Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Gość amolek
Wiem, ze to chamskie, ale baaardzo prosze niech ktos przesle mi ta diete na amolek_ona@o2.pl Wogole nie tyle brzuch mnie irytuje jako tlusczczyk, ale mam straaaszne rozstepy po dziecku i juz popadam w depresje. Ehhh. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baqsia
witam :) bardzo bardzo bardzo serdecznie prosze was o pomoc. czy moze ktos odp na pytanie czy ktos naprawde dal rade schudnac na tej diecie?? i czy daloby sie wyslac ja ew. na maila?< bpiekos@poczta.fm> blagam niech ktos przesle, podzieli sie nia. z gory dziekuje za uprzejmosc buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek2330
Witam czy mogłby mi ktos wyslac ten system Brzuch stpo na maila?bardzo prosze gosiaczek2330@wp.pl albo odkupie za 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
hej tez bardzo bym prosiła o ten system :)) mam duza nadwage i brak kasy na kupno;/ wydalam juz ok 1000 zl na rozne diety jestem wykonczona ;// kleopatra1sylwia@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYBKA48ss
Witam Wszyscy proszą to i ja poproszę o tą dietę. Po porodzie został mi ogromniasty brzuch i paręnaście kilo nadwagi. Wydałam juz trochę kasy na diety-cud i nie chcę kupować kolejnej. Mój meil to: rybka 48ss@wp.pl Buziaki dl wszystkich z wielkimi brzuchami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jellyem
ja wczoraj zapłaciłam za to i czekam na maila z pdfem... Zamierzam do 20 sierpnia zrzucić z 6-7kg. Nie mam dużej nadwagi więc może byc trudniej ale zobaczymy...może sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o przesłanie mi jakiejkolwiek diety, która pomoże mi schudnąć chociaż 6 kg. Jestem niską osobą i do tego pulchną, ogólnie to tak bardzo się nie obżeram, ale za to mało się ruszam, ponieważ mam siedzącą pracę i jestem typem "kanapowca". Próbowałam dietę kopenhadzką i innego diety, które nie przyniosły żadnego efektu. Przez moje fałdki na brzuchu i udach brakuje mi pewności siebie. :( Proszę o pomoc. Proszę o przesłanie mi jakieś sprawdzonej diety (), która pomoże mi schudnąć. Mój e-mail : vikilala@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Podajcie mi adres stronki z ktorej moge kupic ta prawdziwa diete Brzuvh stop a nie jakas podrobe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForFo
Wybaczcie ten post, ale czytam to wszystko i mnie k*rwa krew zalewa! Kobiety/dziewczyny powiedzcie mi, po jakie ciastko robicie z siebie takie kretynki? Nie rozumiem, jak samemu, świadomie można się tak bardzo poniżać. To tak jakbyście turlały się w kisielu w stroju kosmonauty, albo biegały dookoła jak mała lama, której chce się siku. Jest to skierowane do wszystkich tych, którzy wypisują tutaj co post "wyślijcie mi tą dietkę, plis; poproszę o tą dietkę; może mi ktoś wysłać płaski brzuch?; jak wszyscy proszą, to i ja poproszę - wyślijcie mi tą dietkę, thx:*:*:*". Nosz ciulowicy można jasnej dostać, no. Bardzo podoba mi się pomysł dziewczyn, które chcą zrobić składkę. To jest przynajmniej jakiś pomysł, a nie żebranie jak pies z kulawą nogą pod bramą Pana. Ale Wy tak nie umiecie, prawda? Żałosne jesteście, drogie żebrzące jagódki. Pomijam oczywiście fakt, że nikt normalny Wam tego nie wyśle (!!), bo: 1. Jest to NIELEGALNE (!!) 2. One to KUPIŁY (!!) Zapłaciły za to, bo chciały. 3. To nie jest forum pod tytułem "Zrobię z siebie debila, tylko wyślij mi dietkę". Nie, moje drogie. To forum dotyczy Diety Brzuch Stop, opinii na jej temat, porad z nią związanych etc. Uf. I po krzyku. Tak więc pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryptyk
na stronie 13 jest link do diety, wypowiedz z 30.05 albo 31.05., wszystkie pliki oprocz pierwszego sie otwieraja, wiec tam wpisujesz haslo brzuch. p.s.,to jest po portsu tryby zdrowego odzywiania, który zastosowalam jakis czas temu i taka regulacja według okrelosnych kryetriow, bardzo sie przydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryptyk
a, i ten link jest darmowy,nic nie placisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jellyem
