Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

chciała ci potowarzyszyć ;) a powiem ci ze w innych okolicznosciach przyrody chetnie bym sie na kociaka pisala ale teraz sobie nie wyobrazam zadnego zwierzaka w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) impreza była super, a kac w niedziele był taki, że wszyscy sie ze mnie śmiali, ale tego mi było trzeba- odchamić się trochę :P Smile- ja bym chętnie przygarnęła małego kocurka, ale mój R. po moich rozpaczach po tym jak ostatni maluszek uciekł stwierdził, że mogę mieć co najwyżej chomika bo za bardzo to przeżywam :D Goga, Daguś- śliczne te Wasze dzieci .. Amerie, Marzenka- już bliżej niż dalej, ale niedługo będziecie mieli taką Asię albo Michasia ;) Joasia- podziwiam za wytrwałość, trzymam kciuki, w końcu na pewno sie uda 🌼 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Joasia ja też często o tobie mysle, może ci sie wydawać ze już zapomnialysmy bo rozmawiamy tylko o brzuchach ale staram sie wczuć w taka sytuację. Wierzę ze bedzie dobrze bo wzieliscoe sie ostro do pracy. Trzymam kciuki. Może wydacie mnóstwo pieniędzy, będzie mnóstwo nerwów i stresów ale wiesz jaka nagroda cię czeka. Smile tylko 2kg? Wow nieźle a banmon stoi w miejscu. Tylko ja utylam :-o Ja więcej już nawet się nie waże ale mam uda większe, cellulit i brzuszek :) Zmykam na zakupy, w sumie dopiero wstałam, idę na 4 h do pracy i w nocy o 3 wyjeżdżamy na lotnisko. Jakbym już nie zdążyła coś napisać to życzę marzence krotkiego porodu, Smile udanego ślubu :) chyba sie niktnie rozpakuje już w tym czasie :) Aaaa i wiecie co czasem delikatnie czuję jak leze na plecach ze brzuch mi sie jakby napina w środku i dzidzia sie obraca. Chyba to jest to :) dwa razy czułam jakieś motylki w brzuchu. Postaram sie napisać coś później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich goraco w ten piekny, deszczowy dzien ;) dziś od godz 7,15 kosili nam trawę koło bloku i spac przez nich nie mogłam na szczęście spadł deszcz i przestali, hihi :D Hope udanego wyjazdu !!!!! na ile jedziecie tydzień czy dwa? bawcie si dobrze :) uwazaj na to co bedziesz jadła i nie przegrzewaj za bardzo organizmu Marzena taka zabawa raz na jakis czas to balsam na nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon u nas kosili wczoraj trawe i wczoraj akurat nie padało:) Hope udanego wypoczynku:) 2 kg to wcale nie tak mało..wszystko idzie w brzuch i zdecydowanie nie jest taki jak przed ciąża,ale co sie dziwić..dzisiaj 20 tydz zaczynam..Niech rośnie tylko jeszcze te dwa tyg mógłby sie wstrzymać..bo beda wielkie problemy z sukienką..Za dwa tyg to sie nie bede przejmować juz,bo wiadomo,że w ciąży brzuch musi rosnąć:DCzasem na tym etapie niektore mają duzo wiecej na plusie,ale przecież to indywidualna sprawa i jedna nie przytyje jeszcze nic a druga juz 5 kg albo wiecej. Bedziemy sie martwiły po ciąży a nie teraz:) Ja tak do tego podchodze..W ogóle to tam gdzie bedziemy mieszkać na dole jest fitness,spa i zabiegi odchudzające:):D Czyli ja juz sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też kosili wzoraj ale to pod samym oknem tak że pestki czy jakies kamyki waliły w szybę, zawsze tak jest i tak sobie myślę że gdyby nie miec tych niepekajacych szyb to mogłoby się zdarzyc że jakis odprysk by się zdarzył.... powinni miec jakies ołonki ale chyba za duzo wymagam bo jak widzę jak oni się zabieraja za jiekiekolwiek porzadki i jakim sprzętem to ręce opadają. Dzis kosili troche dalej ale i tak głośno strasznie było 😠 Smile a w jakich okolicach jest to mieszkanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na warszawskiej..do galerii echo nie daleko bedzie. Eh..dziwny dzień dzisiaj..nic nie mogę zrobić przez ten ból:/ Wczoraj R. kupił mi termofor i tak z nim leżałam,bo podobno nic innego mi nie wolno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy przy odprawie na lotnisku trzeba zgłaszać ciążę? Że coś niby przez bramkę sie nie przechodzi. Nie mam pojęcia jak to jest. Nakypilam filtrów 30 i 15 ciekawe czy sie opale :) banmon ty masz dziś usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bite 2 tyg. Na białej plaży i turkusowej wodzie ehhhhh cały rok czekałam a wszystko na ostatnia chwilę. Dzisiaj wpadłam kupić jakieś ciuchy i coś tam kupiłam ale potrzebuje spódnicy białej i nie ma. Weszłam na wagę i nie jest złe 56 :-D a brzuch mam widoczny już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope ja jak lecialam ostatnio do polski to nie musialam zglaszac bo wszyscy widzieli ;) i normalna odprawe i kontrole mialam nie moglam siedziec