Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Gość rudagibalska
Normalnie nie mogę , jakie zdesperowane " prosze o dietę "ale żadnej nie chce się czytać ,,,,,,,,, normalnie wychodzę stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudagibalska: spokojnie:D ja udaję że nie widzę tych wypowiedzi :) nie ma się co denerwować, niech sobie popiszą:) tyle mają hahaha:) gdyby im bardzo zależało to by poszperały i znalazły, a one to myślą że hop siup i będą mieć, może jeszcze za nie schudniemy :P hehe. Miłego popołudnia rudagibalska i się nie stresuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
Witam Panie , wpadłam się pochwalić ,,,, 1 kilo mniej i już jest 64 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estinesti7
a ja jesli sie zdecyduje kupic diete, to tą diete powyslylam na maile tym co chcą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ;-) dawno mnie nie było i nie wiem jak będzie dalej... kłopoty rodzinne :-( Justynko gratulacje i wielki buziak, oby tak dalej!!! nataliaasz85 mam nadzieję, że mobilizujesz się... no i Hope85 jak tam twoje hula hula ? Dziewczyny trzymajcie się ciepło i duchem jestem z Wami! P.S. To, że ktoś nie chce komuś wysłać tej cholernej diety, to nie ze skąpstwa czy złośliwości!!! Po prostu jest podany link i każdy może sobie ją ściągnąć... ale po co te słowa i tak za chwile znowu ktoś napisze to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sweet smile, Hope85, rudagibalska:D jak tam u Was? u mnie jakoś idzie, raz pod górkę, a raz lepiej, ale nie poddaję się :) sweet smile: trzymaj się i bądź dobrej myśli:) u mnie jest 71,6 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
Witam Panie w tan piękny zimowy dzień , u mnie wszystko na razie stanęło ale kupiłam maślankę i wrócę do wody bo ostatnio mi obrzydła ,POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarka28
Witam dziewczyny, wczytuję się w wasze wypowiedzi i powiem szczerze, że coraz bardziej przychodzi mi ochota i wiara w to, że może warto kolejny raz spróbować walkę z niechcianą wagą. Mam 164 cm wzrostu i aż wstyd się przyznać, ale muszę to napisać ważę 80 kg. Jeszcze w zeszłym roku było tych kilogramów 15 mniej. Byłam na cudownej diecie białkowej, wróciłam jednak do starych nawyków żywieniowych i ani się obejrzałam jak waga wróciła i to z nawiązką.... poradźcie mi proszę jaką tym razem dietę zastosować by uniknąć efektu jo-jo. Nie bardzo mam pieniądze na to by udać się do lekarza, bo nie wiem czy to nie byłoby najlepszym rozwiązaniem. Zastanawiam się nad zastosowaniem diety brzuch stop, jak mówicie warto? Podziała? Boję się znowu zacząć stosować coś co może przynieść efekt na krótko...... Pozdrawiam i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agamga
dziewczyny, jak obliczyć Wartość Zapotrzebowania Kalorycznego? Przeglądam cały materiał, ale nie widzę zadnego kalkulatora, który miał być zawarty w produkcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
Agamga ja też się włąśnie zastanawiam jak to zrobić może ktoś nam podpowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
witam Panie , ja osobiście liczyłam punkty np ser ma 3 punkty to na 100 gram , i tak w kółko trochę oszukiwałam bo przy obiedzie miałam troche więcaj niż planowałam . Ale schudłam 4 kilo i po 4 cm w udach , pasie , Ja jestem bardzo zadowolona , nie ma efektu jojo . Ale trzeba pamiętać o tym żeby pić wodę . Pozdrawiam stare i nowe Panie i życze wam szczęścia w osiągnięciu celu ( ja swoje 38 osiągnełam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
rudagibalska to znaczy ze mam liczyć punkty i wyjdzie na to samo co liczenie kalorii??? ja mam zamiar zacząć od jutra stosować ten system, chcę zgubić troche przed świętami ;) powiedz mi jeszcze stosowałaś ten system przez 14 dni a potem co jadłaś??? jak to w ogóle wygląda po zakończeniu tego systemu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
Kasiula23 witam , ja osobiście stosowałam przez 3 tygodnie na początku waga stała ale ciało robiło się chude , u mnie problem to koło ratunkowe na pasie , do taj pory robię rano pajacyki ok 5 minut na więcej nie mam czasu , a jedzenie to teraz nie licze punktów ale 3 posiłki i owoce szczególnie jabłka i mandarynki a wieczorem jak jestem głodna to maślanke piję ,. Musisz pić wodę przed posiłkami wtedy mniej jedzenia wchodzi , czasami zjem ciasteczko ale pączka to nie pamiętam już kiedy jadłam . Ogólnie nie gotuję tłusto bo mam małe dzieci i tak bardziej pod nich jest menu , ale nie wymyślam , tak zwyczajnie co mam w domu . I pije rano kawę goszką i bez mleka i po 2 godzinach śniadanie dzisiaj (9.00)zmieściłam pół bułki z jajkiem . 12-stej zupa jerzynowa ,ok 14-15stej warzywa na patelnie duszone z ryżem , i między 17-18 zjem kanapkę może dwie . Trzymam kciuki bo początek jast tragedią jeśli lubisz jeść i podjadać , SWEET SMILE taz podałam na wcześniejszych stronach czym ona się katowała i chyba u niej są super efekty ,,,, właśnie gdzie jesteś SWEET SMILE ,,,, pozdrawiam ale sie rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
