Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

No i jeszcze ta belka :) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................5............... ...............30.09 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............38...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................36...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................33..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................29..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................16..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................14.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 Amerie nam w SR mówili że jak dziecko jeśt źle ułożone to lekarz będzie próbował je odwrócić przez powłoki brzuszne(ty dostaniesz coś w stylu głupiego jasia) i dopiero jak to nie pomoże to zlecają cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to te naprawy jak na złość :o dobrze że zdarzyłas coś porobic do tego czasu. Dżizzzzes nawet nei wiedziałam że tyle pierdół trzeba wyprac i wyprasowac, szok Profil swój usunęłam bo sie ostro wkurzyłam, nie planowałam obieszczac na takich portalach o swojej ciąży a na pewno nie teraz 😠 postaram sie o tym nie myślec bo normalnie mi się cisnienie podnosi 😡 a musze się wam pochwalić że jutro chyba pójdziemy do biura nieruchomosci bo stwierdziłam że mam dosyć tego mieszkania i czas coś zacząć działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon- ja też bym się ostro wkurzyła :o nie po to piszesz coś komuś prywatnie, zeby obwieszczać to publicznie... Ola jak po wizycie? ;) Ja załatwiam wszystko na to jutrzejsze wesele, niby pierdoły, ale schodzi... I jeszcze z tym stażem załatwiam, trzeba mieć tyle cierpliwości w naszych urzędach że szkoda gadać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie pisałam,bo spedziłam dzien na miescie m.in fryzjer zakupy kosmetykowe;) A wieczorem jeszcze w kinie byliśmy.. Ola Ty masz juz wszystko gotowe a ja to nie mam kompletnie nic...Ale sie pocieszam,że duuzo czasu przede mną.. Banmon mam nadzieje,że znajdziecie fajne mieszkanko:) A ja dlatego nie mam nawet nk żeby wścibskie zazdrośnice mnie nie obgadywały:) To są moje sprawy jak mi sie życie układa a nie innych dlatego taka anty jestem w stosunku do portali społecznościowych..Nie mam nic do ukrycia,nawet uważam,że wrecz przeciwnie,ale to moja sprawa a na koleżankach to sie nie raz poznałam..Mam siostre-na szczescie;) Marzena udanej zabawy🌻 Ola jak po wizycie? Ide zrobić zupę kalafiorową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jak po wizycie health visitor? Banmon nie dziwie Ci sie że sie wnerwiłaś :o Znaleźliście coś godnego uwagi w biurze nieruchomości? Marzena udanej zabawy do rana! :) Ja dzisiaj siedze w domu bo mam @ i nie mam siły niegdzie iść :o jedynie koło domu sobie z maluchem posiedze bo ładna pogoda... Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Smile ja też jeszcze nic nie mam ;) szukam na allegro jakiś spodni ciążowych ale kurde boje się kupowac bo spodnie to jednak najlepiej przymierzać przy kupnie..... Wiesz może gdzie w Kielcach są jakieś sklepy z odzieżą ciążową? Goga to piewsza @ po porodzie? może pomyslicie nad nastepnym malecem :) musze powiedziec że Michaś wyglądał jak mały elegancik na chrzcinach :) i to jeszcze z krawatem :) Ola właśnie jak po wizycie? przeszliście kontrolę ;) Marzena jak tam na weselu się bawiłaś? mam nadzieję ze zabawa była przednia i wyszalałaś się trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to juz druga @ po porodzie ;) i jak kiedyś umierałam z bólu za każdym razem, tak teraz nic mnie nie boli :p Marzena dobrze się bawiłaś na weselu? Kacor był? Nogi bolą? Mam nadzieje że tak :p Ola jak przebiegła wizyta? :) My dzisiaj zaliczyliśmy większe zakupy w selgrossie i mały oczywiście musiał wszystko widzieć i nie spał przez cały czas zakupów ;) a ile sie nagadał w sklepie, wszystko go interesowało :D padł w samochodzie jak wracaliśmy :) Maluch już śpi to i ja chyba śmigam do wyrka :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon pojecia nie mam jakie i gdzie tu są sklepy ciążowe,bo jeszcze nie byłam..Tez sie boje na allegro zamowić. Jak sie dowiem to dam znać,bo na pewno wkrótce beda potrzebne..Dzisiaj nawet rano mam brzuch:) A jedziemy po sukienkę do Krakowa za pół godzinki,wiec trzymajcie kciuki..Ja juz sie