w samolocie przy wyjsciach ewakuacyjnych bezposrednio ja robie pranko dla malego dopiero pierwsze ale dobrze ze sie w koncu zabralam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ DZIEWUSZKI:) podczytuje was widze ,że brzuszki rosna, dzieciaczki również:) Joasia podziwiam za siłe która macie, mam nadzije ze wasza walka zakoczy sie sukcesem:) u mnei leci jakos takos biore moje tabsy,troszku mnie muli przy nihc ale jzu lepiej poerwszy tydzien był tragiczny z samopoczuciem teraz jzu lepiej, w rpzsyzlym miesiącu ide do gina obadac moja cyste moze juz franca znikła:) pozdrawima was serdecznie i życze oczywiscie samych sukcesów z dziecmi nienarodzonymi,narodzymi i tymi które mamy w naszych najsrytszych marzeniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope- to udanych wakacji :D Andziula, ale mnie rozbawiłaś tą francą :P Do mnie dzwoniła ta dyrektorka u której byłam na praktykach i chyba o ile dobrze pójdzie to pójdę tam sobie na staż...cieszę się, bo zawsze to jakieś zajęcie, kasa marna, ale własna, no i nie będę miała tyle czasu na rozmyślania i dołowanie się ;) jedyna dobra wiadomość od dłuższego czasu... Już sie nie moge doczekać kiedy znowu sie będę użerać z tymi maluchami :D Coś mnie znowu łapie chyba przez te pogody, bo chyba mam gorączkę, nie może być zbyt dobrze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman ciebie zbudzili koszeniem trawy a mnie myciem okien :( i do tego mi wody nalali do domu buraki !!!! ale mi nudno dziewczyny szok a tyle mam do zrobienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po usg jestem, krwiaka nie ma i mam nadzieje ze juz nie bedzie i nic sie zlego dzialo nie bedzie. Bąbelek rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co tak pozno piszesz banoman ciesze sie ze wszystko ok :D niech rosnie i rosnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie są nadal goście, i dobrze przynajmniej się nie nudzę. A po ich wyjeździe mam w planach segregację ciuszków, pranie i prasowanie :) Torbę do szpitala na razie sobie odpuszczę ;) Banmon bardzo się cieszę że wszystko dobrze i Bąbelek rośnie :) Hope udanych wakacji mmmmmmmm pomarzyć... Smile to rodzinka Wam się powiększa he he. Czekam na zdjęcie sukienki. Amerie była już u ciebie health visitor? Na czym to polega? Jak zaczęłaś pisać o przygotowaniach to dotarło do mnie że będę następna :O Andziula oby franca znikła jak najszybciej :) Marzena dobrze że imprezka udana :) Na staż warto iść bo często dostaje się po nim pracę już na dłużej, czego Ci życzę. Joasia podziwiam Was i trzymam za Was kciuki, no i wiem że się uda, bo musi się udać i już! Goga Misiu słodki :) Jak możesz napisz co poza sprzątaniem przyspiesza poród, domyślam się że będzie to też sex ale co poza tym? Marzenka życzę możliwie krótkiego i lekkiego porodu. A my jutro smigamy na scan i zobaczymy jak nasz mały klops rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam :) Daguś Asia jest rozbrajająca . STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................5............... ...............30.09 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............38...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................35...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................32..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................28..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................19.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................15..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................14.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że wszystko w porządku, Banmon :) Ola- Ty też daj znać jak po scanie :) Ja dzisiaj siedzę i "dopieszczam" pracę licencjacką, zrodzoną z mojej krwi, płaczu i nerwów :D nie mam kontaktu z moja promotorką i boje się, że większą część pracy i tak będę musiała poprawiać, no ale dobrze, że póki co koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ola to jednym slowem nuda ci nie groźna :) co tam dziewczyny porabiacie w tak piekny dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena poprawki zawsze beda..pamietam jak ja sie męczyłam;) Bedzie dobrze:) Ja zrobiłam jakąś zapiekankę z makaronem i kurczakiem i czekam na efekt. Mam nadzieje,że bedzie zjadalne. A tak to nic ciekawego..dobrze,że dzisiaj balkon można otworzyć i jest cieplutko. Taka mogłaby byc cała jesień. Banmon super,że wszystko dobrze..bardzo się cieszę..juz chyba nie musisz leżeć tylko oszczędzać sie inaczej:) Właśnie dzwonił R. i se kino umyślal na 15.00 