Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Gość daria zdesperowana
zaczelam rano pol litra wody 30 min ćwiczeń jogurt naturalny kawa jajko na twardo jakoś tak dużo energii mam....zapału zobaczymy może sie wreszcie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna ;)
Muszę się pochwalić po tygodniu stosowania diety z 62.4 kg spadłam do 58 kg, jak dla mnie rewelacja ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laylaa
hahah, ogolnie weszlam na toforum,przenalaizowalam kazda strone, kazdy post.W tym watku szukalam odpowiedzi na teamt czy dieta brzuchstop naprawde dziala, a 90% to zalosne maile z prosbami o przeslanie diety, 40 zl to tak duzo?bez przesady.. zamiast siedziec w chacie przed kompem i wypisywac na forum apele o przeslanie diety, byscie poszly do pracy na hostessy na magazyn cokolwiek, lub pobiegac, pocwiczyc, na pewno jakis efekt byscie juz mialy. Pozdrawiam! i jesli moge prosic o opinie tego rodzaju odchudzania, chodzi mi konkretnie czy dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju..jeśli ktoś mógłby mi wysłać tą dietę "BrzuchStop", byłabym wdzieczna:) ja mam w zamian 3 minutowe odchudzanie. nie mogę otworzyć tej strony z tym "brzuchstop"...mój mail ania450@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfietunia
Hej dziewczyny. Jeśli ktoś może to bardzo proszę niech prześle na moją pocztę bo niestety ale z podanej str. nie mogę ściągnąć pysiunia15@wp.pl Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrini
Hej dziewczyny dużo ostatnio naczytałam się o tej dietce, że nikt nie schudnął albo nie działa ja stosuje jeszcze ta dietkę powiem jedno ze efekty nie są aż tak powalające jak niby wielce piszą, ze w miesiąc prawie 19kg. Ale ja stosuje to już od dokładnie 13,08 śledziłam moją wagę dosłownie codziennie nie raz nie było żadnego efektu a nie raz aż oczy wielkie robiłam najwięcej schudłam w pierwszym tygodniu bo prawie jakieś 4kg. Startowałam od wagi 88,9kg a dzisiaj ważę 80,8kg , więc 8,1kg mam za sobą ale i tak nie tyle efekty na wadze jak mój brzuch nogi i reszta ciała się pozmniejszały szkoda że nie mam miary bo wiedziałabym ile centymetrów ubyło fajne jest to ze zmieściłam się w moje stare spodnie :) :D polecam ja ale niech ktoś kto ja będzie stosował nie spodziewa się takiego efektu jaki oni zapewniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia27
Witam, mam pytanko do Justyny, czy jeszcze coś schudłaś na tej diecie czy sobie już darowałaś? Ja też chciałabym schudnąć, i zobaczymy czy ta dieta jest taka prosta jak piszą. Pewnie wszystko trzeba podzielić co najmniej przez dwa ale to chyba przy każdej diecie tak jest. I rzeczywiście przejrzałam cała tą korespondencje i jest mało dziewczyn które piszą coś konkretnego o efektach stosowania tej diety, większość to błagania. Chciałabym usłyszeć jakieś konkrety, działa, nie działa, jest prosta czy trzeba się trochę namęczyć żeby ją zrozumieć. Będę wdzięczna za jakieś konkrety, myślę że nie tylko ja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaao
Witam wszytskich czytam i czytam o tej diecie i naprawde nie wiem co mogłabym jeszcze zrobić ...jestem załamana od dwoch lat probuje schudnac diety , tabletki , cwiczenia i co ? schudłam raz 10 kg ale potem zaraz przytyłam 1 2 :( ale to była głodówka wiec byłam juz zdesperowana ..a teraz nie mogę sie przemóc... mam ogromna prośbę jak ktos ma ta dietę to byłabym wdzięczna nad zycie gdyby wysłał mi na maila madziusiek_92@tlen.pl proooszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia27
No i znów błagania, a gdzie konkrety. Czy jest tu w ogóle ktoś kto stosował tę dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna ;)
Jasia 27 stosowałam tą dietę przez 2 tygodnie, w pierwszym tygodni z 62.4 kg spadłam do 58 kg to był sukces jak dla mnie. W drugim tygodniu nie schudłam w ogóle, waga stała na 58 kg. Zwiększyłam liczbę ćwiczeń o 2, więc łącznie naczczo ćwiczyłam 1.5 h tylko, że podczas ćwiczeń robiło mi się niedobrze i wymiotowałam, jednak później wracałam do ćwiczeń. Teraz już 2 tydzień nie stosuję diety i ważę 58.4 kg ale od przyszłego tygodnia znów mam zamiar wrócić do diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna ;)
