spadam robić obiad :) pozdrowienia dla reszty dziewczyn 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×