FORFO - dzisiaj sobie o tym własnie pomyślałam, że najlepiej innym na łatwizne iść i za darmo mieć co tylko się da. Podobał mi sie post, że ktoś zapłaci za to połowe. Łaj not? przecież ktoś inny musiał za to wybecelować 39 zeta. A pisanie, że jestem gruba i nie mam na nic pieniędzy to jakis obrzydliwy sposób życia chyba...nikt kasa nie s**, ale sa ludzie uczciwi, którzy szukają alternatyw a nie żebrzą. Ja dzisiaj dostałam co chciałam i od jutra zabieram się za swoje boczki i te cholerne 7kg nadwagi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam serdecznie wszystkie Panie do Studia Figury ESTETKA przy ul. Augustiańskiej 34 na krakowskim Kazimierzu. www.estetka.eu, tel. 12 430 05 27 SCHUDNIJ Z NAMI 4 RAZY SZYBCIEJ !!! Oferujemy: Urządzenia Vacu Fit - bieżnia [spacer w podciśnieniu] Urządzenie Body Space - bieżnia [bieganie w podciśnieniu] Urządzenie Body Space - rowerek [trening w podciśnieniu] Urządzenia Roll-Shaper - masaż limfatyczny całego ciała Siłownia Vibro Max - platforma wibracyjna Solarium - NOWE LAMPY !!! Tipsy, przedłużanie rzęs Jesteśmy partnerem PROGRAMU BENEFIT MULTISPORT, FIT FLEX, FIT PROFIT.Dzięki temu można uczęszczać do naszego studia fitness dużo taniej lub bez żadnych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę o wysłanie mi tej diety ;] gdyż jestem an skraju załamania ponieważ ważę 90kg i mam 17lat ;( nic mi nie pomaga a co najgorsze nie mam pieniędzy. na tabletki BARDZO WAS proszę o wysłane mi tej diety na emalia slodkanatalcia202@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindia
hej! dziewczynyny ja was tez bardzo prosze o wyslanie mi tej diety, sylwia_sz1@wp.pl chociaz kawalek,i tak bede bardzo wdzieczna! oczywiscie gratuluje tym co wytrwaly i schudly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia1111
cześć jestem tu nowa chciała bym zobaczyć tom dietę brzuchstop czy mogła bym prosić o przesłanie jej na meila pliska - mysia1111@onet.pl bardzo prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia1111
ten link do diety brzuch stop nie działa jóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgana2400
totalne zdzierstwo i oszustwo 39 zł za garść nic nie wartych porad pieniądze wywalone w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgana2400
przeczytałam wszystko co mi nadesłano informacje są sptrzeczne ze sobą raz tak raz siak niby bez kalorii ale cała tabelka kalorii i zalecenia do stosowania przez 14 dni...masakra. Tak ogólnie to żadnych sensownych zaleceń tylko lista dwudziestu kilku produktów które można jesć i lista 60 których jeść nie wolno poza tym to picie wody... bez przesady kto wypije na raz litr płynów ;( nie polecam nikomu przeczytałam od deski do deski i wcale mnie to nie przekonało ani nie zmotywowało... cóż pozostaje kopenhaska jak zwykle hardkorowa ale przynajmniej najpawde skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiedrobiu
Przejrzałam nadesłane materiały. Moim zdaniem to jedna wielka ściema! Wszystko jest napisane bardzo ogólnie, nie podano żadnych ilości a nie wierzę, że kg ryżu na tyle samo punktów ile 10 dkg na przykład. W dodatku w treści aż roi się od błędów gramatycznych i stylistycznych. Taką dietę, to może napisać pewnie każda z Was:-) Niemniej myśl przewodnia tej diety - ĆWICZENIA I NISKOKALORYCZNE POSIŁKI jest na pewno prawdziwa:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarella75
Czy ktoś może mi przesłać TĄ dietę? :) barbarella75@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bemula mam pytanko bo skorzystalam z twojej porady i zaczelam stosowac super diete ale w pon mam urodzinki i chcialam je oblac czy alkohol temu zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imm
ale ściema, na stronie nie ma żadnych informacji o dostawcy usługi!!! To wbrew prawu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleczqa
Nie będę pisać jak inni, że mam trudną sytuację, popadam w depresję z powodu nadwagi i walki z nią na różne sposoby, że wydałam krocie na przeróżne cudowne diety.Co to kogo obchodzi, przecież wszystkie prawie osoby, które tu piszą mają podobne doświadczenia z kilogramami. Poza tym jeśli ktoś wydał kasę na jakąś cudowną dietę, to nie udostępni jej za darmo, chyba że tak chce.Ja obecnie jestem na diecie i chętnie wymienię się nią na dietę brzuch stop, jeśli ktoś będzie zainteresowany taką wymianą, to zapraszam JolciaS@interia.eu.jeśli oczywiście ta "brzuch stop"naprawdę tak działa.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia.
