Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

hihihi ale masz zabawę teraz... no i dobrze zawsze jakaś odskocznia ja mam rowerek stacjonarny ale ostatnio nie mam kiedy jeździć bo remont mam. od poniedziałku jestem znowu na diecie ale dziś to wybitnie nie mam głodu, muszę się zmusić aby coś zjeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
Witam Panie , a ja wczoraj musiałam zjeśc popkorn , i zjadłam i dostałam okres i juz nie będę jadła obiecuję do następnego miesiąca nie skuszę się , hope 85 gratulacje co do hula hula ja bym nie dała rady i brak przestrzeni też robi swoje a na dworze za zimno ,,,,i kup pantalony z wysokim stanem takim pod piersi ja mam takie i się nie ściągają ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
Karolinko moje GRATULACJE ;-) jak ja bym chciała ważyć 63,80 ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Justynko, ale czuje coś że ta dalsza droga będzie ciężka... do tego w najbliższy weekend wyjeżdżam do rodziny i pewnie znowu podjem a nawet jak będę się oszczędzać to godzin nie dopilnuje... ale co tam do lata chyb a dam rade ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela8312
Witajcie dziewczyny! Dla tych, które już są posiadaczkami tej diety: Czy mogłabym prosić o przesłanie na maila : ewelina8312@o2.pl ? Bardzo byłabym wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natiiiiii
Ja uważam, że to pic na wodę ta dieta. Nie radzę kupować!!! Oszustów nie brakuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disco polo
Witam ! może mi ktoś przesłać tą dietę na e-maila ( gumus99@o2.pl ) ? bym był bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dzis jeszcze nie hulałąm na hopku ale zaraz bede albo pozniej bo chyba na poczte pojde. do rudejgibalskiej:nie dam rady nosic takiej bielizny ani zadnego pasa sciagajacego bo mnie w srodku strasznie brzuch boli. Dzis zjadlam tylko 4 kanapki z pasztetem i ketchupem nie jestem dzis glodna.Mierzylam sie i wydaje m isie ze mniej mam tych cm;-) i tez bym chciala wazyc 63kg-marzenie! rudagibalska ile masz wzrosyu i wagi?i lat?buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sweet smile: nie bralam nigdy zadnych tabletek antykoncepcyjnych i nie zamierzam.w ciazy bralam tylko bodajze 2 rodzaje hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
witam Panie , no to sie pochwalę wzrost 164 , waga 66 kg . ostatnio wypałniałam jakąś ankietę co wylicza ile sie ma BI czy coś takiego i wyszło że prawidłowo waże ,,,,, ale jest ale mam oponke po Zuźce bo nie mogłam nosić pasa wyszcz....... bo też bardzo bolał mnie brzuch ... ale ostatnio trafiłam na artykuł w którym było napisane że nie chodzi o ściskanie ale o podtrzymanie skóry na brzuchu , więc kupiłam pantalony co są w moim rozmiarze i mnie nie obściskują tylko przytulają i trzymają moje koło ratunkowe na miejscu . Czytam to co piszę i myślę o tym że nie napisałam "kochana a twoje udeczka" odwieczny problem . A wy kochane jaki wzrost i jaka waga ???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
A ja obie myślę że te moje kilogramki nie spadły bo po ciąży bo najpierw zastrzyk anty później tabletki a mam tędencje do góry z wagą , no ale koniec z chemią od sierpnia to może spadną ;-)pa kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim rudagibalska tez gratuluje waga 66 marzenie... ja tez mam 164cm wzrostu i jak sie ostatnio wazylam co Wam pisalam ze na diecie bylam juz ok 2 tyg a 3kg wiecej to waga pokazala 75kg. a w cm spadam i po ciuchach widze ze spadam wiec to dziwne.Wszystko mam w brzuchu i zawsze tak mialam ze m iszlo w brzuch.No i w twarz i piersi:-/ idem hulac hopkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie mam gdzie sie zwazyc :-( musze Wam napisac ze ciuchy nosze te sprzed ciazy a bez paska to mi nawet spadaja na biodra a przed ciaza wazylam ok 65-67kg.no ale jak juz wspomnialam wszystko mi idzie w brzucholek.Wczoraj mialam zbadac krew pod kontem tarczycy ale nie poszlam i troche sie to wydluzy bo musze meic kase na badanie.Obie babcie mialy chora tarczyce jedna nawet na nia zmarla bo zrobil jej sie guz a ponoc po ciazy lubia byc problemy z tarczyca przed zajsciem w ciaze miesiac wczesniej badalam tarczyce i mialam najnizsze wyniki normy.Kto wie jak jest teraz no dobra ide hulac w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
Hope 85 zazdrościć ci tego że idzie w piersi , co do tarczycy to nie można tego zrobić na kasę chorych moja koleżanka ma i robili jej wszystko na kasę i nawet teraz jej nawet wpuszczali jakiś radioaktywny specyfik ale to już nie u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam za bardzo sie nie ciesze bo naprawde mam duze piersi twarz okragła z tzw.2 brodą i brzuch jak w 6 mies.ciązy.a jakbym zjadla cos smazonego to mam jak w 9.powaznie! Po porodzie nie moglam jesc 3 mies prawie nic z nabiału bo karmiłąm a corcia miałą i nadal ma uczulenie na białko mleka krowiego i wtedy schudłam własnie do 70kg czyli tylu jak sprzed ciązy prawie a jak przestałąm karmic bo juz nei miałam pokarmu to zaczelam jesc nabiał i jak widac kg wracaj.Rodzilam 15 mies.temu.Nie wroce do tej diety bez mlecznej bo zeby i kosci mi pojda.Chocx czerwonego miesa uniakm i w ogole jem polowe normalnej porcji a teraz to juz polowe z polowy dlatego tak sie zalamalam tymi 3 kg co mam wiecej na wadze;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak za te badania sie placi ja placilam jak sie badalam przed ciaza 30zl ale teraz chce zrobic jeszcze dodatkowe badania i zrobie je za jakis czas jak bede meic przyplyw kasy.Troche sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski :-) ja już 5 dzień na diecie a tym razem waga się zatrzymała w miejscu :-( więc teraz mam 163cm wzrost i 63,5kg a zawsze tzn. wcześniej miałam o wiele mniej... miałam dwa wyjścia albo zmienić szafe o rozmiar albo odchudzanie i dlatego tu trafiłam... Dziewczyny ile macie lat? Widze że macie już pełne rodzinki... ja niestety jeszcze nie :-( czasem myślę że coś przegapiłam, ale wiadomo jak jest, praca. Ja mam 31 wiosenek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1515
Witam wszystkich. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś przesłał mi tą dietę na maila bo już nie mam siły stosować innych- które i tak nic mi nie pomagają. ania1515@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
wITAM KOBITKI 1 kilo mniej i po 1 cm na udach HURA HURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
Kochana Karolinko ja mam 30 zim , Kube co ma 6lat i ZUZIĘ CO MA 22 miesiące i więcej nie planuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aalina
Witam wszystkich! Czy mógłby mi ktoś z posiadających wysłać tą diętę na poczte? Bardzo mi zależy i z góry dziękuje! alinka6006@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liam1000
