Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Smile no to tym bardziej GRATULUJE wam :) 🌻 bardzo fajnie. Czyli do wakacji macie spokojnie czas żeby sobie elegancko bez pospiechu zrobic domek do końca :) chyba najfajniej sie będzie pokój dla Maksia robiło ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie same papierkowe sprawy troche potrwają wiec to i tak sie jeszcze odwlecze w czasie...ale wazne,że umowa bedzie podpisana to nikt nam go juz nie zwinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie najwazniejsze zeby podpisac umowę a jesli bank przydzielił kredyt to w ciagu tygodnia powinny byc gotowe dokumenty do podpisania z banku, jesli oczywiście już wszystko co bank chciał daliscie ale pewnie tak skoro decyzja pozytywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie,dla Maksia musi byc wyjatkowy:D dzieki za gratulacje:) Do wakacji mam nadzieje,ze wszystko bedzie gotowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych papierów to cale stosy chcieli,bo w końcu R załatwiał w swoim banku a nie przez doradców i dlatego musiał sie troche nabiegać tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo bieganiny z tym jest ! my nawet ze przez doradce robilismy to i tyak dosyc upierdliwe to było a bez doradcy to nawet nie chce sobie tego wyobrazać.... czyli mozesz szukac projektantki do łazienki czy jedam sama sie za to weźniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to czekamy na Twoja Mala Banmon:) ale malutko osob zaglada:( my walczymy z kolejnymi zabkami:( buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam pare razy dziennie ale samej do siebie mi sie nie chce pisac ;):P agnes Gabrys przerzucił sie na dorosłe jedzenie to i ząbków musi przybyć ;) dziecko wam rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz pisz, ja tez zagladam pare razy dziennie, siedze w domu to mi sie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mi rodzinka podniosła ciśnienie bo dostałam po raz kolejny pare telefonów i sms-ow z zapytaniem jak się czuję ? itp juz mnie zaczynają wku..... wczoraj było przegiecie i już postanowiłam ze nie odbieram telefonów i nie odpowiadam na smski jak ktos poczuje cisnienei to niech dzowni do mojego M - on ma wiecej cierpliwości niż ja ;) a ty Sisetka Jak się czujesz ?? :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio to gabi nawet deserkow nie chce:( w ogole to placzka ostatnio i mama i mamma:) a jak sie smieje to spiewa tata lata:PP oj nie moge sie doczekac Banmon jak ur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie roznie, mam strasznie niskie cisnienie 90/50 i tak slabo mi troche od czwartku juz nie wymiotowalam no i tak sobie leze i tylko sobie wkrecam czy napewno wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie że zwrotki przeszły oby już się nie pojawiły więcej :) pij sobie może słabą kawkę na to cisnienie... Agnes kebaba by pewnie chciał zjeść a nie tam deserki :D a powiem wam że ja uwielbiam te deserki dla dzieci, pamietam jak siostra była mała to jakbym mogła to bym sama te słoiczni za nia zjadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka widac masz tendencje to takiego cisnienia:) oszczedzaj sie i bedzie ok:) Banmon moj j tez kocha te deserki zawsze jadl jak maly zostawil:) gabi ostatnio ma parcie na soczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie w ogóle się wszystkie mamuski podziały ? no te swieże to moge jeszcze zrozumiec ;) chociaz i tak najwięcej sie udzielają :P Ola, Goga, Marzenka, Asiaak, Marta, Daguś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz zapyutałam o mamusie to czas wyciągnąć ciężarówki..... Marzena, Joasia, marzenka po raz drugi proszone do tablicy tym razem w innej kategorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :p tylko jakoś nie mam co pisać :o ale sprawdzam czy sie czasem wcześniej nie rozpakowałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon, ja zawsze z Wami jestem, czytam na bieżąco, ale jakoś weny do pisania brak...To pewnie przez tą ciągłą lataninę, praca, dom, praca, dom...Pomimo, że Asia zaczęła przesypiać noce (hurrrrrrrrrraaaa), to chodzę ciągle zmęczona i niewyspana, a śpię po 8-9h :/ Wrrrr Niech już przychodzi ta wiosna to naładuję akumulatory wewnętrzne słoneczkiem :) Dzisiaj byłyśmy u lekarza, bo od tygodnia męczymy się z infekcją, a od piątku z trochę męczącym kaszelkiem, doktor powiedział, że narazie nie jest źle, a mała nie wyzdrowieje dopóki jej górne siekacze nie wyjdą, a idą cztery naraz :/ Jak zobaczył to powiedział "ale sajgon" ;) No i że normalne że jest teraz "taka rozmemłana", uwielbiam tego doktora, zawsze się u niego uśmieję :) Poza tym mała zbojkotowała mleko. Nie chce go tknąć, jak widzi że idzie butelka z białą zawartością to jest ryk. No i (zaraz pomarańczówki mnie zjadą) pomimo, że Asia jest skazowcem to podaję jej od czasu do czasu kaszkę na mleku modyfikowanym normalnym,(na nutramigenie nie chce tknąć), jogurty, dzisiaj zjadła trochę twarożku. Tylko czasem coś jej małego wyskoczy, więc może skaza mija. Pożyjemy, zobaczymy. banmon, więc lada dzień idziesz pod nóż...Cesarki współczuję, ale jak zwykle wszystko jest do przeżycia i zaraz będziesz miała swoją kruszynkę po drugiej stronie brzuszka :) agnes, te rozłąki są okropne, pamiętam jak mój Ł. był w wojsku, myślałam że umrę bez niego. Ale dzięki Gabrysiowi napewno jest Ci łatwiej. sisetka, fajnie że mdłości minęły :) Pamiętam jak u mnie przeszły, to było coś cudownego nie musieć codziennie przytulać się do kibelka :) smile, gratuluję dostania kredytu :) Wteszcie będziecie mieli wymarzony domek :) Tylko potem spłacanie tego, uhhhh, my już rok spłacamy nasze gniazdko ;) Wracam do pracy. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no jakos nic się u mnie w kwestii rozpakowania nie dzieje, nawet to i dobrze bo chciałabym żeby cc robił mój ginek.... juz tyle do niego chodziłam że jakoś tak pewniej bym się czuła. mam nadzieję, że jutro na przepływach ustalimy już konkretną datę Daguś to pieknie Asia sobie lubi pochrapać - takie dzieciatko to skarb :D może moja Mała tez odziedziczy uwielbienie do snu po mamusi :P ;) Cztery na raz ?! wow - biedna. Ależ ją obrodziło na wiosnę. No ale ni ema niby tego złego co by na dobre nie wyszło ;) Bedzie miała niedługo piekny komplecić białych perełek :) Teraz chyba taki czas że jakieś infekcje i różne wirusowe akcje się przyczepiają :o moja siostra właśnie w weekend jakiegos wirusa trzydniowego załapała - podobno sporo osób na to choruje w miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety Ale jestem niewyspana, co 2 w porywach co 3 h w nocy pobudka. Nad ranem chce pospac to też się nie da bo śpi czujnie. Wstaje to coś trzeba ogarnąć ciągle kurz, ciągle coś a ja jestem chora jak jest wszystko takie rozwalone. No i obiad muszę robić wczesniej żeby coś wartościowego leciało. Teraz czekam aż mały się obudzi zje i pójdziemy na spacer. Ostatnio się rozdarl na dworze i szybko do domu musiałam lecieć. Dagus mam pyt. Jak wyglądała skaza u Asi? Bo mój ma małe krostki na buzi. I nie wiem co to. Ograniczam nabiał ale na śniadanie zjadłam trochę serka białego bo mnie skrecalo. Czytałam ze skaza to takie plamy czerwone bardziej świecące. Kurcze już nie wiem co jeść a czego nie. Chciałabym żeby Gabi przesypual chociaż 6 godz. No i nie wiem jakoś narazie nie chudne :( 63 kg prawie 10 na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jak mały jest na piersi to chyba jeszcze troche bedzoiesz musiała sie naczekac zanim przespi 6 godzin.... fajnie ze juz na spacerki smigacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, Asia na buzi nic nie miała. Na początku skaza jej się objawiła czerwonymi suchymi plackami na szyjce, klatce piersiowej, w zgięciach łokci i pod kolankami. Teraz jak jej coś wyskakuje to skupisko takich małych kropeczek na brzuszku i czasem na nóżkach. Poza tym miała częste kolki i zaparcia. Wątpię żeby to była u Twojego synusia skaza, może to reakcja na coś innego co zjadłaś. Przeanalizuj swój jadłospis do dwóch dni wstecz przed tym jak go wysypało. Może to tzw. trądzik niemowlęcy. Nie odstawiaj jeszcze nabiału, za wcześnie na to. Jedz normalnie i obserwuj co się będzie działo. Jeśli zacznie go wysypywać na ciele albo jak zrobią mu się suche placki w zgięciach, bóle brzuszka i zaparcia to wtedy możesz podejrzewać skazę, ale teraz to jeszcze nie. Bo wysypka na buzi to może być wszystko, od trądziku po jakąś alergię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zjadłam trochę czekolady może od tego. Albo od oliwki Johnsona. Bo najpierw miał sucha skórę na czole to po kąpieli mu posmarowalam i na drugi dzień wyszło więcej. Tylko cialko ma ok a też smaruje oliwka. Jutro się zapytam pani bo przyjdzie na wazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to oliwka. Do smarowania ciałka bardziej polecam krem nawilżający dla dzieci, bo oliwka lubi zapychać pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagus zebys wiedziala ze strasznie:( szkoda gadac!! HopeU mi lekarka powiedziala ze czole taka sucha skora to oznaka alergika pus kolki i ulewanie.... moj maly skiazy nie ma ale alergie taka ze musi jesc ten nutramogen ohydny... moj Gabi tez go nie chce w nocy przez sen je:) a na wieczor z kaszka... dzis zoltko mu ugotowalam i nawet sie usmiechal i zjadl pol:) jak na pierwszy raz balam sie wiecej:) a Dagus dr zalecila ci powoli wprowadzac produkty mleczne i gluten? bo mi kazala po lyzeczce... a!! hopeU Twoj Gabrys ulewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Banmon melduj sie bo pomyśle że coś sie zaczęło dziać :p Młody wstał dzisiaj już o 7 więc pobudke zrobił ;) I znowu sie powtórze - ja chce wiosne! Juz mam dość zimna :o fałdy na mózgu mi sie prostują od tego siedzenia w dumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ale trzeba przyznać ze jest już coraz fajniej na dworze :) podobno po 10 marca ma być już całkiem ładnie ;) ja mam iść do szpitala w niedzielę i od razu cc mi zrobi ginek, w sobotę zjeść coś lekkiego tak żeby na czczo być w niedzielę rano ;) w ogóle smiesznie bo skierowania nie dostałam tylko mam przyjść i powiedziec że w nocy brzuch mi twardniał i mam skurcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon czyli w niedziele trzymamy kciuki :) No niby coraz ładniej jest ale jeszcze śnieg jest i na spacer wyjść nie dam rady bo leży na chodnikach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×