boje.. Goga,ale fajnie musi byc z małym na zakupach jak taki grzeczny chłopczyk z niego:) A no i dzisiaj mam wizyte u gina o 17.30 wiec kolejny stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Po wizycie wszystko spoko :) Pani bardzo miła , opowiadała o tym na czym polega jej zadanie, o zajęciach dla dzieci u nas w okolicy, karmieniu piersią itp. (dowiedziałam się że jest coś takiego jak biblioteka zabawek, czyli wypożyczasz na jakiś czas zabawki) Poza tym dostaliśmy czerwoną książeczkę (odpowiednik polskiej książeczki zdrowia dziecka) , książkę o dzieciach od narodzin do 5 lat i mnóstwo innych ulotek. W tygodniu ma do nas zadzwonić jakaś pani i umówimy się na oglądanie centrum zabaw dla dzieci :) A jutro idziemy zwiedzać oddział położniczy w szpitalu i trzeba będzie podjąć decyzję gdzie będziemy rodzić ;) Tak w ogóle to Małż oszalał! Ubzdurał sobie ze na pewno urodzę w ciągu najbliższych 4-5 tyg, stwierdził ze mam objawy na 9 miesiąc (przeczytał jedną książkę i już mam w domu specjalistę ;) ) Kazał mi spakować torbę do szpitala :D a co się działo jak powiedziałam że bolą mnie plecy (nerwy) i ciągną w dół he he Smile trzymam kciuki żeby sukienka leżała idealnie :) i napisz koniecznie po wzyicie :) Goga czyli po porodzie @ są łagodniejsze? Byłoby miło :) A Misiek to mały elegancik. Banmon czyli mozesz już spacerować, to dobrze tylko nie przeginaj! A tym ze nic nie macie to się nie przejmuj, masz jeszcze mnóstwo czasu :) a ile to przyjemności. Marzena jak imprezka? Agnes co u Was? Hope to chyba jeszcze tyłek na plaży grzeje ;) Marzenka jak Kacperek? Czekam na zdjęcia :) Amerie jak remoncik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ola to dobrze ze trafiła wam się wporzadku babeczka no przynajmniej tak wnioskuję z opisu :) mysle ze dobre sa takie wizyty u nas mozno tylko pomarzyc o czyms takim ehhhhhh Smile czyli dzis pracowity dzien cię czeka, wizyta w Krakowie, wizyta u ginka..... Goga ja zawsze miałam taki bezbolesne @ w zasadzie na palcach jednej reki moglabym policzyć te bardziej uciążliwe i mam nadzieję że to się nie zmieni, ze wiesz z bolesnych robia się bezbolesne i na odwrót :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co do miesiączek, to ja kiedyś miałam okropne, zwijałam się z bólu, po tabletkach anty jak ręką odjął, krótsze, słabsze, duuużo mniej bolesne.... tylko PMS bardziej dokucza, kiedyś tak nie odczuwałam tych zmian nastrojów Wesele było fajne, kaca nie było, co mnie dziwi, bo po jednym piwie mam kaca heh, mój R. za to umiera za nas dwoje ;) Uciekam do rodziców, ze stażem już wszystko pozałatwiałam i teraz tylko czekam na telefon od kiedy zaczynam, ale póki co sobie popracuje jeszcze tam gdzie pracowałam... Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) ale dzis super pogoda,moge w koncu porzadki wokol domu porobic troche-az sie chce;) Goga jaki przystojniak z Misia w tym stroju;) co do okresu to ja przewaznie mialam bolesne,szczegolnie pierwszy dzien to umieralam z bolu,nastepne dni tez bolalo ale juz proszki szybciej pomagaly...mam nadzieje ze po porodzie i mi sie zmienia na mniej bolesne:) a do mnie ma zaraz Chrzesniaczka przyjechac:)tak sie ciesze bo juz dawno jej nie widzialam i tak sie stesknilam... no to buzka kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile czyli dzień pełen wrażeń ;) Jak wrócisz to napisz jak sukienka leży i jak po wizycie i gina :) dzisiaj w Krakowie słonecznie i cieplutko więc wycieczka mam nadzieje że się uda ;) a tak wogóle to gdzie sukienke kupiłaś? na jakiej ulicy? Banmon no mam nadzieje że to działa tylko w jedną strone i bezbolesne @ dalej pozostana bezbolesne :D Ola czyli wizyta ok i nawet sie przydała :) to fajnie że sie czegoś ciekawego dowiedziałaś :) a jakie wrażenia z dzisiejszej wizyty w szpitalu? Aaa i pakj torbe :p mój mąż też kazał mi dużo wcześniej pakować i się okazało że dobrze że go posłuchałam :) miał chyba jakiś napływ męskiej intuicji ;) Marzena fajnie że impreza się udała :) za chwile chyba następna ;) ale się wybawisz w tym roku :) My byliśmy na dłuuugim spacerku :) taka super pogoda że sie wracać nie chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga jak ty to zapamietałaś ? w takim razie Sisetka wszystkiego najlepszego życzę 🌻 Smile ile twój mały człowieczek ma już wzrostu? :) mam nadzieje że sukkienka dobra i nie wymaga poprawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dawno