Moja kolezanka z pracy schudła w ciągu 1 m-ca 7 kg bez specjalnie wielkich wyrzeczeń Dostała od siostry zamieszkałej w Niemczech jakąś dietę. Mówiła, że sporo kosztowała. Toteż nie dziwię się, że chciała mi powiedzieć szczegółów. Zdradziła tylko że, trzeba jeść codziennie: 1. na sniadanie: -najpierw napić się szklanki ciepłej przegotowanej wody -talerz płatek owsianych, cornfleks pełnoziarnisty itp. z yogurtem albo mlekiem najlepiej sojowym np. firmy "alpro" - można też zjeść 2 kromki chleba pełnoziarnistego z serkiem 0 do 5% tłuszczu albo chudą wędliną czy tylko pomidorem, jajkiem, dżemem....wszystko co nie jest tłuste! ale dozwolony jest łosoś (dobry tłuszcz) 2. obiad: - każde danie ale z mała ilością tłuszczy -codziennie trzeba KONIECZNIE!!! zjeść talerz sałatek albo warzyw (jakie się lubi) 3. kolacja: nie można wieczorem jeść WĘGLOWODANÓW!!! - ale można znowu wszelkie sałatki np. z chudym mięsem (steakiem) ... 4. ogólnie: jak się ma zaparcia: to jeść przez minimum tydzień nadczo 1 kiwi, zamiast masła smarować chleb musztardą. Pić 1.5-2 litry napojów (woda, zielona herbata). Unikać słodyczy, kawy, alkoholu ale lampka czerwonego wina dziennie jest dozwolona. 5. ok. 20 min dziennie ćwiczyć, dobrze jest też tańczyć, ale puls musi podskoczyć powyżej 120 (wtedy dobiero pobudza sie przemianę materii) czyli musisz dostać zadyszki! Zyczę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kater
Kochane kobietki ale i panowie: ważę 60 kilogramów nieustannie od wielu lat, mam 176 i nie potrafię przytyć, kiedyś uprawiałem jazdę na deskorolce ale zostawiłem ją z uwagi na awarię kolana, nie uprawiam żadnego sportu od 4 lat, ale chodzę, nie jeżdżę samochodem, do pracy wole iść niż jechać autobusem, chodzę szybko sprawia mi satysfakcję mijanie jak pachołków również idących osób, nie robie żadnych prawie ćwiczeń, czasem raz na tydzień potańcze energicznie przy muzyce z 15 minut w pokoju, jem na śniadanie kawe słodze z 4 łyżeczki, nie wiem ile bo słodzę hohelką do cukru, do herbaty jeszcze więcej, pierwszy posiłek jem w pracy bądź w szkole po około 2 godzinach po obudzeniu się i są to 2 bułki, zawsze białe z albo szynką z ogórkiem albo serkiem białym albo dżemem albo nutellą czy serem żółtym pasztetem, piję kolejną kawe za godzinę olejna bułka, czyli koło 11 jestem po śniadaniu, obiad jem około 17-18 po pracy i nigdy nie łącznie zupa i drugie danie zawsze odczekuje minimum godzinę, czyli drugie koło np 19 do faktów. Jeśłi mam na super rano czyli spać ide koło 23 zdarza mi się nie jeść kolacji ale jednak w 70% ją jem i jest to np 2 tosty ser szynka bądź kanapki na słodko miód dżem nutella bądź jajecznica z 3 jajek i do tego 2 bułki z pomidorem samym a w międzyczasie zawsze jakiś mars grzesiek czy ciasto przed czy po obiedzie. na obiad zawsze jakieś ziemniaki mięso surówka bądż kluski śląskie, ostatnio zjadłem 18 czasami dwa mięsa jak mielone to zawsze dwa, często kluski z truskawkami, w każdym razie prawie zawsze jestem pełny a waga niezmienna 60 kg i ni grama więcej. Przy takim jedzeniu wypróżniam się codziennie czasem tylko raz na dwa dni. Są jednak osoby o mniejszej bądź znacznie mniejszej przemianie materii niż ja, czytałem tak was i się podśmiewałem:) Paliłem gandzie 7 lat, dopalacze 2 lata, wziąłem się za siebie nie pale od miesiąca i wiem że nie zapale bo mi z tym dobrze, po co to pisze? Trzeba się za siebie wziąć, jak masz koleżanko jedna z drugą problem z nadwagą czy oponką na brzuchu to po prostu musisz wiedzieć że masz użył bym nie wpier lalać ale brzydko nie można mówić, więc powiem że: jeśłi Ci na prawde zależy na zrzuceniu wagi czy dla siebie czy dla kogoś to po prostu to zrób, nastaw sobie muzykę szybką i tańcz z pół godziny dziennie, przebiegnij się aż do takiego zmęczenia by upaść i wstań i biegnij dalej, nie jedz pięciu ziemniaków tylko 2 a jak dalej jesteś głodna to wypij 2 litry wody to Cię zamuli i przeczyści, wypij sobie gorzką herbatkę, PO CO WAM JAKAKOLWIEK DIETA PISANA PRZEZ KOGOŚ JAK TEN KTOŚ NIE ZNA WASZEGO ORGANIZMU, to wy go znacie i