Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Gość kuleczka89
Dziewczyny wyślijcie mi diete na maila: Paula007@o2.pl Nie mogę jej nigdzie znaleźć prosze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba53
Hej! Wróciłam po weekendowych szaleństwach do mojej diety, mam za sobą drugi dzień. Nie chodzę głodna. Jeśli mam ochotę coś zjeśc, to popijam wodę z cytrynką, pomaga. Głodówka nic nie daje. Krótko się wytrzymuje i szybko powraca do poprzedniej wagi. W pracy idzie mi dobrze, w domu czasem "zmyślam", a to z pododu wolnego czasu:) Na efekty czekam z cierpliwością. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE, CORCIA MA 2 LATA A 30 KG PRZYBRANE W CIĄŻY DALEJ WIDAĆ NA WADZE. POMÓŻCIE!! PROSZE O TA DIETKE MOZE MI SIE W KONCU UDA :( agasmart@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcik
prosze, czy moglabym liczyc na wasza pomoc? Czy ktoras z was moglaby mi ta diete na brzuch wyslac na maila. Ja po urodzeniu mojego synka nie moglam cwiczyc bo sie polamalam( zlamanie kosci ogonowej) i moj brzuch jest tragiczny. Tluszczyk zostal i nie moge na siebie juz patrzec- zrobilam ostatnio diete kopenhaska i prawie mdlalam w pracy... Czy ta dieta pomoglaby mi pozbyc sie brzucha i poczuc znow soba? Juz nawet nie chce sie mezowi pokazywac... Prosze... moj adres tajfunczita@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny prosze pomuszcie mam 25 lat i 3 dzieci i wstysdze sie swojego ciała i meza prosze was czy kturas z was mi moze przesłac to brzuch stop muj adres to celina .sara@wp.pl prosze jeszcze raz czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO TYCH KTÓRE CHCĄ "BRZUCH STOP": poczytajcie sobie forum od początku!! bo już gdzieś był podany link do tej diety!! i nauczcie się czytać a nie żebrać! ja nikogo nie prosiłam o te dietę, a znalazłam ją tutaj na forum. Jak się komuś nie chce szukać to ma pecha ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia ja proszę a nie żebram, jasne a jak masz jakiś problem ze sobą to idź do problemowani. Owszem są linki różne ale również płatne ale widze że tobie brzuch stop nie pomógł skoro tu zaglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam ostatnie wpisy, to nawet nie chce mi się z Wami przywitać! Każdy niech się zajmie sobą... A co do nowych dziewczyn to jedno jest pewne, że nie zawsze czytają forum i nikt nie każe czytać wszystkich 25 str. i wszystko tu jest linki, hasła i porady!!! 12/11/2010: 61 kg :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, jak Wam idzie dziewczyny? U mnie zaczął się 5 dzień pilnowania :) zaczęłam zmniejszać posiłki i pić herbatkę którą doradziłaś mi sweet smile i jakoś idzie, z początku była maskara, ale teraz luz:) zero słodyczy:) zero cukru w herbacie czy kawie, mniejsze posiłki, oby dalej mi tak szło:) jutro idziemy na ur, już się boję ;p damy radę:) trzymam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny dziewczyny ciagle ten sam temat nowe osoby proszą o diete brzuch stop a juz kilka razy została ona podana na forum wystarczy poczytać dokładnie i sobie sciagnac bo nie liczcie ze ktos na meila Wam to przesle skoro zostalo to podane i jak sie wchodzi na jakiekolwiek forum to wypada poczytac conieco. Ja mam ostatnio troche problemow rodzinnych i nie bylo mnie w domu wiec nie krecilam hula hopkiem ale waga spada bo to widze ale to od nerwow i prawie nic nie jedzenia.Wrocilam do slodzenia i do herbaty z sokiem oraz do kawy z mlekiem.Lecz nadal nie jem smazonego a nawet pieczonego oraz ziemniakow lecz ostatnio sie skusilam na tofifi jedno i na 2 male wafelki takie co sie kupuje w opakowaniu po kilkanascie sztuk-dostalam na imieniny od taty zjadlam 2 i reszta lezy.Aaa i zjadlam 2 male kawalki pizzy ale nie wypadalo odmowic bo kuzyn postawil a kilka lat sie nie widzielismy i mimo ze nie przepadam za pizza musialam zjesc. Nie mam gdzie sie zwazyc ale jak sie mierze to juz po kilka cm mam mniej w udach i biodrach za to biust i pas stoja w miejscu a na tym mi najbardziej zalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hope85 ;-) cieszę się że jesteś... trzymam kciuki za twoją wagę i oczywiście by problemy się szybko rozwiązały... ja też spadłam na wadze i po ciuchach widzę że jest lepiej, ale mam brzuuuuuuuuuch i to mój największy problem... a w domu cały czas remont i nie mam kiedy i gdzie ćwiczyć :-( nataliaasz85: początki są trudne ale jak rozpędzisz "lokomotywę" to już będzie oki. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, przychodzi Wam też mnóstwo powiadomień, pomimo iż mam tą opcję wyłączoną oraz, że nikt nie pisze nic na forum? dziś miałam na poczcie 126 powiadomień :( denerwuje mnie to ! i nie wiem co z tym zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam o tej diecie od dłuższej chwili i to co znalazłam wydaje się imponujące, ale czy to naprawdę możliwe tak szybko schudnąć z takimi rezultatami , jeżeli ta dieta działa naprawdę to mozna nazwać ja mianem DIETY CUD , zastanawia mnie jednak jakie to wywołuje konsekwencje w naszym organizmie. Chciałabym was poprosić o rade czy powinnam zastosować się do tej diety i czy nie jest to zwykłe wyłudzenie pieniędzy od naiwnych kobiet chcących schudnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliaasz85 kurcze, nie wiem skąd u Ciebie tyle powiadomień... mi nic nie przychodzi :-( nie pomogę Ci chyba... agnieszkaa87 nie kupuj tej diety, tylko masz link na forum to sobie ściągnij ;-) a co do efektów i ryzyka to chyba nikt Ci nie pomoże... każdy organizm jest inny i każdy ma prawo reagować indywidualnie na zmiany, więc decyzja należy do ciebie... ja osobiście czuję się ok do tej pory pozdrawiam wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
witam , wstąpiłam powiedzieć że u mnie na razie wszystko stanęło , ale od dzisiaj zaczełam robic brzuszki skośne , zobaczymy, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ostatnio sie troche rozpuscilam i czasem wafelka zjem..ale mam juz dosc odchudzanai i sama nie wiem czy faktycznie schudlam czy to tylko odzyskanie wagi bylo po kobiecych dniac w tamtym miesiacu. nie mam jak sie wazyc na codzien ale chyba stoje w miejscu.Nie jem obiadow zyje o kanapkach z serkiem topionym albo wedlina i 2 kawach.Malo pije plynow prawie nic oprocz tych kaw.Wiem ze nie uda mi sie zastosowac do diety brzuch stop z wielu powodow i nie powinno mnie byc na tym forum no ale jeszcze czasem do was klikne i was poczytam jak ida wasze postepy;-) czy ktoras z was jest z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam kurcze robiłam wpisy a teraz zauważyłam że od paru dni nic się nie dodało ;-( dziewczyny nie poddawajcie się!!! ja od dłuższych paru dni stoje w miejscu!!! masakra jakaś :-( hope85 ja jestem z pod poznania, ale kraków dobrze znam... bardzo lubię chodzic do C.K. browaru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ep432
SWEET SMILE: bardzo Cię proszę jeśli możesz to wyślij mi dietę brzuchstop na adres pilut@vp.pl lub podaj link do tej diety. Mogę również odkupić. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
Witam , u mnie też staneło ale sie nie poddaje bo chyba już się przyzwyczaiłam najwazniejsze że wczoraj kupiłam spodnie numer 31 ;-)to chyba na normalną rozmiarówkę 38 ale m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
dalszy ciąg ; ale mam nadzieje że już sie nie powiekszy a moje koło ratunkowe na brzuszku taż w końcu spuści powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,wierzę, że jest Wam ciężko bo mi również! ale musimy być twarde i się nie dać. To nic że sobie podjadacie, czasami trzeba żeby nie zwariować. Też sama podjadam. Ale za chwilę sama się ochrzanie i znowu parę dni spokoju:) i tak w koło. Ale efekty już jakieś mam. Waże 71,2 a w pasie mam 102 cm. Także znowu mam motywację by dalej walczyć :) trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ep432 na 23str. jest mój jadłospis a jeśli chcesz całą dietę brzuch stop to też masz podany link i hasło więc sama sobie możesz ściągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko witaj ;-) gratuluje nowego mniejszego zakupu! ja ostatnio też tu podjem, tu nie dojem w ogóle i tak jakoś leci ale najważniejsze że nie przybieram na wadze... nataliaasz85 gratulacje!!! walcz dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowka
witam dziewczyny.Proszę o przesłanie na maila ( justynakuriata@o2.pl ) diety brzuch-stop z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasha89k
Dziewczyny podeśle któraś dietke brzuch stop? mail: cingapurek@onet.pl z góry dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syśa
Witam dziewczyny:) Czy mogła bym prosić o przesłanie diety brzuchstop na mój adres sylwiakrezelok@pino.pl DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syśa
sylwiakrezelok@pino.pl to mój adres , mogę prosić o dietę brzuch stop?? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×