wrócilismy dopiero..jeszcze R. zabrał Nalkę do weta a wczesniej ją wykąpał:D No i chwila spokoju;) W Krakowie rzeczywiście słoneczko i ciepło było. Goga na Zakopiańskiej kupowalismy na przeciwko cinema city..Leży super i oby tak pozostalo...Chociaż powiem Wam,że zasuwak już tak gładziutko nie szedł i sie troche przestraszyłam,ale jest ok. W sumie juz mam prawie 4kg wiecej..ale to przez to,że jem jak nie powiem kto ostatnio:/ No a najważniejsze...czyli z małym wszystko ok. Mierzył dzisiaj 17cm czyli sporo urósł:) Wszystko w porządku wiec WIELKA ulga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ide zjeść jakąś lekką kolacyjkę,bo chociaż do czwartku założyłam,że bede sie powstrzymywac z jedzeniem:) Oczywiście niezdrowym i w wielkich ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................5............... ...............30.09 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............38...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................36...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................33..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................30..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................16..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................14.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 no i mamy juz 3 z przodu-zaczynamy trzeci trymestr:):):) wlasnie Sisetka w takim razie wszystkiego naj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Zgadnijcie co mnie dzisiaj obudziło rano ? Walec!!! Punkt 8 zaczęli nim jeździć pod moimi oknami, aż się mury trzęsły Zmieniają nam nawierzchnię drogi i nie mamy juz możliwości wjechać na nasz podjazd. Chociaż lepiej teraz niz za parę tygodni jak trzeba będzie szybko na porodówkę jechać ;) Sisetka wszystkiego naj naj naj 🌻 Goga zwiedzanie porodówki mamy dzisiaj :) napiszę potem co i jak. a co do męskiej intuicji to mój Małż jeszcze niedawno dałby sobiekę uciąć że w brzuchu mieszka chłopczyk :) miała takie przeczucie he he Ale torbę pewnie niedługo spakuję, tak w razie czego no i Małż nie bedzie mi już marudził na ten temat. Smile dobrze ze sukienka pasuje bo już trochę mało czasu na poprawki ;) już się nie moge doczekać jak wrzucisz nam zdjęcia :) No i najważniejsze: cieszę się że z maluszkiem wszystko dobrze. Banmon babka faktycznie fajna, i dobrze bo coś czuję że będziemy często prosić ją o radę albo pomoc :) A jak ty się czujesz? Marzenka dobrze że imprezka udana, może na nastepne wesele już z większą ochotą pójdziesz ;) No i gratuluję stażu. A jak tam pisanie pracy? AsiaAk już 30 tydz, jak ten czas leci :) Amerie co u Ciebie? Odezwij się, bo ja schizów dostaję że ty już rozpakowana, aj ja następna w kolejce :O Pozdrowienia dla reszty 🌻 A i jeszcze się pochwalę co wczoraj robiłam : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aad6e270198c3256.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69508f1c83bfed26.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69508f1c83bfed26.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ale czad :) fajnie zobaczyc taki pokoik, co raz bardziej mi się to podoba i się nakrecam :) Ten mega krolik pewnie bedzie mocnym wspomnieniem z dzieciństwa ;) ja czekam do nastepnego usg i tez zaczne cos chyba kompletować. Ja sie czuje w miare ok, nawet podejrzanie dobrze bym powiedziała i w sumie zaczynam sobie wkrecac że moze coś jest nie tak..... nie mam mdłości, apetyt jakby wrocił, nic mnie nie boli..... no wczoraj akurat zaliczyłam zwrotkę ale sama nie wiem czemu i w zasadzie od ponad dwóch tygodni chyba mi się nic takiego nie zdarzyło. Wydaje mi się tez że trochę mi brzuszek urósł. Smile no to fajnie ze sukienka ok bo tak jak pisze Ola mało czasu zostało na ewentualne przeróbki, czyli sukienkę już masz przy sobie w domu ? ciekawa ejstem jak ona wygląda :) A ten twój mały mężczyzna to juz całkiem pokaźny :) Sisetka co tam u ciebie ?? Amerie a ty co tak cichutko siedzisz? pewnie to ostatni w przygotowaniach meizkania na przyjęcie małego czlowieczka :) mam nadzieję że remont juz skonczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja myślalam że to taka tapeta ale widzę na nk ze to jest albo twoje dzielo albo jakies nalepki..... jak ty to uczyniłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola świetny pokoik! Ja na ścianach bede kombinowac za jakiś czas