Dieta jest fajna jak dla mnie, osoby która kocha jeść. Jednak ja podeszłam do niej bardzo drastycznie, liczyłam punkty z tych tabel, gdzie było ich więcej za konkretny produkt. Przeliczałam je bardzo dokładnie i nie dodawałam sobie żadnych za to, że np jeździłam na rowerze... Starałam się jeść same owoce i warzywa... Zero pieczywa, ryżu, makaronów i ziemniaków. Ogólnie to jestem zadowolona z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna ;)
A co do osób proszących o dietę, to wysłałam już 2 razy na tym forum linki gdzie można ją ściągnąć... Przeczytajcie forum, a nie ostatnie wypowiedzi więc na pewno znajdziecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janicek
Może komuś by się chciało przysłać mi tę dietkę. strzylawki@interia.pl Z góry serdecznie dziękuję Podzielę się dietą ONZ i Turbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynawozniak@op.pl ja tez bym barzdo prosila o przeslanie mi tej dietki;):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka_black
cześć dziewczyny,mam tą dietke i zaczynam od jutra,zobacze czy warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia22_88
Własnie ją ściągnęłam, zaczynam od jutra a rozpisałam sobie juz plan jedzenia na kolejne 3 dni i sie psychicznie nastawiam. Za słodyczami nie przepadam ale to podjadanie w wakacje mnie "utuczyło" o dobre 7 kg a i przed wakacjami musiałam spodnie kupic w większym rozmiarze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swatka
Witajcie Szuakm czegoś dla siebie i moz e mi pomozecie. stosowałam już wszystko - meridie, alli, i wiele innych. Zadnych widocznych efektów. Przy wzroście 158 ważę 80 kg. Maż zagroził, ze mnie zostawi jeśli nie schudnę. Prosze wyślijcie mi dietę na maila. Moze to pomoze swatka36@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marico
Witam Czy ktoś mógł by mi wysłać tą dietę "brzychstop" na meila tibia000074@wp.pl z góry dziękuję i chcę spróbować może to podziała Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia;)
Hmm. Cześć dziewczyny chciała by sie jeszcze któraś podzielić tą dietka??? wysłać na maila?? keate@o2.pl jestem już prawie skłonna ją kupić ale postanowiłam jeszcze tu spróbować. Pozdrawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. czytam wasze maile , co prawda jestem " on" ale tez muszę spróbować, Proszę o dietę na maila darodaro122@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violciq
stosowalam diete dunkana i musze przyznac ze zaskoczyla mnie w ciagu pierwszych 5 dni 8 kg mniej (wazylam 90) i sukcesywnie czuje sie duzo lzejsza ale dieta meczaca i naprawde dla wytrwalych czytalam diete na brzuch stop i jest duzo latwiejsza ale nie wiem jak efekty - moze sprobuje ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także proszę o przesłanie mi diety brzuchstop na adres mail zico112@wp.pl proszę, poniewaz mam problemy finansowe, a bardzo bym pragnęła schudnąć, moze wtedy miałabym jaką kolwiek szanse na jakąs posade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Justyna: Justynko, nie mogę pobrac tego, poniewaz jak pobiore pojawiaja sie jakies chinskie literki, tekst sie nie chce przerobic na normalny.. proszę, przeslij mi to na mojego maila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi4564565423
Siema mogłby ktos przeslac mi na email ta diete bruch stop danas397@gmail.com Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marias
Witam-ja z kolei nie mogę doczekać się od autora diety odpowiedzi na zadawane pytania związane z przesłanym materiałem- produktem diety.Przesyłają m.in.wykazy produktów żywieniowych do stosowania na zmianę ale bez oznaczonej punktacji.Kilka e-mal.wysłanych w sprawie pozostaje bez odpowiedzi.Dobitna ignorancja kupujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebanalna20
Witam, tak sobie czytam te 19 stron komentarzy i nadal nie jestem przekonana, mam 165 cm wzrostu, i ważę 68 kg, moje ciało podoba mi się ale mój brzuch to jest jakas masakra, obrastam tłuszczem i chce żeby to się zmieniło. Czy ktoś ma jakieś rady? a może ktoś prześle mi te dietę brzuchstop na maila ??? byłabym wdzięczna :) moj adres to niebanalna20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×