Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Gość sijax
hej dziewczyny jezeli jest tak mozliwosc ja tez prosiłabym aby ktos przesłał mi to na pocztę: sijax@interia.pl- jestem zrozpaczpna, prubuje wszystkiego.... będe bardzo wdzięczna z góry dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was drogie kobitki ;-) 11/01: 64,5 kg a wczoraj duży spacero-marsz zaliczyłam dziewczyny cierpliwości życze :-) a zamiast czekolady i innych bajerów w najgorszym wypadku są takie batoniki dobre... pisałam o nich wcześniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym prosiła, aby ktoś mi wysłał tą dietę. Oczywiście to jest prośba :) Próbowałam już wielu diet i nie za bardzo to wszystko wychodzi :( mój emile : ciasteczzko@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha55
Do Showme: No niestety ja też sie wczoraj skusiłam na paluszki i słodki serek ale mam nadzieje ze od dzis bedzie dobrze choć kuszenie jest straszne. U mnie to najgorsze ze przez cały dzień mogę nie jeść a wieczorkiem koszmar:{{{ teraz siedze i pisze i mysle o jedzonku buuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showme
mycha55 Ja też siedzę i powstrzymuję się od jedzenia. Przez cały dzień rewelacja stosowałam się do planu, ale tak ok 22 pewnie będę miała ochotę i się nie powstrzymam ! To jest straszne ! Nie potrafię nad tym panować. Na razie od 18 nic nie jem. Mam do Ciebie pytanie :) Czy ty ćwiczenia wykonuję się rano i wieczorem , czy tylko rano? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha55
z tymi ćwiczeniami to nie wiem. ja zaczynam je robić od poniedzialu dopiero a od jutro na steper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showme
Ja zaczęłam je od dzisiaj :) A koleżanka namawia mnie na bieganie, tylko nie jestem pewna czy to dobry pomysł o tej porze roku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak byście mogły przesłać tą dietę na @... marzenabunia@wp.pl. Już nie mam się czego czepić, próbuje wszystkiego. Z góry dziękuje i powodzenia życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrouka
hej ja też mam problem z brzuchem... mam 174 cm wzrostu i ważę 72 kg.. to jest straszne, 2 miesiące temu ważyłam 67 a teraz ciągle jem jem jem nie mogę się powstrzymać... podobno ta dieta brzuch stop jest dobra? błagam wyślijcie mi ją na e-mail: zmierzchh@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrouka
przepraszam jednak na ten mail - maurok@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showme
Witam:) I jak wam idzie? :) bo mi jak na razie rewelacyjnie :) Nie jem po 18 , piję dużo wody i ćwiczę wieczorem półtorej godziny a rano 8 min. Znalazłam super ćwiczenia na brzuch http://www.youtube.com/watch?v=bA2n6UC7nIo&feature=related polecam je jak najbardziej. Co prawda namęczyć przy nich można się dużo, ale wydaję mi się że warto :) i dodatkowo jeszcze robię 6 weidera .Dzisiaj jest dopiero 4 dzień, a ja już czuje efekty.. Po pierwsze nie myślę ciągle o jedzeniu i aż dziwne ale JESTEM najedzona i nie chcę mi się jeść. Brzuszek też mam już o wiele bardziej płaski , choć oczywiście jeszcze nie umięśniony i jest jeszcze lekka galareta. Już się nie mogę doczekać efektu końcowego ! ;) Mam nadzieję, że wam też idzie tak dobrze jak mi i lepiej :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
witam stare i nowe koleżanki , chciałam wszystkim panią złożyć życzenia noworoczne , aby każda z nas osiągneła swój cel czy to tylko 2 kilo czy 12 . Czytam co napisały nowe koleżanki i weszłam na youtube i mówię sobie zrobię 8 min na brzuch i uda , co mi szkodzi i jestem padnięta ale podobają mi się te ćwiczenia i będę robić . Do Karolinki trzymam kciuki , a jak idzie kasiuli23 a gdzie hope85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Showme a mogła byś wysłać tą diete ma @...?? marzenabunia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
Zapomniałam sie pochwalić jam prawie normalnie i nie ma efektu jo-jo , waga na 64 , i moje koło ratunkowe trochę spuściło powietrze więc do wiosny może już będzie tara :-) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juziag