dopiero,bo w wynajmowanym mieszkaniu nie bedziemy kombinować..Ale tam jest na niebiesko,wiec ok. Też słuzył jako pokoik chłopca małego. Banmon sukienka w domu..Leży i czeka na czwartek.. Chyba wyjde cos z paznokciami zrobić na osiedle..Bo samej mi sie nie chce robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) banmon sama to namalowałam farbkami akrylowymi, dzisiaj rano jeszcze zmywałam farbkę ze stopy he he Niedawno wróciliśmy z wycieczki po oddziale położniczym i szczerze mówiąc nie jestem nim zachwycona. Owszem czysto, funkcjonalnie, dbaja o ochrone intymności ale jakoś tak szpitalnie, bezosobowo, nieprzytulnie :O Nie mają wanny do porodu, na 9 salek porodowych 3 nie maja swojej łazienki (na korytarzu) wanny takiego normalnego rozmiaru też na korytarzu. Nie ma żadnych drabinek czy linek ułatwiających poród. Piłek czy worków też nie ma , ale to jest akurat taki przepis inspekcji sanitarnej (tam gdzie rodzi się w wannie też ich nie ma). Jedyne co przemawia za porodem tam to obecność na miejscu specjalistów, oddziału patologii noworodka itp.Niestety tam gdzie można rodzić w wannie to tzw "birth unit" czyli obecne są same położne i znieczulenie tylko gas and air, w razie jakby coś poszło nie tak to wiozą pacjentkę karetką do szpitala (ok 15 minut). Cholera sama już nie wiem co robić :O muszę się zdecydować do 7 października. Jedyny plus dzisiejszej wycieczki był taki że na 5 zajetych salek porodowych nie słyszeliśmy zadnych krzyków czy wrzasków :) Pocieszające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dzieki wszystkim u mnie po staremu, czyli staranka i bez efektu :/ biore clo i kupilam dzisiaj pregnyl, sprobujemy w pazdzierniku co z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola no to pochwały ci się należą :) serio mowię, zawsze to dobrze jak ktos ze swoją inicjatywą wychodzi :) i robi cosik od serca. Planujez coś jeszcze dorysowac? mi się te chmurki bardzo podobają, fajnie wyszły takie jakby slimaczki i na pewno nie wpadłabym na pomysł ż tak można. Wczoraj dzwoniłam się umówic do gina na 14 października a tam pani mnie informuje że już miejsc nie ma :o wkurzyłam się. No i usg będę miała dopiero 18 października. Sisetka a ładne ci pęcherzyki po tym clo rosną? trzymam kciuki :) Smile jak tam samopoczucie? mam nadzieję, ze nerwów jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile zapomniałam zapytać kiedy się przeprowadzacie do nowego mieszkanka ? mam nadzieje że internet bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................5............... ...............30.09 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię amerie9....................36...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................33..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................30..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................16..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................14.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............51..........3420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. W koncu moge sie pochwalic,ze uodzilam:) Mam synka,waga 3420 i 51 cm.Urdzony 13 wrzesnia 2010 o 0.50. Porod bardzoooo ciezki. Na porodowke trafilam o 17:30,na poczatku super fajne mile skurcze ale jak mi zasadzili kroplowke to juz nie bylo ak pieknie...bol byl mniejszy jak siedzialam na pilce ale niestty musiaam z niej zejsc i sie polozyc na bok bo rozwarcie stalo w miejscu czyli 3 cm. Jak lezalam na boku nie dalo sie wytrzymac,kopalam wszystko-koszmar...no i nagle rozwarcie 10 cm i zaczal sie horror,bo zaczelam przec i glowka wyszla ale pojawil sie problem w rotacji barkow,skurcze byly za krotkie i nie umialam wyprzec w koncu nacieto mnie i polozna z lekarka zaczely mi naciskac na brzuch i maly wyskoczyl,gdyby nie one to nie wiem-moglby sie udusic ale cale szczescie jest juz ze mna caly i zdrow:) 10 pkt dostal:) Moj K dotrwal do konca przy porodzie,byl twardy,a jak zobaczylam jak mu lzy poplyely jak maly juz wyszedl to i ja zaczelam plakac-to chyba byla najpiekniejsza chwila w moim zyciu:) Jesesmy juz w domciu,idzie nam coraz lepiej,Kacperek nawet ladnie wspolpracuje z mamusia takze jak narazie problemu nie ma. Narazie tye mojej opowiesci,bo musze leciec zalatwiac do pracy pare spraw. Buziaki i powodzenia dla nastepnych dziewczyn;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×