Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Gość gość
Warto przy diecie pomyśleć o jakims wspomagaczu. Proponuje Green Coffe 3200 z firmy Aliness. U mnie świetnie sie sprawdza.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej zacznę diete z 42 Vital. zawsze brakowalo mi takiej kompleksowej diety a tu z tego co widze mam wszystko w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrroska23
Czy po tej diecie Get Slim nie ma czegoś takiego jak efekt jojo ? Jestem bardzo ciekawa... Sama chciałabym też zrzucic z 5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam tak ze to co tylko mi pomoze to od razu biore w ciemno. A wiem ze suplementy Noble Health są swietne bo juz brałam na włosy i skóre wiec z pewnościa wypróbuje również tą kuracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem wielką fanką tych produktów , w ogóle marka Noble Health jest bardzo profesjonalna i widać to np. w składach produktu nie ma zbędnych dodatków same konkrety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odchudzanie skuteczna jest dieta 42 Vital!Smaczna, łatwa w przygotowaniu. Niska wartość kaloryczna, niski indeks glikemiczny, bez glutenu i laktozy.Warto spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta 42 Vital jest dobrze przygotowana, łatwa w zastosowaniu. Można szybko schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przez jaki okres czasu trzeba przyjmować zeby bylo widać naprawde konkretne efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł, bo wydaje mi sie ze jesli ktoś liczy na efekty to z pewnością po takiej diecie będa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jest wreszcie odpowiedni suplement, środek dla mnie. Coś co bedzie skuteczne przy moim odchudzaniu. Musze spróbowac. A co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest świetna dieta, i polecam ja kazdemu, kto chce troszke schudnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sukces schudnąć z brzucha. Ale ja powiem szczerze własnie gdyby mi sie to juz udało to też bym przyjmowała własnie taki środek to raczej efekty byłyby jeszcze lepsze, wiec an pewno spróbuje.Kupiłam teraz taki suplement który ma mi w tym pomóc http://aliness.pl/pl/p/Piperine-95-25-mg-x-120-kapsulek/69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
Czesc, moglby mi ktos wyslac ta diete brzuchstop ? Dzieki as_ia23@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zastosować błonnik, który przyspieszy pracę jelit. Polecam Błonnik Witalny marki Aliness. Doskonale działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbować gotowej diety np 42Vital. Ktoś zna, próbował. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuracja Get Slim Morning&Night to własnie coś co na pewno pomoze podczas odchudzania. A to dlatego ze jest to wyjątkowe połączenie najwyższej jakości naturalnych składników gwarantujących efektywne wsparcie w odchudzaniu. Dzięki wyjątkowej kompozycji produkty Slim Line pomagają zrzucić zbędne kilogramy oraz dodają mnóstwo energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×