Cześć dziewczyny! Proszę wyślijcie mi tę diętę, bo ja już tracę nadzieję..... justyna_gr@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja próbowałam wejść na ten link ale nie chce mi się otworzyc...:/ sweet smile moge ją na email prosic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem tu nowa i chciałabym prosić o przesłanie tego systemu na poczte!! Bardzo chcę schudnąć!! Zgóry dzieki :) Mój e-mail to agnez@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny............... Ja tez zaczelam, choc wcale nie jest to latwe :( potrzebuje mocniejszej motywacji i wsparcia niz rozmiar 38 ktory nosilam przed ciaza... nawet nowa sukienka w szyfie ( w tym rozmiarze) niepomaga. ;( Mam nadzieje ze wy mi pomozecie i razem nam sie uda :) Jaka dieta jest najlepsza??? Poradzcie jak wiecie.... Podobno ta Brzuch Stop jest dobra,dajcie znac co i jak..... to moj mail leos2008@op.pl jak dacie rade przeslijcie cos ciekawego pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie na dietce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo niestety ale temat stanął w martwym punkcie... Dziewczyny podzielcie się tą dietką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showme
Witam :) Nie wiem czy ta strona działa , ale tutaj raczej możecie sobie ściągnąć tą dietę http://rapidshare.com/#!download|985tg|370835755|brzuch_stop.rar|1826 hasło" brzuch ". To jest dość nie zwykłe, bo tam nie jest napisane nic nowego.. a działa ! Ta dieta opiera się na wodzie i ćwiczeniach. Mi się Ona bardzo podoba, co prawda nie stosuję się aż tak do tych pkt. ale jem 5 razy dziennie mallutkie posiłki i dużo wody . A słodyczy od trzech dni nie jadałam w ogóle ;) Z każdym dniem idzie coraz łatwiej. Jak masz ochotę na słodkie to zamiast tego pij wodę aż nie pooczujesz się pełna. ;) Polecam również na boczki : kręcenie hula hop killka - kilkanaście minut dziennie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showme
Chyba tamten link nie działa. Więc wstawiam nowy http://rapidshare.com/#!download|985tg|370835755|brzuch_stop.rar|1826

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Justynko odnalazłaś się ;-) super walczymy dalej!!! ja teraz jestem na wyjeździe więc znowu prawie jem normalnie ale od poniedziałku dalej dietka i rowerek ;-) muszę zerknąć na te ćwiczenia... BEZ URAZY DZIEWCZYNY ALE TYLE RAZY JUŻ BYŁO TO PISANE ... DIETKA JEST TYLKO TRZEBA POCZYTAĆ I PROSZE SOBIE ŚCIĄGNĄĆ, A JA NIKOMU NIE POŚLĘ BO NIE MAM ROBIE COŚ INNEGO, TEŻ PODAŁAM NA POPRZEDNICH STRONACH. miłego weekendu wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-ama555
Byłabym wdzięczna gdyby ktoś mógł wysłać mi tą dietę. Ja mogę sie zrewanżować wysłaniem diety 3 MINUTOWE ODCHUDZANIE Mój e-mail to k-ama555@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juziag
dzięki sweet smile! Znalazłam dietkę i już trochę poczytałam. Sama dieta bez rewelacji, ale ćwiczenia i 2 jabłka z kawą wypróbuję :) Wy to przy mnie jesteście szkieletory.... hehe... wczoraj zaczęłam coś działać z dietą a od jutra dodaję ćwiczenia. Dam znać jak coś się ruszy na wadze. Powodzenia w walce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1968
Witam wszystkie nieszczęśliwe pączuszki:))) Ja też jestem nieszczęśliwa z powodu swojego wyglądu. Całe życie sie odchudzam. Chudnę i tyję na zmianę. To jest jakiś koszmar! Mam koleżankę która przy najmniejszym stresie nie może nic przełknąć, i od razu chudnie. U mnie niestety jest na odwrót, najmniejszy stres i lecę do lodówki. Nie potrafię nad tym zapanować. 3 tygodnie temu poroniłam, i do tej pory pocieszam sie w lodówce. Muszę sie w końcu ogarnąć. Posiadam kilka róznych diet, ale żadna nie dała mi trwałych rezultatów. Gdyby któras z Was zechciała by mi przesłac na @ dietę BRZUCHSTOP byłam bym bardzo wdzięczna... Pozdrawiam wszystkie forumowiczki, i życzę wytrwałości, bo to jest najtrudniejsze... mali.nka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aulelia
Witam Ja stosowałam "dieta TURBO" i jest ok, schudłam ale spowrotem zaczęłam jeść normalnie i troszkę mi wróciło. Od 1,5 miesiąca zaczełam jeść mniej niż zwykle i staram się po 18 już nic nie jeść tylko pić......Odstawiłam samochód na bok :) i wszędzie spaceruje.W ciągu dnia wypijam około 3-4 litrów płynów.Na śniadanie jem musli z płatkami kukurydzianymi albo dodaje do tego jeszcze owsianke.Pije 2-3 kawy (pół na pół z mlekiem) w ciądu dnia i do tego jeszcze jeden jogurt kawowy z guarana,jakiś chlebek chrupki,lekki z serem albo wędlinką.....Czasem pozwole sobie zjeść kostkę czekolady albo cos innego slodkiego (ale to już rzadko)......no i oczywiście czasem wypije jakieś %........Przestałam jeść chleb i ziemniaki. Ogólnie czuje się super,brzuszek mam prawie płaski (troche za dużo zostalo po dwójce dzieci) no i schudłam 2,5kg z czego jestem bardzo zadowolona :)..........Jestem ciekawa tylko jak wygląda ta dieta brzuchstop??ma ktoś może do niej jakiś dostęp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :-) 19/01: 64,1 kg jeszcze nie ćwiczę, ograniczam produkty i staram się pilnować godzin. powodzenia Wam życzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×