Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

zgadzam się, bardzo ważne jest podchodzenie do sprawy z rozsądkiem... na początku nie do końca wiadomo co i jak, ale wraz z czasem wiemy na temat odchudzania coraz więcej, i łatwiej utrzymać stałą wagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8
Hej ! Jeśli można to proszę by ktoś przesłał mi tą dietkę brzuch stop. nie mam aktualnie pieniędzy a bardzo zależy mi aby schudnąć. W żźyciu trzeba sobie pomagac:) malinka-myszka8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XENO
LASKI NIKT WAM TEJ DIETY NIE WYSLE.... ONA JEST NA POPRZEDNICH STRONACH FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam was dziewczyny i czytam, tyle stron...i juz sie pogubilam... do rudagibalska, sweet smile i reszty dziewczyn ktore stosowaly diete brzuch stop: jak dlugo stosujecie diete i ile stracilyscie kilo lub cm??? wiem ze zdarzyly sie male odstepstwa czy przerwy w trakcie ale rowniez dobrze wiem ze nie jest latwo...ciekawa jestem wynikow takich ostatecznych po kilku miesiacach. ja juz tyle diet w zyciu stosowalam nawet 2 lipolizy zrobilam jakies 3 lata temu i jest coraz gorzej, tzn za kazdym razem z kazdym rokiem waze coraz wiecej i wiecej... przy 160 wazylam 74kg i wszystko zbiera sie w gornej czesci ciala - wygladam okropnie - kulka tluszczu. od 4 tyg jestem na diecie, dosc ostrej. wybralam sie do "nature housa", konsultacja dietetyczna za darmo tylko ze suplementy baaaardzo drogie. diete rozpisano mi i suplementy na 4 tyg i zaplacilam 500zl!!!!! (gdzybym wiedziala nigdy bym sie nie zdecydowala, nie to zebym wczesniej sie nie dowiadywala...po prostu zrozumialam ze miesieczna kuracja wyniesie 80-100zl a okazalo sie ze 100-140zl to koszt tygodnia :(. nie polecam tak czy siak!! zero gotowych jadlospisow, duuuze ograniczenia i chyba wszystkim drukuja dokladnie to samo... schudlam nie powiem w pierwszym tyg 2 kilo, kolejne 3 waga waha sie jedno kilo. np dzisiaj wazylam 70,4 ale jeszcze 3 dni i 7 i jakies 10dni temu 71,4kg wiec nie wykluczone ze jutro wroce do 71,4. zaznaczam ze przestrzegam ja jak cholera, zdarzy mi sie wrecz mniej zjesc niz wiecej. taka moja historia. caly czas waham sie czy warto zamowic ta diete. .. teraz dodatkowo za pol ceny mozna zamowic jakis przepis na koktajl - wiecie cos o tym?? w ogole to pozdrawiam goraco, fajnie sie was czyta i widac ze fajne z was babki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie ;-) hope85 i Justynka... zapadłyście sie pod ziemię czy co... tęsknię za Wami hihihihi co u Was? hope - jak twoje hula hula... do mika2010: nie kupuj tej dietki... mas link na poprzednich stronach i hasło... ja ostatnio też się zaniedbuję w pisaniu ale to z braku czasu. Jestem na mało skomplikowanej diecie "bemuli" i efekt był do póki grypa mnie nie rozłożyła a teraz startuję od początku, ale jest cholernie ciężko bo kobiece dni nadchodzą ;-( i boję się że nie unikne pokus... ale powiedziałam teraz sobie POMAŁU bi niewiele mi zostało do mojego celu :-) a dla mnie najważniejsze aby po osiągnięciu nie dostać jojo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "tak tak tak" byłam na waszej stronie i czytałam... hmmm ciekawe nie powiem, ale niestety moim zdaniem nic nowego :-( jeżeli ktoś ćwiczy, zdrowo się odżywia, ogranicza kalorie, porcje i ma problemy z wagą to tabletki - obojętnie jakie też nic nie pomogą!!! Nie powiem, będzie