wiec jakas rozrywka sie szykuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja nadal w dwupaku... Byam u gina zbadal mnie i coz mogl mi powiedziec "lada dzien pani moze urodzic wiec prosze byc czujna" no ale jak widac lada dzien i ciagle jestem nierozpakowana. Bole sie pojawiaja ale znikaja...natomisat cale krocze mnie tak boli chocbym nie wiadomo co robila:) maly sie wierci,brzuch ulozyl sie w stozek i wszyscy sie smieja...a ja bieda siedze i czekam i patrze na to puste lozeczko.... Torba mi sie nie dopina tyle tego tam jest....K wzial sobie l4 w tym tyg by ze mna posiedziec w razie czego ale jak widac na daremnie bo nic sie nie dzieje... Ciagle chodze rozdraniona i wyzywam sie na K... Brakuje mi neta bo nie moge z wami popisac....Nic uciekam posiedziec z mama i zwijam sie do domciu dalej oczekiwac:) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, że poprawki będą, ale najgorsze jest to że nie ma z nia wlaśnie kontaktu i nieprędko złożę pracę, a każdy miesiąc to kasa wrzucona w błoto Marzenka- jeszcze raz trzymam kciuki :) bądź czujna heh, tak jakby poród dało sie przegapić :P Banmon, piękny to on jest może u Ciebie :o tutaj z rana było fajnie, a teraz juz sie chmurzy, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tylko na chwilkę ... Byliśmy na scanie, z "Małą" wszystko w porządku pięknie rośnie, serduszko bije elegancko. Waży już "tylko" 2 kg , czyli szykuje się nam mała kluska :D Dostaliśmy zdjęcie buźki (postaram się jak najszybciej je wrzucić ) poza tym widzieliśmy jak Ktosia ruszała buźką i oczami :) Super przeżycie. Po scanie skoczyliśmy do Tesco a tam akurat promocja na gadżety porodowe, no i kupiłam sobie jednorazowe majtki, podpaski poporodowe, jakieś podkłady na łóżko. Poza tym Małż wybrał 2 zabawki dla córci oraz termometr do wanny. Jeszcze tylko musimy zamówić wiaderko do kąpieli i chyba będzie już wszystko :) Banmon jak samopoczucie? MArzena poprawki to już pryszcz, najważniejsze że praca skończona :) Smile jak plecy, nadal bolą? Mam nadzieję że do wesela się zagoi ;) Marzenka nadal trzymam kciuki za lekki i przyjemny poród. Pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki;D Ja pisze z tela bo sie doładowałam neta nadal nie mam. Nie mam jak nadrobic zaleglosci w czytaniu przepraszam ale mamy zalozyc neta to doczytam. Dodalam zdjecia Gabrysia na nk wiec zobaczcie sobie:D My juz mamy 6 tydz i wazymy 3240g, no i butle pijemy mleko swoje odciagam ale malo mam, za tydz szczepienie. Gabrys juz fajnie gaworzy, smieje sie na glos, na brzuszku spi i slńwem... Cudny:P DOBRA spadam do śynia buźka dla was i dzidziń5ńw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ciesze sie że to dziadostwo znikło i nie bedzie przeszkadzać Bąbelkowi 🌼 niech sobie maluszek rośnie :) Dalej musisz leżeć czy już możesz wstawać? Joasia przykro mi że pierwsze podejście było nieudane ale wierze że następna próba będzie szczęśliwa i tego Wam życze :) zawsze czekamy na wiadomości od Ciebie Smile fajnie że sukienka wybrana i czekam na fotke :) no prosze ale Ci kotka pozazdrościła :D Marzena fajnie że inpreza sie udała i żeby wesela też były udane :) oj rok temu ja kończyłam pisać prace i sie broniłam... Super że wracasz do dzieciaczków :) od kiedy? wiesz już? Hope udanych wakacji :) Andziula bierz tabsy żeby franca znikła ;) Amarie widze że wziełaś sie za pranie ciuszków ;) Ola to 5 x "S" które niby przyspiesza poród to: spacery, sex, sprzątanie, schody i stymulacja sutków :D czyżbyś chciała działać w kierunku przyspieszenia porodu? ;) Marzenka czekamy na dobre wiadomości :) Agnes Gabryś jest słodki :) Ja dzisiaj byłam z małym u mamy od rana i niedawno wróciliśmy, Misiu tak głośno dzisiaj gaworzył że obudził moją siostre która wróciła z nocnej zmiany i spała w pokoju za ścianą :D no ale cóż swojemu chrześniakowi musi wybaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Wasza mała ślicznie tam rośnie :) to już fajny dzidziuś z niej ;) czekamy na fotke :) Kurde u mnie deszcz pada :o Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak już coś to
No właśnie nie wiem czy się nie pospieszyłam z radością, że pójdę na ten staż, bo póki co się ta dyrektorka nie odzywa i nie wiem, czy jej przyznają stażystkę...:o Goga to nie jest 5S tylko 6S :D ale tak z ciekawości stymulacja sutków też ma przyspieszać poród? ;) Ola- dobrze, że z małą wszystko ok, czekam na zdjęcie :) Agnes- też byś mogła coś tutaj wrzucić, bo nie mam jak zobaczyć Gabrysia na nk... U nas chyba dzisiaj ładny dzień się szykuje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×