Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Gość Enili
Ja wlaśnie skończyłam 14 cykl brzuchstop i muszę powiedzieć, że efektów nie ma:( Nie schudłam ani kg, a z talii spadły mi tylko 2cm. Tak więc nie ma czego żałować jeśli ktoś nie ma tego systemu. Ja po świętach wracam na sprawdzone ONZ. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaw
Cześć wyślecie mi na miela dietee.. ewelinaw1991@o2.pl dzięki z góry ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coreczki2
witammam pytanko jezeli zamowiłam system a nie zapłaciłam jeszcze za niego czy beda jakies problemy botyle sie na czytałam ze chyba nie warto kupowac pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z prawem masz 10 dni na odstąpienie od umowy Jeśli macie jakieś prawne obawy bądź pytanie to nic prostszego jak zadzwonić na najbliższą komendę policji i poprosić z działem przestępstw gospodarczych.Tam otrzymacie BEZPŁATNĄ odpowiedź. A co do cudownych diet które pozwalają w parę dni zrzucić 10-15 kg to życzę na Święta więcej rozumu :-) i fachowej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY MOŻE MI KTOS WYSŁAĆ TO CUDO NA E -MAIL ? kolezankamoja@o2.pl z GÓRY DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania888
Ta dieta została opublikowana na www.sfd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalilali
czy ktoś mógłby również mi przesłać dietę na maila ? gagarin122@interia.pl. Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala_21
Witam Piękne Panie :) dopiero dziś znalazłam wasze forum... lepiej późno niż wcale. Jestem ostatnio załamana ale wiem że sama doprowadziłam się do takiego stanu. Mam do Was ogromną prośbę, czy któraś z Pań mogła by mi przesłać tą dietę BRZUCH STOP? Byłabym bardzo wdzięczna, bo jakoś inne diety nie pomagają. Mój adres to kamilka89_19@o2.pl Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alstom
Do: KINGA.P25 czy mogła byś przesłać mi swoją dietę na maila ? : izka1993@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwsd
Czesc dziewczyny! tez mam pytanie o diete brzuch stop: nie jem miesa - czy moge stosowac te dite? Czy moge prosic o przeslanie jej mejlem na adres: nwsd100@gmail.com chcialabym zorientowac sie czy nadaje sie dla mnie i czy bedac wegetarianka jest dla mnie szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenori
hej, jeśli jest możliwość możecie mi też wysłać dietę płaski brzuch na maila!? Z góry bardzo dziękuje! nenori@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczus
Witam, czy mogłabym poprosić o przesłanie diety "brzuch stop"? :) Byłabym wdzięczna, Pozdrawiam mruczus@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki a co powiecie na diete dukana? Czy któraś z was stosowała? Będę wdzieczna za rady dotyczące tej diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dieta dr. Dukana to rewelacja. Sama w ciągu 5 dni straciłam 6 kg. Niestety musiałam przerwać z przyczyn wyjazdu "na cudzym wikcie". Od jutra rozpoczynam, mam dużo kg. do stracenia i to może potrwać, ale z takimi wynikami aż się chce. Brzuch stop, ONZ, Turbo zaczne dopiero jako normalne żywienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki jakis spokoj cisza na forum nikt juz sie nie odchudza.niemozlwe ze dalyscie spokoj.a co z wasza silna wola.mam pomysl, moze wszystkie wezmy jakis sposob i zacznijmy wspolnie sie odchudzac moze beda jakies propozycjenajciekawsze przedyskutujemy i startujemy moze zdarzymy przed latem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2711
witam!!! czy ktos by mogl mi przeslac ten system na poczte!!! bylabym bardzo wdzieczna!!!!bardzo chcialabym schudac 15kg.z gory dziekuje!!pozdrawiam.moj e-mail ania271130@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej goraleczka:) Ja jestem dziś trzeci dzień na diecie 13 - dniowej Kingii:) Nie jest źle, pierwszy dzień był najgorszy. Najgorsze jaest dla mnie to że nie mogę zjeść sobie kiśłu i chrupek z moją małą;))) A co u Ciebie jaką dietę stosujesz??? Słyszałam, że dieta dukana jest dobra, stosowałaś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc stosowalam kiedys kilka lat temu diete kopenhaska ta Kingi nie schudlam na niej za wiele moze jakies 4 kg nie stosowalam jej juz nigdy bo nie znosze szpinaku zielonej salaty jedzonej z jakims olejem jajka w gardle mi stawaly a na to mieso juz patrzec nie moglam teraz nie stosuje zadnej szczegolnej diety staram sie mniej jesc nie jesc slodyczy i jasnego pieczywa ale chcialabym cos zaczac stosowac mam w maju komunie synka fajnie byloby schudnac z piec kiloskow,a co do dukana to czytalam o tej diecie ale nie stosowalam mysle ze mozna by bylo sprobowac w koncu mozemy stracic tylko kilogramy haha pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafa123456
witam,mogłby mi ktoś przesłać tę diete na meila magdalenakownacka88@gmail.com , dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kobietko mozemy sprobowac mi tez bardziej odpowiada system 5 na 5 to kiedy startujemy od jutra co.... a z jakiej wagi wychodzisz i ile masz do stracenia ja wychodze z wagi 66 kg chcialabym zrzucic 10 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja od niedzieli jestem na PROTAL-u Dukana.Dziś waga wskazywała o 0,60kg mniej, mimo że niestety zgrzeszyłam węglowodanami. Tak więc wciągu trzech dni straciłam 3kg, aż się chce chcieć. Dziś zaliczyłam puszkę tuńczyka w sosie włas. wymieszaną z jogurtem 0,1% i szczypiorkiem do smaku +łyżka otrąb owsianych - pycha. Na obiad stek wołowy z przyprawami, a na kolacje sałatka z jaj. Oczywiście otręby owsiane i olej parafinowy. WAŻNE- PRZECZYTAĆ KSIĄŻKĘ Dr "NIE POTRAFIĘ SCHUDNĄĆ" Kobietki jestem z Wami. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaloria a możesz jakos trochę przyblizyć mi tę dietę:)?? Jeśli tak to pisz tutaj albo na maila agnisa7@wp.pl Proszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela.
Czy mogłabym poprosić również o tą diete na maila? ela_pazdro@o2.pl mam lekką nadwagę a zależy mi bardzo na powrocie do dawnej sylwetki. bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana...9
Hej Bardzo Was prosze o pomoc bo jeż nie wiem co robić... Chcę, muszę zgubić 25 kg bo zaczynam się wstydzić swojej tuszy wychodząc na miasto... Jeśli któraś z Was mogłaby mi pomóc, mój adres to anusss4@tlen.pl Bardzo Was prosze o kopie tej diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×