może efekt ale jest on krótkotrwały i wyniszcza organizm a przede wszystkim TABLETKI=CHEMIA atakuje to potem wątrobę, nerki itd. i zazwyczaj tego nie odczuwamy lub wychodzi to wszystko przy innych okazjach. Kiedyś też były tabletki cud!!! Zdrowe, nie trzeba jedzenia ograniczać, ćwiczyć itd... wszyscy zachwyceni!!! Efekty były... w KOSTNICACH!!! Normalnie tak jakby "sekta" powstała na ten produkt w sieci... i co ? I zrobiło się zamieszanie, potem afera i cisza... mechanicznie powstawały później inne produkty... które są rewelacyjne dopóki nie wejdzie nowy produkt a wszystkie mają te same działania. Przepraszam, to nie jest atak na produkt i osoby które go stosują czy reklamują, staram się tylko w delikatny sposób wypowiedzieć na temat... Więc kochane... Oczywiście jeśli jest potrzeba z walką z nadwagą to róbmy to z głową!!! Wprowadźmy trochę ruchu, więcej witamin, mniej przetworzonych produktów, mniejsze porcje a przede wszystkim więcej wiary w siebie!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
Witam stare i nowe koleżanki u mnie nic się nie zmienia od paru dni i tak ogólnie nie miałam czasu ,,,, stosuję to cudo 2 tygodnie i zaczełam z 67, 5 skończyłam na 65 , po 2 cm pas i biodra i po 1 cm na udach . Ale skóra zrobiła sie chudsza i tłuszczyku jest mniej ,staram się jeść 5 posiłków (dzisiaj jeszcze nic nie jadłam , nie było kiedy )piję wodę przed obiadem i i z pomysłu Karolinki piję maślanke na kolację jak doskwiera mi mały głód....A co do punktacji to mam spisane co przeważnie mam w domu i tak czasami przekroczę ale zaczełam jeść owoce co nie lubię ,,,, i rano skacze mało bo 5 minut ale u mnie widać na udach że jest efekt bo ja taka gruszeczka jestem no i noszę przytulające pantalonki i mam nadzieję że skóra od tego troszkę się zbiegnie ,, pa pa ale się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ciekawe dlaczego "tak tak tak" i "przekonaj się sama " tak szybko zniknęły ;-) WITAM WAS MOJE DROGIE:-) no coś się ruszyło 52,80 :-) jestem zadowolona; jeszcze bardziej, że dobrze się czuję i najważniejsze że przestrzegam godzin! zaczynam lekko zmieniać jadłospis np. zamiast jajek marchewki albo jak nie mam czasu na szyneczkę to drugie jabłko... pozdrawiam piszcie co u Was, u starych i nowych forumowiczek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina.Ewelina
witam!, 23 stron dyskusji i nikt nie napisał że spróbwał i ic z tego nie wyszło albo spróbował i poleca a chyba o to chodziło buście doradziły, ja sobie darowałam ten zakup. za kolorowo to brzmiało:) jestem w pracy jem ciastka ale przygotowuję się psychicznie od wtorku z początkiem miesiąca kolejne podejście mam 24 lata 164 cm i w tej chwili chyba już z 80 kg porażka do tego nie mam silnej woli .... coś doradzicie? pozdrawiam! :) zostawiam gadu 3679204 Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj u Nas "nina.ewelina" przede wszystkim spokój i właściwe podejście... nic na siłę !!! nie wiem czy czytałaś mój pierwszy wpis, jeśli nie to przeczytaj (jeśli oczywiście chcesz) może troszkę Ci pomoże... ja byłam w szoku, że nawet coś się zaczyna zmieniać, a uwierz mi nie mam dużych wymagań... więc trzymam kciuki za Ciebie, i daj znać co postanowiłaś. Acha, dobrze że nie kupiłaś tej dietki bo skoro są dziewczyny na tyle miłe, że ją udostępniają w sieci to chyba nie mają nic przeciwko temu by ktoś sobie ją ściągnął :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszystkim polecam batoniki chyba firmy nestle - fitness, bardzo dobre, różne smaki... mi najbardziej podchodzą truskawkowe A JAK MAŁO KALORII ;-) więc zamiast ciastek inna forma przekąski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
