Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Gość slowikowa
Cześć dziewczyny, mam ogromną prośbę... Wiem, że szlag trafia kiedy jedni kupują a drudzy wyłudzają, ale jeżeli dla kogoś jest to do przeżycia, to proooosze, prześlijcie mi tą dietę na maila: stokrotka.sk@interia.pl Bardzo chce spróbować, a niestety nie stać mnie na takie bajery. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Kingo! Proszę o przesłanie na pau.kle@o2.pl tej Twojej diety. Niestety nie mam nic do zaoferowania:( ja stosowałam wszystkie znane diety, niestety mało skuteczne:( Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkie odchudzające się dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki wszysctkie piszecie z prosba o te diete ja powiem tak jesli o mnie by chodzilo moglabym dac ja wszystkim nie zalezy mi na tych 20 zeta jakie za nia dalam ,problem tkwi w tym ze jest ona objeta prawami autorskimi zakazane jest calkowite jej rozpowszechnianie kopiowanie i udostepnianie osob trzecim dostajac kopie zgadzasz sie na regulamin a on mowi ze w razie procesu zgadzasz sie na dobrowolne pokrycie srodkow grzywny w wysokosci 100 000 i pisza jeszcze ze maja swoich ludzi w internecie sledza fora z kad ktoras moze wiedziec czy nie ma kogos podstawionego ,mysle ze ktorakolwiek z dziewczym ja kupila raczej sie nia nie podzieli nie ze wzgledu na kase czy chytrosc poprostu boja sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta 25.2 podałąś zły adres e-mail i moja poczta nie może wysłać wiadomości. W necie jest dużo na ten temat. Jutro zaczynam 5 z jarzynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia0422
czy moze mi ktos przesłac ten system na maila? bardzo proszę i z góry dziękuje...aga.b1994@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek1570
Nie lubię sępić ale bardzo prosiłabym o ten system 14 dni. Gdyby ktoś miał chwilkę to proszę na maila motylek1570@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mogłabym prosić... Już nie wiem coż robić z tym ,,tłuszczem" ;((( mój adres: mmagdazz@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Ja jestem na Protalu dr Dukana. Diety które kupiłam: Brzuch stop, ONZ, Turbo na razie czekają na swoją kolejkę. NIE WYŚLĘ ICH NIKOMU bo boję się odpowiedzialności karnej i nie odpowiadam na maile prywatne z prośbą o przesłanie. Jasne. A dziś rano znowu 0,30kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alstom
do : kaloria 64 hej książkę dr. dukana kupiłam już jakiś czas temu i chciałam się zapytać ile już dni jesteś na tej diecie i ile przez ten czas już ci wagi ubyło ? Bo nie wiem czy warto tę dietkę zaczynać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi9310
Hej dziewczyny czy mogłaby któraś z was wysłać mi tą dietę?Mam problem z nad wagą,a nie mam narazie pieniedzy na kupno.Bardzo prosze.Moj e-mail to: dzwonek250@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha161
Witam mam prośbę:) możecie mi wysłać na meila tą dietę bardzo proszę i pzdrawiam mycha161@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę prześlijcie tę dietę na e-mail, w zamian moge przesłac inną, szczegóły w e-mailu vegas68@onet.eu. Chodzi o bezuch stop. Z góry serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homcia
jeżeli ktoś wysyła kopie tej diety to ja również poproszę na maila: homcia@poczta.fm. A czy mozna ją stosować w trakcie karmienia piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta 13 - dniowa, doszłam do 8 dnia:) Spadły jakies 4 kg:) Od poniedziałku zabieram się za dietę kapuścianą:) Mam nadzieję, że wytrzymam tydzień i zrzucę ok 6 kg:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kooksik
witam, czy mógłby mi ktoś podesłać ten system na maila? Będę bardzo wdzięczny. e-mail: wafel001@vp.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś móglby mi przesłać tą dietą na meila? catherina84@o2.pl Z góry dziękuję :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedrona87
Przeczytałam cale forum i smiac mi sie chce...a to z tego wzgledu ze ludzie ktozy na nim pisza wogole nie czytaja postow innych osob...bo dziwnie to wyglada gdzie jedna osoba tlumaczy dlaczego nie moze wysłas diety ze jest to zagrozone kara grzywny a kolejna pod nia pisze< czy mozecie wyslac mi ta dietke ma meila prosze > zabawna jest ta cala akcja...a i jeszcze jedno do goraleczki...mowisz ze kopiowanie jest zabronione ale jesli chciala bys pomoc to mogla byc poprostu przepisac diete w open office i jako plik wyslac ja innym wystarczy troche checi i dobrej woli...bo nie sadze ze komus robi roznica 40 zl...ale zawsze leprza jest wymowka od odrobiny pracy...pozdrawiam wszytkich i sory za bledy ale klania sie niereformowany dyslektyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!...ja wczoraj zamówiłam tą dietkę i czekam ..