Witam dziewczyny. Mam naprawdę szeroką wiedzę w odchudzaniu bo sama miałam otyłość 1 stopnia a jeszcze 3 kg i byłaby 2. Tak naprawdę jak już ktoś napisał odchudzanie zaczyna się w głowie i nie należy się głodzić.. sama się głodziłam, schudłam 2 kg a przytyłam w ciągu jednego dnia aż 3.. najlepszym "mordercą nadwagi i tłuszczyku" jest sport, wysiłek fizyczny. Jest to najbezpieczniejszy sposób na zrzucenie zbędnych kg, ja na przykład przez 6 dni schudłam 5 kg jeżdżąc przez 4 godziny dziennie na snowboardzie dla mnie to była zabawa a i po wszystkim zobaczyłam jakie rezultaty, kilka razy odmawiałam sobie orczyków i sama biegłam 300 metrów w górę z deską pod ręką, gorąco polecam także basen. Za np. diete Alli która u mnie kosztuje 149 zł mogę wyskoczyć kilkanaście razy na basen a zimą jak macie wyjazd w góry to naprawdę zachęcam do snowbordu i nart.. jest to 5 - 6 kg w ciągu tygodnia a dodam jeszcze, że wcale się nie głodziłam, a przy tym mam pewność, że jakieś eksperymentalne diety i tabletki wspomagające odchudzanie nie popsują mi wątroby;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja glupia kupiłam tą dietę Brzuch stop i tam nic nowego nie ma niż to co mozna za darmo znaleźć pod Dieta punktowa ale zastosowałam taki fortel a wiec połaczyłam dietę Odchudzanie na zawołania z dietą Brzuch stop i po 14 dniach schudłam 5 kg.Nie wiem która z tych diet działa bo żadna osobno nie działała na mnie.To tyle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beik a możesz zdradzić swój jadłospis i sposób połączenia tych dwóch diet?? też z chęcią schudłabym tylko 5 kg a męczę się teraz na dukanie i przede mną długa przeprawa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beik to ty nas chciałaś ustawić na naszym wątku o diecie ONZ:) No neistety nie udało się:) Widzisz ty Łączysz diety my szukamy innych sposobów żeby schudnąć:) Życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela20
Witam .Jeśli chce ktoś szybko schudnąć 4-5 kg w ciągu 5 dni,to mogę napisać.Może ktoś w zamian tego podał dietę brzuch stop .Potrzebuję coś na dłużej,bo mam sporą nadwagę.Jestem ostatnio załamana ,bo ciągle się ktoś wyśmiewa.Proszę o przesłanie na mojego emaila tego co potrzebuję roma1234@interia.pl.A oto dieta którą dostałam od znajomej,naprawdę skutkuje ,ale ja nie mogę jej stosować ,bo pracuję fizycznie i jestem po niej słaba.1 dzień 1 kg gotowanych ziemniaków,2 dzień 1 kg surowej marchewki,3 dzień 1 kg sera chudego białego,4 dzień 1 kg gotowanego kurczaka ,5 dzień 1 kg jabłek.spadek wagi murowany. pozdrawiam.Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×