Witam was kobitki , ja bardzo polecam chociaż nie robie brzuszków , to że pije się wodę swoje też robi , ale te niby wigibasy ja robię pajacyki , trochę biegam w miejscu i i troche się naciągam , musi być efekt bo teraz robię skłon z prostymi kolanami a nie mogłam zrobić , nie podjadam słodyczy co bardzo lubię czekoladę i potrafiłam zjeść tabliczkę na raz,,,, A tobie Karolinko gratulacje ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi35
ja tez sie pisze na ta diete ale za darmo,bo po probach innych juz na ta diete po prostu mnie nie stac.ZYCZLIWI,PRZESLIJCIE MI PROSZE DIETE NA iwiram@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sweet smile. na poczatku mialam problemy ze sciagnieciem ale sie wreszcie udalo. mam dietke. jupi! ale poniewaz juz jestem na diecie od jakiegos czasu a ta brzuch stop mozna dowolnie interpretowac wiec od jutra dieta bemuli. swoja droga przeczytalam bardzo uwaznie tym razem wszystkie posty i widze ze Ty sweet smile osiagnelas nieeeezle efekty. a teraz czy dobrze widzilam wazysz chyba 62,8?? z 67 no to sporo. podziwiam zazdrosze :) pozdrawiam, 3majcie kciuki kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabym prosic również o tą dietę? jeśli ona nie zadziała, to stracę ostatnią nadzieję, na zrzucanie zbędnych kilogramów ;c mój email to: marylou735@gmail.com byłabym bardzo wdzięczna (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, odpuściłam sobie już szukanie diety stopbrzuch, ale to dobrze, w końcu to nielegalne. przynajmniej będę miała czyste sumienie. więc chyba wezmę się za dietę bemulii, mam tylko pytanie, czy posiłki trzeba stosowac po kolei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane :-) 62,00 kg i w tym tygodniu idę po nowe spodnie, bo w starych zaczynam mieć luuuuuzzzzyyyyyyyyyyy :-) do "milka2010" jak Ci idzie i jak się czujesz? Bo ja tak jak pisałam wcześniej wiele diet stosowałam i nic a tu i nawet działa i dobrze się czuję! Do mety jeszcze 2kg mi zostało... do "mary _lou" na poprzednich stronach masz tą dietkę razem z hasłem, więc sobie ściągnij... skoro ktoś za nią zapłacił i za darmo udostępnia w sieci to jego dobra wola ;-) odnośnie diety: 8.00 KAWA 10.00 2JAJKA 11.00 POMIDOR 13.00 10DAG SZYNECZKI+2OGÓRKI KISZONE 15.00 1JABŁKO 17.00 10dag SERA BIAŁEGO (CHUDEGO) 19.00 150ml KEFIRU WAŻNE SĄ GODZINY, kolejność można zmieniać, a ja teraz nawet zmieniam produkty np. zamiast szynki i ogórków - 2x marchewka; kefir - drugi raz jabłko... ale nie codziennie i w zależności od tego, czego mi brakuje p*o*z*d*r*a*w*i*a*m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny troche mnie nie bylo.Troche bylam przeziebiona i mialam TE dni a juz myslalam ze kolejny raz zostane mama hehe. Wazylam sie 2 dni temu i 3 kg mniej jupi czyli tyle co z nikad mi sie przybralo jak zaczelam diete.A w TE dni sie wazy wiecej ale teraz nie mam juz gdzie sie zwazyc ale z 4kg pewnie mam mniej.Nawet widac.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba53