żeby zacząć. weszłam na to forum poczytać rezultaty, kto stosował i jak chudł, a tu zamiast dobrych rad czytam WIELKIE targowisko próśb o przesłanie i wymian...na wszystkich stronach..aż czytać się nie chce...Ta dieta aktualnie kosztuje 43 zł..na stronce www.brzuchstop.pl.. do tego dają gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni.. Więc jeśli ktoś stosował i chce się tym podzielić to będe wdzięczna :))..Przestańcie się targować kobiety..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak uważam, to jest smieszne, ja nawet dostaje na maila prosby o tę dietę, nie mam jej, bo teraz stosuję diete kapuścianą, za tydzień napisze o wynikach, mogę podzielić się tą dietą, bo efekty są super, znam gościa który schudł 17 kg w 3 tyg. Ja tyle chyba nie dam rady, ale na pewno dwa tyg muszę wytrzymać, żeby zrzucić 10 kg:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedrona czy ty rozumiesz na czym polegaja prawa autorskie to nie chodzi tylko o kopiowanie,jesli jeszcze nie wiesz to poczytaj prosze lamanie praw autorskich polega nie tylko na kopiowaniu ale tez na rozpowrzechnianiu i udostepnianiu osob trzecim.wiec jesli chcesz naprawde kogos posadzac o lenistwo czy brak dobrej woli zapoznaj sie z tematem ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedrona87
Do goraleczki....wiem na czym polega lamanie praw autorskich ale nie powiesz mi ze w zyciu nie złamalas prawa bo sory ale cie wysmieje...kazdy ma cos na swoim koncie wieksze lub mniejsze...a po 2 tak jak mowilam wczesniej jesli bys chciala to bys pomogla...dac ci przyklad...? przerabiasz opis dieta na zwykly plik dodajesz kilka zeczy od siebie stwierdzenia komentarze itd i jest to twoja praca bo piszesz w oparciu o inne dzielo ....wiec jak sie chce to sie sposob znajdzie tak samo jak znajda sie na swiecie ludzie ktozy uwazaja sie idealy z sniezna biala kartoteka ...pozdro szerokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona mam propozycje ,to moze kup te diete i zaloz stowarzyszenie charytatywne pod nazwa ,Pomagam kobietka z nadwaga ,wszystkie beda ci wdzieczne a Ty bedziesz miala satysfakcje ze innym pomoglas pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedrona87
Goraleczka ja nie musze kupowac diety bo w przeciwienstwie do was nie mam nadwagi i jestem zadowolona ze swoich wymiarow... ale zapewniam cie gdybym ja miala nie sepila bym jak ty bo z tego co widze to grono ludzi o nia prosi...dla mnie temat jest skonczony bo dyskusja nic nie wnosi do sprawy...narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Biedrona dawno sie tak nie usmialam ,piszesz ze przeczytalas forum ,chyba nie dosc dokladnie ,bo gdybys to zrobila nie znalazlabys ani jednej wypowiedzi z mojej strony z prosba o diete wrecz przeciwnie pisalam nawet ze mam wszystkie od alchemi odchudzania do brzuch stop po onz i turbo i 3 minutowe odchudzanie,mowisz ze nie masz nadwagi ,jestes zadowolona ze swoich wymiarow,wiesz smieszne to bo ktos kogo nie boli brzuch nie szuka porad na forum gastrologicznym ale sa ludzie ktorzy sa jacy sa i do tego sie przyznaja lub tacy ktorzy sa jeszcze grubsi i udaja supermenow lub supermodelki .ja nie jestem gruba mam troszke nadwagi ktora chetnie bym zrzucila nie jest to jednak proste ,mam spora wiedze na temat diet zdrowego zywienia ale brak mi silnej woli zelaznej dyscypliny .podchodze do diet czasem zartobliwie fajnie byloby schudnac ale nie kosztem zdrowia ,czy jakichs zelaznych glodowek wyrzeczen.mam 36 lat urodzilam dwoch synow jestem wesola i optymistycznie nastawiona do swiata i ludzi ciesze sie z utraconego kilograma i zartuje przy kolejnej porcji lodow .Wszystko jedno jak sie zyje raz sie grubnie raz sie tyje, zycze tez Tobie biedrona wiecej zyczliwosci i umiejetnosci oceniania ludzi obiektywnie mniej krytycyzmu dla innych i samosadow a wiecej surowego spojrzenia na swoj duzy brzuch pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedrona87
Tak przeczytalam cale forum i albo ja zrobilam blad albo ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem...mialam na mysli to ze masz ta diete a nie chcesz sie nia podzielic a inni o nia prosza i jest ich duzo tak dla wyjasnienia...i widzisz o mojej wadze tez napisalam prawde mam 23 lata 165cm wzrostu i 57 kg wiec nie moge powiedziec ze mam nadwage lub nie lubie swojej figury fajne cycki i ponentny tylek mozesz wiezyc lub nie twoja decyzja ...a to ze znalazłam sie na tym forum nie znczy ze usilnie czegos szukam ...moze poprostu lubie czytac i sprawdzac co nowego ludzie wymyslili...zreszta nie tylko kafeterie odwiedzam wiec nie prubuj mnie zaszufladkowac ....tak jak pisalam dla mnie temat jest zamkniety twoja sprawa jaka jestes w stosunku do innych ludzi...ja otwarcie powiem ze jestem szczera do bulu i draznia mnie takie wpisy jak twoj ...sory ale bozia dala mi duzo jadu i nie koniecznie duzy brzuch ....pozdro i mam nadzieje ze juz do mnie nic nie naiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iluzja_123
hej czy ja tez moglabym prosic Cie Kinga.P25 o wyslanie mi tej diety bede bardzo wdzieczna oto moj mail kasienka133@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×