Cześć rudagibalska :) dzięki za wyczerpującą odpowiedz, początki zawsze są trudne ale myślę, że dam radę tylko potrzebuję ogromniej motywacji :) niom i ja mam taki sam problem jak ty oponka w pasie i to najbardziej mnie dobija, jeśli możesz to napisz mi jakie są u ciebie efekty ile ubyło kilogramów i ile w pasie??? pozdrawiam i dzieki serdeczne za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudagibalska
witam , kasiula moje wymiary przed i po waga 68 kiedyś -teraz 64 kilo , pas 86-80,biodra 104-98 , udo 60 - 58 ( przed chwilą sie mieżyłam ). Ja zaczełam ok 6 października ale od dobrych 2-3 tygodni tak drastycznie nie przeszczegam ale zaczełam z rozmiarem spodnie 42 a góra 40 a teraz kupiłam spodnie 38 i to jest mój sukces . Oponkę dalej mam ale zabieram sie za ćwiczenia 6W to chyba wadera juz kiedyś robiłam i trochę boczki schodzą no i nosze majtki wysokie żeby skóra sie troche zbiegła,,,,,, TRZYMAM KCIUKI i POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana:(
Witam Chciałabym zaczac stosowac system brzuch stop od dzis mam do zrzucenia 15 kg ktos chce sie przyłączyc?mysle ze razem jakos bedzie raźniej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie ;-) stare i nowe koleżanki... długo mnie nie było i pewnie długo jeszcze nie będzie, ale musiałam się odezwać bo przecież święta idą ;-) Chciałam Wam życzyć przede wszystkim rodzinnych, spokojnych a za razem radosnych świąt i szczęśliwego nowego roku :-) Abyście nie zapomniały co w życiu najważniejsze i od nowego roku uwierzyły w siebie! I małymi kroczkami do celu a nie na łapu capu ;-) Trzymam za Was kciuki!!! od nowego roku, jeśli tylko będę mogła to wracam do Was!!! P.S. Szczególne pozdrowienia dla Justynki, hope85 (też dawno Cię nie było), nataliaasz85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarciak0
czy mógłaby mi któraś z Pań wysłać zasady tej diety? na maila, będę bardzo wdzięczna. dziś już nawet widzę za dużo tłuszczu na nadgarstakch.. mój mail to hula.laua@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś mógłby niech wyśle mi tą dietę na e-mail z góry dziękuję madzia290392@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha55
Witam, Ja zaczynam diete od soboty zoabzymy jakie bedą efekty. Może ktoś chce zacząc razem ze mną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showme
Witam serdecznie wszystkie panie :) Skoro większość z was opisuje swoją historię ja również tak zrobię. A więc : mój wzrost do 175 i ważę 75 kg. Półtora roku temu ważyłam 55 kg ! To wprost zdumiewające , że tak szybko TYLE przytyłam . Jestem przerażona w szafie mam spodnie z tamtego czasu i jak dla mnie to w tej chwili są one mega małe. Od wakacji zeszłego roku próbuję schudnąć i oczywiście zamiast chudnąć, tyje..Już nie mogę na siebie patrzeć. Wielki brzuch przed sobą, a udaa to jakaś masakra są wielkie jak nie wiem ! Uwielbiam jeździć na rowerze , latem jeździłam i to sporo , ale co przyjachałam z przejażdżki batonik szedł w ruch. Biegac też uwielbiam, ale to latem.. zimą jest za zimno ;) wczoraj leżałam w łóżku przez kilka godzin rozmyślając "jak fajnie by to było pokazać się wszystkim mając idealną figurę ? " postanowiłam poszperać trochę na forum i trafiłam tutaj ! Dużo z was pisze , że ta dieta jest skuteczna, dlatego też postanowiłam od dzisiaj jej przestrzegać ! :) Muszę tylko rozpisać sobie plan. A teraz mam pytanie do :" mycha55 " w sowim poście zapytałaś się czy ktoś z Tobą zacznie. Jeżeli masz ochotę ja bardzo chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ;-) sama nie wiem co napisać, bo już pisałam wiele ale chyba tylko tyle, że zaczynam wszystko od nowa! Chętnie przyłączę się do nowych dziewczyn, jeśli można i oczywiście pozdrawiam te "stare" kobitki ;-) teraz będzie mi gorzej bo mam świadomość, że już dobrze mi szło i to zaniedbałam, ale na szczęście tym razem mam solidną wymówkę... 10/01 start 164cm i 65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showme
Ja dzisiaj również zaczynam ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha55
Witam, Diete zaczełam zamiast od soboty od niedzieli. Najgorsze to ze nie mozna pić coli a tak ją uwielbiam. Jak na razie jest całkiem dobrze przynajmniej nie jestem głodna. A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha55
Showme a Ty kiedy zaczynasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showme
Zaczęłam dzisiaj, ale kurczę skusiłam się na ciasteczka ! Mam nadzieję, że później tak nie będzie ;) Życzę powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośkaxd
wyśle mi ktoś ta dietę na maila? bardzo mi zależy.. Leon00@interia.eu z góry bardzo dziękuje;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×