chyba każda z was wie jak ma się pozbyć tego czy tamtego, kupcie sobie pas wibra action, nie wiem sex uprawiajcie częściej, jak oglądacie tv podnieście nogi i napnijcie mięśnie i tak trzymajcie 10 minut czy jak leżycie to podnieście się na 3 cm nie obciążając kręgosłupa tylko napinając brzuch i tak 10x po minucie trzymać, nie robić brzuszki pełne bo to niepotrzebne, po prostu praca czyli napinanie mięśni na długi czas, ALE PRZEDE WSZYSTKIM miejcie w myślach fakt dokonany, wyobrażajcie sobie siebie jako szczupłą atrakcyjną osobą, nie że chciałybyście być szczupłe tylko mówcie jestem już szczupła. PO PROSTU SIĘ WEŹ ZA SIEBIE JEDNA Z DRUGĄ, nie wydawajcie kasy na jakiekolwiek texty o odchudzaniu jak wiadomo co ma ile kalori, w googlach sobie sprawdźcie, wybierzcie chodzenie zamiast autobusów, wyjdźcie te 10-15 minut wcześniej i przejdźcie codziennie 5-8 kilometrów z pracy i do pracy, to takie proste... pozdrawiam powodzenia, moc pozytywnej energii, i trochę inteligencji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa :)
Ma ktoś tą dietę BRZUCH STOP ? Jeśli tak proszę o kontakt na forum, podam e-mail jak coś. Z góry dziękuję. Pozdrawiam użytkowniczki na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaaoiow
te co chca zeby wzucic im na maila: dieta pewnie nie zadziala na takie leniwce jak wy, zeby schudnac trzeba sie ruszac.. Patrzcie na te zdjecia, laski byly grube, obwisle i ze niby tak schudly bez wysiłku, no ok.. Ale zadna dieta nie poprawi wam jędrności skóry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOOOOOOOOOOOOOO Justynko gratulacje :-) oby tak dalej i wytrwałości Ci życze ;-) Z tego co pisałaś to Ty już matka polka doświadczona jesteś, więc nie przejmuj się aż tak tą wagą, tylko teraz po malutkim kroczku do przodu i wszystko wróci do normy ;-) Ja przez weekend poszalałam ale waga stoi w miejscu, więc nie jest źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki weekend rozpusta u rodzicow ale minimalnie jadlam tych pyszności:-) dalej nie mam gdzier sie zwazyc;-/ nie wiem czy jest sens dalej byc na diecie i jesc minimalnie bo efektow za bardzo nie widze.Poza tym chyba jest jeszcze cos... Rudagibalska brawo za efekty i witam nowe osoby na poprzednich stronach jest link do diety brzuch stop wystarczy poszukac i poczytac;-)zycze powodzenia ja z tej formy diety zrezygnowalam i zmienilam nieco jadlospis ale jak widac zero efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
Witam koleżanki , u mnie waga na 65 kg, ale nogi i pupę mam troszkę chudsze widać juz na oko , co bardzo mnie cieszy , . Już nie jestem głodna wieczorami i na obiad zjadam mniejsze porcje niź wcześniej , co mnie też cieszy . Hope 85 nie poddawaj się , Karolinko ja jestem mamuśka na czasie i dzieciaki ze mną skacza , nie będę się sama męczyć ,,, Rano robię wygibasy ;-)Hope co to znaczy "jest jeszcze coś "?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane ;-) hope85 nie poddawaj się! trzeba znaleźć złoty środek teraz jest taki czas że do świąt można trochę powalczyć... Poza tym tak tajemniczo napisałaś, może Ty jesteś... ;-) Justynko a tobie w dalszym ciągu energii życzę i wytrwałości!!! Moja koleżanka jadła kiedyś tabletki których nazwy nie wymienię z prostej przyczyny... są szkodliwe! Wage miała 75kg ale z rozmiaru 40-42 spadła do 36!!! a waga była dalej ta sama. Ty robisz to z rozsądkiem, więc cm się zmniejszaja a i waga spadnie :-) Ja dalej jadę na diecie bemuli, ale obiecałam sobie że na wagę wchodzę 2x w tygodniu... to i tak chyba za często. idę pomidorka uszykować sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×