Miłe Panie! Rozpoczęłam dzisiaj dietę brzuch stop. Zastanawiam się, czy dobrze zrozumiałam jesli chodzi o ilośc spożywanych pokarmów wg. pkt. Wiem, że nie należy sie przejadac, zakończyc jedzenie, kiedy czuje się mały niedosyt.Mam pyt,do tych Pań które już przerobiły tę dietę, ile można (wagowo) zjeśc piersi z kurczaka (za 2 pkt), czy tyle ile się chce, czy są ograniczniki, nigdzie o tym nie przeczytałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
witam kobitki , u mnie dzieje się dobrze bo czuję się lżejsza , nawet mąż zauważył że schudłam weszłam w spodnie numer 38 u mnie szokkkkk, RYBKA53 ja wszystko po 10 dag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
zapomniałam dodać waga zatrzymała sie na 65 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam "nowe" i "stare" koleżanki ;-) Hope85 myślałam że już nas opuściłaś... ale super że dobrze Ci idzie, oby tak dalej! I gratulacje dla Justynki... jak pójdzie tak dalej to mnie przegonisz ;-) super!!! Ja walczę dalej... ale mamy pogodę tej jesieni, nic tylko spacery i spacery ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam "nowe" i "stare" koleżanki ;-) Hope85 myślałam że już nas opuściłaś... ale super że dobrze Ci idzie, oby tak dalej! I gratulacje dla Justynki... jak pójdzie tak dalej to mnie przegonisz ;-) super!!! Ja walczę dalej... ale mamy pogodę tej jesieni, nic tylko spacery i spacery ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasian89
witam. miałabym prośbe o przesłanie mi tej diety na meil, jeżeli to oczywiście możliwe. z góry dziekuje:) moj meil: kasienka1524@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
Tak mnie zastanawia czy wszystkie dziewczyny które ty wchodzą i pisza żeby im przesłać na meila to czy czytają chociasz trochę co pisze na innych stronach ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Justynko :-) nie, chyba nie czytają... jak u Ciebie? Ja sobie kupiłam jogurty light z jogobelli i teraz wrzuce do menu... zobaczymy co będzie, ale chyba sie nic nie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
witam dziewczynki!!!! dostałam na e-mail ofertę zakupu diety ze str.www.brzuchstop.pl za 39 zł. Podobno można co11 dni schudnąć 6 kg ...heh no może??? Z czystej ciekawości zamówiłam sobie ten "CUD" bo raczej sceptycznie podchodzę do tych wszystkich diet... jaki będzie efekt to się okaże heh:) Piszę do Was Kochane bo w zasadzie mam pytanie . Wpierw dokonałam zakupu zapłaciłam i zastanawiam się czy nie kupiłam kota w worku?????? po czym dopiero przeczytałam regulamin , który napisany jest oczywiście językiem dla prawników heh:) i zastanawiam się czy nie wpakowałam się w jakiś kanał. Piszą tam o zakupie jakichś materiałów "pliki" , "programy" o co w tym chodzi???? ja tylko chcę tę dietę i nic więcej. Czy to czasami nie jest coś w rodzaju łańcuszka , że jak kupisz jedną rzecz, to zmuszają człowieka do zakupu kolejnej itd...??? Jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenie w tej materii proszę o tłumaczenie z "polskiego na mój" pozdrawiam Kasia:)) mój e-mail katarzyna_kw@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
Witam Karolinko i innym panią które chcą schudnąć , dobrze że wprowadzasz jakies inne pokarmy bo mi jeszcze znikniesz i będę smutna ,,,,chociaż dostarczysz sobie jakis składników ,,, ja kupiłam witaminy i dodałam troche inne ćwiczenia na brzuch, ale znowu krótko ćwicze i myślę że na efekt będę musiała dłużej poczekać .HOPE85 GDZIE JESTEŚ i jczy twoje hula hula dalej hula ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×